Make your own free website on Tripod.com
Divison 2 Spring Competition 2004/05 Match Results


R.N.A. 'B' against R.N.A. 'A' result 4-6 entered on 13/04/2005

Richard Smith lost to Tony Thomas 2-3
Richard Smith beat Kim Wong 3-1
Richard Smith lost to Ian Stevens 1-3
Steve Poole lost to Tony Thomas 2-3
Steve Poole beat Kim Wong 3-0
Steve Poole beat Ian Stevens 3-1
Richard Miles lost to Tony Thomas 0-3
Richard Miles lost to Kim Wong 1-3
Richard Miles lost to Ian Stevens 0-3
Steve Poole/Richard Smith beat Ian Stevens/Tony Thomas 3-2

R.N.A. 'B' against Eathorpe 'A' result 3-7 entered on 06/04/2005

Richard Smith beat Christopher Atkins 3-0
Richard Smith beat Matthew Cooper 3-2
Richard Smith lost to Alan Stockham 0-3
Steve Poole beat Christopher Atkins 3-0
Steve Poole lost to Matthew Cooper 2-3
Steve Poole lost to Alan Stockham 0-3
Dave Harding lost to Christopher Atkins 2-3
Dave Harding lost to Matthew Cooper 1-3
Dave Harding lost to Alan Stockham 0-3
Richard Smith/Steve Poole lost to Alan Stockham/Matthew Cooper 1-3

R.N.A. 'B' against Riverhouse Henley 'A' result 6-4 entered on 07/03/2005

Richard Smith beat Steven Shaw 3-0
Richard Smith beat Richard Lancucki 3-1
Richard Smith beat Steve Proctor 3-1
Steve Poole beat Steven Shaw 3-0
Steve Poole lost to Richard Lancucki 1-3
Steve Poole beat Steve Proctor 3-1
Richard Miles beat Steven Shaw 3-1
Richard Miles lost to Richard Lancucki 2-3
Richard Miles lost to Steve Proctor 0-3
Steve Poole/Richard Miles lost to Steve Proctor/Richard Lancucki 0-3

St. Georges 'D' against R.N.A. 'B' result 4-6 entered on 13/04/2005

Bert Banks beat Richard Smith 3-2
Bert Banks beat Steve Poole 3-0
Bert Banks beat Duncan Hall 3-0
Richard Grover lost to Richard Smith 2-3
Richard Grover beat Steve Poole 3-2
Richard Grover lost to Duncan Hall 1-3
Gary Edwards lost to Richard Smith 0-3
Gary Edwards lost to Steve Poole 1-3
Gary Edwards lost to Duncan Hall 2-3
Gary Edwards/Bert Banks lost to Richard Smith/Steve Poole 1-3

St. Georges 'D' against Free Church 'C' result 10-0 entered on 13/04/2005

Jimmy Pittaway beat John Taylor 3-0
Jimmy Pittaway beat Cherrylyn Matthews 3-1
Jimmy Pittaway beat Stuart Mills 3-0
Bert Banks beat John Taylor 3-0
Bert Banks beat Cherrylyn Matthews 3-0
Bert Banks beat Stuart Mills 3-0
Rob Bennett beat John Taylor 3-0
Rob Bennett beat Cherrylyn Matthews 3-0
Rob Bennett w/o
Jimmy Pittaway/Rob Bennett beat John Taylor/Cherrylyn Matthews 3-0

St. Georges 'D' against AP Sports 'A' result 7-3 entered on 07/03/2005

Jimmy Pittaway beat Andrew Meredith 3-0
Jimmy Pittaway beat Edward Freeman 3-2
Jimmy Pittaway beat Gerald Taylor 3-0
Bert Banks beat Andrew Meredith 3-1
Bert Banks beat Edward Freeman 3-0
Bert Banks beat Gerald Taylor 3-0
Tracey Fletcher lost to Andrew Meredith 0-3
Tracey Fletcher lost to Edward Freeman 2-3
Tracey Fletcher beat Gerald Taylor 3-2
Jimmy Pittaway/Bert Banks lost to Andrew Meredith/Edward Freeman 1-3

St. Georges 'D' against W.C.C. 'B' result 1-9 entered on 07/03/2005

Bert Banks beat Reg Warnes 3-0
Bert Banks lost to Nilton Green 2-3
Bert Banks lost to Derek Harwood 1-3
Gary Edwards lost to Reg Warnes 1-3
Gary Edwards lost to Nilton Green 1-3
Gary Edwards lost to Derek Harwood 0-3
Tracey Fletcher lost to Reg Warnes 2-3
Tracey Fletcher lost to Nilton Green 0-3
Tracey Fletcher lost to Derek Harwood 0-3
Bert Banks/Tracey Fletcher lost to Derek Harwood/Nilton Green 1-3

St. Georges 'D' against Free Church 'B' result 6-4 entered on 07/02/2005

Bert Banks beat Ian Rourke 3-0
Bert Banks beat Chris Mulligan 3-0
Bert Banks lost to Emma Churchley 2-3
Gary Edwards beat Ian Rourke 3-0
Gary Edwards beat Chris Mulligan 3-0
Gary Edwards lost to Emma Churchley 1-3
Tracey Fletcher lost to Ian Rourke 2-3
Tracey Fletcher lost to Chris Mulligan 0-3
Tracey Fletcher beat Emma Churchley 3-2
Bert Banks/Gary Edwards beat Chris Mulligan/Emma Churchley 3-1

Free Church 'C' against R.N.A. 'B' result 5-5 entered on 25/04/2005

Stuart Mills lost to Richard Smith 0-3
Stuart Mills beat Steve Poole 3-2
Stuart Mills beat Richard Miles 3-2
John Taylor lost to Richard Smith 0-3
John Taylor lost to Steve Poole 0-3
John Taylor beat Richard Miles 3-0
Cherrylyn Matthews beat Richard Smith 3-0
Cherrylyn Matthews lost to Steve Poole 2-3
Cherrylyn Matthews beat Richard Miles 3-1
Stuart Mills/Cherrylyn Matthews lost to Richard Smith/Steve Poole 2-3

Free Church 'C' against AP Sports 'A' result 4-6 entered on 07/03/2005

John Taylor lost to Eddie Stafford 0-3
John Taylor lost to Edward Freeman 1-3
John Taylor lost to Gerald Taylor 1-3
Stuart Mills beat Eddie Stafford 3-1
Stuart Mills lost to Edward Freeman 1-3
Stuart Mills lost to Gerald Taylor 2-3
Cherrylyn Matthews lost to Eddie Stafford 2-3
Cherrylyn Matthews beat Edward Freeman 3-0
Cherrylyn Matthews beat Gerald Taylor 3-2
Cherrylyn Matthews/Stuart Mills beat Eddie Stafford/Edward Freeman 3-0

Free Church 'C' against W.C.C. 'B' result 3-7 entered on 07/02/2005

Cherrylyn Matthews lost to Nilton Green 0-3
Cherrylyn Matthews beat Susan Clarke 3-1
Cherrylyn Matthews lost to Derek Harwood 1-3
John Taylor lost to Nilton Green 0-3
John Taylor lost to Susan Clarke 2-3
John Taylor lost to Derek Harwood 0-3
Les Booth lost to Nilton Green 2-3
Les Booth beat Susan Clarke 3-1
Les Booth lost to Derek Harwood 1-3
John Taylor/Les Booth beat Nilton Green/Derek Harwood 3-2

Free Church 'C' against Free Church 'B' result 6-4 entered on 22/04/2005

Stuart Mills beat Ian Rourke 3-1
Stuart Mills beat Lleryn Brocklehurst 3-1
Stuart Mills beat Tom Brocklehurst 3-2
Mandy Thomas lost to Ian Rourke 2-3
Mandy Thomas lost to Lleryn Brocklehurst 0-3
Mandy Thomas lost to Tom Brocklehurst 0-3
Cherrylyn Matthews beat Ian Rourke 3-1
Cherrylyn Matthews beat Lleryn Brocklehurst 3-1
Cherrylyn Matthews lost to Tom Brocklehurst 0-3
Stuart Mills/Cherrylyn Matthews beat Tom Brocklehurst/Ian Rourke 3-2

R.N.A. 'A' against St. Georges 'D' result 3-7 entered on 04/05/2005

Tony Thomas beat Jimmy Pittaway 3-2
Tony Thomas lost to Bert Banks 1-3
Tony Thomas beat Gary Edwards 3-0
James Stanley Thomas lost to Jimmy Pittaway 0-3
James Stanley Thomas lost to Bert Banks 0-3
James Stanley Thomas lost to Gary Edwards 2-3
Ian Stevens lost to Jimmy Pittaway 1-3
Ian Stevens lost to Bert Banks 0-3
Ian Stevens beat Gary Edwards 3-0
Tony Thomas/Ian Stevens lost to Bert Banks/Jimmy Pittaway 0-3

R.N.A. 'A' against Free Church 'C' result 5-5 entered on 07/03/2005

Tony Thomas beat John Taylor 3-0
Tony Thomas beat Mandy Thomas 3-0
Tony Thomas beat Stuart Mills 3-0
James Stanley Thomas lost to John Taylor 2-3
James Stanley Thomas lost to Mandy Thomas 2-3
James Stanley Thomas lost to Stuart Mills 0-3
Ian Stevens lost to John Taylor 0-3
Ian Stevens beat Mandy Thomas 3-0
Ian Stevens lost to Stuart Mills 1-3
Tony Thomas/Ian Stevens beat John Taylor/Stuart Mills 3-0

R.N.A. 'A' against Eathorpe 'A' result 4-6 entered on 06/04/2005

Tony Thomas beat Christopher Atkins 3-0
Tony Thomas lost to Matthew Cooper 2-3
Tony Thomas lost to Alan Stockham 0-3
Kim Wong beat Christopher Atkins 3-1
Kim Wong lost to Matthew Cooper 0-3
Kim Wong lost to Alan Stockham 1-3
Ian Stevens beat Christopher Atkins 3-2
Ian Stevens lost to Matthew Cooper 0-3
Ian Stevens lost to Alan Stockham 0-3
Tony Thomas/Ian Stevens beat Matthew Cooper/Alan Stockham 3-2

R.N.A. 'A' against Riverhouse Henley 'A' result 4-6 entered on 04/05/2005

Tony Thomas lost to Mark Dudley 1-3
Tony Thomas beat Brian Morris 3-1
Tony Thomas beat Steven Shaw 3-0
Ian Stevens lost to Mark Dudley 1-3
Ian Stevens lost to Brian Morris 2-3
Ian Stevens beat Steven Shaw 3-1
Steve Kurle lost to Mark Dudley 0-3
Steve Kurle lost to Brian Morris 1-3
Steve Kurle beat Steven Shaw 3-0
Ian Stevens/Tony Thomas lost to Brian Morris/Mark Dudley 0-3

AP Sports 'A' against R.N.A. 'B' result 5-5 entered on 06/04/2005

Andrew Meredith lost to Duncan Hall 2-3
Andrew Meredith beat Steve Poole 3-0
Andrew Meredith lost to Richard Miles 0-3
Edward Freeman beat Duncan Hall 3-2
Edward Freeman lost to Steve Poole 0-3
Edward Freeman beat Richard Miles 3-2
Gerald Taylor lost to Duncan Hall 1-3
Gerald Taylor lost to Steve Poole 0-3
Gerald Taylor beat Richard Miles 3-0
Andrew Meredith/Edward Freeman beat Duncan Hall/Steve Poole 3-0

AP Sports 'A' against R.N.A. 'A' result 6-4 entered on 07/02/2005

Andrew Meredith beat Tony Thomas 3-1
Andrew Meredith lost to Kim Wong 0-3
Andrew Meredith beat Ian Stevens 3-0
Eddie Stafford beat Tony Thomas 3-2
Eddie Stafford lost to Kim Wong 0-3
Eddie Stafford beat Ian Stevens 3-1
Gerald Taylor beat Tony Thomas 3-1
Gerald Taylor beat Kim Wong 3-2
Gerald Taylor lost to Ian Stevens 2-3
Andrew Meredith/Gerald Taylor lost to Kim Wong/Ian Stevens 2-3

AP Sports 'A' against W.C.C. 'B' result 3-7 entered on 22/04/2005

Andrew Meredith lost to Nilton Green 2-3
Andrew Meredith beat Susan Clarke 3-2
Andrew Meredith lost to Derek Harwood 1-3
Edward Freeman lost to Nilton Green 0-3
Edward Freeman lost to Susan Clarke 2-3
Edward Freeman lost to Derek Harwood 1-3
Samantha Apostol lost to Nilton Green 1-3
Samantha Apostol beat Susan Clarke 3-0
Samantha Apostol lost to Derek Harwood 2-3
Andrew Meredith/Edward Freeman beat Nilton Green/Derek Harwood 3-2

AP Sports 'A' against Free Church 'B' result 5-5 entered on 04/05/2005

Andrew Meredith lost to Chris Mulligan 1-3
Andrew Meredith beat Ian Rourke 3-0
Andrew Meredith beat Tom Brocklehurst 3-2
Edward Freeman lost to Chris Mulligan 0-3
Edward Freeman beat Ian Rourke 3-0
Edward Freeman beat Tom Brocklehurst 3-2
Eddie Stafford lost to Chris Mulligan 2-3
Eddie Stafford beat Ian Rourke 3-1
Eddie Stafford lost to Tom Brocklehurst 0-3
Andrew Meredith/Edward Freeman lost to Chris Mulligan/Tom Brocklehurst 2-3

AP Sports 'A' against B. G. N. (Banbury) B result 2-8 entered on 07/02/2005

Andrew Meredith lost to Keith Woodcock 2-3
Andrew Meredith beat Wei Dong 3-1
Andrew Meredith lost to Malcolm Macfarlane 2-3
Eddie Stafford lost to Keith Woodcock 0-3
Eddie Stafford lost to Wei Dong 1-3
Eddie Stafford lost to Malcolm Macfarlane 0-3
Edward Freeman beat Keith Woodcock 3-2
Edward Freeman lost to Wei Dong 1-3
Edward Freeman lost to Malcolm Macfarlane 1-3
Andrew Meredith/Eddie Stafford lost to Malcolm Macfarlane/Keith Woodcock 2-3

Eathorpe 'A' against St. Georges 'D' result 6-4 entered on 07/03/2005

Christopher Atkins lost to Bert Banks 0-3
Christopher Atkins lost to Rob Bennett 1-3
Christopher Atkins beat Tracey Fletcher 3-0
Matthew Cooper beat Bert Banks 3-0
Matthew Cooper lost to Rob Bennett 0-3
Matthew Cooper beat Tracey Fletcher 3-1
Alan Stockham beat Bert Banks 3-0
Alan Stockham lost to Rob Bennett 0-3
Alan Stockham beat Tracey Fletcher 3-0
Matthew Cooper/Alan Stockham beat Bert Banks/Rob Bennett 3-2

Eathorpe 'A' against Free Church 'C' result 9-1 entered on 06/02/2005

Christopher Atkins beat John Taylor 3-1
Christopher Atkins lost to Cherrylyn Matthews 1-3
Christopher Atkins beat Stuart Mills 3-1
Matthew Cooper beat John Taylor 3-0
Matthew Cooper beat Cherrylyn Matthews 3-0
Matthew Cooper beat Stuart Mills 3-0
Alan Stockham beat John Taylor 3-0
Alan Stockham beat Cherrylyn Matthews 3-0
Alan Stockham beat Stuart Mills 3-0
Matthew Cooper/Alan Stockham beat Stuart Mills/John Taylor 3-0

Eathorpe 'A' against AP Sports 'A' result 4-6 entered on 01/02/2005

Christopher Atkins lost to Andrew Meredith 1-3
Christopher Atkins lost to Edward Freeman 1-3
Christopher Atkins lost to Gerald Taylor 1-3
Matthew Cooper lost to Andrew Meredith 1-3
Matthew Cooper beat Edward Freeman 3-0
Matthew Cooper beat Gerald Taylor 3-0
Alan Stockham lost to Andrew Meredith 2-3
Alan Stockham lost to Edward Freeman 1-3
Alan Stockham beat Gerald Taylor 3-0
Matthew Cooper/Alan Stockham beat Andrew Meredith/Gerald Taylor 3-1

Eathorpe 'A' against Riverhouse Henley 'A' result 4-6 entered on 13/04/2005

Christopher Atkins beat Steve Proctor 3-2
Christopher Atkins lost to Simon Griew 1-3
Christopher Atkins lost to Mark Dudley 0-3
Matthew Cooper beat Steve Proctor 3-1
Matthew Cooper lost to Simon Griew 1-3
Matthew Cooper beat Mark Dudley 3-1
Alan Stockham lost to Steve Proctor 1-3
Alan Stockham lost to Simon Griew 1-3
Alan Stockham beat Mark Dudley 3-0
Matthew Cooper/Alan Stockham lost to Steve Proctor/Simon Griew 1-3

Eathorpe 'A' against B. G. N. (Banbury) B result 3-7 entered on 13/04/2005

Christopher Atkins beat Keith Woodcock 3-0
Christopher Atkins lost to Malcolm Macfarlane 1-3
Christopher Atkins lost to Gary Jackson 1-3
Matthew Cooper beat Keith Woodcock 3-0
Matthew Cooper lost to Malcolm Macfarlane 1-3
Matthew Cooper lost to Gary Jackson 1-3
Alan Stockham beat Keith Woodcock 3-0
Alan Stockham lost to Malcolm Macfarlane 1-3
Alan Stockham lost to Gary Jackson 0-3
Matthew Cooper/Alan Stockham lost to Keith Woodcock/Gary Jackson 1-3

W.C.C. 'B' against R.N.A. 'B' result 7-3 entered on 06/04/2005

Derek Harwood lost to Richard Smith 1-3
Derek Harwood beat Steve Poole 3-0
Derek Harwood beat Dave Harding 3-0
Nilton Green beat Richard Smith 3-1
Nilton Green beat Steve Poole 3-0
Nilton Green beat Dave Harding 3-1
Reg Warnes lost to Richard Smith 0-3
Reg Warnes lost to Steve Poole 0-3
Reg Warnes beat Dave Harding 3-0
Derek Harwood/Nilton Green beat Richard Smith/Steve Poole 3-0

W.C.C. 'B' against R.N.A. 'A' result 5-5 entered on 29/01/2005

Tony Thomas w/o
Derek Harwood beat Kim Wong 3-0
Derek Harwood beat Ian Stevens 3-2
Susan Clarke lost to Tony Thomas 1-3
Susan Clarke lost to Kim Wong 1-3
Susan Clarke lost to Ian Stevens 1-3
Nilton Green lost to Tony Thomas 2-3
Nilton Green beat Kim Wong 3-0
Nilton Green beat Ian Stevens 3-0
Derek Harwood/Nilton Green beat Kim Wong/Ian Stevens 3-1

W.C.C. 'B' against Eathorpe 'A' result 6-4 entered on 13/04/2005

Nilton Green beat Christopher Atkins 3-0
Nilton Green beat Matthew Cooper 3-1
Nilton Green beat Alan Stockham 3-2
Susan Clarke beat Christopher Atkins 3-0
Susan Clarke lost to Matthew Cooper 1-3
Susan Clarke lost to Alan Stockham 2-3
Derek Harwood beat Christopher Atkins 3-0
Derek Harwood lost to Matthew Cooper 0-3
Derek Harwood lost to Alan Stockham 1-3
Nilton Green/Susan Clarke beat Matthew Cooper/Alan Stockham 3-2

W.C.C. 'B' against Free Church 'B' result 9-1 entered on 05/04/2005

Nilton Green beat Lleryn Brocklehurst 3-1
Nilton Green beat Chris Mulligan 3-0
Nilton Green beat Tom Brocklehurst 3-1
Susan Clarke beat Lleryn Brocklehurst 3-1
Susan Clarke lost to Chris Mulligan 2-3
Susan Clarke beat Tom Brocklehurst 3-0
Derek Harwood beat Lleryn Brocklehurst 3-0
Derek Harwood beat Chris Mulligan 3-0
Derek Harwood beat Tom Brocklehurst 3-0
Derek Harwood/Nilton Green beat Chris Mulligan/Tom Brocklehurst 3-2

W.C.C. 'B' against B. G. N. (Banbury) B result 7-3 entered on 22/04/2005

Nilton Green beat Keith Woodcock 3-1
Nilton Green beat Wei Dong 3-0
Nilton Green beat Malcolm Macfarlane 3-1
Derek Harwood beat Keith Woodcock 3-1
Derek Harwood beat Wei Dong 3-1
Derek Harwood beat Malcolm Macfarlane 3-2
Susan Clarke lost to Keith Woodcock 2-3
Susan Clarke lost to Wei Dong 1-3
Susan Clarke lost to Malcolm Macfarlane 0-3
Nilton Green/Derek Harwood beat Keith Woodcock/Malcolm Macfarlane 3-1

Riverhouse Henley 'A' against St. Georges 'D' result 4-6 entered on 07/02/2005

Simon Griew beat Gary Edwards 3-0
Simon Griew beat Tracey Fletcher 3-0
Steven Shaw lost to Bert Banks 0-3
Steven Shaw beat Gary Edwards 3-1
Steven Shaw lost to Tracey Fletcher 0-3
Steve Proctor/Simon Griew beat Bert Banks/Gary Edwards 3-0
Steve Proctor lost to Bert Banks 2-3
Steve Proctor lost to Gary Edwards 2-3
Steve Proctor lost to Tracey Fletcher 0-3
Simon Griew lost to Bert Banks 2-3

Riverhouse Henley 'A' against Free Church 'C' result 6-4 entered on 18/02/2005

Steve Proctor/Simon Griew beat Les Booth/John Taylor 3-0
Simon Griew beat Les Booth 3-1
Simon Griew beat John Taylor 3-0
Simon Griew beat Cherrylyn Matthews 3-0
Steven Shaw lost to Les Booth 1-3
Steven Shaw beat John Taylor 3-1
Steven Shaw lost to Cherrylyn Matthews 0-3
Steve Proctor lost to Les Booth 0-3
Steve Proctor beat John Taylor 3-0
Steve Proctor lost to Cherrylyn Matthews 0-3

Riverhouse Henley 'A' against AP Sports 'A' result 5-5 entered on 22/04/2005

Brian Morris lost to Andrew Meredith 2-3
Brian Morris lost to Edward Freeman 2-3
Brian Morris beat Rosalind Freeman 3-0
Mark Dudley lost to Andrew Meredith 2-3
Mark Dudley beat Edward Freeman 3-1
Mark Dudley beat Rosalind Freeman 3-0
Richard Lancucki lost to Andrew Meredith 0-3
Richard Lancucki lost to Edward Freeman 1-3
Richard Lancucki beat Rosalind Freeman 3-1
Brian Morris/Mark Dudley beat Andrew Meredith/Edward Freeman 3-2

Riverhouse Henley 'A' against W.C.C. 'B' result 4-6 entered on 13/04/2005

Brian Morris lost to Nilton Green 0-3
Brian Morris lost to Derek Harwood 0-3
Brian Morris beat Susan Clarke 3-0
Richard Lancucki lost to Nilton Green 0-3
Richard Lancucki lost to Derek Harwood 0-3
Richard Lancucki beat Susan Clarke 3-0
Steven Shaw lost to Nilton Green 0-3
Steven Shaw lost to Derek Harwood 0-3
Steven Shaw beat Susan Clarke 3-1
Richard Lancucki/Brian Morris beat Derek Harwood/Nilton Green 3-2

Riverhouse Henley 'A' against B. G. N. (Banbury) B result 6-4 entered on 10/03/2005

Mark Dudley beat Keith Woodcock 3-2
Mark Dudley lost to Gary Jackson 2-3
Mark Dudley beat Malcolm Macfarlane 3-2
Steve Proctor beat Keith Woodcock 3-2
Steve Proctor lost to Gary Jackson 0-3
Steve Proctor lost to Malcolm Macfarlane 0-3
Simon Griew/Steve Proctor beat Gary Jackson/Malcolm Macfarlane 3-0
Simon Griew beat Keith Woodcock 3-0
Simon Griew lost to Gary Jackson 2-3
Simon Griew beat Malcolm Macfarlane 3-1

Free Church 'B' against R.N.A. 'B' result 9-1 entered on 06/02/2005

Chris Mulligan beat Duncan Hall 3-0
Chris Mulligan beat Steve Poole 3-1
Chris Mulligan beat Richard Miles 3-0
Emma Churchley lost to Duncan Hall 0-3
Emma Churchley beat Steve Poole 3-2
Emma Churchley beat Richard Miles 3-0
Tom Brocklehurst beat Duncan Hall 3-0
Tom Brocklehurst beat Steve Poole 3-0
Tom Brocklehurst beat Richard Miles 3-0
Chris Mulligan/Tom Brocklehurst beat Duncan Hall/Steve Poole 3-2

Free Church 'B' against R.N.A. 'A' result 7-3 entered on 22/04/2005

Lleryn Brocklehurst lost to Tony Thomas 2-3
Lleryn Brocklehurst lost to Kim Wong 0-3
Lleryn Brocklehurst beat Ian Stevens 3-0
Chris Mulligan lost to Tony Thomas 1-3
Chris Mulligan beat Kim Wong 3-0
Chris Mulligan beat Ian Stevens 3-2
Tom Brocklehurst beat Tony Thomas 3-2
Tom Brocklehurst beat Kim Wong 3-0
Tom Brocklehurst beat Ian Stevens 3-2
Chris Mulligan/Tom Brocklehurst beat Tony Thomas/Kim Wong 3-0

Free Church 'B' against Eathorpe 'A' result 6-4 entered on 13/04/2005

Lleryn Brocklehurst beat Christopher Atkins 3-1
Lleryn Brocklehurst lost to Matthew Cooper 0-3
Lleryn Brocklehurst lost to Alan Stockham 1-3
Chris Mulligan beat Christopher Atkins 3-1
Chris Mulligan beat Matthew Cooper 3-0
Chris Mulligan lost to Alan Stockham 1-3
Tom Brocklehurst beat Christopher Atkins 3-1
Tom Brocklehurst beat Matthew Cooper 3-2
Tom Brocklehurst beat Alan Stockham 3-2
Chris Mulligan/Tom Brocklehurst lost to Matthew Cooper/Alan Stockham 2-3

Free Church 'B' against Riverhouse Henley 'A' result 9-1 entered on 05/04/2005

Emma Churchley beat Richard Lancucki 3-2
Emma Churchley beat Steven Shaw 3-0
Emma Churchley lost to Steve Proctor 1-3
Chris Mulligan beat Richard Lancucki 3-0
Chris Mulligan beat Steven Shaw 3-0
Chris Mulligan beat Steve Proctor 3-2
Tom Brocklehurst beat Richard Lancucki 3-0
Tom Brocklehurst beat Steven Shaw 3-0
Tom Brocklehurst beat Steve Proctor 3-1
Chris Mulligan/Tom Brocklehurst beat Steve Proctor/Richard Lancucki 3-0

Free Church 'B' against B. G. N. (Banbury) B result 3-7 entered on 23/02/2005

Emma Churchley lost to Keith Woodcock 2-3
Emma Churchley lost to Malcolm Macfarlane 2-3
Emma Churchley lost to Gary Jackson 1-3
Ian Rourke lost to Keith Woodcock 1-3
Ian Rourke beat Malcolm Macfarlane 3-2
Ian Rourke lost to Gary Jackson 0-3
Tom Brocklehurst lost to Keith Woodcock 2-3
Tom Brocklehurst lost to Malcolm Macfarlane 1-3
Tom Brocklehurst beat Gary Jackson 3-2
Emma Churchley/Tom Brocklehurst beat Malcolm Macfarlane/Gary Jackson 3-1

B. G. N. (Banbury) B against R.N.A. 'B' result 9-1 entered on 01/02/2005

Wei Dong beat Richard Smith 3-2
Wei Dong lost to Steve Poole 1-3
Wei Dong beat Dave Harding 3-0
Malcolm Macfarlane beat Richard Smith 3-1
Malcolm Macfarlane beat Steve Poole 3-0
Malcolm Macfarlane beat Dave Harding 3-1
Keith Woodcock beat Richard Smith 3-2
Keith Woodcock beat Steve Poole 3-0
Keith Woodcock beat Dave Harding 3-0
Malcolm Macfarlane/Keith Woodcock beat Richard Smith/Steve Poole 3-0

B. G. N. (Banbury) B against St. Georges 'D' result 6-4 entered on 07/04/2005

Janice Rowan lost to Bert Banks 0-3
Janice Rowan lost to Richard Grover 1-3
Janice Rowan beat Gary Edwards 3-2
Wei Dong lost to Bert Banks 1-3
Wei Dong beat Richard Grover 3-1
Wei Dong beat Gary Edwards 3-1
Malcolm Macfarlane beat Bert Banks 3-1
Malcolm Macfarlane beat Richard Grover 3-2
Malcolm Macfarlane beat Gary Edwards 3-2
Wei Dong/Malcolm Macfarlane lost to Bert Banks/Gary Edwards 1-3

B. G. N. (Banbury) B against Free Church 'C' result 10-0 entered on 02/03/2005

Keith Woodcock beat John Taylor 3-2
Keith Woodcock beat Mandy Thomas 3-0
Keith Woodcock beat Stuart Mills 3-1
Wei Dong beat John Taylor 3-0
Wei Dong beat Mandy Thomas 3-0
Wei Dong beat Stuart Mills 3-0
Gary Jackson beat John Taylor 3-0
Gary Jackson beat Mandy Thomas 3-2
Gary Jackson beat Stuart Mills 3-1
Keith Woodcock/Gary Jackson beat Mandy Thomas/Stuart Mills 3-0

B. G. N. (Banbury) B against R.N.A. 'A' result 8-2 entered on 18/02/2005

Keith Woodcock beat Tony Thomas 3-1
Keith Woodcock lost to Ian Stevens 2-3
Keith Woodcock beat Kim Wong 3-1
Wei Dong lost to Tony Thomas 2-3
Wei Dong beat Ian Stevens 3-0
Wei Dong beat Kim Wong 3-0
Gary Jackson beat Tony Thomas 3-1
Gary Jackson beat Ian Stevens 3-1
Gary Jackson beat Kim Wong 3-1
Keith Woodcock/Gary Jackson beat Tony Thomas/Kim Wong 3-2

Back to Division Table