Make your own free website on Tripod.com
 League Status
 Home
 Overview
 Contacts
 How to Join
League Info.
 League Status
 Player Ratings
 Competitions
 Tournaments
 Entry Forms
 Coaching
 News
 Press Reports
 Diary
 Links
 Archive

Mail the Association


Match Results

Matches Report Division 2




Copsewood (Coventry) against Free Church 'C' result 8-2 entered on 17/12/2005

Dennis Mockford lost to Cherrylyn Matthews 1-3
Dennis Mockford beat John Taylor 3-0
Dennis Mockford lost to Les Hoggins 0-3
Gordon Tucker/Dennis Mockford beat Cherrylyn Matthews/Les Hoggins 3-1
Richard Jardim beat Cherrylyn Matthews 3-0
Richard Jardim beat John Taylor 3-0
Richard Jardim beat Les Hoggins 3-2
Gordon Tucker beat Cherrylyn Matthews 3-0
Gordon Tucker beat John Taylor 3-0
Gordon Tucker beat Les Hoggins 3-0

Copsewood (Coventry) against AP 'A' result 3-7 entered on 09/04/2006

John O'Donnell beat Andrew Meredith 3-1
John O'Donnell beat Samantha Apostol 3-0
John O'Donnell beat Edward Freeman 3-1
Roy Joiner lost to Andrew Meredith 1-3
Roy Joiner lost to Samantha Apostol 2-3
Roy Joiner lost to Edward Freeman 2-3
Gordon Tucker lost to Andrew Meredith 0-3
Gordon Tucker lost to Samantha Apostol 1-3
Gordon Tucker lost to Edward Freeman 1-3
John O'Donnell/Roy Joiner lost to Andrew Meredith/Samantha Apostol 2-3

Copsewood (Coventry) against Eathorpe 'A' result 5-5 entered on 05/12/2005

Steve Smith beat Christopher Atkins 3-0
Steve Smith lost to Matthew Cooper 0-3
Steve Smith beat Allan Stockham 3-0
Dennis Mockford beat Christopher Atkins 3-1
Dennis Mockford beat Matthew Cooper 3-1
Dennis Mockford lost to Allan Stockham 2-3
Roy Joiner lost to Christopher Atkins 2-3
Roy Joiner lost to Matthew Cooper 0-3
Roy Joiner lost to Allan Stockham 0-3
Steve Smith/Dennis Mockford beat Matthew Cooper/Allan Stockham 3-0

Copsewood (Coventry) against Whitnash 'B' result 4-6 entered on 19/03/2006

Gordon Tucker lost to Paul Ryman 1-3
Gordon Tucker lost to Mark Woolerton 0-3
Gordon Tucker beat Suzi Lingard 3-0
Dennis Mockford lost to Paul Ryman 2-3
Dennis Mockford lost to Mark Woolerton 0-3
Dennis Mockford beat Suzi Lingard 3-0
Roy Joiner beat Paul Ryman 3-0
Roy Joiner lost to Mark Woolerton 0-3
Roy Joiner beat Suzi Lingard 3-0
Gordon Tucker/Roy Joiner lost to Paul Ryman/Mark Woolerton 1-3

Copsewood (Coventry) against R.N.A. 'A' result 6-4 entered on 16/11/2005

Steve Smith beat Tony Thomas 3-1
Steve Smith beat Ken Southwell 3-0
Steve Smith beat Ian Stevens 3-1
Dennis Mockford beat Tony Thomas 3-1
Dennis Mockford lost to Ken Southwell 0-3
Dennis Mockford beat Ian Stevens 3-0
Roy Joiner lost to Tony Thomas 1-3
Roy Joiner lost to Ken Southwell 1-3
Roy Joiner beat Ian Stevens 3-2
Steve Smith/Dennis Mockford lost to Tony Thomas/Ian Stevens 2-3

Copsewood (Coventry) against W.C.C. 'C' result 3-7 entered on 27/02/2006

Steve Smith lost to Martin Hunter 1-3
Steve Smith beat Doug Lowe 3-2
Steve Smith beat Susan Clarke 3-0
Dennis Mockford lost to Martin Hunter 0-3
Dennis Mockford lost to Doug Lowe 0-3
Dennis Mockford lost to Susan Clarke 0-3
Roy Joiner lost to Martin Hunter 0-3
Roy Joiner lost to Doug Lowe 0-3
Roy Joiner beat Susan Clarke 3-0
Steve Smith/Roy Joiner lost to Doug Lowe/Susan Clarke 0-3

Copsewood (Coventry) against Riverhouse Henley 'A' result 7-3 entered on 05/11/2005

Richard Jardim lost to Mark Dudley 0-3
Richard Jardim beat Inky Moss 3-1
Richard Jardim beat Steve Proctor 3-2
Gordon Tucker beat Mark Dudley 3-2
Gordon Tucker beat Inky Moss 3-1
Gordon Tucker beat Steve Proctor 3-1
Dennis Mockford lost to Mark Dudley 2-3
Dennis Mockford lost to Inky Moss 2-3
Dennis Mockford beat Steve Proctor 3-0
Gordon Tucker/Dennis Mockford beat Mark Dudley/Inky Moss 3-0

Copsewood (Coventry) against St. Georges 'C' result 3-7 entered on 13/02/2006

Steve Smith beat Bert Banks 3-0
Steve Smith beat Brian Aston 3-0
Steve Smith lost to Alf Chapman 1-3
Roy Joiner lost to Bert Banks 1-3
Roy Joiner lost to Brian Aston 2-3
Roy Joiner lost to Alf Chapman 0-3
Gordon Tucker beat Bert Banks 3-0
Gordon Tucker lost to Brian Aston 1-3
Gordon Tucker lost to Alf Chapman 2-3
Steve Smith/Gordon Tucker lost to Bert Banks/Brian Aston 2-3

Copsewood (Coventry) against Free Church 'B' result 5-5 entered on 30/10/2005

Steve Smith beat Emma Churchley 3-0
Steve Smith beat Chris Mulligan 3-1
Steve Smith lost to Tom Brocklehurst 1-3
Dennis Mockford beat Emma Churchley 3-0
Dennis Mockford beat Chris Mulligan 3-1
Dennis Mockford lost to Tom Brocklehurst 2-3
Roy Joiner lost to Emma Churchley 2-3
Roy Joiner lost to Chris Mulligan 1-3
Roy Joiner lost to Tom Brocklehurst 1-3
Steve Smith/Dennis Mockford beat Chris Mulligan/Tom Brocklehurst 3-0

Copsewood (Coventry) against Rugby Town result 5-5 entered on 19/01/2006

Dennis Mockford beat Daniel Fellowes 3-2
Dennis Mockford lost to Jack Randle 0-3
Dennis Mockford lost to Ian Randle 0-3
Steve Smith beat Daniel Fellowes 3-0
Steve Smith beat Jack Randle 3-0
Steve Smith lost to Ian Randle 0-3
Roy Joiner beat Daniel Fellowes 3-2
Roy Joiner beat Jack Randle 3-0
Roy Joiner lost to Ian Randle 0-3
Steve Smith/Dennis Mockford lost to Jack Randle/Ian Randle 0-3

Copsewood (Coventry) against R.N.A. 'B' result 9-1 entered on 21/11/2005

Steve Smith beat Steve Poole 3-0
Steve Smith beat Richard Miles 3-0
Steve Smith beat Dave Harding 3-0
Dennis Mockford beat Steve Poole 3-0
Dennis Mockford beat Richard Miles 3-0
Dennis Mockford beat Dave Harding 3-0
Roy Joiner lost to Steve Poole 1-3
Roy Joiner beat Richard Miles 3-0
Roy Joiner beat Dave Harding 3-2
Steve Smith/Roy Joiner beat Steve Poole/Dave Harding 3-1

Free Church 'C' against Copsewood (Coventry) result 2-8 entered on 13/04/2006

John Taylor lost to Steve Smith 1-3
John Taylor lost to Gordon Tucker 0-3
John Taylor lost to Roy Joiner 1-3
Cherrylyn Matthews lost to Steve Smith 0-3
Cherrylyn Matthews lost to Gordon Tucker 1-3
Cherrylyn Matthews beat Roy Joiner 3-0
Les Hoggins beat Steve Smith 3-1
Les Hoggins lost to Gordon Tucker 1-3
Les Hoggins lost to Roy Joiner 0-3
Les Hoggins/Cherrylyn Matthews lost to Steve Smith/Gordon Tucker 1-3

Free Church 'C' against AP 'A' result 4-6 entered on 13/02/2006

John Taylor lost to Andrew Meredith 0-3
John Taylor lost to Edward Freeman 0-3
John Taylor lost to Stephanie Hawkins 1-3
Stuart Mills lost to Andrew Meredith 1-3
Stuart Mills beat Edward Freeman 3-0
Stuart Mills beat Stephanie Hawkins 3-2
Les Hoggins beat Andrew Meredith 3-1
Les Hoggins lost to Edward Freeman 2-3
Les Hoggins beat Stephanie Hawkins 3-2
Stuart Mills/Les Hoggins lost to Andrew Meredith/Edward Freeman 0-3

Free Church 'C' against Eathorpe 'A' result 2-8 entered on 28/03/2006

Les Hoggins lost to Christopher Atkins 1-3
Les Hoggins lost to Matthew Cooper 2-3
Les Hoggins lost to Allan Stockham 0-3
Cherrylyn Matthews lost to Christopher Atkins 2-3
Cherrylyn Matthews lost to Matthew Cooper 0-3
Cherrylyn Matthews lost to Allan Stockham 0-3
John Taylor/Les Hoggins lost to Matthew Cooper/Allan Stockham 0-3
John Taylor beat Christopher Atkins 3-1
John Taylor beat Matthew Cooper 3-1
John Taylor lost to Allan Stockham 0-3

Free Church 'C' against Whitnash 'B' result 4-6 entered on 05/05/2006

John Taylor lost to Paul Ryman 0-3
John Taylor beat Suzi Lingard 3-0
John Taylor lost to John Bunn 0-3
Cherrylyn Matthews lost to Paul Ryman 1-3
Cherrylyn Matthews beat Suzi Lingard 3-0
Cherrylyn Matthews lost to John Bunn 0-3
Les Hoggins lost to Paul Ryman 0-3
Les Hoggins beat Suzi Lingard 3-0
Les Hoggins lost to John Bunn 0-3
Cherrylyn Matthews/John Taylor beat Suzi Lingard/John Bunn 3-0

Free Church 'C' against R.N.A. 'A' result 2-8 entered on 25/02/2006

Les Hoggins lost to Tony Thomas 2-3
Les Hoggins lost to Ken Southwell 0-3
Les Hoggins beat Ian Stevens 3-1
Stuart Mills lost to Tony Thomas 1-3
Stuart Mills lost to Ken Southwell 1-3
Stuart Mills beat Ian Stevens 3-0
Cherrylyn Matthews lost to Tony Thomas 0-3
Cherrylyn Matthews lost to Ken Southwell 2-3
Cherrylyn Matthews lost to Ian Stevens 1-3
Cherrylyn Matthews/Les Hoggins lost to Tony Thomas/Ian Stevens 2-3

Free Church 'C' against W.C.C. 'C' result 3-7 entered on 09/03/2006

Cherrylyn Matthews beat Reg Warnes 3-0
John Taylor lost to Doug Lowe 1-3
John Taylor lost to Martin Hunter 0-3
John Taylor beat Reg Warnes 3-0
Les Hoggins lost to Doug Lowe 1-3
Les Hoggins lost to Martin Hunter 0-3
Les Hoggins beat Reg Warnes 3-0
John Taylor/Les Hoggins lost to Doug Lowe/Martin Hunter 1-3
Cherrylyn Matthews lost to Doug Lowe 0-3
Cherrylyn Matthews lost to Martin Hunter 0-3

Free Church 'C' against Riverhouse Henley 'A' result 5-5 entered on 16/02/2006

John Taylor lost to Richard Lancucki 1-3
John Taylor lost to Steven Shaw 2-3
John Taylor lost to Steve Proctor 0-3
Cherrylyn Matthews beat Richard Lancucki 3-0
Cherrylyn Matthews beat Steven Shaw 3-0
Cherrylyn Matthews beat Steve Proctor 3-2
Les Hoggins lost to Richard Lancucki 1-3
Les Hoggins beat Steven Shaw 3-0
Les Hoggins lost to Steve Proctor 0-3
Les Hoggins/Cherrylyn Matthews beat Richard Lancucki/Steve Proctor 3-1

Free Church 'C' against St. Georges 'C' result 3-7 entered on 30/10/2005

Stuart Mills lost to Brian Aston 0-3
Stuart Mills lost to Bert Banks 1-3
Stuart Mills beat Andy Caine 3-0
John Taylor lost to Brian Aston 1-3
John Taylor lost to Bert Banks 1-3
John Taylor beat Andy Caine 3-0
Les Hoggins lost to Brian Aston 0-3
Les Hoggins lost to Bert Banks 2-3
Les Hoggins beat Andy Caine 3-0
Les Hoggins/Stuart Mills lost to Brian Aston/Bert Banks 0-3

Free Church 'C' against Free Church 'B' result 2-8 entered on 28/01/2006

Les Hoggins beat Emma Churchley 3-2
Les Hoggins lost to Chris Mulligan 0-3
Les Hoggins lost to Tom Brocklehurst 0-3
John Taylor lost to Emma Churchley 0-3
John Taylor lost to Chris Mulligan 2-3
John Taylor lost to Tom Brocklehurst 0-3
Cherrylyn Matthews beat Emma Churchley 3-1
Cherrylyn Matthews lost to Chris Mulligan 2-3
Cherrylyn Matthews lost to Tom Brocklehurst 1-3
John Taylor/Cherrylyn Matthews lost to Chris Mulligan/Tom Brocklehurst 2-3

Free Church 'C' against Rugby Town result 3-7 entered on 30/10/2005

Stuart Mills lost to Daniel Fellowes 1-3
Stuart Mills beat Jack Randle 3-0
Stuart Mills lost to Ian Randle 0-3
John Taylor lost to Daniel Fellowes 1-3
John Taylor lost to Jack Randle 2-3
John Taylor lost to Ian Randle 0-3
Les Hoggins beat Daniel Fellowes 3-2
Les Hoggins lost to Jack Randle 1-3
Les Hoggins lost to Ian Randle 0-3
Stuart Mills/Les Hoggins beat Daniel Fellowes/Jack Randle 3-1

Free Church 'C' against R.N.A. 'B' result 9-1 entered on 15/12/2005

Les Hoggins beat Richard Miles 3-2
Les Hoggins lost to Dave Harding 0-3
Les Hoggins w/o
Cherrylyn Matthews beat Richard Miles 3-2
Cherrylyn Matthews beat Dave Harding 3-1
Cherrylyn Matthews w/o
Stuart Mills beat Richard Miles 3-0
Stuart Mills beat Dave Harding 3-1
Stuart Mills w/o
Les Hoggins/Stuart Mills beat Richard Miles/Dave Harding 3-1

AP 'A' against Copsewood (Coventry) result 7-3 entered on 10/12/2005

Andrew Meredith lost to Gordon Tucker 2-3
Andrew Meredith beat Dennis Mockford 3-2
Andrew Meredith beat Roy Joiner 3-2
Samantha Apostol beat Gordon Tucker 3-1
Samantha Apostol beat Dennis Mockford 3-0
Samantha Apostol beat Roy Joiner 3-1
Stephanie Hawkins beat Gordon Tucker 3-2
Stephanie Hawkins beat Dennis Mockford 3-0
Stephanie Hawkins lost to Roy Joiner 0-3
Andrew Meredith/Samantha Apostol lost to Gordon Tucker/Roy Joiner 1-3

AP 'A' against Free Church 'C' result 8-2 entered on 24/03/2006

Andrew Meredith beat Cherrylyn Matthews 3-0
Andrew Meredith beat Stuart Mills 3-2
Andrew Meredith beat Les Hoggins 3-0
Samantha Apostol beat Cherrylyn Matthews 3-1
Samantha Apostol beat Stuart Mills 3-2
Samantha Apostol beat Les Hoggins 3-1
Tony Williams beat Cherrylyn Matthews 3-1
Tony Williams lost to Stuart Mills 0-3
Tony Williams lost to Les Hoggins 2-3
Andrew Meredith/Samantha Apostol beat Stuart Mills/Les Hoggins 3-2

AP 'A' against Eathorpe 'A' result 3-7 entered on 20/04/2006

Andrew Meredith beat Christopher Atkins 3-1
Andrew Meredith lost to Matthew Cooper 1-3
Andrew Meredith lost to Murray Stevenson 2-3
Edward Freeman lost to Christopher Atkins 1-3
Edward Freeman lost to Matthew Cooper 0-3
Edward Freeman lost to Murray Stevenson 0-3
Samantha Apostol beat Christopher Atkins 3-0
Samantha Apostol lost to Matthew Cooper 0-3
Samantha Apostol beat Murray Stevenson 3-2
Andrew Meredith/Samantha Apostol lost to Matthew Cooper/Murray Stevenson 0-3

AP 'A' against Whitnash 'B' result 8-2 entered on 27/02/2006

Andrew Meredith beat Dennis Woodhead 3-0
Andrew Meredith beat John Bunn 3-1
Andrew Meredith beat Suzi Lingard 3-2
Samantha Apostol lost to Dennis Woodhead 0-3
Samantha Apostol beat John Bunn 3-1
Samantha Apostol beat Suzi Lingard 3-0
Edward Freeman lost to Dennis Woodhead 0-3
Edward Freeman w/o
Edward Freeman beat Suzi Lingard 3-0
Andrew Meredith/Samantha Apostol beat Dennis Woodhead/Suzi Lingard 3-2

AP 'A' against R.N.A. 'A' result 5-5 entered on 05/11/2005

Andrew Meredith beat Tony Thomas 3-1
Andrew Meredith beat Kim Wong 3-1
Andrew Meredith lost to Ken Southwell 2-3
Samantha Apostol beat Tony Thomas 3-0
Samantha Apostol beat Kim Wong 3-1
Samantha Apostol beat Ken Southwell 3-1
Edward Freeman lost to Tony Thomas 2-3
Edward Freeman lost to Kim Wong 2-3
Edward Freeman lost to Ken Southwell 1-3
Andrew Meredith/Samantha Apostol lost to Tony Thomas/Kim Wong 1-3

AP 'A' against W.C.C. 'C' result 6-4 entered on 16/02/2006

Andrew Meredith beat Martin Hunter 3-2
Andrew Meredith beat Doug Lowe 3-2
Andrew Meredith beat Graham Roberts 3-0
Samantha Apostol lost to Martin Hunter 0-3
Samantha Apostol beat Doug Lowe 3-2
Samantha Apostol lost to Graham Roberts 1-3
Edward Freeman lost to Martin Hunter 0-3
Edward Freeman beat Doug Lowe 3-0
Edward Freeman beat Graham Roberts 3-2
Andrew Meredith/Samantha Apostol lost to Martin Hunter/Graham Roberts 0-3

AP 'A' against Riverhouse Henley 'A' result 5-5 entered on 30/10/2005

Andrew Meredith lost to Steve Proctor 2-3
Andrew Meredith beat Mark Dudley 3-2
Andrew Meredith beat Inky Moss 3-0
Eddie Stafford lost to Steve Proctor 0-3
Eddie Stafford lost to Mark Dudley 2-3
Eddie Stafford beat Inky Moss 3-0
Edward Freeman beat Steve Proctor 3-1
Edward Freeman lost to Mark Dudley 0-3
Edward Freeman beat Inky Moss 3-2
Andrew Meredith/Edward Freeman lost to Steve Proctor/Mark Dudley 2-3

AP 'A' against St. Georges 'C' result 5-5 entered on 28/01/2006

Andrew Meredith beat Alf Chapman 3-1
Andrew Meredith beat Gary Edwards 3-2
Andrew Meredith lost to Andy Caine 2-3
Samantha Apostol lost to Alf Chapman 1-3
Samantha Apostol beat Gary Edwards 3-1
Samantha Apostol beat Andy Caine 3-1
Edward Freeman lost to Alf Chapman 0-3
Edward Freeman beat Gary Edwards 3-2
Edward Freeman lost to Andy Caine 0-3
Andrew Meredith/Samantha Apostol lost to Brian Aston/Gary Edwards 0-3

AP 'A' against Free Church 'B' result 5-5 entered on 05/05/2006

Andrew Meredith lost to Ian Rourke 0-3
Andrew Meredith beat Chris Mulligan 3-1
Andrew Meredith beat Tom Brocklehurst 3-2
Samantha Apostol beat Ian Rourke 3-1
Samantha Apostol lost to Chris Mulligan 1-3
Samantha Apostol beat Tom Brocklehurst 3-2
Edward Freeman beat Ian Rourke 3-1
Edward Freeman lost to Chris Mulligan 1-3
Edward Freeman lost to Tom Brocklehurst 2-3
Andrew Meredith/Samantha Apostol lost to Chris Mulligan/Tom Brocklehurst 2-3

AP 'A' against Rugby Town result 4-6 entered on 13/04/2006

Andrew Meredith beat Daniel Fellowes 3-0
Andrew Meredith beat Jack Randle 3-2
Andrew Meredith lost to Ian Randle 0-3
Samantha Apostol beat Daniel Fellowes 3-1
Samantha Apostol lost to Jack Randle 2-3
Samantha Apostol lost to Ian Randle 0-3
Edward Freeman lost to Daniel Fellowes 0-3
Edward Freeman beat Jack Randle 3-1
Edward Freeman lost to Ian Randle 1-3
Andrew Meredith/Samantha Apostol lost to Jack Randle/Ian Randle 0-3

AP 'A' against R.N.A. 'B' result 9-1 entered on 26/11/2005

Andrew Meredith beat Steve Poole 3-0
Andrew Meredith beat Richard Miles 3-2
Andrew Meredith w/o
Samantha Apostol lost to Steve Poole 1-3
Samantha Apostol beat Richard Miles 3-2
Samantha Apostol w/o
Edward Freeman beat Steve Poole 3-1
Edward Freeman beat Richard Miles 3-2
Edward Freeman w/o
Andrew Meredith/Samantha Apostol beat Steve Poole/Richard Miles 3-0

Eathorpe 'A' against Copsewood (Coventry) result 5-5 entered on 25/03/2006

Christopher Atkins lost to John O'Donnell 0-3
Christopher Atkins beat Roy Joiner 3-2
Christopher Atkins lost to Gordon Tucker 0-3
Matthew Cooper lost to John O'Donnell 1-3
Matthew Cooper beat Roy Joiner 3-0
Matthew Cooper lost to Gordon Tucker 1-3
Allan Stockham beat John O'Donnell 3-1
Allan Stockham beat Roy Joiner 3-0
Allan Stockham beat Gordon Tucker 3-0
Matthew Cooper/Allan Stockham lost to John O'Donnell/Gordon Tucker 0-3

Eathorpe 'A' against Free Church 'C' result 9-1 entered on 27/11/2005

Christopher Atkins beat John Taylor 3-0
Christopher Atkins lost to Cherrylyn Matthews 1-3
Christopher Atkins beat Stuart Mills 3-1
Matthew Cooper beat John Taylor 3-1
Matthew Cooper beat Cherrylyn Matthews 3-1
Matthew Cooper beat Stuart Mills 3-1
Allan Stockham beat John Taylor 3-0
Allan Stockham beat Cherrylyn Matthews 3-0
Allan Stockham beat Stuart Mills 3-1
Christopher Atkins/Matthew Cooper beat Cherrylyn Matthews/Stuart Mills 3-0

Eathorpe 'A' against AP 'A' result 1-9 entered on 04/03/2006

Christopher Atkins lost to Andrew Meredith 1-3
Christopher Atkins lost to Samantha Apostol 1-3
Christopher Atkins lost to Edward Freeman 1-3
Matthew Cooper lost to Andrew Meredith 0-3
Matthew Cooper lost to Samantha Apostol 1-3
Matthew Cooper lost to Edward Freeman 2-3
Allan Stockham lost to Andrew Meredith 0-3
Allan Stockham beat Samantha Apostol 3-2
Allan Stockham lost to Edward Freeman 1-3
Christopher Atkins/Allan Stockham lost to Andrew Meredith/Samantha Apostol 2-3

Eathorpe 'A' against Whitnash 'B' result 7-3 entered on 30/10/2005

Christopher Atkins lost to Paul Ryman 2-3
Christopher Atkins lost to John Bunn 0-3
Christopher Atkins beat Suzi Lingard 3-1
Matthew Cooper lost to Paul Ryman 2-3
Matthew Cooper beat John Bunn 3-2
Matthew Cooper beat Suzi Lingard 3-0
Allan Stockham beat Paul Ryman 3-0
Allan Stockham beat John Bunn 3-1
Allan Stockham beat Suzi Lingard 3-1
Matthew Cooper/Allan Stockham beat Paul Ryman/John Bunn 3-1

Eathorpe 'A' against R.N.A. 'A' result 7-3 entered on 21/04/2006

Allan Stockham beat Tony Thomas 3-1
Allan Stockham beat Kim Wong 3-0
Allan Stockham beat Ian Stevens 3-0
Matthew Cooper lost to Tony Thomas 2-3
Matthew Cooper beat Kim Wong 3-1
Matthew Cooper beat Ian Stevens 3-0
Christopher Atkins lost to Tony Thomas 0-3
Christopher Atkins beat Kim Wong 3-1
Christopher Atkins lost to Ian Stevens 1-3
Allan Stockham/Matthew Cooper beat Tony Thomas/Kim Wong 3-2

Eathorpe 'A' against W.C.C. 'C' result 10-0 entered on 30/10/2005

Matthew Cooper beat Graham Roberts 3-0
Matthew Cooper beat Reg Warnes 3-0
Matthew Cooper beat Susan Clarke 3-1
Allan Stockham beat Graham Roberts 3-0
Allan Stockham beat Reg Warnes 3-0
Allan Stockham beat Susan Clarke 3-0
Matthew Cooper/Christopher Atkins beat Graham Roberts/Susan Clarke 3-0
Christopher Atkins beat Graham Roberts 3-0
Christopher Atkins beat Reg Warnes 3-0
Christopher Atkins beat Susan Clarke 3-0

Eathorpe 'A' against Riverhouse Henley 'A' result 9-1 entered on 23/01/2006

Christopher Atkins beat Steve Proctor 3-0
Christopher Atkins lost to Richard Lancucki 1-3
Christopher Atkins beat Steven Shaw 3-0
Matthew Cooper beat Steve Proctor 3-1
Matthew Cooper beat Richard Lancucki 3-0
Matthew Cooper beat Steven Shaw 3-0
Allan Stockham beat Steve Proctor 3-0
Allan Stockham beat Richard Lancucki 3-1
Allan Stockham beat Steven Shaw 3-0
Christopher Atkins/Matthew Cooper beat Steve Proctor/Richard Lancucki 3-2

Eathorpe 'A' against St. Georges 'C' result 5-5 entered on 30/10/2005

Christopher Atkins lost to Brian Aston 1-3
Christopher Atkins lost to Bert Banks 0-3
Christopher Atkins beat Gary Edwards 3-1
Matthew Cooper lost to Brian Aston 0-3
Matthew Cooper lost to Bert Banks 1-3
Matthew Cooper beat Gary Edwards 3-1
Allan Stockham beat Brian Aston 3-1
Allan Stockham beat Bert Banks 3-0
Allan Stockham beat Gary Edwards 3-0
Matthew Cooper/Allan Stockham lost to Bert Banks/Brian Aston 2-3

Eathorpe 'A' against Free Church 'B' result 8-2 entered on 09/04/2006

Christopher Atkins beat Emma Churchley 3-0
Christopher Atkins beat Ian Rourke 3-0
Christopher Atkins lost to Tom Brocklehurst 0-3
Matthew Cooper beat Emma Churchley 3-1
Matthew Cooper beat Ian Rourke 3-1
Matthew Cooper lost to Tom Brocklehurst 1-3
Allan Stockham beat Emma Churchley 3-1
Allan Stockham beat Ian Rourke 3-0
Allan Stockham beat Tom Brocklehurst 3-0
Matthew Cooper/Allan Stockham beat Ian Rourke/Tom Brocklehurst 3-0

Eathorpe 'A' against Rugby Town result 8-2 entered on 10/12/2005

Christopher Atkins lost to Alan Chan 2-3
Christopher Atkins lost to Jack Randle 0-3
Christopher Atkins beat Alum Durrani 3-2
Matthew Cooper beat Alan Chan 3-1
Matthew Cooper beat Jack Randle 3-1
Matthew Cooper beat Alum Durrani 3-0
Allan Stockham beat Alan Chan 3-1
Allan Stockham beat Jack Randle 3-0
Allan Stockham beat Alum Durrani 3-0
Matthew Cooper/Allan Stockham beat Jack Randle/Alum Durrani 3-2

Eathorpe 'A' against R.N.A. 'B' result 9-1 entered on 05/05/2006

Christopher Atkins lost to Richard Smith 2-3
Christopher Atkins beat Steve Poole 3-1
Christopher Atkins beat Tom Smith 3-0
Matthew Cooper beat Richard Smith 3-0
Matthew Cooper beat Steve Poole 3-1
Matthew Cooper beat Tom Smith 3-0
Allan Stockham beat Richard Smith 3-0
Allan Stockham beat Steve Poole 3-0
Allan Stockham beat Tom Smith 3-0
Matthew Cooper/Allan Stockham beat Richard Smith/Steve Poole 3-2

Whitnash 'B' against Copsewood (Coventry) result 4-6 entered on 08/12/2005

Paul Ryman beat Gordon Tucker 3-0
Paul Ryman beat Dennis Mockford 3-0
Paul Ryman beat Roy Joiner 3-1
Dennis Woodhead lost to Gordon Tucker 2-3
Dennis Woodhead lost to Dennis Mockford 2-3
Dennis Woodhead lost to Roy Joiner 1-3
Suzi Lingard lost to Gordon Tucker 0-3
Suzi Lingard lost to Dennis Mockford 0-3
Suzi Lingard lost to Roy Joiner 0-3
Paul Ryman/Dennis Woodhead beat Dennis Mockford/Roy Joiner 3-0

Whitnash 'B' against Free Church 'C' result 7-3 entered on 04/03/2006

Mark Woolerton beat John Taylor 3-0
Mark Woolerton beat Les Hoggins 3-0
Mark Woolerton beat Stuart Mills 3-0
Suzi Lingard lost to John Taylor 0-3
Suzi Lingard lost to Les Hoggins 1-3
Suzi Lingard lost to Stuart Mills 1-3
Dennis Woodhead beat John Taylor 3-0
Dennis Woodhead beat Les Hoggins 3-0
Dennis Woodhead beat Stuart Mills 3-0
Mark Woolerton/Suzi Lingard beat Les Hoggins/Stuart Mills 3-0

Whitnash 'B' against AP 'A' result 8-2 entered on 05/11/2005

Paul Ryman beat Andrew Meredith 3-2
Paul Ryman beat Samantha Apostol 3-0
Paul Ryman beat Eddie Stafford 3-1
Dennis Woodhead beat Andrew Meredith 3-0
Dennis Woodhead lost to Samantha Apostol 1-3
Dennis Woodhead beat Eddie Stafford 3-2
John Bunn lost to Andrew Meredith 2-3
John Bunn beat Samantha Apostol 3-2
John Bunn beat Eddie Stafford 3-1
Paul Ryman/Dennis Woodhead beat Andrew Meredith/Samantha Apostol 3-0

Whitnash 'B' against Eathorpe 'A' result 6-4 entered on 11/03/2006

Suzi Lingard lost to Christopher Atkins 1-3
Suzi Lingard lost to Matthew Cooper 0-3
Suzi Lingard lost to Allan Stockham 1-3
Dennis Woodhead beat Christopher Atkins 3-1
Dennis Woodhead beat Matthew Cooper 3-1
Dennis Woodhead lost to Allan Stockham 2-3
Mark Woolerton beat Christopher Atkins 3-0
Mark Woolerton beat Matthew Cooper 3-0
Mark Woolerton beat Allan Stockham 3-1
Dennis Woodhead/Mark Woolerton beat Matthew Cooper/Allan Stockham 3-0

Whitnash 'B' against R.N.A. 'A' result 8-2 entered on 15/04/2006

Dennis Woodhead beat Ian Stevens 3-0
Dennis Woodhead lost to Tony Thomas 0-3
Dennis Woodhead beat Robin Fox Strangways 3-0
John Bunn beat Ian Stevens 3-0
John Bunn lost to Tony Thomas 1-3
John Bunn beat Robin Fox Strangways 3-2
Paul Ryman beat Ian Stevens 3-0
Paul Ryman beat Tony Thomas 3-2
Paul Ryman beat Robin Fox Strangways 3-1
Paul Ryman/Dennis Woodhead beat Tony Thomas/Robin Fox Strangways 3-0

Whitnash 'B' against W.C.C. 'C' result 5-5 entered on 23/01/2006

John Bunn beat Reg Warnes 3-1
John Bunn lost to Martin Hunter 0-3
John Bunn beat Graham Roberts 3-0
Dennis Woodhead beat Reg Warnes 3-0
Dennis Woodhead lost to Martin Hunter 0-3
Dennis Woodhead beat Graham Roberts 3-1
Suzi Lingard lost to Reg Warnes 0-3
Suzi Lingard lost to Martin Hunter 0-3
Suzi Lingard lost to Graham Roberts 1-3
Dennis Woodhead/John Bunn beat Martin Hunter/Reg Warnes 3-1

Whitnash 'B' against Riverhouse Henley 'A' result 8-2 entered on 30/10/2005

Paul Ryman lost to Mark Dudley 2-3
Paul Ryman beat Richard Lancucki 3-2
Paul Ryman beat Steve Proctor 3-0
Dennis Woodhead lost to Mark Dudley 2-3
Dennis Woodhead beat Richard Lancucki 3-1
Dennis Woodhead beat Steve Proctor 3-1
John Bunn beat Mark Dudley 3-1
John Bunn beat Richard Lancucki 3-2
John Bunn beat Steve Proctor 3-0
Paul Ryman/Dennis Woodhead beat Richard Lancucki/Mark Dudley 3-0

Whitnash 'B' against St. Georges 'C' result 5-5 entered on 10/04/2006

Mark Woolerton beat Brian Aston 3-0
Mark Woolerton beat Bert Banks 3-0
Mark Woolerton beat Alf Chapman 3-0
Paul Ryman lost to Brian Aston 1-3
Paul Ryman lost to Bert Banks 0-3
Paul Ryman beat Alf Chapman 3-2
John Bunn lost to Brian Aston 2-3
John Bunn beat Bert Banks 3-2
John Bunn lost to Alf Chapman 1-3
Mark Woolerton/Paul Ryman lost to Brian Aston/Bert Banks 0-3

Whitnash 'B' against Free Church 'B' result 9-1 entered on 05/05/2006

John Bunn beat Tom Brocklehurst 3-1
John Bunn beat Emma Churchley 3-1
John Bunn beat Ian Rourke 3-0
Dennis Woodhead lost to Tom Brocklehurst 2-3
Dennis Woodhead beat Emma Churchley 3-2
Dennis Woodhead beat Ian Rourke 3-1
Mark Woolerton beat Tom Brocklehurst 3-0
Mark Woolerton beat Emma Churchley 3-1
Mark Woolerton beat Ian Rourke 3-0
Mark Woolerton/John Bunn beat Ian Rourke/Tom Brocklehurst 3-1

Whitnash 'B' against Rugby Town result 4-6 entered on 27/03/2006

John Bunn lost to Jack Randle 1-3
John Bunn lost to Alan Chan 1-3
John Bunn lost to Ian Randle 0-3
Dennis Woodhead beat Jack Randle 3-1
Dennis Woodhead lost to Alan Chan 0-3
Dennis Woodhead lost to Ian Randle 0-3
Mark Woolerton beat Jack Randle 3-0
Mark Woolerton beat Alan Chan 3-0
Mark Woolerton beat Ian Randle 3-1
Mark Woolerton/Dennis Woodhead lost to Jack Randle/Ian Randle 2-3

Whitnash 'B' against R.N.A. 'B' result 6-4 entered on 30/10/2005

Paul Ryman beat Richard Smith 3-0
Paul Ryman beat Richard Miles 3-0
Paul Ryman beat Steve Kurle 3-0
Dennis Woodhead lost to Richard Smith 0-3
Dennis Woodhead beat Richard Miles 3-1
Dennis Woodhead beat Steve Kurle 3-1
Suzi Lingard lost to Richard Smith 0-3
Suzi Lingard lost to Richard Miles 0-3
Suzi Lingard lost to Steve Kurle 0-3
Paul Ryman/Dennis Woodhead beat Richard Smith/Richard Miles 3-0

R.N.A. 'A' against Copsewood (Coventry) result 6-4 entered on 04/03/2006

Tony Thomas beat Steve Smith 3-1
Tony Thomas beat Gordon Tucker 3-2
Tony Thomas beat Dennis Mockford 3-0
Ken Southwell lost to Steve Smith 2-3
Ken Southwell beat Gordon Tucker 3-0
Ken Southwell beat Dennis Mockford 3-2
Ian Stevens lost to Steve Smith 0-3
Ian Stevens lost to Gordon Tucker 0-3
Ian Stevens lost to Dennis Mockford 0-3
Tony Thomas/Ken Southwell beat Steve Smith/Dennis Mockford 3-1

R.N.A. 'A' against Free Church 'C' result 9-1 entered on 05/11/2005

Tony Thomas beat John Taylor 3-0
Tony Thomas beat Les Hoggins 3-0
Tony Thomas beat Cherrylyn Matthews 3-2
Kim Wong beat John Taylor 3-0
Kim Wong beat Les Hoggins 3-0
Kim Wong lost to Cherrylyn Matthews 2-3
Ken Southwell beat John Taylor 3-0
Ken Southwell beat Les Hoggins 3-1
Ken Southwell beat Cherrylyn Matthews 3-1
Tony Thomas/Kim Wong beat Les Hoggins/Cherrylyn Matthews 3-1

R.N.A. 'A' against AP 'A' result 3-7 entered on 24/02/2006

Tony Thomas lost to Andrew Meredith 1-3
Tony Thomas lost to Samantha Apostol 2-3
Tony Thomas beat Edward Freeman 3-2
Kim Wong lost to Andrew Meredith 1-3
Kim Wong lost to Samantha Apostol 1-3
Kim Wong lost to Edward Freeman 0-3
Ken Southwell lost to Andrew Meredith 0-3
Ken Southwell beat Samantha Apostol 3-2
Ken Southwell beat Edward Freeman 3-2
Tony Thomas/Kim Wong lost to Andrew Meredith/Edward Freeman 2-3

R.N.A. 'A' against Eathorpe 'A' result 6-4 entered on 03/02/2006

Tony Thomas beat Christopher Atkins 3-0
Tony Thomas beat Matthew Cooper 3-2
Tony Thomas beat Allan Stockham 3-2
Ken Southwell beat Christopher Atkins 3-0
Ken Southwell beat Matthew Cooper 3-0
Ken Southwell lost to Allan Stockham 1-3
Kim Wong beat Christopher Atkins 3-0
Kim Wong lost to Matthew Cooper 1-3
Kim Wong lost to Allan Stockham 1-3
Tony Thomas/Kim Wong lost to Allan Stockham/Matthew Cooper 2-3

R.N.A. 'A' against Whitnash 'B' result 5-5 entered on 31/01/2006

Tony Thomas beat Dennis Woodhead 3-0
Tony Thomas lost to John Bunn 2-3
Tony Thomas w/o
Ken Southwell lost to Dennis Woodhead 2-3
Ken Southwell beat John Bunn 3-2
Ken Southwell w/o
Kim Wong lost to Dennis Woodhead 0-3
Kim Wong lost to John Bunn 2-3
Kim Wong w/o
Tony Thomas/Ken Southwell lost to Dennis Woodhead/John Bunn 2-3

R.N.A. 'A' against W.C.C. 'C' result 9-1 entered on 30/10/2005

Tony Thomas beat Susan Clarke 3-0
Tony Thomas beat Doug Lowe 3-2
Tony Thomas beat Graham Roberts 3-1
Kim Wong beat Susan Clarke 3-2
Kim Wong lost to Doug Lowe 0-3
Kim Wong beat Graham Roberts 3-1
Ian Stevens beat Susan Clarke 3-2
Ian Stevens beat Doug Lowe 3-1
Ian Stevens beat Graham Roberts 3-1
Tony Thomas/Kim Wong beat Susan Clarke/Doug Lowe 3-2

R.N.A. 'A' against Riverhouse Henley 'A' result 7-3 entered on 09/04/2006

Tony Thomas beat Richard Lancucki 3-0
Tony Thomas beat Inky Moss 3-1
Tony Thomas beat Steven Shaw 3-0
Ian Stevens beat Richard Lancucki 3-0
Ian Stevens lost to Inky Moss 2-3
Ian Stevens beat Steven Shaw 3-0
Robin Fox Strangways beat Richard Lancucki 3-0
Robin Fox Strangways beat Inky Moss 3-1
Robin Fox Strangways lost to Steven Shaw 2-3
Tony Thomas/Ian Stevens lost to Inky Moss/Steven Shaw 1-3

R.N.A. 'A' against St. Georges 'C' result 5-5 entered on 10/12/2005

Tony Thomas beat Brian Aston 3-0
Tony Thomas beat Andy Caine 3-0
Tony Thomas beat Gary Edwards 3-0
Ken Southwell lost to Brian Aston 0-3
Ken Southwell beat Andy Caine 3-0
Ken Southwell beat Gary Edwards 3-1
Ian Stevens lost to Brian Aston 1-3
Ian Stevens lost to Andy Caine 0-3
Ian Stevens lost to Gary Edwards 1-3
Tony Thomas/Ken Southwell lost to Gary Edwards/Brian Aston 0-3

R.N.A. 'A' against Free Church 'B' result 7-3 entered on 24/03/2006

Tony Thomas beat Ian Rourke 3-0
Tony Thomas beat Emma Churchley 3-2
Tony Thomas beat Chris Mulligan 3-1
Kim Wong beat Ian Rourke 3-0
Kim Wong beat Emma Churchley 3-0
Kim Wong lost to Chris Mulligan 2-3
Ian Stevens beat Ian Rourke 3-1
Ian Stevens beat Emma Churchley 3-0
Ian Stevens lost to Chris Mulligan 0-3
Kim Wong/Tony Thomas lost to Chris Mulligan/Emma Churchley 1-3

R.N.A. 'A' against Rugby Town result 5-5 entered on 19/11/2005

Tony Thomas beat Daniel Fellowes 3-1
Tony Thomas beat Jack Randle 3-0
Tony Thomas lost to Ian Randle 0-3
Ken Southwell beat Daniel Fellowes 3-2
Ken Southwell beat Jack Randle 3-0
Ken Southwell lost to Ian Randle 0-3
Kim Wong lost to Daniel Fellowes 2-3
Kim Wong beat Jack Randle 3-2
Kim Wong lost to Ian Randle 0-3
Ken Southwell/Tony Thomas lost to Daniel Fellowes/Ian Randle 1-3

R.N.A. 'A' against R.N.A. 'B' result 6-4 entered on 23/01/2006

Tony Thomas beat Richard Miles 3-0
Tony Thomas beat Dave Harding 3-0
Tony Thomas beat Steve Poole 3-1
James Stanley Thomas beat Richard Miles 3-1
James Stanley Thomas lost to Dave Harding 2-3
James Stanley Thomas lost to Steve Poole 1-3
Ian Stevens beat Richard Miles 3-2
Ian Stevens lost to Dave Harding 1-3
Ian Stevens lost to Steve Poole 2-3
Tony Thomas/Ian Stevens beat Dave Harding/Steve Poole 3-1

W.C.C. 'C' against Copsewood (Coventry) result 1-9 entered on 05/11/2005

Susan Clarke lost to Gordon Tucker 1-3
Susan Clarke lost to Steve Smith 1-3
Susan Clarke lost to Dennis Mockford 1-3
Doug Lowe lost to Gordon Tucker 0-3
Doug Lowe lost to Steve Smith 0-3
Doug Lowe beat Dennis Mockford 3-1
Graham Roberts lost to Gordon Tucker 1-3
Graham Roberts lost to Steve Smith 0-3
Graham Roberts lost to Dennis Mockford 0-3
Susan Clarke/Doug Lowe lost to Gordon Tucker/Steve Smith 0-3

W.C.C. 'C' against Free Church 'C' result 5-5 entered on 30/10/2005

Doug Lowe beat Les Hoggins 3-1
Doug Lowe beat John Taylor 3-0
Doug Lowe beat Cherrylyn Matthews 3-0
Susan Clarke lost to Les Hoggins 1-3
Susan Clarke beat John Taylor 3-2
Susan Clarke lost to Cherrylyn Matthews 0-3
Reg Warnes lost to Les Hoggins 2-3
Reg Warnes lost to John Taylor 0-3
Reg Warnes lost to Cherrylyn Matthews 0-3
Susan Clarke/Doug Lowe beat Les Hoggins/Cherrylyn Matthews 3-1

W.C.C. 'C' against AP 'A' result 1-9 entered on 30/10/2005

Reg Warnes lost to Andrew Meredith 2-3
Reg Warnes lost to Samantha Apostol 1-3
Reg Warnes lost to Edward Freeman 2-3
Graham Roberts lost to Andrew Meredith 0-3
Graham Roberts lost to Samantha Apostol 1-3
Graham Roberts lost to Edward Freeman 0-3
Doug Lowe/Graham Roberts lost to Andrew Meredith/Edward Freeman 1-3
Doug Lowe lost to Andrew Meredith 1-3
Doug Lowe beat Samantha Apostol 3-1
Doug Lowe lost to Edward Freeman 2-3

W.C.C. 'C' against Eathorpe 'A' result 3-7 entered on 28/01/2006

Doug Lowe beat Christopher Atkins 3-1
Doug Lowe lost to Matthew Cooper 0-3
Doug Lowe beat Allan Stockham 3-1
Reg Warnes lost to Christopher Atkins 1-3
Reg Warnes lost to Matthew Cooper 0-3
Reg Warnes lost to Allan Stockham 0-3
Graham Roberts beat Christopher Atkins 3-1
Graham Roberts lost to Matthew Cooper 1-3
Graham Roberts lost to Allan Stockham 1-3
Doug Lowe/Graham Roberts lost to Matthew Cooper/Christopher Atkins 0-3

W.C.C. 'C' against Whitnash 'B' result 6-4 entered on 30/10/2005

Doug Lowe lost to John Bunn 0-3
Doug Lowe beat Suzi Lingard 3-0
Doug Lowe beat Dennis Woodhead 3-1
Reg Warnes lost to John Bunn 0-3
Reg Warnes beat Suzi Lingard 3-0
Reg Warnes lost to Dennis Woodhead 0-3
Susan Clarke beat John Bunn 3-0
Susan Clarke beat Suzi Lingard 3-0
Susan Clarke lost to Dennis Woodhead 0-3
Doug Lowe/Susan Clarke beat Dennis Woodhead/John Bunn 3-0

W.C.C. 'C' against R.N.A. 'A' result 1-9 entered on 11/01/2006

Susan Clarke lost to Tony Thomas 1-3
Susan Clarke lost to Ian Stevens 1-3
Susan Clarke lost to Ken Southwell 1-3
Graham Roberts lost to Tony Thomas 0-3
Graham Roberts lost to Ian Stevens 2-3
Graham Roberts lost to Ken Southwell 1-3
Reg Warnes lost to Tony Thomas 0-3
Reg Warnes beat Ian Stevens 3-1
Reg Warnes lost to Ken Southwell 1-3
Susan Clarke/Reg Warnes lost to Tony Thomas/Ken Southwell 0-3

W.C.C. 'C' against Riverhouse Henley 'A' result 3-7 entered on 08/12/2005

Susan Clarke lost to Steve Proctor 0-3
Susan Clarke lost to Steven Shaw 2-3
Susan Clarke lost to Richard Lancucki 2-3
Reg Warnes beat Steve Proctor 3-2
Reg Warnes beat Steven Shaw 3-1
Reg Warnes lost to Richard Lancucki 1-3
Graham Roberts lost to Steve Proctor 2-3
Graham Roberts lost to Steven Shaw 0-3
Graham Roberts beat Richard Lancucki 3-0
Reg Warnes/Graham Roberts lost to Richard Lancucki/Steve Proctor 2-3

W.C.C. 'C' against St. Georges 'C' result 4-6 entered on 24/03/2006

Martin Hunter beat Brian Aston 3-2
Martin Hunter beat Alf Chapman 3-2
Martin Hunter beat Gary Edwards 3-0
Doug Lowe lost to Brian Aston 1-3
Doug Lowe lost to Alf Chapman 0-3
Doug Lowe beat Gary Edwards 3-2
Reg Warnes lost to Brian Aston 0-3
Reg Warnes lost to Alf Chapman 0-3
Reg Warnes lost to Gary Edwards 1-3
Martin Hunter/Doug Lowe lost to Brian Aston/Gary Edwards 2-3

W.C.C. 'C' against Free Church 'B' result 1-9 entered on 24/11/2005

Doug Lowe lost to Chris Mulligan 2-3
Doug Lowe lost to Tom Brocklehurst 0-3
Doug Lowe beat Emma Churchley 3-0
Graham Roberts lost to Chris Mulligan 1-3
Graham Roberts lost to Tom Brocklehurst 0-3
Graham Roberts lost to Emma Churchley 1-3
Reg Warnes lost to Chris Mulligan 1-3
Reg Warnes lost to Tom Brocklehurst 1-3
Reg Warnes lost to Emma Churchley 1-3
Doug Lowe/Reg Warnes lost to Chris Mulligan/Tom Brocklehurst 2-3

W.C.C. 'C' against Rugby Town result 3-7 entered on 09/03/2006

Martin Hunter beat Jack Randle 3-1
Martin Hunter lost to Alan Chan 2-3
Martin Hunter lost to Ian Randle 1-3
Susan Clarke lost to Jack Randle 1-3
Susan Clarke lost to Alan Chan 0-3
Susan Clarke lost to Ian Randle 0-3
Graham Roberts beat Jack Randle 3-2
Graham Roberts beat Alan Chan 3-2
Graham Roberts lost to Ian Randle 0-3
Martin Hunter/Graham Roberts lost to Jack Randle/Ian Randle 0-3

W.C.C. 'C' against R.N.A. 'B' result 5-5 entered on 09/04/2006

Graham Roberts lost to Richard Smith 1-3
Graham Roberts lost to Richard Miles 0-3
Graham Roberts lost to Dave Harding 0-3
Martin Hunter beat Richard Smith 3-0
Martin Hunter beat Richard Miles 3-0
Martin Hunter beat Dave Harding 3-0
Susan Clarke lost to Richard Smith 1-3
Susan Clarke beat Richard Miles 3-1
Susan Clarke lost to Dave Harding 0-3
Susan Clarke/Martin Hunter beat Richard Smith/Dave Harding 3-0

Riverhouse Henley 'A' against Copsewood (Coventry) result 4-6 entered on 13/03/2006

Richard Lancucki lost to Steve Smith 2-3
Richard Lancucki lost to Gordon Tucker 1-3
Richard Lancucki lost to Dennis Mockford 0-3
Steven Shaw lost to Steve Smith 0-3
Steven Shaw lost to Gordon Tucker 0-3
Steven Shaw beat Dennis Mockford 3-1
Steve Proctor beat Steve Smith 3-0
Steve Proctor beat Gordon Tucker 3-2
Steve Proctor beat Dennis Mockford 3-1
Richard Lancucki/Steve Proctor lost to Steve Smith/Gordon Tucker 0-3

Riverhouse Henley 'A' against Free Church 'C' result 4-6 entered on 30/10/2005

Steve Proctor lost to Les Hoggins 2-3
Steve Proctor beat John Taylor 3-1
Steve Proctor lost to Cherrylyn Matthews 2-3
Richard Lancucki lost to Les Hoggins 1-3
Richard Lancucki beat John Taylor 3-0
Richard Lancucki lost to Cherrylyn Matthews 2-3
Steven Shaw lost to Les Hoggins 0-3
Steven Shaw lost to John Taylor 1-3
Steven Shaw beat Cherrylyn Matthews 3-0
Richard Lancucki/Steve Proctor beat Cherrylyn Matthews/John Taylor 3-1

Riverhouse Henley 'A' against AP 'A' result 4-6 entered on 28/01/2006

Steve Proctor beat Andrew Meredith 3-1
Steve Proctor beat Samantha Apostol 3-2
Steve Proctor beat Edward Freeman 3-1
Inky Moss lost to Andrew Meredith 1-3
Inky Moss lost to Samantha Apostol 2-3
Inky Moss lost to Edward Freeman 2-3
Steven Shaw lost to Andrew Meredith 1-3
Steven Shaw beat Samantha Apostol 3-1
Steven Shaw lost to Edward Freeman 2-3
Steve Proctor/Steven Shaw lost to Andrew Meredith/Samantha Apostol 0-3

Riverhouse Henley 'A' against Eathorpe 'A' result 3-7 entered on 30/10/2005

Mark Dudley beat Christopher Atkins 3-0
Mark Dudley beat Matthew Cooper 3-2
Mark Dudley lost to Allan Stockham 1-3
Steve Proctor lost to Christopher Atkins 2-3
Steve Proctor lost to Matthew Cooper 0-3
Steve Proctor lost to Allan Stockham 0-3
Steven Shaw lost to Christopher Atkins 1-3
Steven Shaw lost to Matthew Cooper 0-3
Steven Shaw lost to Allan Stockham 1-3
Mark Dudley/Steve Proctor beat Matthew Cooper/Allan Stockham 3-2

Riverhouse Henley 'A' against Whitnash 'B' result 1-9 entered on 21/04/2006

Inky Moss lost to Mark Woolerton 0-3
Inky Moss lost to Paul Ryman 1-3
Inky Moss lost to Dennis Woodhead 2-3
Mark Dudley lost to Mark Woolerton 0-3
Mark Dudley lost to Paul Ryman 0-3
Mark Dudley beat Dennis Woodhead 3-0
Steven Shaw lost to Mark Woolerton 0-3
Steven Shaw lost to Paul Ryman 0-3
Steven Shaw lost to Dennis Woodhead 0-3
Mark Dudley/Steven Shaw lost to Mark Woolerton/Dennis Woodhead 1-3

Riverhouse Henley 'A' against R.N.A. 'A' result 4-6 entered on 09/04/2006

Steve Proctor lost to Ken Southwell 1-3
Steve Proctor beat Ian Stevens 3-1
Steve Proctor beat James Stanley Thomas 3-1
Richard Lancucki lost to Ken Southwell 0-3
Richard Lancucki lost to Ian Stevens 1-3
Richard Lancucki beat James Stanley Thomas 3-2
Steven Shaw lost to Ken Southwell 0-3
Steven Shaw lost to Ian Stevens 2-3
Steven Shaw lost to James Stanley Thomas 1-3
Steve Proctor/Richard Lancucki beat Ken Southwell/Ian Stevens 3-0

Riverhouse Henley 'A' against W.C.C. 'C' result 0-10 entered on 21/04/2006

Inky Moss lost to Martin Hunter 0-3
Inky Moss lost to Doug Lowe 1-3
Inky Moss lost to Graham Roberts 0-3
Mike Evetts lost to Martin Hunter 1-3
Mike Evetts lost to Doug Lowe 0-3
Mike Evetts lost to Graham Roberts 0-3
Steven Shaw lost to Martin Hunter 1-3
Steven Shaw lost to Doug Lowe 1-3
Steven Shaw lost to Graham Roberts 0-3
Mike Evetts/Steven Shaw lost to Martin Hunter/Graham Roberts 0-3

Riverhouse Henley 'A' against St. Georges 'C' result 2-8 entered on 30/11/2005

Richard Lancucki lost to Gary Edwards 2-3
Richard Lancucki lost to Alf Chapman 1-3
Richard Lancucki beat Andy Caine 3-2
Inky Moss lost to Gary Edwards 1-3
Inky Moss lost to Alf Chapman 0-3
Inky Moss lost to Andy Caine 2-3
Steven Shaw beat Gary Edwards 3-2
Steven Shaw lost to Alf Chapman 0-3
Steven Shaw lost to Andy Caine 1-3
Richard Lancucki/Steven Shaw lost to Gary Edwards/Alf Chapman 1-3

Riverhouse Henley 'A' against Free Church 'B' result 1-9 entered on 13/03/2006

Steve Proctor lost to Tom Brocklehurst 0-3
Steve Proctor lost to Chris Mulligan 0-3
Steve Proctor lost to Ian Rourke 2-3
Steven Shaw lost to Tom Brocklehurst 0-3
Steven Shaw lost to Chris Mulligan 1-3
Steven Shaw beat Ian Rourke 3-1
Inky Moss lost to Tom Brocklehurst 0-3
Inky Moss lost to Chris Mulligan 1-3
Inky Moss lost to Ian Rourke 1-3
Steven Shaw/Inky Moss lost to Tom Brocklehurst/Chris Mulligan 0-3

Riverhouse Henley 'A' against Rugby Town result 5-5 entered on 30/11/2005

Richard Lancucki beat Daniel Fellowes 3-2
Richard Lancucki beat Jack Randle 3-0
Richard Lancucki lost to Ian Randle 0-3
Inky Moss beat Daniel Fellowes 3-1
Inky Moss lost to Jack Randle 2-3
Inky Moss lost to Ian Randle 0-3
Steven Shaw beat Daniel Fellowes 3-1
Steven Shaw beat Jack Randle 3-1
Steven Shaw lost to Ian Randle 0-3
Richard Lancucki/Steven Shaw lost to Jack Randle/Ian Randle 1-3

Riverhouse Henley 'A' against R.N.A. 'B' result 0-0 entered on 07/05/2006

1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void

St. Georges 'C' against Copsewood (Coventry) result 7-3 entered on 30/10/2005

Brian Aston beat Steve Smith 3-1
Brian Aston beat Dennis Mockford 3-0
Brian Aston beat Roy Joiner 3-0
Bert Banks lost to Steve Smith 1-3
Bert Banks beat Dennis Mockford 3-2
Bert Banks beat Roy Joiner 3-0
Gary Edwards lost to Steve Smith 0-3
Gary Edwards beat Dennis Mockford 3-0
Gary Edwards lost to Roy Joiner 0-3
Bert Banks/Brian Aston beat Steve Smith/Dennis Mockford 3-2

St. Georges 'C' against Free Church 'C' result 8-2 entered on 25/01/2006

Alf Chapman beat Cherrylyn Matthews 3-0
Alf Chapman beat John Taylor 3-0
Alf Chapman beat Les Hoggins 3-2
Gary Edwards beat Cherrylyn Matthews 3-0
Gary Edwards lost to John Taylor 1-3
Gary Edwards lost to Les Hoggins 1-3
Brian Aston beat Cherrylyn Matthews 3-0
Brian Aston beat John Taylor 3-0
Brian Aston beat Les Hoggins 3-0
Brian Aston/Gary Edwards beat Les Hoggins/John Taylor 3-0

St. Georges 'C' against AP 'A' result 6-4 entered on 30/10/2005

Alf Chapman beat Andrew Meredith 3-2
Alf Chapman beat Samantha Apostol 3-0
Alf Chapman beat Edward Freeman 3-0
Gary Edwards lost to Andrew Meredith 0-3
Gary Edwards lost to Samantha Apostol 1-3
Gary Edwards lost to Edward Freeman 2-3
Brian Aston lost to Andrew Meredith 0-3
Brian Aston beat Samantha Apostol 3-0
Brian Aston beat Edward Freeman 3-1
Brian Aston/Gary Edwards beat Andrew Meredith/Samantha Apostol 3-1

St. Georges 'C' against Eathorpe 'A' result 4-6 entered on 15/04/2006

Bert Banks lost to Murray Stevenson 0-3
Bert Banks lost to Matthew Cooper 1-3
Bert Banks lost to Allan Stockham 2-3
Alf Chapman lost to Murray Stevenson 1-3
Alf Chapman beat Matthew Cooper 3-2
Alf Chapman lost to Allan Stockham 1-3
Brian Aston beat Murray Stevenson 3-0
Brian Aston beat Matthew Cooper 3-0
Brian Aston lost to Allan Stockham 1-3
Bert Banks/Brian Aston beat Murray Stevenson/Matthew Cooper 3-1

St. Georges 'C' against Whitnash 'B' result 7-3 entered on 05/05/2006

Brian Aston beat Dennis Woodhead 3-1
Brian Aston lost to Paul Ryman 2-3
Brian Aston w/o
Gary Edwards beat Dennis Woodhead 3-1
Gary Edwards lost to Paul Ryman 0-3
Gary Edwards w/o
Alf Chapman beat Dennis Woodhead 3-1
Alf Chapman beat Paul Ryman 3-2
Alf Chapman w/o
Gary Edwards/Brian Aston lost to Dennis Woodhead/Paul Ryman 2-3

St. Georges 'C' against R.N.A. 'A' result 7-3 entered on 31/03/2006

Bert Banks beat Tony Thomas 3-0
Bert Banks beat Ian Stevens 3-0
Bert Banks beat Kim Wong 3-0
Brian Aston beat Tony Thomas 3-1
Brian Aston beat Ian Stevens 3-0
Brian Aston beat Kim Wong 3-1
Gary Edwards lost to Tony Thomas 0-3
Gary Edwards lost to Ian Stevens 1-3
Gary Edwards lost to Kim Wong 1-3
Brian Aston/Bert Banks beat Tony Thomas/Ian Stevens 3-0

St. Georges 'C' against W.C.C. 'C' result 7-3 entered on 23/12/2005

Bert Banks beat Reg Warnes 3-0
Bert Banks beat Doug Lowe 3-1
Bert Banks beat Susan Clarke 3-0
Gary Edwards lost to Reg Warnes 0-3
Gary Edwards beat Doug Lowe 3-2
Gary Edwards lost to Susan Clarke 2-3
Andy Caine beat Reg Warnes 3-2
Andy Caine lost to Doug Lowe 1-3
Andy Caine beat Susan Clarke 3-1
Bert Banks/Gary Edwards beat Susan Clarke/Doug Lowe 3-1

St. Georges 'C' against Riverhouse Henley 'A' result 10-0 entered on 17/03/2006

Bert Banks beat Steve Proctor 3-1
Bert Banks beat Joe Shaw 3-1
Bert Banks beat Steven Shaw 3-0
Gary Edwards beat Steve Proctor 3-0
Gary Edwards beat Joe Shaw 3-0
Gary Edwards beat Steven Shaw 3-1
Brian Aston beat Steve Proctor 3-0
Brian Aston beat Joe Shaw 3-0
Brian Aston beat Steven Shaw 3-1
Bert Banks/Gary Edwards beat Steve Proctor/Steven Shaw 3-0

St. Georges 'C' against Free Church 'B' result 8-2 entered on 05/11/2005

Gary Edwards beat Emma Churchley 3-1
Gary Edwards beat Ian Rourke 3-2
Bert Banks/Brian Aston beat Chris Mulligan/Emma Churchley 3-0
Brian Aston beat Chris Mulligan 3-1
Brian Aston beat Emma Churchley 3-0
Brian Aston beat Ian Rourke 3-0
Bert Banks lost to Chris Mulligan 2-3
Bert Banks beat Emma Churchley 3-2
Bert Banks beat Ian Rourke 3-0
Gary Edwards lost to Chris Mulligan 0-3

St. Georges 'C' against Rugby Town result 5-5 entered on 16/02/2006

Bert Banks beat Daniel Fellowes 3-1
Bert Banks lost to Jack Randle 2-3
Bert Banks lost to Ian Randle 0-3
Brian Aston beat Daniel Fellowes 3-0
Brian Aston beat Jack Randle 3-1
Brian Aston lost to Ian Randle 0-3
Alf Chapman beat Daniel Fellowes 3-0
Alf Chapman beat Jack Randle 3-1
Alf Chapman lost to Ian Randle 0-3
Bert Banks/Brian Aston lost to Jack Randle/Ian Randle 0-3

St. Georges 'C' against R.N.A. 'B' result 9-1 entered on 04/03/2006

Bert Banks lost to Richard Smith 0-3
Bert Banks beat Steve Poole 3-0
Bert Banks beat Richard Miles 3-0
Gary Edwards beat Richard Smith 3-2
Gary Edwards beat Steve Poole 3-0
Gary Edwards beat Richard Miles 3-1
Brian Aston beat Richard Smith 3-0
Brian Aston beat Steve Poole 3-0
Brian Aston beat Richard Miles 3-0
Brian Aston/Gary Edwards beat Steve Poole/Richard Miles 3-1

Free Church 'B' against Copsewood (Coventry) result 6-4 entered on 28/01/2006

Chris Mulligan beat Steve Smith 3-0
Chris Mulligan beat Dennis Mockford 3-1
Chris Mulligan beat Roy Joiner 3-1
Ian Rourke lost to Steve Smith 0-3
Ian Rourke lost to Dennis Mockford 0-3
Ian Rourke lost to Roy Joiner 0-3
Tom Brocklehurst beat Steve Smith 3-2
Tom Brocklehurst beat Dennis Mockford 3-0
Tom Brocklehurst beat Roy Joiner 3-0
Chris Mulligan/Tom Brocklehurst lost to Dennis Mockford/Steve Smith 0-3

Free Church 'B' against Free Church 'C' result 7-3 entered on 30/10/2005

Lleryn Brocklehurst lost to Cherrylyn Matthews 0-3
Lleryn Brocklehurst lost to Les Hoggins 0-3
Lleryn Brocklehurst lost to Stuart Mills 0-3
Chris Mulligan beat Cherrylyn Matthews 3-1
Chris Mulligan beat Les Hoggins 3-0
Chris Mulligan beat Stuart Mills 3-1
Tom Brocklehurst beat Cherrylyn Matthews 3-1
Tom Brocklehurst beat Les Hoggins 3-0
Tom Brocklehurst beat Stuart Mills 3-1
Tom Brocklehurst/Chris Mulligan beat Les Hoggins/Stuart Mills 3-1

Free Church 'B' against AP 'A' result 8-2 entered on 13/01/2006

Tom Brocklehurst beat Andrew Meredith 3-2
Tom Brocklehurst beat Samantha Apostol 3-1
Tom Brocklehurst beat Edward Freeman 3-0
Chris Mulligan lost to Andrew Meredith 2-3
Chris Mulligan beat Samantha Apostol 3-0
Chris Mulligan beat Edward Freeman 3-1
Emma Churchley lost to Andrew Meredith 1-3
Emma Churchley beat Samantha Apostol 3-2
Emma Churchley beat Edward Freeman 3-1
Tom Brocklehurst/Chris Mulligan beat Andrew Meredith/Edward Freeman 3-1

Free Church 'B' against Eathorpe 'A' result 5-5 entered on 07/01/2006

Emma Churchley lost to Christopher Atkins 1-3
Emma Churchley lost to Matthew Cooper 0-3
Emma Churchley lost to Allan Stockham 0-3
Chris Mulligan beat Christopher Atkins 3-1
Chris Mulligan beat Matthew Cooper 3-2
Chris Mulligan beat Allan Stockham 3-2
Tom Brocklehurst beat Christopher Atkins 3-2
Tom Brocklehurst lost to Matthew Cooper 1-3
Tom Brocklehurst lost to Allan Stockham 0-3
Chris Mulligan/Tom Brocklehurst beat Matthew Cooper/Allan Stockham 3-0

Free Church 'B' against Whitnash 'B' result 5-5 entered on 07/05/2006

Emma Churchley lost to Dennis Woodhead 0-3
Emma Churchley lost to Paul Ryman 0-3
Emma Churchley beat Suzi Lingard 3-0
Chris Mulligan lost to Dennis Woodhead 0-3
Chris Mulligan beat Paul Ryman 3-0
Chris Mulligan beat Suzi Lingard 3-0
Ian Rourke lost to Dennis Woodhead 0-3
Ian Rourke beat Paul Ryman 3-0
Ian Rourke beat Suzi Lingard 3-0
Ian Rourke/Chris Mulligan lost to Dennis Woodhead/Paul Ryman 0-3

Free Church 'B' against R.N.A. 'A' result 5-5 entered on 08/12/2005

Chris Mulligan beat Tony Thomas 3-1
Chris Mulligan beat Ken Southwell 3-0
Chris Mulligan beat Ian Stevens 3-1
Tom Brocklehurst beat Tony Thomas 3-1
Tom Brocklehurst lost to Ken Southwell 1-3
Tom Brocklehurst beat Ian Stevens 3-1
Emma Churchley lost to Tony Thomas 1-3
Emma Churchley lost to Ken Southwell 0-3
Emma Churchley lost to Ian Stevens 0-3
Chris Mulligan/Tom Brocklehurst lost to Tony Thomas/Ken Southwell 2-3

Free Church 'B' against W.C.C. 'C' result 3-7 entered on 20/04/2006

Chris Mulligan beat Susan Clarke 3-2
Chris Mulligan lost to Martin Hunter 0-3
Chris Mulligan beat Doug Lowe 3-0
Ian Rourke lost to Susan Clarke 0-3
Ian Rourke lost to Martin Hunter 1-3
Ian Rourke lost to Doug Lowe 0-3
Tom Brocklehurst beat Susan Clarke 3-0
Tom Brocklehurst lost to Martin Hunter 1-3
Tom Brocklehurst lost to Doug Lowe 2-3
Chris Mulligan/Tom Brocklehurst lost to Martin Hunter/Doug Lowe 0-3

Free Church 'B' against Riverhouse Henley 'A' result 6-4 entered on 13/11/2005

Tom Brocklehurst beat Steven Shaw 3-2
Tom Brocklehurst lost to Steve Proctor 2-3
Tom Brocklehurst beat Richard Lancucki 3-0
Chris Mulligan beat Steven Shaw 3-0
Chris Mulligan beat Steve Proctor 3-0
Chris Mulligan beat Richard Lancucki 3-1
Ian Rourke lost to Steven Shaw 1-3
Ian Rourke lost to Steve Proctor 0-3
Ian Rourke lost to Richard Lancucki 2-3
Tom Brocklehurst/Chris Mulligan beat Richard Lancucki/Steve Proctor 3-2

Free Church 'B' against St. Georges 'C' result 1-9 entered on 01/03/2006

Chris Mulligan lost to Alf Chapman 2-3
Chris Mulligan beat Bert Banks 3-1
Chris Mulligan lost to Brian Aston 1-3
Tom Brocklehurst lost to Alf Chapman 0-3
Tom Brocklehurst lost to Bert Banks 0-3
Tom Brocklehurst lost to Brian Aston 1-3
Ian Rourke lost to Alf Chapman 1-3
Ian Rourke lost to Bert Banks 0-3
Ian Rourke lost to Brian Aston 0-3
Chris Mulligan/Tom Brocklehurst lost to Bert Banks/Brian Aston 2-3

Free Church 'B' against Rugby Town result 5-5 entered on 30/10/2005

Chris Mulligan beat Daniel Fellowes 3-1
Chris Mulligan beat Jack Randle 3-0
Chris Mulligan lost to Ian Randle 0-3
Ian Rourke lost to Daniel Fellowes 1-3
Ian Rourke beat Jack Randle 3-2
Ian Rourke lost to Ian Randle 0-3
Tom Brocklehurst beat Daniel Fellowes 3-0
Tom Brocklehurst beat Jack Randle 3-0
Tom Brocklehurst lost to Ian Randle 1-3
Chris Mulligan/Tom Brocklehurst lost to Jack Randle/Ian Randle 1-3

Free Church 'B' against R.N.A. 'B' result 8-2 entered on 25/02/2006

Chris Mulligan beat Steve Poole 3-0
Chris Mulligan beat Richard Miles 3-2
Chris Mulligan w/o
Ian Rourke lost to Steve Poole 0-3
Ian Rourke lost to Richard Miles 0-3
Ian Rourke w/o
Tom Brocklehurst beat Steve Poole 3-1
Tom Brocklehurst beat Richard Miles 3-0
Tom Brocklehurst w/o
Chris Mulligan/Tom Brocklehurst beat Steve Poole/Richard Miles 3-1

Rugby Town against Copsewood (Coventry) result 6-4 entered on 30/10/2005

Daniel Fellowes lost to Richard Jardim 0-3
Daniel Fellowes lost to Gordon Tucker 0-3
Daniel Fellowes lost to Dennis Mockford 0-3
Jack Randle beat Richard Jardim 3-2
Jack Randle lost to Gordon Tucker 0-3
Jack Randle beat Dennis Mockford 3-0
Ian Randle beat Richard Jardim 3-0
Ian Randle beat Gordon Tucker 3-1
Ian Randle beat Dennis Mockford 3-0
Jack Randle/Ian Randle beat Richard Jardim/Gordon Tucker 3-0

Rugby Town against Free Church 'C' result 6-4 entered on 13/01/2006

Daniel Fellowes beat Stuart Mills 3-0
Daniel Fellowes beat John Taylor 3-1
Daniel Fellowes lost to Cherrylyn Matthews 0-3
Jack Randle lost to Stuart Mills 0-3
Jack Randle lost to John Taylor 0-3
Jack Randle lost to Cherrylyn Matthews 0-3
Ian Randle beat Stuart Mills 3-0
Ian Randle beat John Taylor 3-0
Ian Randle beat Cherrylyn Matthews 3-0
Ian Randle/Jack Randle beat Cherrylyn Matthews/Stuart Mills 3-1

Rugby Town against AP 'A' result 6-4 entered on 17/12/2005

Daniel Fellowes lost to Andrew Meredith 1-3
Daniel Fellowes beat Edward Freeman 3-0
Daniel Fellowes beat Carol Meredith 3-0
Jack Randle lost to Andrew Meredith 2-3
Jack Randle lost to Edward Freeman 0-3
Jack Randle beat Carol Meredith 3-0
Ian Randle beat Andrew Meredith 3-0
Ian Randle beat Edward Freeman 3-0
Ian Randle beat Carol Meredith 3-0
Daniel Fellowes/Jack Randle lost to Andrew Meredith/Edward Freeman 0-3

Rugby Town against Eathorpe 'A' result 5-5 entered on 01/04/2006

Daniel Fellowes beat Christopher Atkins 3-2
Daniel Fellowes lost to Matthew Cooper 0-3
Daniel Fellowes lost to Allan Stockham 0-3
Jack Randle lost to Christopher Atkins 1-3
Jack Randle lost to Matthew Cooper 0-3
Jack Randle lost to Allan Stockham 1-3
Ian Randle beat Christopher Atkins 3-0
Ian Randle beat Matthew Cooper 3-0
Ian Randle beat Allan Stockham 3-0
Jack Randle/Ian Randle beat Christopher Atkins/Matthew Cooper 3-1

Rugby Town against Whitnash 'B' result 7-3 entered on 04/02/2006

Daniel Fellowes lost to Dennis Woodhead 1-3
Daniel Fellowes lost to John Bunn 2-3
Daniel Fellowes w/o
Jack Randle beat Dennis Woodhead 3-0
Jack Randle lost to John Bunn 0-3
Jack Randle w/o
Ian Randle beat Dennis Woodhead 3-0
Ian Randle beat John Bunn 3-0
Ian Randle w/o
Ian Randle/Jack Randle beat Dennis Woodhead/John Bunn 3-1

Rugby Town against R.N.A. 'A' result 8-2 entered on 11/03/2006

Daniel Fellowes lost to Tony Thomas 0-3
Daniel Fellowes beat Ken Southwell 3-0
Daniel Fellowes lost to Ian Stevens 1-3
Alum Durrani beat Tony Thomas 3-1
Alum Durrani beat Ken Southwell 3-0
Alum Durrani beat Ian Stevens 3-1
Ian Randle beat Tony Thomas 3-1
Ian Randle beat Ken Southwell 3-0
Ian Randle beat Ian Stevens 3-0
Alum Durrani/Ian Randle beat Ian Stevens/Tony Thomas 3-1

Rugby Town against W.C.C. 'C' result 6-4 entered on 12/11/2005

Jack Randle lost to Graham Roberts 0-3
Jack Randle lost to Susan Clarke 1-3
Jack Randle lost to Doug Lowe 0-3
Don Pritchard beat Graham Roberts 3-2
Don Pritchard beat Susan Clarke 3-1
Don Pritchard lost to Doug Lowe 2-3
Ian Randle beat Graham Roberts 3-0
Ian Randle beat Susan Clarke 3-0
Ian Randle beat Doug Lowe 3-0
Jack Randle/Ian Randle beat Susan Clarke/Doug Lowe 3-0

Rugby Town against Riverhouse Henley 'A' result 9-1 entered on 25/02/2006

Jack Randle lost to Steve Proctor 2-3
Jack Randle beat Steven Shaw 3-0
Jack Randle beat Joe Shaw 3-1
Alum Durrani beat Steve Proctor 3-2
Alum Durrani beat Steven Shaw 3-0
Alum Durrani beat Joe Shaw 3-2
Ian Randle beat Steve Proctor 3-0
Ian Randle beat Steven Shaw 3-0
Ian Randle beat Joe Shaw 3-0
Alum Durrani/Jack Randle beat Steve Proctor/Joe Shaw 3-1

Rugby Town against St. Georges 'C' result 5-5 entered on 19/11/2005

Jack Randle lost to Brian Aston 0-3
Jack Randle beat Bert Banks 3-2
Jack Randle lost to Alf Chapman 2-3
Don Pritchard lost to Brian Aston 0-3
Don Pritchard lost to Bert Banks 0-3
Don Pritchard lost to Alf Chapman 0-3
Ian Randle beat Brian Aston 3-0
Ian Randle beat Bert Banks 3-0
Ian Randle beat Alf Chapman 3-1
Jack Randle/Ian Randle beat Brian Aston/Bert Banks 3-1

Rugby Town against Free Church 'B' result 7-3 entered on 13/02/2006

Daniel Fellowes beat Emma Churchley 3-0
Daniel Fellowes beat James Hodges 3-1
Daniel Fellowes lost to Tom Brocklehurst 2-3
Jack Randle lost to Emma Churchley 1-3
Jack Randle beat James Hodges 3-1
Jack Randle lost to Tom Brocklehurst 0-3
Ian Randle beat Emma Churchley 3-0
Ian Randle beat James Hodges 3-0
Ian Randle beat Tom Brocklehurst 3-2
Jack Randle/Ian Randle beat Tom Brocklehurst/Emma Churchley 3-0

Rugby Town against R.N.A. 'B' result 8-2 entered on 09/04/2006

Ian Randle w/o
Jack Randle/Alan Chan lost to Richard Smith/Steve Poole 2-3
Jack Randle beat Richard Smith 3-0
Jack Randle beat Steve Poole 3-0
Jack Randle w/o
Alan Chan lost to Richard Smith 1-3
Alan Chan beat Steve Poole 3-0
Alan Chan w/o
Ian Randle beat Richard Smith 3-0
Ian Randle beat Steve Poole 3-0

R.N.A. 'B' against Copsewood (Coventry) result 4-6 entered on 17/01/2006

Richard Smith beat Gordon Tucker 3-2
Richard Smith beat Steve Smith 3-1
Richard Smith lost to Roy Joiner 1-3
Richard Miles lost to Gordon Tucker 2-3
Richard Miles lost to Steve Smith 0-3
Richard Miles beat Roy Joiner 3-1
Dave Harding lost to Gordon Tucker 1-3
Dave Harding lost to Steve Smith 0-3
Dave Harding beat Roy Joiner 3-0
Richard Smith/Dave Harding lost to Gordon Tucker/Steve Smith 1-3

R.N.A. 'B' against Free Church 'C' result 3-7 entered on 31/03/2006

Steve Poole lost to John Taylor 0-3
Steve Poole lost to Les Hoggins 1-3
Steve Poole beat Cherrylyn Matthews 3-2
Dave Harding beat John Taylor 3-0
Dave Harding beat Les Hoggins 3-1
Dave Harding lost to Cherrylyn Matthews 1-3
John Taylor w/o
Les Hoggins w/o
Cherrylyn Matthews w/o
Steve Poole/Dave Harding lost to Les Hoggins/Cherrylyn Matthews 2-3

R.N.A. 'B' against AP 'A' result 0-10 entered on 19/03/2006

Richard Miles lost to Andrew Meredith 1-3
Richard Miles lost to Samantha Apostol 0-3
Richard Miles lost to Edward Freeman 0-3
Steve Poole lost to Andrew Meredith 0-3
Steve Poole lost to Samantha Apostol 2-3
Steve Poole lost to Edward Freeman 1-3
Dave Harding lost to Andrew Meredith 0-3
Dave Harding lost to Samantha Apostol 1-3
Dave Harding lost to Edward Freeman 2-3
Richard Miles/Dave Harding lost to Andrew Meredith/Samantha Apostol 2-3

R.N.A. 'B' against Eathorpe 'A' result 6-4 entered on 25/02/2006

Steve Poole beat Christopher Atkins 3-2
Steve Poole lost to Matthew Cooper 1-3
Steve Poole beat Allan Stockham 3-1
Richard Smith beat Christopher Atkins 3-1
Richard Smith beat Matthew Cooper 3-2
Richard Smith beat Allan Stockham 3-1
Dave Harding beat Christopher Atkins 3-0
Dave Harding lost to Matthew Cooper 1-3
Dave Harding lost to Allan Stockham 0-3
Steve Poole/Richard Miles lost to Christopher Atkins/Matthew Cooper 1-3

R.N.A. 'B' against Whitnash 'B' result 5-5 entered on 05/05/2006

Richard Smith beat Dennis Woodhead 3-2
Richard Smith beat Suzi Lingard 3-0
Richard Smith lost to Paul Ryman 1-3
Dave Harding lost to Dennis Woodhead 1-3
Dave Harding beat Suzi Lingard 3-0
Dave Harding lost to Paul Ryman 0-3
Richard Miles lost to Dennis Woodhead 0-3
Richard Miles beat Suzi Lingard 3-0
Richard Miles lost to Paul Ryman 0-3
Richard Miles/Dave Harding beat Suzi Lingard/Paul Ryman 3-2

R.N.A. 'B' against R.N.A. 'A' result 0-10 entered on 30/10/2005

Richard Smith lost to Ken Southwell 1-3
Richard Smith lost to Tony Thomas 1-3
Richard Smith lost to Kim Wong 1-3
Steve Poole lost to Ken Southwell 0-3
Steve Poole lost to Tony Thomas 1-3
Steve Poole lost to Kim Wong 2-3
Dave Harding lost to Ken Southwell 1-3
Dave Harding lost to Tony Thomas 0-3
Dave Harding lost to Kim Wong 0-3
Richard Smith/Steve Poole lost to Kim Wong/Tony Thomas 0-3

R.N.A. 'B' against W.C.C. 'C' result 5-5 entered on 23/12/2005

Steve Poole beat Reg Warnes 3-2
Steve Poole lost to Graham Roberts 0-3
Steve Poole beat Doug Lowe 3-2
Richard Miles lost to Reg Warnes 0-3
Richard Miles beat Graham Roberts 3-0
Richard Miles lost to Doug Lowe 0-3
Dave Harding lost to Reg Warnes 1-3
Dave Harding beat Graham Roberts 3-1
Dave Harding lost to Doug Lowe 0-3
Steve Poole/Dave Harding beat Reg Warnes/Doug Lowe 3-1

R.N.A. 'B' against Riverhouse Henley 'A' result 0-0 entered on 07/05/2006

1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void

R.N.A. 'B' against St. Georges 'C' result 2-8 entered on 16/11/2005

Richard Smith lost to Brian Aston 0-3
Richard Smith beat Bert Banks 3-2
Richard Smith beat Andy Caine 3-0
Richard Miles lost to Brian Aston 0-3
Richard Miles lost to Bert Banks 0-3
Richard Miles lost to Andy Caine 0-3
Dave Harding lost to Brian Aston 0-3
Dave Harding lost to Bert Banks 0-3
Dave Harding lost to Andy Caine 0-3
Richard Smith/Dave Harding lost to Bert Banks/Brian Aston 0-3

R.N.A. 'B' against Free Church 'B' result 1-9 entered on 30/10/2005

Dave Harding lost to Chris Mulligan 0-3
Dave Harding lost to James Hodges 2-3
Dave Harding lost to Tom Brocklehurst 1-3
Steve Poole lost to Chris Mulligan 1-3
Steve Poole beat James Hodges 3-0
Steve Poole lost to Tom Brocklehurst 0-3
Richard Miles lost to Chris Mulligan 0-3
Richard Miles lost to James Hodges 1-3
Richard Miles lost to Tom Brocklehurst 0-3
Steve Poole/Dave Harding lost to Tom Brocklehurst/Chris Mulligan 0-3

R.N.A. 'B' against Rugby Town result 5-5 entered on 30/10/2005

Steve Poole beat Daniel Fellowes 3-0
Steve Poole lost to Jack Randle 1-3
Steve Poole lost to Ian Randle 1-3
Richard Smith beat Daniel Fellowes 3-0
Richard Smith beat Jack Randle 3-1
Richard Smith lost to Ian Randle 1-3
Dave Harding beat Daniel Fellowes 3-1
Dave Harding beat Jack Randle 3-0
Dave Harding lost to Ian Randle 0-3
Steve Poole/Richard Smith lost to Jack Randle/Ian Randle 1-3

Back to Division Table