Make your own free website on Tripod.com
Divison 1 Autumn Competition 2004/05 Match Results

Whitnash 'A' against St. Georges 'A' result 4-6

Jon Williams beat Earl Sweeney 3-0
Jon Williams lost to Ian Packford 2-3
Jon Williams lost to Mike Bishop 1-3
Richard Arnold lost to Earl Sweeney 1-3
Richard Arnold lost to Ian Packford 1-3
Richard Arnold lost to Mike Bishop 1-3
Mark Woolerton beat Earl Sweeney 3-0
Mark Woolerton lost to Ian Packford 0-3
Mark Woolerton beat Mike Bishop 3-0
Jon Williams/Mark Woolerton beat Ian Packford/Mike Bishop 3-1

Whitnash 'A' against Free Church 'A' result 7-3

Mark Woolerton beat Stuart Kurle 3-1
Mark Woolerton beat Hugh Matthews 3-1
Mark Woolerton lost to Gary Webb 2-3
Richard Arnold beat Stuart Kurle 3-1
Richard Arnold beat Hugh Matthews 3-1
Richard Arnold lost to Gary Webb 2-3
Jon Williams lost to Stuart Kurle 0-3
Jon Williams beat Hugh Matthews 3-1
Jon Williams beat Gary Webb 3-1
Mark Woolerton/Jon Williams beat Stuart Kurle/Gary Webb 3-2

Whitnash 'A' against W.C.C. 'A' result 6-4 entered on 27/11/2004

Richard Arnold beat Phil Paine 3-1
Richard Arnold lost to Matthew Hobday 2-3
Richard Arnold beat Clive Irwin 3-1
Jane Dickens lost to Phil Paine 0-3
Jane Dickens lost to Matthew Hobday 0-3
Jane Dickens lost to Clive Irwin 0-3
Mark Woolerton beat Phil Paine 3-1
Mark Woolerton beat Matthew Hobday 3-0
Mark Woolerton beat Clive Irwin 3-1
Mark Woolerton/Richard Arnold beat Clive Irwin/Matthew Hobday 3-2

Whitnash 'A' against St. Georges 'B' result 9-1 entered on 07/11/2004

Mark Woolerton beat Brian Aston 3-0
Mark Woolerton beat Rob Warnes 3-0
Mark Woolerton beat Gary Edwards 3-0
Jane Dickens beat Brian Aston 3-1
Jane Dickens lost to Rob Warnes 0-3
Jane Dickens beat Gary Edwards 3-2
Richard Arnold beat Brian Aston 3-2
Richard Arnold beat Rob Warnes 3-1
Richard Arnold beat Gary Edwards 3-1
Mark Woolerton/Richard Arnold beat Brian Aston/Rob Warnes 3-0

Whitnash 'A' against Wellesbourne result 7-3 entered on 28/10/2004

Richard Arnold beat Julie Richardson 3-1
Richard Arnold beat Jim Betts 3-0
Richard Arnold lost to Sven Rudolph 0-3
Jane Dickens beat Julie Richardson 3-2
Jane Dickens lost to Jim Betts 1-3
Jane Dickens lost to Sven Rudolph 1-3
Mark Woolerton beat Julie Richardson 3-0
Mark Woolerton beat Jim Betts 3-0
Mark Woolerton beat Sven Rudolph 3-1
Mark Woolerton/Jon Williams beat Julie Richardson/Sven Rudolph 3-1

St. Georges 'A' against R.N.A. 'A' result 10-0 entered on 24/12/2004

Earl Sweeney beat Ken Southwell 3-0
Earl Sweeney beat Kim Wong 3-0
Earl Sweeney beat Ian Stevens 3-0
Ian Packford beat Ken Southwell 3-0
Ian Packford beat Kim Wong 3-0
Ian Packford beat Ian Stevens 3-0
Mike Bishop beat Ken Southwell 3-2
Mike Bishop beat Kim Wong 3-2
Mike Bishop beat Ian Stevens 3-0
Earl Sweeney/Ian Packford beat Ken Southwell/Kim Wong 3-0

St. Georges 'A' against Colebridge 'A' result 8-2 entered on 11/11/2004

Ian Packford lost to Barry Hunt 2-3
Ian Packford lost to Graham Hoskin 2-3
Ian Packford beat John Chandler 3-1
Earl Sweeney beat Barry Hunt 3-
Earl Sweeney beat Graham Hoskin 3-0
Earl Sweeney beat John Chandler 3-1
Mike Bishop beat Barry Hunt 3-0
Mike Bishop beat Graham Hoskin 3-0
Mike Bishop beat John Chandler 3-2
Earl Sweeney/Mike Bishop beat Barry Hunt/John Chandler 3-1

St. Georges 'A' against Whitnash 'B' result 9-1 entered on 07/11/2004

Earl Sweeney beat Alan Hewitt 3-2
Earl Sweeney lost to Justin Rai 2-3
Earl Sweeney beat Ian Perry 3-0
Ian Packford beat Alan Hewitt 3-2
Ian Packford beat Justin Rai 3-1
Ian Packford beat Ian Perry 3-1
Mike Bishop beat Alan Hewitt 3-0
Mike Bishop beat Justin Rai 3-2
Mike Bishop beat Ian Perry 3-2
Earl Sweeney/Mike Bishop beat Alan Hewitt/Justin Rai 3-2

St. Georges 'A' against Riverhouse Henley 'A' result 10-0 entered on 28/10/2004

Ian Packford beat Steve Proctor 3-0
Ian Packford beat Steven Shaw 3-0
Ian Packford beat Richard Lancucki 3-1
Earl Sweeney beat Steve Proctor 3-0
Earl Sweeney beat Steven Shaw 3-0
Earl Sweeney beat Richard Lancucki 3-0
Mike Bishop beat Steve Proctor 3-0
Mike Bishop beat Steven Shaw 3-0
Mike Bishop beat Richard Lancucki 3-0
Ian Packford/Mike Bishop beat Steven Shaw/Richard Lancucki 3-0

St. Georges 'A' against Colebridge 'B' result 7-3 entered on 15/10/2004

Ian Packford beat Michael Rinnhofer 3-1
Ian Packford beat Neil Wheatley 3-2
Ian Packford beat Navinder Matharu 3-1
Earl Sweeney beat Michael Rinnhofer 3-2
Earl Sweeney lost to Neil Wheatley 1-3
Earl Sweeney beat Navinder Matharu 3-1
Mike Bishop beat Michael Rinnhofer 3-2
Mike Bishop lost to Neil Wheatley 0-3
Mike Bishop beat Navinder Matharu 3-2
Ian Packford/Mike Bishop lost to Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 2-3

R.N.A. 'A' against Whitnash 'A' result 1-9 entered on 24/12/2004

Tony Thomas lost to Richard Arnold 0-3
Tony Thomas lost to Jane Dickens 2-3
Tony Thomas lost to Mark Woolerton 0-3
Ken Southwell lost to Richard Arnold 0-3
Ken Southwell beat Jane Dickens 3-0
Ken Southwell lost to Mark Woolerton 0-3
Ian Stevens lost to Richard Arnold 1-3
Ian Stevens lost to Jane Dickens 0-3
Ian Stevens lost to Mark Woolerton 0-3
Ken Southwell/Ian Stevens lost to Richard Arnold/Mark Woolerton 0-3

R.N.A. 'A' against Free Church 'A' result 1-9 entered on 27/11/2004

Ian Stevens lost to Stuart Kurle 0-3
Ian Stevens beat Hugh Matthews 3-1
Ian Stevens lost to David Daniels 2-3
Steve Poole lost to Stuart Kurle 0-3
Steve Poole lost to Hugh Matthews 0-3
Steve Poole lost to David Daniels 0-3
Dorothy Macfarlane lost to Stuart Kurle 2-3
Dorothy Macfarlane lost to Hugh Matthews 0-3
Dorothy Macfarlane lost to David Daniels 1-3
Ian Stevens/Dorothy Macfarlane lost to Stuart Kurle/David Daniels 0-3

R.N.A. 'A' against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 07/11/2004

Ian Stevens lost to Phil Paine 0-3
Ian Stevens lost to Patrick McCabe 0-3
Ian Stevens lost to Clive Irwin 0-3
Kim Wong lost to Phil Paine 0-3
Kim Wong lost to Patrick McCabe 0-3
Kim Wong lost to Clive Irwin 0-3
Duncan Hall lost to Phil Paine 0-3
Duncan Hall lost to Patrick McCabe 0-3
Duncan Hall lost to Clive Irwin 0-3
Ian Stevens/Duncan Hall lost to / 0-3

R.N.A. 'A' against St. Georges 'B' result 2-8 entered on 28/10/2004

Tony Thomas lost to Alf Chapman 0-3
Tony Thomas beat Rob Warnes 3-0
Tony Thomas lost to Brian Aston 2-3
Ken Southwell beat Alf Chapman 3-2
Ken Southwell lost to Rob Warnes 2-3
Ken Southwell lost to Brian Aston 0-3
Kim Wong lost to Alf Chapman 0-3
Kim Wong lost to Rob Warnes 1-3
Kim Wong lost to Brian Aston 0-3
Tony Thomas/Ken Southwell lost to Rob Warnes/Brian Aston 0-3

R.N.A. 'A' against Wellesbourne result 0-10 entered on 15/10/2004

Tony Thomas lost to Pete Dunnett 0-3
Tony Thomas lost to Gary Stewart 0-3
Tony Thomas lost to Sven Rudolph 0-3
Ken Southwell lost to Pete Dunnett 0-3
Ken Southwell lost to Gary Stewart 21-3
Ken Southwell lost to Sven Rudolph 1-3
Kim Wong lost to Pete Dunnett 0-3
Kim Wong lost to Gary Stewart 0-3
Kim Wong lost to Sven Rudolph 0-3
Tony Thomas/Kim Wong lost to Gary Stewart/Sven Rudolph 0-3

Free Church 'A' against St. Georges 'A' result 3-7 entered on 05/12/2004

Stuart Kurle lost to Earl Sweeney 2-3
Stuart Kurle lost to Ian Packford 2-3
Stuart Kurle beat Mike Bishop 3-2
Hugh Matthews lost to Earl Sweeney 1-3
Hugh Matthews lost to Ian Packford 1-3
Hugh Matthews beat Mike Bishop 3-1
David Daniels lost to Earl Sweeney 0-3
David Daniels lost to Ian Packford 0-3
David Daniels lost to Mike Bishop 0-3
Stuart Kurle/Hugh Matthews beat Earl Sweeney/Mike Bishop 3-2

Free Church 'A' against Colebridge 'A' result 7-3 entered on 07/11/2004

Gary Webb beat John Chandler 3-1
Gary Webb beat Bob Brown 3-0
Hugh Matthews beat Barry Hunt 3-0
Hugh Matthews beat John Chandler 3-0
Hugh Matthews beat Bob Brown 3-0
Tom Brocklehurst lost to Barry Hunt 0-3
Tom Brocklehurst lost to John Chandler 0-3
Tom Brocklehurst beat Bob Brown 3-0
Gary Webb/Hugh Matthews beat Barry Hunt/John Chandler 3-0
Gary Webb lost to Barry Hunt 1-3

Free Church 'A' against Whitnash 'B' result 4-6 entered on 28/10/2004

Stuart Kurle beat Ian Perry 3-0
Stuart Kurle lost to Alan Hewitt 1-3
Stuart Kurle lost to Justin Rai 1-3
Hugh Matthews beat Ian Perry 3-0
Hugh Matthews lost to Alan Hewitt 0-3
Hugh Matthews beat Justin Rai 3-0
David Daniels beat Ian Perry 3-2
David Daniels lost to Alan Hewitt 1-3
David Daniels lost to Justin Rai 0-3
Stuart Kurle/Hugh Matthews lost to Alan Hewitt/Justin Rai 1-3

Free Church 'A' against Riverhouse Henley 'A' result 9-1 entered on 15/10/2004

Gary Webb beat Steve Proctor 3-0
Gary Webb beat Richard Lancucki 3-0
Gary Webb beat Simon Griew 3-0
Stuart Kurle beat Steve Proctor 3-
Stuart Kurle beat Richard Lancucki 3-0
Stuart Kurle beat Simon Griew 3-0
Hugh Matthews beat Steve Proctor 3-0
Hugh Matthews beat Richard Lancucki 3-0
Hugh Matthews lost to Simon Griew 1-3
Gary Webb/Stuart Kurle beat Steve Proctor/Simon Griew 3-0

Free Church 'A' against Colebridge 'B' result 6-4 entered on 31/12/2004

Stuart Kurle beat Michael Rinnhofer 3-2
Stuart Kurle lost to Neil Wheatley 1-3
Stuart Kurle beat Navinder Matharu 3-0
Gary Webb beat Michael Rinnhofer 3-0
Gary Webb lost to Neil Wheatley 2-3
Gary Webb beat Navinder Matharu 3-2
David Daniels lost to Michael Rinnhofer 2-3
David Daniels beat Neil Wheatley 3-2
David Daniels beat Navinder Matharu 3-1
Gary Webb/David Daniels lost to Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 2-3

Colebridge 'A' against Whitnash 'A' result 3-7 entered on 05/12/2004

Barry Hunt lost to Richard Arnold 0-3
Barry Hunt beat Jane Dickens 3-0
Graham Hoskin lost to Mark Woolerton 2-3
Graham Hoskin lost to Richard Arnold 0-3
Graham Hoskin beat Jane Dickens 3-1
John Chandler lost to Mark Woolerton 0-3
John Chandler lost to Richard Arnold 1-3
John Chandler beat Jane Dickens 3-1
Barry Hunt/John Chandler lost to Mark Woolerton/Richard Arnold 0-3
Barry Hunt lost to Mark Woolerton 0-3

Colebridge 'A' against R.N.A. 'A' result 10-0 entered on 29/11/2004

Barry Hunt beat Ken Southwell 3-2
Barry Hunt beat Ian Stevens 3-0
Barry Hunt beat Tony Thomas 3-1
Graham Hoskin beat Ken Southwell 3-0
Graham Hoskin beat Ian Stevens 3-0
Graham Hoskin beat Tony Thomas 3-2
John Chandler beat Ken Southwell 3-1
John Chandler beat Ian Stevens 3-0
John Chandler beat Tony Thomas 3-1
Barry Hunt/Graham Hoskin beat Ken Southwell/Tony Thomas 3-0

Colebridge 'A' against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 30/12/2004

Barry Hunt lost to Matthew Hobday 0-3
Barry Hunt lost to Mark Jackson 0-3
Barry Hunt lost to Phil Paine 0-3
John Chandler lost to Matthew Hobday 0-3
John Chandler lost to Mark Jackson 1-3
John Chandler lost to Phil Paine 1-3
Bob Brown lost to Matthew Hobday 0-3
Bob Brown lost to Mark Jackson 0-3
Bob Brown lost to Phil Paine 0-3
John Chandler/Bob Brown lost to Matthew Hobday/Phil Paine 0-3

Colebridge 'A' against St. Georges 'B' result 7-3 entered on 15/10/2004

Barry Hunt beat Ron Vose 3-2
Barry Hunt beat Alf Chapman 3-0
Barry Hunt beat Brian Aston 3-0
Graham Hoskin lost to Ron Vose 1-3
Graham Hoskin beat Alf Chapman 3-1
Graham Hoskin beat Brian Aston 3-1
John Chandler lost to Ron Vose 1-3
John Chandler beat Alf Chapman 3-0
John Chandler beat Brian Aston 3-0
Graham Hoskin/John Chandler lost to Ron Vose/Brian Aston 1-3

Colebridge 'A' against Wellesbourne result 4-6 entered on 24/12/2004

Barry Hunt lost to Pete Dunnett 0-3
Barry Hunt beat Gary Stewart 3-2
Barry Hunt beat Julie Richardson 3-0
John Chandler lost to Pete Dunnett 1-3
John Chandler lost to Gary Stewart 2-3
John Chandler beat Julie Richardson 3-0
Bob Brown lost to Pete Dunnett 1-3
Bob Brown lost to Gary Stewart 1-3
Bob Brown beat Julie Richardson 3-1
John Chandler/Barry Hunt lost to Pete Dunnett/Gary Stewart 1-3

W.C.C. 'A' against St. Georges 'A' result 4-6 entered on 11/11/2004

Matthew Hobday beat Ian Packford 3-0
Matthew Hobday beat Earl Sweeney 3-1
Matthew Hobday beat Mike Bishop 3-1
Phil Paine beat Ian Packford 3-2
Phil Paine lost to Earl Sweeney 0-3
Phil Paine lost to Mike Bishop 0-3
Clive Irwin lost to Ian Packford 1-3
Clive Irwin lost to Earl Sweeney 0-3
Clive Irwin lost to Mike Bishop 2-3
Matthew Hobday/Phil Paine lost to Earl Sweeney/Mike Bishop 0-3

W.C.C. 'A' against Free Church 'A' result 6-4 entered on 28/10/2004

Matthew Hobday lost to Stuart Kurle 2-3
Matthew Hobday beat David Daniels 3-1
Matthew Hobday beat Hugh Matthews 3-2
Phil Paine beat Stuart Kurle 3-2
Phil Paine beat David Daniels 3-1
Phil Paine beat Hugh Matthews 3-1
Clive Irwin lost to Stuart Kurle 2-3
Clive Irwin beat David Daniels 3-0
Clive Irwin lost to Hugh Matthews 2-3
Matthew Hobday/Phil Paine lost to Stuart Kurle/Hugh Matthews 1-3

W.C.C. 'A' against Whitnash 'B' result 9-1 entered on 29/11/2004

Matthew Hobday beat Alan Hewitt 3-0
Matthew Hobday beat Ian Perry 3-0
Matthew Hobday beat Justin Rai 3-1
Phil Paine lost to Alan Hewitt 2-3
Phil Paine beat Ian Perry 3-0
Phil Paine beat Justin Rai 3-0
Clive Irwin beat Alan Hewitt 3-2
Clive Irwin beat Ian Perry 3-0
Clive Irwin beat Justin Rai 3-2
Matthew Hobday/Clive Irwin beat Alan Hewitt/Justin Rai 3-1

W.C.C. 'A' against Riverhouse Henley 'A' result 10-0 entered on 24/12/2004

Patrick McCabe beat Steve Proctor 3-0
Patrick McCabe beat Steven Shaw 3-0
Patrick McCabe beat Brian Morris 3-0
Phil Paine beat Steve Proctor 3-0
Phil Paine beat Steven Shaw 3-0
Phil Paine beat Brian Morris 3-0
Clive Irwin beat Steve Proctor 3-0
Clive Irwin beat Steven Shaw 3-0
Clive Irwin beat Brian Morris 3-0
Phil Paine/Patrick McCabe beat Steve Proctor/Brian Morris 3-0

W.C.C. 'A' against Colebridge 'B' result 9-1 entered on 05/12/2004

Matthew Hobday beat Michael Rinnhofer 3-1
Matthew Hobday beat Neil Wheatley 3-2
Matthew Hobday beat Navinder Matharu 3-0
Phil Paine beat Michael Rinnhofer 3-1
Phil Paine beat Neil Wheatley 3-0
Phil Paine beat Navinder Matharu 3-0
Clive Irwin beat Michael Rinnhofer 3-1
Clive Irwin beat Neil Wheatley 3-1
Clive Irwin beat Navinder Matharu 3-1
Matthew Hobday/Clive Irwin lost to Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 1-3

Whitnash 'B' against Whitnash 'A' result 5-5 entered on 29/11/2004

Ian Perry lost to Mark Woolerton 0-3
Ian Perry beat Richard Arnold 3-2
Ian Perry beat Jon Williams 3-2
Justin Rai lost to Mark Woolerton 0-3
Justin Rai lost to Richard Arnold 2-3
Justin Rai lost to Jon Williams 0-3
Alan Hewitt beat Mark Woolerton 3-2
Alan Hewitt beat Richard Arnold 3-1
Alan Hewitt beat Jon Williams 3-0
Justin Rai/Alan Hewitt lost to Richard Arnold/Mark Woolerton 1-3

Whitnash 'B' against R.N.A. 'A' result 7-3 entered on 28/10/2004

Nigel Morris lost to Tony Thomas 0-3
Nigel Morris lost to Ian Stevens 1-3
Nigel Morris lost to Andy Davies 2-3
Alan Hewitt beat Tony Thomas 3-0
Alan Hewitt beat Ian Stevens 3-0
Alan Hewitt beat Andy Davies 3-0
Ian Perry beat Tony Thomas 3-0
Ian Perry beat Ian Stevens 3-0
Ian Perry beat Andy Davies 3-0
Alan Hewitt/Ian Perry beat Tony Thomas/Andy Davies 3-0

Whitnash 'B' against Colebridge 'A' result 0-0 entered on 12/01/2005

1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void

Whitnash 'B' against St. Georges 'B' result 6-4 entered on 30/12/2004

Alan Hewitt lost to Ron Vose 0-3
Alan Hewitt beat Brian Aston 3-1
Alan Hewitt w/o
Justin Rai beat Ron Vose 3-0
Justin Rai beat Brian Aston 3-1
Justin Rai w/o
Ian Perry lost to Ron Vose 0-3
Ian Perry lost to Brian Aston 2-3
Ian Perry w/o
Alan Hewitt/Ian Perry lost to Ron Vose/Brian Aston 1-3

Whitnash 'B' against Wellesbourne result 6-4 entered on 30/12/2004

Alan Hewitt lost to Gary Stewart 1-3
Alan Hewitt beat Sven Rudolph 3-1
Alan Hewitt beat Jim Betts 3-1
Nigel Morris lost to Gary Stewart 0-3
Nigel Morris lost to Sven Rudolph 0-3
Nigel Morris beat Jim Betts 3-2
Ian Perry beat Gary Stewart 3-0
Ian Perry beat Sven Rudolph 3-0
Ian Perry lost to Jim Betts 1-3
Alan Hewitt/Ian Perry beat Gary Stewart/Sven Rudolph 3-2

St. Georges 'B' against St. Georges 'A' result 4-6 entered on 07/11/2004

Ron Vose beat Mike Bishop 3-0
Ron Vose beat Earl Sweeney 3-1
Ron Vose beat Peter Dasher 3-1
Rob Warnes lost to Mike Bishop 0-3
Rob Warnes lost to Earl Sweeney 2-3
Rob Warnes beat Peter Dasher 3-1
Brian Aston lost to Mike Bishop 1-3
Brian Aston lost to Earl Sweeney 0-3
Brian Aston lost to Peter Dasher 2-3
Ron Vose/Rob Warnes lost to Mike Bishop/Earl Sweeney 2-3

St. Georges 'B' against Free Church 'A' result 3-7 entered on 15/10/2004

Alf Chapman lost to Stuart Kurle 1-3
Alf Chapman beat David Daniels 3-2
Alf Chapman lost to Alan Jones 2-3
Bert Banks lost to Stuart Kurle 1-3
Bert Banks beat David Daniels 3-2
Bert Banks lost to Alan Jones 0-3
Brian Aston lost to Stuart Kurle 0-3
Brian Aston beat David Daniels 3-0
Brian Aston lost to Alan Jones 0-3
Brian Aston/Bert Banks lost to Stuart Kurle/Alan Jones 2-3

St. Georges 'B' against W.C.C. 'A' result 3-7 entered on 30/12/2004

Ron Vose lost to Phil Paine 2-3
Ron Vose beat Clive Irwin 3-1
Ron Vose beat Matthew Hobday 3-2
Alf Chapman lost to Phil Paine 0-3
Alf Chapman lost to Clive Irwin 0-3
Alf Chapman lost to Matthew Hobday 0-3
Brian Aston lost to Phil Paine 2-3
Brian Aston beat Clive Irwin 3-2
Brian Aston lost to Matthew Hobday 0-3
Ron Vose/Brian Aston lost to Phil Paine/Clive Irwin 0-3

St. Georges 'B' against Riverhouse Henley 'A' result 8-2 entered on 05/12/2004

Rob Warnes beat Steven Shaw 3-0
Rob Warnes beat Simon Griew 3-2
Rob Warnes beat Mark Dudley 3-0
Alf Chapman beat Steven Shaw 3-0
Alf Chapman lost to Simon Griew 0-3
Alf Chapman beat Mark Dudley 3-2
Brian Aston beat Steven Shaw 3-0
Brian Aston lost to Simon Griew 0-3
Brian Aston beat Mark Dudley 3-0
Rob Warnes/Brian Aston beat Simon Griew/Mark Dudley 3-0

St. Georges 'B' against Colebridge 'B' result 6-4 entered on 11/11/2004

Ron Vose beat Neil Wheatley 3-1
Ron Vose beat Peter Roddy 3-1
Ron Vose beat Navinder Matharu 3-1
Alf Chapman lost to Neil Wheatley 1-3
Alf Chapman lost to Peter Roddy 1-3
Alf Chapman beat Navinder Matharu 3-2
Rob Warnes beat Neil Wheatley 3-0
Rob Warnes lost to Peter Roddy 1-3
Rob Warnes beat Navinder Matharu 3-2
Ron Vose/Rob Warnes lost to Neil Wheatley/Navinder Matharu 2-3

Riverhouse Henley 'A' against Whitnash 'A' result 0-10 entered on 28/10/2004

Steve Proctor lost to Jon Williams 1-3
Steve Proctor lost to Richard Arnold 0-3
Steve Proctor lost to Jane Dickens 1-3
Brian Morris lost to Jon Williams 0-3
Brian Morris lost to Richard Arnold 1-3
Brian Morris lost to Jane Dickens 0-3
Steven Shaw lost to Jon Williams 0-3
Steven Shaw lost to Richard Arnold 1-3
Steven Shaw lost to Jane Dickens 0-3
Steve Proctor/Brian Morris lost to Mark Woolerton/Jane Dickens 1-3

Riverhouse Henley 'A' against R.N.A. 'A' result 7-3 entered on 28/10/2004

Richard Lancucki beat Tony Thomas 3-1
Richard Lancucki beat Ken Southwell 3-1
Richard Lancucki beat Ian Stevens 3-1
Simon Griew lost to Tony Thomas 1-3
Simon Griew beat Ken Southwell 3-0
Simon Griew lost to Ian Stevens 0-3
Brian Morris beat Tony Thomas 3-2
Brian Morris lost to Ken Southwell 1-3
Brian Morris beat Ian Stevens 3-1
Richard Lancucki/Simon Griew beat Tony Thomas/Ken Southwell 3-1

Riverhouse Henley 'A' against Colebridge 'A' result 2-8 entered on 30/12/2004

Mark Dudley lost to Barry Hunt 0-3
Mark Dudley lost to John Chandler 1-3
Mark Dudley beat Bob Brown 3-1
Steven Shaw lost to Barry Hunt 0-3
Steven Shaw lost to John Chandler 0-3
Steven Shaw lost to Bob Brown 0-3
Steve Proctor lost to Barry Hunt 0-3
Steve Proctor lost to John Chandler 1-3
Steve Proctor beat Bob Brown 3-1
Steven Shaw/Steve Proctor lost to Barry Hunt/John Chandler 0-3

Riverhouse Henley 'A' against Whitnash 'B' result 1-9 entered on 24/12/2004

Mark Dudley lost to Alan Hewitt 0-3
Mark Dudley lost to Justin Rai 2-3
Mark Dudley lost to Ian Perry 2-3
Steven Shaw lost to Alan Hewitt 2-3
Steven Shaw lost to Justin Rai 0-3
Steven Shaw lost to Ian Perry 0-3
Simon Griew beat Alan Hewitt 3-1
Simon Griew lost to Justin Rai 2-3
Simon Griew lost to Ian Perry 0-3
Mark Dudley/Simon Griew lost to Alan Hewitt/Ian Perry 1-3

Riverhouse Henley 'A' against Wellesbourne result 1-9 entered on 11/11/2004

Richard Lancucki lost to Pete Dunnett 0-3
Richard Lancucki lost to Sven Rudolph 2-3
Richard Lancucki lost to Jim Betts 2-3
Steve Proctor lost to Pete Dunnett 1-3
Steve Proctor lost to Sven Rudolph 0-3
Steve Proctor beat Jim Betts 3-1
Pete Dunnett w/o
Sven Rudolph w/o
Jim Betts w/o
Richard Lancucki/Steve Proctor lost to Jim Betts/Pete Dunnett 0-3

Wellesbourne against St. Georges 'A' result 2-8 entered on 28/10/2004

Gary Stewart beat Mike Bishop 3-1
Gary Stewart lost to Earl Sweeney 0-3
Gary Stewart beat Howard Rodgers 3-0
Pete Dunnett lost to Mike Bishop 1-3
Pete Dunnett lost to Earl Sweeney 0-3
Pete Dunnett lost to Howard Rodgers 2-3
Jim Betts lost to Mike Bishop 1-3
Jim Betts lost to Earl Sweeney 0-3
Jim Betts lost to Howard Rodgers 1-3
Gary Stewart/Pete Dunnett lost to Mike Bishop/Earl Sweeney 2-3

Wellesbourne against Free Church 'A' result 5-5 entered on 30/12/2004

Pete Dunnett lost to Gary Webb 1-3
Pete Dunnett beat Stuart Kurle 3-0
Pete Dunnett beat Hugh Matthews 3-1
Jim Betts lost to Gary Webb 0-3
Jim Betts lost to Stuart Kurle 1-3
Jim Betts lost to Hugh Matthews 1-3
Gary Stewart lost to Gary Webb 1-3
Gary Stewart beat Stuart Kurle 3-2
Gary Stewart beat Hugh Matthews 3-2
Pete Dunnett/Gary Stewart beat Gary Webb/Stuart Kurle 3-1

Wellesbourne against W.C.C. 'A' result 1-9 entered on 24/12/2004

Pete Dunnett lost to Phil Paine 0-3
Pete Dunnett lost to Clive Irwin 0-3
Pete Dunnett lost to Matthew Hobday 0-3
Jim Betts lost to Phil Paine 1-3
Jim Betts lost to Clive Irwin 0-3
Jim Betts lost to Matthew Hobday 1-3
Sven Rudolph lost to Phil Paine 1-3
Sven Rudolph beat Clive Irwin 3-1
Sven Rudolph lost to Matthew Hobday 1-3
Pete Dunnett/Jim Betts lost to Phil Paine/Clive Irwin 2-3

Wellesbourne against St. Georges 'B' result 9-1 entered on 27/11/2004

Sven Rudolph beat Alf Chapman 3-1
Sven Rudolph beat Rob Warnes 3-0
Sven Rudolph lost to Brian Aston 2-3
Gary Stewart beat Alf Chapman 3-2
Gary Stewart beat Rob Warnes 3-2
Gary Stewart beat Brian Aston 3-0
Pete Dunnett beat Alf Chapman 3-0
Pete Dunnett beat Rob Warnes 3-1
Pete Dunnett beat Brian Aston 3-1
Gary Stewart/Pete Dunnett beat Rob Warnes/Brian Aston 3-0

Wellesbourne against Colebridge 'B' result 3-7 entered on 11/11/2004

Jim Betts lost to Neil Wheatley 0-3
Jim Betts lost to Paul Collins 0-3
Jim Betts lost to Navinder Matharu 1-3
Sven Rudolph lost to Neil Wheatley 0-3
Sven Rudolph lost to Paul Collins 0-3
Sven Rudolph lost to Navinder Matharu 0-3
Pete Dunnett beat Neil Wheatley 3-0
Pete Dunnett beat Paul Collins 3-2
Pete Dunnett beat Navinder Matharu 3-1
Pete Dunnett/Jim Betts lost to Neil Wheatley/Paul Collins 1-3

Colebridge 'B' against Whitnash 'A' result 3-7 entered on 15/10/2004

Michael Rinnhofer lost to Jon Williams 1-3
Michael Rinnhofer lost to Richard Arnold 0-3
Michael Rinnhofer beat Jane Dickens 3-2
Neil Wheatley lost to Jon Williams 0-3
Neil Wheatley lost to Richard Arnold 1-3
Neil Wheatley beat Jane Dickens 3-0
Navinder Matharu lost to Jon Williams 1-3
Navinder Matharu lost to Richard Arnold 0-3
Navinder Matharu beat Jane Dickens 3-2
Michael Rinnhofer/Neil Wheatley lost to Jon Williams/Mark Woolerton 2-3

Colebridge 'B' against R.N.A. 'A' result 10-0 entered on 30/12/2004

Michael Rinnhofer beat Ian Stevens 3-0
Michael Rinnhofer beat Kim Wong 3-1
Michael Rinnhofer beat Steve Poole 3-0
Neil Wheatley beat Ian Stevens 3-0
Neil Wheatley beat Kim Wong 3-0
Neil Wheatley beat Steve Poole 3-0
Peter Roddy beat Ian Stevens 3-0
Peter Roddy beat Kim Wong 3-1
Peter Roddy beat Steve Poole 3-1
Michael Rinnhofer/Neil Wheatley beat Ian Stevens/Steve Poole 3-0

Colebridge 'B' against Colebridge 'A' result 7-3 entered on 24/12/2004

Paul Collins beat Barry Hunt 3-0
Paul Collins beat Graham Hoskin 3-1
Paul Collins beat John Chandler 3-1
Neil Wheatley lost to Barry Hunt 1-3
Neil Wheatley lost to Graham Hoskin 2-3
Neil Wheatley beat John Chandler 3-2
Peter Roddy lost to Barry Hunt 2-3
Peter Roddy beat Graham Hoskin 3-2
Peter Roddy beat John Chandler 3-1
Paul Collins/Neil Wheatley beat Barry Hunt/John Chandler 3-2

Colebridge 'B' against Whitnash 'B' result 5-5 entered on 27/11/2004

Navinder Matharu beat Paul Ryman 3-0
Navinder Matharu lost to Ian Perry 2-3
Michael Rinnhofer/Neil Wheatley lost to Alan Hewitt/Paul Ryman 0-3
Michael Rinnhofer lost to Alan Hewitt 1-3
Michael Rinnhofer beat Paul Ryman 3-0
Michael Rinnhofer beat Ian Perry 3-1
Neil Wheatley lost to Alan Hewitt 2-3
Neil Wheatley beat Paul Ryman 3-1
Neil Wheatley beat Ian Perry 3-1
Navinder Matharu lost to Alan Hewitt 0-3

Colebridge 'B' against Riverhouse Henley 'A' result 7-3 entered on 11/11/2004

Neil Wheatley lost to Simon Griew 1-3
Neil Wheatley beat Steve Proctor 3-0
Neil Wheatley beat Kevin Finn 3-0
Peter Roddy beat Simon Griew 3-1
Peter Roddy beat Steve Proctor 3-0
Peter Roddy beat Kevin Finn 3-0
Navinder Matharu lost to Simon Griew 0-3
Navinder Matharu beat Steve Proctor 3-1
Navinder Matharu beat Kevin Finn 3-1
Neil Wheatley/Peter Roddy lost to Simon Griew/Kevin Finn 0-3

Back to Division Table