Make your own free website on Tripod.com
Divison 3 Autumn Competition 2004/05 Match Results

Eathorpe 'B' against St. Georges 'C' result 5-5 entered on 24/12/2004

Michael Rossington lost to Rob Bennett 0-3
Michael Rossington beat Tony Bennett 3-0
Michael Rossington beat Luke Bennett 3-0
Ron Coats lost to Rob Bennett 0-3
Ron Coats lost to Tony Bennett 1-3
Ron Coats beat Luke Bennett 3-0
Paul Deavall lost to Rob Bennett 1-3
Paul Deavall lost to Tony Bennett 1-3
Paul Deavall beat Luke Bennett 3-1
Michael Rossington/Ron Coats beat Luke Bennett/Martin Bennett 3-0

Eathorpe 'B' against LCP Spartans result 10-0 entered on 05/12/2004

Ron Coats beat Stephen Deeley 3-0
Ron Coats beat Sara Hemp 3-0
Ron Coats beat Simon Walmesley 3-0
Paul Deavall beat Stephen Deeley 3-2
Paul Deavall beat Sara Hemp 3-0
Paul Deavall beat Simon Walmesley 3-0
Calvin Woodings beat Stephen Deeley 3-0
Calvin Woodings beat Sara Hemp 3-0
Calvin Woodings beat Simon Walmesley 3-0
Ron Coats/Paul Deavall beat Sara Hemp/Simon Dainty 3-0

Eathorpe 'B' against AP Sports 'B' result 4-6 entered on 27/11/2004

Calvin Woodings beat Rosalind Freeman 3-2
Calvin Woodings lost to Charlotte Freeman 1-3
Calvin Woodings beat Carol Meredith 3-1
Paul Deavall lost to Rosalind Freeman 1-3
Paul Deavall lost to Charlotte Freeman 0-3
Paul Deavall beat Carol Meredith 3-0
Ron Coats beat Rosalind Freeman 3-1
Ron Coats lost to Charlotte Freeman 0-3
Ron Coats lost to Carol Meredith 0-3
Paul Deavall/Ron Coats lost to Rosalind Freeman/Charlotte Freeman 1-3

Eathorpe 'B' against Standard Photo A result 3-7 entered on 07/11/2004

Calvin Woodings lost to Brendan Leahy 0-3
Calvin Woodings lost to Geoff Taylor 1-3
Calvin Woodings w/o
Paul Deavall lost to Brendan Leahy 0-3
Paul Deavall lost to Geoff Taylor 0-3
Paul Deavall w/o
Ron Coats lost to Brendan Leahy 0-3
Ron Coats lost to Geoff Taylor 0-3
Ron Coats w/o
Calvin Woodings/Paul Deavall lost to Brendan Leahy/Geoff Taylor 1-3

Eathorpe 'B' against Whitnash 'C' result 3-7 entered on 28/10/2004

Michael Rossington lost to Paul Ryman 0-3
Michael Rossington lost to Dennis Woodhead 0-3
Michael Rossington beat Suzi Lingard 3-0
Eugene Mawn lost to Paul Ryman 1-3
Eugene Mawn lost to Dennis Woodhead 0-3
Eugene Mawn beat Suzi Lingard 3-1
Ron Coats lost to Paul Ryman 0-3
Ron Coats lost to Dennis Woodhead 0-3
Ron Coats beat Suzi Lingard 3-1
Michael Rossington/Eugene Mawn lost to Paul Ryman/Dennis Woodhead 1-3

Eathorpe 'B' against B. G. N. (Banbury) B result 3-7 entered on 16/10/2004

Ron Coats lost to Malcolm Macfarlane 0-3
Ron Coats lost to Keith Woodcock 0-3
Ron Coats w/o
Paul Deavall lost to Malcolm Macfarlane 0-3
Paul Deavall lost to Keith Woodcock 0-3
Paul Deavall w/o
Charles Wragg lost to Malcolm Macfarlane 0-3
Charles Wragg lost to Keith Woodcock 0-3
Charles Wragg w/o
Paul Deavall/Charles Wragg lost to Malcolm Macfarlane/Keith Woodcock 1-3

St. Georges 'C' against FISSC 'A' result 7-3 entered on 05/12/2004

Rob Bennett beat George Mudie 3-1
Rob Bennett beat John Hunt 3-0
Rob Bennett beat Brian Marston 3-0
Martin Bennett beat George Mudie 3-1
Martin Bennett beat John Hunt 3-0
Martin Bennett beat Brian Marston 3-0
Luke Bennett lost to George Mudie 0-3
Luke Bennett lost to John Hunt 0-3
Luke Bennett lost to Brian Marston 0-3
Martin Bennett/Luke Bennett beat George Mudie/John Hunt 3-1

St. Georges 'C' against R.N.A. 'B' result 5-5 entered on 07/11/2004

Rob Bennett lost to Richard Smith 1-3
Rob Bennett beat Steve Poole 3-0
Rob Bennett beat Duncan Hall 3-0
Martin Bennett beat Richard Smith 3-0
Martin Bennett lost to Steve Poole 1-3
Martin Bennett beat Duncan Hall 3-2
Luke Bennett lost to Richard Smith 0-3
Luke Bennett lost to Steve Poole 0-3
Luke Bennett lost to Duncan Hall 0-3
Tony Bennett/Rob Bennett beat Richard Smith/Steve Poole 3-2

St. Georges 'C' against W.C.C. 'C' result 5-5 entered on 28/10/2004

Martin Bennett beat Tony Ford 3-2
Martin Bennett beat Howard Rodgers 3-1
Martin Bennett beat Andy Woodfield 3-0
Tony Bennett lost to Tony Ford 0-3
Tony Bennett lost to Howard Rodgers 2-3
Tony Bennett beat Andy Woodfield 3-0
Luke Bennett lost to Tony Ford 0-3
Luke Bennett lost to Howard Rodgers 0-3
Luke Bennett lost to Andy Woodfield 0-3
Martin Bennett/Rob Bennett beat Tony Ford/Andy Woodfield 3-0

St. Georges 'C' against B. G. N. (Banbury) B result 4-6 entered on 12/12/2004

Rob Bennett beat Keith Woodcock 3-1
Rob Bennett beat Malcolm Macfarlane 3-1
Rob Bennett lost to Gary Jackson 1-3
Martin Bennett lost to Keith Woodcock 2-3
Martin Bennett beat Malcolm Macfarlane 3-0
Martin Bennett beat Gary Jackson 3-0
Tony Bennett lost to Keith Woodcock 0-3
Tony Bennett lost to Malcolm Macfarlane 0-3
Tony Bennett lost to Gary Jackson 0-3
Rob Bennett/Martin Bennett lost to Keith Woodcock/Gary Jackson 2-3

FISSC 'A' against Eathorpe 'B' result 9-1 entered on 24/12/2004

Mark Kingham beat Calvin Woodings 3-0
Mark Kingham beat Michael Rossington 3-0
Mark Kingham beat Ron Coats 3-2
George Mudie beat Calvin Woodings 3-1
George Mudie beat Michael Rossington 3-0
George Mudie beat Ron Coats 3-0
John Hunt beat Calvin Woodings 3-0
John Hunt beat Michael Rossington 3-0
John Hunt beat Ron Coats 3-1
Mark Kingham/George Mudie lost to Calvin Woodings/Ron Coats 1-3

FISSC 'A' against LCP Spartans result 10-0 entered on 27/11/2004

Mark Kingham beat Douglas Smith 3-1
Mark Kingham beat Stephen Deeley 3-1
Mark Kingham beat Sara Hemp 3-0
George Mudie beat Douglas Smith 3-0
George Mudie beat Stephen Deeley 3-0
George Mudie beat Sara Hemp 3-0
John Hunt beat Douglas Smith 3-0
John Hunt beat Stephen Deeley 3-0
John Hunt beat Sara Hemp 3-0
John Hunt/Mark Kingham beat Stephen Deeley/Sara Hemp 3-1

FISSC 'A' against AP Sports 'B' result 7-3 entered on 07/11/2004

John Hunt lost to Tony Williams 0-3
John Hunt beat Carol Meredith 3-0
John Hunt beat Charlotte Freeman 3-0
Brian Marston lost to Tony Williams 1-3
Brian Marston beat Carol Meredith 3-0
Brian Marston beat Charlotte Freeman 3-1
George Mudie beat Tony Williams 3-2
George Mudie beat Carol Meredith 3-1
George Mudie beat Charlotte Freeman 3-1
George Mudie/Brian Marston lost to Carol Meredith/Tony Williams 1-3

FISSC 'A' against Standard Photo A result 4-6 entered on 28/10/2004

Mark Kingham lost to Brendan Leahy 0-3
Mark Kingham beat Chris Fincham 3-1
Mark Kingham lost to Geoff Taylor 2-3
Brian Marston lost to Brendan Leahy 2-3
Brian Marston beat Chris Fincham 3-0
Brian Marston lost to Geoff Taylor 0-3
George Mudie lost to Brendan Leahy 0-3
George Mudie beat Chris Fincham 3-0
George Mudie beat Geoff Taylor 3-0
Brian Marston/George Mudie lost to Brendan Leahy/Geoff Taylor 1-3

FISSC 'A' against Whitnash 'C' result 3-7 entered on 30/12/2004

George Mudie beat Suzi Lingard 3-0
George Mudie lost to Dennis Woodhead 2-3
George Mudie lost to Paul Ryman 0-3
Mark Kingham beat Suzi Lingard 3-1
Mark Kingham lost to Dennis Woodhead 0-3
Mark Kingham lost to Paul Ryman 2-3
John Hunt beat Suzi Lingard 3-0
John Hunt lost to Dennis Woodhead 0-3
John Hunt lost to Paul Ryman 0-3
George Mudie/John Hunt lost to Dennis Woodhead/Paul Ryman 2-3

FISSC 'A' against B. G. N. (Banbury) B result 0-10 entered on 23/11/2004

John Hunt lost to Keith Woodcock 0-3
John Hunt lost to Malcolm Macfarlane 0-3
John Hunt lost to Gary Jackson 1-3
Mark Kingham lost to Keith Woodcock 1-3
Mark Kingham lost to Malcolm Macfarlane 0-3
Mark Kingham lost to Gary Jackson 0-3
Brian Marston lost to Keith Woodcock 0-3
Brian Marston lost to Malcolm Macfarlane 0-3
Brian Marston lost to Gary Jackson 0-3
John Hunt/Mark Kingham lost to Malcolm Macfarlane/Gary Jackson 0-3

LCP Spartans against St. Georges 'C' result 1-9 entered on 05/12/2004

Simon Dainty lost to Rob Bennett 1-3
Simon Dainty lost to Tony Bennett 1-3
Simon Dainty lost to Luke Bennett 0-3
Simon Walmesley lost to Rob Bennett 0-3
Simon Walmesley lost to Tony Bennett 0-3
Simon Walmesley lost to Luke Bennett 0-3
Stephen Deeley lost to Rob Bennett 0-3
Stephen Deeley lost to Tony Bennett 0-3
Stephen Deeley beat Luke Bennett 3-0
Simon Walmesley/Stephen Deeley lost to Martin Bennett/Luke Bennett 0-3

LCP Spartans against R.N.A. 'B' result 0-10 entered on 24/12/2004

Douglas Smith lost to Steve Poole 0-3
Douglas Smith lost to Duncan Hall 0-3
Douglas Smith lost to Richard Miles 0-3
Sara Hemp lost to Steve Poole 0-3
Sara Hemp lost to Duncan Hall 0-3
Sara Hemp lost to Richard Miles 0-3
Simon Walmesley lost to Steve Poole 0-3
Simon Walmesley lost to Duncan Hall 0-3
Simon Walmesley lost to Richard Miles 0-3
Sara Hemp/Simon Walmesley lost to Steve Poole/Duncan Hall 0-3

LCP Spartans against W.C.C. 'C' result 0-10 entered on 16/10/2004

Simon Dainty lost to Reg Warnes 0-3
Simon Dainty lost to Pat Woolvin 1-3
Simon Dainty lost to Tony Ford 0-3
Simon Walmesley lost to Reg Warnes 1-3
Simon Walmesley lost to Pat Woolvin 0-3
Simon Walmesley lost to Tony Ford 0-3
Stephen Deeley lost to Reg Warnes 0-3
Stephen Deeley lost to Pat Woolvin 0-3
Stephen Deeley lost to Tony Ford 0-3
Simon Walmesley/Stephen Deeley lost to Pat Woolvin/Tony Ford 1-3

LCP Spartans against B. G. N. (Banbury) B result 1-9 entered on 05/11/2004

Nick Blackmore lost to Malcolm Macfarlane 0-3
Nick Blackmore lost to Keith Woodcock 0-3
Nick Blackmore beat Janice Rowan 3-2
Simon Dainty lost to Malcolm Macfarlane 0-3
Simon Dainty lost to Keith Woodcock 0-3
Simon Dainty lost to Janice Rowan 0-3
Simon Walmesley lost to Malcolm Macfarlane 0-3
Simon Walmesley lost to Keith Woodcock 0-3
Simon Walmesley lost to Janice Rowan 2-3
Nick Blackmore/Simon Dainty lost to Keith Woodcock/Janice Rowan 0-3

AP Sports 'B' against St. Georges 'C' result 4-6 entered on 11/11/2004

Tony Williams lost to Rob Bennett 1-3
Tony Williams lost to Tony Bennett 1-3
Tony Williams beat Luke Bennett 3-1
Stephanie Hawkins lost to Rob Bennett 1-3
Stephanie Hawkins lost to Tony Bennett 1-3
Stephanie Hawkins beat Luke Bennett 3-0
Carol Meredith lost to Rob Bennett 0-3
Carol Meredith lost to Tony Bennett 2-3
Carol Meredith beat Luke Bennett 3-0
Tony Williams/Stephanie Hawkins beat Tony Bennett/Martin Bennett 3-0

AP Sports 'B' against LCP Spartans result 10-0 entered on 28/10/2004

Tony Williams beat Douglas Smith 3-0
Tony Williams beat Stephen Deeley 3-0
Tony Williams beat Simon Walmesley 3-0
Rosalind Freeman beat Douglas Smith 3-0
Rosalind Freeman beat Stephen Deeley 3-0
Rosalind Freeman beat Simon Walmesley 3-0
Charlotte Freeman beat Douglas Smith 3-0
Charlotte Freeman beat Stephen Deeley 3-0
Charlotte Freeman beat Simon Walmesley 3-0
Tony Williams/Rosalind Freeman beat Stephen Deeley/Simon Walmesley 3-1

AP Sports 'B' against R.N.A. 'B' result 2-8 entered on 16/10/2004

Tony Williams lost to Duncan Hall 0-3
Tony Williams lost to Steve Poole 0-3
Tony Williams lost to Richard Miles 0-3
Stephanie Hawkins beat Duncan Hall 3-0
Stephanie Hawkins lost to Steve Poole 1-3
Stephanie Hawkins beat Richard Miles 3-1
Carol Meredith lost to Duncan Hall 0-3
Carol Meredith lost to Steve Poole 0-3
Carol Meredith lost to Richard Miles 0-3
Stephanie Hawkins/Carol Meredith lost to Duncan Hall/Steve Poole 0-3

AP Sports 'B' against W.C.C. 'C' result 6-4 entered on 24/12/2004

Tony Williams beat Andy Woodfield 3-1
Tony Williams lost to Howard Rodgers 1-3
Tony Williams lost to Tony Ford 1-3
Rosalind Freeman beat Andy Woodfield 3-0
Rosalind Freeman beat Howard Rodgers 3-2
Rosalind Freeman lost to Tony Ford 0-3
Stephanie Hawkins beat Andy Woodfield 3-0
Stephanie Hawkins beat Howard Rodgers 3-1
Stephanie Hawkins lost to Tony Ford 1-3
Rosalind Freeman/Stephanie Hawkins beat Andy Woodfield/Tony Ford 3-1

R.N.A. 'B' against Eathorpe 'B' result 10-0 entered on 11/11/2004

Steve Poole beat Michael Rossington 3-1
Steve Poole beat Calvin Woodings 3-0
Steve Poole beat Ron Coats 3-0
Duncan Hall beat Michael Rossington 3-0
Duncan Hall beat Calvin Woodings 3-0
Duncan Hall beat Ron Coats 3-0
Dave Harding beat Michael Rossington 3-0
Dave Harding beat Calvin Woodings 3-0
Dave Harding beat Ron Coats 3-1
Steve Poole/Duncan Hall beat Michael Rossington/Calvin Woodings 3-0

R.N.A. 'B' against FISSC 'A' result 8-2 entered on 28/10/2004

Duncan Hall beat John Hunt 3-2
Duncan Hall beat George Mudie 3-1
Duncan Hall beat Mark Kingham 3-2
Steve Poole beat John Hunt 3-1
Steve Poole beat George Mudie 3-0
Steve Poole beat Mark Kingham 3-0
Dave Harding lost to John Hunt 0-3
Dave Harding beat George Mudie 3-1
Dave Harding lost to Mark Kingham 1-3
Duncan Hall/Steve Poole beat George Mudie/John Hunt 3-1

R.N.A. 'B' against Standard Photo A result 10-0 entered on 24/12/2004

Richard Smith beat Chris Fincham 3-0
Richard Smith beat Brendan Leahy 3-0
Richard Smith beat Geoff Taylor 3-0
Steve Poole beat Chris Fincham 3-0
Steve Poole beat Brendan Leahy 3-0
Steve Poole beat Geoff Taylor 3-0
Duncan Hall beat Chris Fincham 3-0
Duncan Hall beat Brendan Leahy 3-0
Duncan Hall beat Geoff Taylor 3-2
Richard Smith/Steve Poole beat Chris Fincham/Brendan Leahy 3-0

R.N.A. 'B' against Whitnash 'C' result 5-5 entered on 05/12/2004

Richard Smith beat Dennis Woodhead 3-2
Richard Smith beat Paul Ryman 3-2
Richard Smith beat Suzi Lingard 3-0
Duncan Hall lost to Dennis Woodhead 0-3
Duncan Hall lost to Paul Ryman 0-3
Duncan Hall beat Suzi Lingard 3-0
Richard Miles lost to Dennis Woodhead 1-3
Richard Miles lost to Paul Ryman 0-3
Richard Miles beat Suzi Lingard 3-1
Duncan Hall/Richard Miles lost to Dennis Woodhead/Paul Ryman 0-3

Standard Photo A against St. Georges 'C' result 5-5 entered on 27/11/2004

Brendan Leahy lost to Martin Bennett 1-3
Brendan Leahy beat Tony Bennett 3-0
Brendan Leahy beat Luke Bennett 3-0
Andy Beeston lost to Martin Bennett 0-3
Andy Beeston lost to Tony Bennett 0-3
Andy Beeston beat Luke Bennett 3-1
Geoff Taylor lost to Martin Bennett 1-3
Geoff Taylor beat Tony Bennett 3-1
Geoff Taylor beat Luke Bennett 3-0
Brendan Leahy/Geoff Taylor lost to Martin Bennett/Rob Bennett 0-3

Standard Photo A against LCP Spartans result 9-1 entered on 16/10/2004

Brendan Leahy beat Douglas Smith 3-1
Brendan Leahy beat Stephen Deeley 3-2
Brendan Leahy beat Simon Walmesley 3-0
Geoff Taylor beat Douglas Smith 3-0
Geoff Taylor beat Stephen Deeley 3-0
Geoff Taylor beat Simon Walmesley 3-0
Chris Fincham beat Douglas Smith 3-0
Chris Fincham lost to Stephen Deeley 2-3
Chris Fincham beat Simon Walmesley 3-1
Geoff Taylor/Brendan Leahy beat Douglas Smith/Simon Walmesley 3-0

Standard Photo A against AP Sports 'B' result 0-10 entered on 30/12/2004

Andy Beeston lost to Charlotte Freeman 1-3
Andy Beeston lost to Tony Williams 03
Andy Beeston lost to Stephanie Hawkins 0-3
Brendan Leahy lost to Charlotte Freeman 2-3
Brendan Leahy lost to Tony Williams 1-3
Brendan Leahy lost to Stephanie Hawkins 0-3
Charlotte Freeman w/o
Tony Williams w/o
Stephanie Hawkins w/o
Andy Beeston/Brendan Leahy lost to Tony Williams/Stephanie Hawkins 1-3

Standard Photo A against W.C.C. 'C' result 2-8 entered on 30/12/2004

Brendan Leahy lost to Andy Woodfield 1-3
Brendan Leahy beat Pat Woolvin 3-0
Brendan Leahy lost to Tony Ford 0-3
Chris Fincham lost to Andy Woodfield 2-3
Chris Fincham beat Pat Woolvin 3-0
Chris Fincham lost to Tony Ford 0-3
Andy Woodfield w/o
Pat Woolvin w/o
Tony Ford w/o
Brendan Leahy/Chris Fincham lost to Pat Woolvin/Tony Ford 0-3

W.C.C. 'C' against Eathorpe 'B' result 4-6 entered on 07/11/2004

Howard Rodgers beat Michael Rossington 3-0
Howard Rodgers beat Eric Smith 3-0
Howard Rodgers beat Paul Deavall 3-1
Pat Woolvin lost to Michael Rossington 0-3
Pat Woolvin lost to Eric Smith 1-3
Pat Woolvin lost to Paul Deavall 1-3
Andy Woodfield lost to Michael Rossington 1-3
Andy Woodfield lost to Eric Smith 1-3
Andy Woodfield lost to Paul Deavall 2-3
Pat Woolvin/Andy Woodfield beat Michael Rossington/Paul Deavall 3-2

W.C.C. 'C' against FISSC 'A' result 3-7 entered on 28/10/2004

Pat Woolvin lost to George Mudie 0-3
Pat Woolvin lost to Brian Marston 1-3
Pat Woolvin lost to John Hunt 0-3
Tony Ford beat George Mudie 3-0
Tony Ford beat Brian Marston 3-0
Tony Ford beat John Hunt 3-1
Andy Woodfield lost to George Mudie 0-3
Andy Woodfield lost to Brian Marston 0-3
Andy Woodfield lost to John Hunt 0-3
Tony Ford/Andy Woodfield lost to George Mudie/John Hunt 1-3

W.C.C. 'C' against R.N.A. 'B' result 2-8 entered on 05/12/2004

Pat Woolvin lost to Steve Poole 0-3
Pat Woolvin lost to Duncan Hall 0-3
Pat Woolvin lost to Dave Harding 0-3
Tony Ford lost to Steve Poole 2-3
Tony Ford beat Duncan Hall 3-2
Tony Ford beat Dave Harding 3-2
Andy Woodfield/Pat Woolvin lost to Duncan Hall/Steve Poole 0-3
Andy Woodfield lost to Steve Poole 0-3
Andy Woodfield lost to Duncan Hall 0-3
Andy Woodfield lost to Dave Harding 0-3

W.C.C. 'C' against Whitnash 'C' result 3-7 entered on 11/11/2004

Tony Ford lost to Paul Ryman 0-3
Tony Ford lost to Dennis Woodhead 1-3
Tony Ford beat Suzi Lingard 3-0
Howard Rodgers lost to Paul Ryman 1-3
Howard Rodgers lost to Dennis Woodhead 1-3
Howard Rodgers beat Suzi Lingard 3-0
Pat Woolvin lost to Paul Ryman 0-3
Pat Woolvin lost to Dennis Woodhead 0-3
Pat Woolvin beat Suzi Lingard 3-2
Tony Ford/Pat Woolvin lost to Paul Ryman/Dennis Woodhead 0-3

Whitnash 'C' against St. Georges 'C' result 5-5 entered on 29/11/2004

Paul Ryman beat Rob Bennett 3-2
Paul Ryman beat Martin Bennett 3-1
Paul Ryman beat Luke Bennett 3-0
Dennis Woodhead lost to Rob Bennett 2-3
Dennis Woodhead lost to Martin Bennett 0-3
Dennis Woodhead beat Luke Bennett 3-0
Suzi Lingard lost to Rob Bennett 1-3
Suzi Lingard lost to Martin Bennett 0-3
Suzi Lingard beat Luke Bennett 3-0
Paul Ryman/Dennis Woodhead lost to Martin Bennett/Rob Bennett 2-3

Whitnash 'C' against LCP Spartans result 10-0 entered on 11/01/2005

Paul Ryman beat Stephen Deeley 3-0
Paul Ryman beat Douglas Smith 3-0
Paul Ryman beat Simon Dainty 3-0
Dennis Woodhead beat Stephen Deeley 3-0
Dennis Woodhead beat Douglas Smith 3-0
Dennis Woodhead beat Simon Dainty 3-0
Suzi Lingard beat Stephen Deeley 3-0
Suzi Lingard beat Douglas Smith 3-0
Suzi Lingard beat Simon Dainty 3-0
Suzi Lingard/Peter Elliott beat Douglas Smith/Stephen Deeley 3-1

Whitnash 'C' against AP Sports 'B' result 7-3 entered on 24/12/2004

Dennis Woodhead beat Stephanie Hawkins 3-1
Dennis Woodhead beat Tony Williams 3-2
Dennis Woodhead beat Rosalind Freeman 3-0
Suzi Lingard lost to Stephanie Hawkins 0-3
Suzi Lingard lost to Tony Williams 1-3
Suzi Lingard lost to Rosalind Freeman 1-3
Paul Ryman/Dennis Woodhead beat Stephanie Hawkins/Tony Williams 3-0
Paul Ryman beat Stephanie Hawkins 3-1
Paul Ryman beat Tony Williams 3-1
Paul Ryman beat Rosalind Freeman 3-0

Whitnash 'C' against Standard Photo A result 8-2 entered on 29/11/2004

Paul Ryman beat Andy Beeston 3-0
Paul Ryman beat Brendan Leahy 3-0
Paul Ryman beat Chris Fincham 3-0
Dennis Woodhead beat Andy Beeston 3-0
Dennis Woodhead beat Brendan Leahy 3-0
Dennis Woodhead beat Chris Fincham 3-0
Suzi Lingard lost to Andy Beeston 0-3
Suzi Lingard lost to Brendan Leahy 2-3
Suzi Lingard beat Chris Fincham 3-1
Paul Ryman/Dennis Woodhead beat Chris Fincham/Andy Beeston 3-0

B. G. N. (Banbury) B against AP Sports 'B' result 7-3 entered on 16/10/2004

Keith Woodcock lost to Stephanie Hawkins 2-3
Keith Woodcock beat Charlotte Freeman 3-0
Keith Woodcock beat Tony Williams 3-0
Malcolm Macfarlane beat Stephanie Hawkins 3-0
Malcolm Macfarlane beat Charlotte Freeman 3-0
Malcolm Macfarlane beat Tony Williams 3-1
Michael Rowan lost to Stephanie Hawkins 0-3
Michael Rowan lost to Charlotte Freeman 1-3
Michael Rowan beat Tony Williams 3-0
Malcolm Macfarlane/Keith Woodcock beat Tony Williams/Stephanie Hawkins 3-1

B. G. N. (Banbury) B against R.N.A. 'B' result 7-3 entered on 11/01/2005

Janice Rowan lost to Richard Smith 1-3
Janice Rowan beat Steve Poole 3-1
Janice Rowan lost to Duncan Hall 2-3
Malcolm Macfarlane/Keith Woodcock beat Steve Poole/Duncan Hall 3-0
Malcolm Macfarlane beat Richard Smith 3-0
Malcolm Macfarlane beat Steve Poole 3-0
Malcolm Macfarlane beat Duncan Hall 3-0
Keith Woodcock beat Richard Smith 3-2
Keith Woodcock lost to Steve Poole 2-3
Keith Woodcock beat Duncan Hall 3-0

B. G. N. (Banbury) B against Standard Photo A result 9-1 entered on 03/12/2004

Malcolm Macfarlane beat Brendan Leahy 3-0
Malcolm Macfarlane beat Andy Beeston 3-0
Malcolm Macfarlane beat Geoff Taylor 3-0
Keith Woodcock beat Brendan Leahy 3-1
Keith Woodcock beat Andy Beeston 3-0
Keith Woodcock beat Geoff Taylor 3-0
Michael Rowan beat Brendan Leahy 3-0
Michael Rowan beat Andy Beeston 3-1
Michael Rowan lost to Geoff Taylor 2-3
Malcolm Macfarlane/Janice Rowan beat Brendan Leahy/Geoff Taylor 3-0

B. G. N. (Banbury) B against W.C.C. 'C' result 9-1 entered on 30/12/2004

Janice Rowan lost to Tony Ford 0-3
Janice Rowan beat Andy Woodfield 3-1
Janice Rowan w/o
Malcolm Macfarlane beat Tony Ford 3-0
Malcolm Macfarlane beat Andy Woodfield 3-0
Malcolm Macfarlane w/o
Gary Jackson beat Tony Ford 3-2
Gary Jackson beat Andy Woodfield 3-0
Gary Jackson w/o
Malcolm Macfarlane/Gary Jackson beat Tony Ford/Andy Woodfield 3-1

B. G. N. (Banbury) B against Whitnash 'C' result 7-3 entered on 28/10/2004

Janice Rowan lost to Paul Ryman 0-3
Janice Rowan beat Suzi Lingard 3-0
Janice Rowan lost to Dennis Woodhead 0-3
Malcolm Macfarlane beat Paul Ryman 3-0
Malcolm Macfarlane beat Suzi Lingard 3-0
Malcolm Macfarlane beat Dennis Woodhead 3-1
Keith Woodcock lost to Paul Ryman 1-3
Keith Woodcock beat Suzi Lingard 3-0
Keith Woodcock beat Dennis Woodhead 3-1
Malcolm Macfarlane/Keith Woodcock beat Paul Ryman/Dennis Woodhead 3-1

Back to Division Table