Make your own free website on Tripod.com

Divison 1 Match Results 2003-04

Free Church 'A' against Colebridge 'A' result 3-7 entered on 24/12/2003

Les Booth lost to Barry Hunt 0-3 Les Booth lost to John Chandler 1-3 Les Booth lost to Roy Prosser 0-3 Hugh Matthews lost to Barry Hunt 2-3 Hugh Matthews beat John Chandler 3-1 Hugh Matthews beat Roy Prosser 3-2 David Daniels lost to Barry Hunt 1-3 David Daniels lost to John Chandler 1-3 David Daniels beat Roy Prosser 3-1 Les Booth/Hugh Matthews lost to Barry Hunt/Roy Prosser 1-3

Free Church 'A' against Whitnash 'A' result 5-5 entered on 15/04/2004

Hugh Matthews beat Jane Dickens 3-0 Hugh Matthews lost to Richard Arnold 0-3 Hugh Matthews lost to Ian Perry 2-3 David Daniels beat Jane Dickens 3-1 David Daniels lost to Richard Arnold 0-3 David Daniels beat Ian Perry 3-0 Les Booth beat Jane Dickens 3-2 Les Booth lost to Richard Arnold 1-3 Les Booth lost to Ian Perry 1-3 David Daniels/Hugh Matthews beat Richard Arnold/Jane Dickens 3-1

Free Church 'A' against St. Georges 'A' result 0-0 entered on 14/05/2004

1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void

Free Church 'A' against Flavels result 9-1 entered on 12/03/2004

Ryan Stockham lost to Len Coonan 1-3 Ryan Stockham beat Roger Potts 3-0 Ryan Stockham w/o Hugh Matthews beat Len Coonan 3-1 Hugh Matthews beat Roger Potts 3-0 Hugh Matthews w/o David Daniels beat Len Coonan 3-2 David Daniels beat Roger Potts 3-1 David Daniels w/o Hugh Matthews/David Daniels beat Len Coonan/Roger Potts 3-0

Free Church 'A' against W.C.C. 'A' result 5-5 entered on 13/11/2003

Ryan Stockham beat Mark Jackson 3-1 Ryan Stockham beat Phil Paine 3-2 Ryan Stockham beat Clive Irwin 3-2 Hugh Matthews lost to Mark Jackson 0-3 Hugh Matthews lost to Phil Paine 0-3 Hugh Matthews beat Clive Irwin 3-0 David Daniels lost to Mark Jackson 1-3 David Daniels lost to Phil Paine 1-3 David Daniels beat Clive Irwin 3-2 Ryan Stockham/David Daniels lost to Phil Paine/Mark Jackson 1-3

Free Church 'A' against Colebridge 'B' result 6-4 entered on 27/11/2003

Ryan Stockham beat Michael Rinnhofer 3-0 Ryan Stockham beat Neil Wheatley 3-0 Ryan Stockham beat Vikas Bakhshi 3-1 Hugh Matthews beat Michael Rinnhofer 3-2 Hugh Matthews lost to Neil Wheatley 2-3 Hugh Matthews beat Vikas Bakhshi 3-1 Les Booth lost to Michael Rinnhofer 0-3 Les Booth lost to Neil Wheatley 0-3 Les Booth lost to Vikas Bakhshi 0-3 Ryan Stockham/Hugh Matthews beat Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 3-1

Free Church 'A' against Whitnash 'B' result 1-9 entered on 21/02/2004

Gary Webb lost to Jon Williams 1-3 Gary Webb lost to Mark Woolerton 1-3 Gary Webb beat Alan Hewitt 3-2 Alan Jones lost to Jon Williams 1-3 Alan Jones lost to Mark Woolerton 1-3 Alan Jones lost to Alan Hewitt 1-3 Hugh Matthews lost to Jon Williams 1-3 Hugh Matthews lost to Mark Woolerton 1-3 Hugh Matthews lost to Alan Hewitt 1-3 Gary Webb/Alan Jones lost to Jon Williams/Mark Woolerton 1-3

Free Church 'A' against St. Georges 'B' result 7-3 entered on 26/10/2003

Ryan Stockham beat Brian Aston 3-0 Ryan Stockham beat Rob Warnes 3-0 Ryan Stockham beat Alf Chapman 3-0 David Daniels lost to Brian Aston 0-3 David Daniels beat Rob Warnes 3-2 David Daniels beat Alf Chapman 3-0 Les Booth lost to Brian Aston 0-3 Les Booth beat Rob Warnes 3-2 Les Booth lost to Alf Chapman 0-3 Ryan Stockham/David Daniels beat Brian Aston/Rob Warnes 3-0

Free Church 'A' against B. G. N. (Banbury) A result 9-1 entered on 25/01/2004

Hugh Matthews beat Paul Rowan 3-1 Hugh Matthews beat Michael Rowan 3-0 Hugh Matthews w/o David Daniels lost to Paul Rowan 2-3 David Daniels beat Michael Rowan 3-0 David Daniels w/o Les Booth beat Paul Rowan 3-1 Les Booth beat Michael Rowan 3-1 Les Booth w/o Hugh Matthews/Les Booth beat Paul Rowan/Michael Rowan 3-0

Free Church 'A' against Wellesbourne result 7-3 entered on 21/10/2003

Ryan Stockham beat Andy Cockerill 3-2 Ryan Stockham beat Jim Betts 3-1 Ryan Stockham beat Julie Richardson 3-2 Hugh Matthews lost to Andy Cockerill 0-3 Hugh Matthews beat Jim Betts 3-0 Hugh Matthews beat Julie Richardson 3-1 David Daniels lost to Andy Cockerill 0-3 David Daniels beat Jim Betts 3-1 David Daniels beat Julie Richardson 3-2 Ryan Stockham/Hugh Matthews lost to Andy Cockerill/Julie Richardson 0-3

Colebridge 'A' against Free Church 'A' result 10-0 entered on 07/04/2004

Barry Hunt beat David Daniels 3-0 Barry Hunt beat Les Booth 3-0 Barry Hunt w/o Graham Hoskin beat David Daniels 3-1 Graham Hoskin beat Les Booth 3-1 Graham Hoskin w/o John Chandler beat David Daniels 3-0 John Chandler beat Les Booth 3-0 John Chandler w/o Graham Hoskin/John Chandler beat David Daniels/Les Booth 3-0

Colebridge 'A' against Whitnash 'A' result 7-3 entered on 14/12/2003

Graham Hoskin lost to Kevyn Ariss 1-3 Graham Hoskin beat Paul Ryman 3-1 Ian Perry w/o Barry Hunt beat Kevyn Ariss 3-1 Barry Hunt beat Paul Ryman 3-0 Barry Hunt beat Ian Perry 3-2 John Chandler lost to Kevyn Ariss 1-3 John Chandler beat Paul Ryman 3-0 John Chandler beat Ian Perry 3-2 Barry Hunt/John Chandler beat Kevyn Ariss/Ian Perry 3-0

Colebridge 'A' against St. Georges 'A' result 5-5 entered on 15/04/2004

Graham Hoskin beat Mike Bishop 3-2 Graham Hoskin lost to Earl Sweeney 1-3 Graham Hoskin beat Martyn Todd 3-1 Barry Hunt beat Mike Bishop 3-2 Barry Hunt lost to Earl Sweeney 2-3 Barry Hunt beat Martyn Todd 3-1 Chris Burgess lost to Mike Bishop 2-3 Chris Burgess lost to Earl Sweeney 2-3 Chris Burgess lost to Martyn Todd 1-3 Graham Hoskin/Barry Hunt beat Mike Bishop/Martyn Todd 3-2

Colebridge 'A' against Flavels result 8-2 entered on 13/11/2003

Graham Hoskin beat John Earles 3-0 Graham Hoskin beat Roger Potts 3-2 Graham Hoskin beat Mick Bennett 3-2 John Chandler beat John Earles 3-0 John Chandler beat Roger Potts 3-0 John Chandler lost to Mick Bennett 13 Barry Hunt beat John Earles 3-0 Barry Hunt beat Roger Potts 3-1 Barry Hunt beat Mick Bennett 3-0 Graham Hoskin/John Chandler lost to Roger Potts/Mick Bennett 0-3

Colebridge 'A' against W.C.C. 'A' result 1-9 entered on 12/03/2004

Barry Hunt lost to Mark Jackson 0-3 Barry Hunt lost to Phil Paine 0-3 Barry Hunt lost to Clive Irwin 1-3 Graham Hoskin beat Mark Jackson 3-2 Graham Hoskin lost to Phil Paine 2-3 Graham Hoskin lost to Clive Irwin 1-3 John Chandler lost to Mark Jackson 0-3 John Chandler lost to Phil Paine 0-3 John Chandler lost to Clive Irwin 2-3 Graham Hoskin/John Chandler lost to Mark Jackson/Phil Paine 2-3

Colebridge 'A' against Colebridge 'B' result 7-3 entered on 21/02/2004

Barry Hunt lost to Neil Wheatley 2-3 Barry Hunt beat Michael Rinnhofer 3-0 Barry Hunt beat John Taylor 3-1 Graham Hoskin beat Neil Wheatley 3-1 Graham Hoskin lost to Michael Rinnhofer 0-3 Graham Hoskin beat John Taylor 3-2 John Chandler lost to Neil Wheatley 2-3 John Chandler beat Michael Rinnhofer 3-2 John Chandler beat John Taylor 3-0 Barry Hunt/Graham Hoskin beat Neil Wheatley/Michael Rinnhofer 3-1

Colebridge 'A' against Whitnash 'B' result 3-7 entered on 26/10/2003

Roy Prosser lost to Jon Williams 0-3 Roy Prosser lost to Mark Woolerton 0-3 Roy Prosser beat Dennis Woodhead 3-0 Graham Hoskin lost to Jon Williams 0-3 Graham Hoskin lost to Mark Woolerton 0-3 Graham Hoskin beat Dennis Woodhead 3-1 Barry Hunt lost to Jon Williams 1-3 Barry Hunt lost to Mark Woolerton 0-3 Barry Hunt beat Dennis Woodhead 3-1 Roy Prosser/Graham Hoskin lost to Jon Williams/Mark Woolerton 0-3

Colebridge 'A' against St. Georges 'B' result 8-2 entered on 21/02/2004

Barry Hunt beat Brian Aston 3-0 Barry Hunt beat Alf Chapman 3-0 Barry Hunt lost to Rob Warnes 1-3 Graham Hoskin beat Brian Aston 3-0 Graham Hoskin beat Alf Chapman 3-0 Graham Hoskin lost to Rob Warnes 2-3 John Chandler beat Brian Aston 3-0 John Chandler beat Alf Chapman 3-0 John Chandler beat Rob Warnes 3-2 Barry Hunt/Graham Hoskin beat Brian Aston/Rob Warnes 3-2

Colebridge 'A' against B. G. N. (Banbury) A result 8-2 entered on 21/10/2003

Barry Hunt beat Simon Nolan 3-2 Barry Hunt beat Paul Rowan 3-1 Barry Hunt beat Sam Clarke 3-1 John Chandler lost to Simon Nolan 2-3 John Chandler beat Paul Rowan 3-1 John Chandler beat Sam Clarke 3-0 Graham Hoskin beat Simon Nolan 3-1 Graham Hoskin beat Paul Rowan 3-2 Graham Hoskin beat Sam Clarke 3-2 Barry Hunt/John Chandler lost to Sam Clarke/Paul Rowan 2-3

Colebridge 'A' against Wellesbourne result 3-7 entered on 14/12/2003

Barry Hunt lost to Andy Cockerill 0-3 Barry Hunt beat Jim Betts 3-1 Barry Hunt lost to Pete Dunnett 0-3 John Chandler lost to Andy Cockerill 0-3 John Chandler beat Jim Betts 3-2 John Chandler lost to Pete Dunnett 0-3 Ray Dixon lost to Andy Cockerill 2-3 Ray Dixon beat Jim Betts 3-1 Ray Dixon lost to Pete Dunnett 2-3 Barry Hunt/John Chandler lost to Andy Cockerill/Pete Dunnett 0-3

Whitnash 'A' against Free Church 'A' result 7-3 entered on 24/12/2003

Kevyn Ariss beat Hugh Matthews 3-2 Kevyn Ariss beat David Daniels 3-2 Kevyn Ariss beat Les Booth 3-1 Paul Ryman lost to Hugh Matthews 0-3 Paul Ryman beat David Daniels 3-2 Paul Ryman beat Les Booth 3-2 Ian Perry lost to Hugh Matthews 1-3 Ian Perry beat David Daniels 3-2 Ian Perry lost to Les Booth 2-3 Kevyn Ariss/Ian Perry beat Hugh Matthews/David Daniels 3-0

Whitnash 'A' against Colebridge 'A' result 2-8 entered on 15/04/2004

Jane Dickens lost to John Chandler 0-3 Jane Dickens lost to Barry Hunt 0-3 Jane Dickens lost to Graham Hoskin 1-3 Kevyn Ariss lost to John Chandler 1-3 Kevyn Ariss lost to Barry Hunt 2-3 Kevyn Ariss lost to Graham Hoskin 2-3 Ian Perry beat John Chandler 3-2 Ian Perry lost to Barry Hunt 1-3 Ian Perry beat Graham Hoskin 3-1 Jane Dickens/Ian Perry lost to John Chandler/Graham Hoskin 1-3

Whitnash 'A' against St. Georges 'A' result 1-9 entered on 13/11/2003

Richard Arnold lost to Earl Sweeney 1-3 Richard Arnold beat Martyn Todd 3-2 Richard Arnold lost to Mike Bishop 0-3 Ian Perry lost to Earl Sweeney 1-3 Ian Perry lost to Martyn Todd 0-3 Ian Perry lost to Mike Bishop 2-3 Paul Ryman lost to Earl Sweeney 0-3 Paul Ryman lost to Martyn Todd 0-3 Paul Ryman lost to Mike Bishop 0-3 Richard Arnold/Ian Perry lost to Martyn Todd/Mike Bishop 2-3

Whitnash 'A' against Flavels result 7-3 entered on 12/03/2004

Jane Dickens beat Mick Bennett 3-2 Jane Dickens lost to Roger Potts 2-3 Jane Dickens lost to John Earles 0-3 Paul Ryman lost to Mick Bennett 2-3 Paul Ryman beat Roger Potts 3-1 Paul Ryman beat John Earles 3-1 Ian Perry beat Mick Bennett 3-1 Ian Perry beat Roger Potts 3-1 Ian Perry beat John Earles 3-0 Ian Perry/Paul Ryman beat Roger Potts/Mick Bennett 3-1

Whitnash 'A' against W.C.C. 'A' result 1-9 entered on 06/05/2004

Paul Ryman lost to Mark Jackson 0-3 Paul Ryman lost to Clive Irwin 0-3 Paul Ryman lost to Phil Paine 0-3 Richard Arnold lost to Mark Jackson 2-3 Richard Arnold beat Clive Irwin 3-1 Richard Arnold lost to Phil Paine 1-3 Ian Perry lost to Mark Jackson 2-3 Ian Perry lost to Clive Irwin 1-3 Ian Perry lost to Phil Paine 2-3 Richard Arnold/Ian Perry lost to Mark Jackson/Phil Paine 2-3

Whitnash 'A' against Colebridge 'B' result 7-3 entered on 15/04/2004

Kevyn Ariss lost to Michael Rinnhofer 1-3 Kevyn Ariss lost to Neil Wheatley 0-3 Kevyn Ariss lost to Navinder Matharu 2-3 Richard Arnold beat Michael Rinnhofer 3-2 Richard Arnold beat Neil Wheatley 3-0 Richard Arnold beat Navinder Matharu 3-0 Ian Perry beat Michael Rinnhofer 3-0 Ian Perry beat Neil Wheatley 3-0 Ian Perry beat Navinder Matharu 3-0 Richard Arnold/Ian Perry beat Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 3-1

Whitnash 'A' against Whitnash 'B' result 3-7 entered on 25/01/2004

Jane Dickens lost to Jon Williams 0-3 Jane Dickens beat Dennis Woodhead 3-2 Jane Dickens lost to Mark Woolerton 0-3 Ian Perry lost to Jon Williams 0-3 Ian Perry beat Dennis Woodhead 3-0 Ian Perry lost to Mark Woolerton 0-3 Paul Ryman lost to Jon Williams 1-3 Paul Ryman beat Dennis Woodhead 3-0 Paul Ryman lost to Mark Woolerton 0-3 Ian Perry/Paul Ryman lost to Jon Williams/Dennis Woodhead 2-3

Whitnash 'A' against St. Georges 'B' result 8-2 entered on 21/02/2004

Kevyn Ariss beat Bert Banks 3-2 Kevyn Ariss beat Alf Chapman 3-0 Kevyn Ariss lost to Brian Aston 2-3 Richard Arnold beat Bert Banks 3-0 Richard Arnold beat Alf Chapman 3-0 Richard Arnold beat Brian Aston 3-1 Jane Dickens beat Bert Banks 3-2 Jane Dickens lost to Alf Chapman 0-3 Jane Dickens beat Brian Aston 3-0 Kevyn Ariss/Richard Arnold beat Bert Banks/Brian Aston 3-1

Whitnash 'A' against B. G. N. (Banbury) A result 2-8 entered on 07/04/2004

Jane Dickens lost to Paul Rowan 0-3 Jane Dickens lost to Sam Clarke 2-3 Jane Dickens lost to William Fletcher 1-3 Paul Ryman lost to Paul Rowan 0-3 Paul Ryman lost to Sam Clarke 0-3 Paul Ryman lost to William Fletcher 1-3 Ian Perry lost to Paul Rowan 1-3 Ian Perry beat Sam Clarke 3-2 Ian Perry beat William Fletcher 3-1 Jane Dickens/Ian Perry lost to Sam Clarke/Paul Rowan 1-3

Whitnash 'A' against Wellesbourne result 2-8 entered on 14/12/2003

Kevyn Ariss lost to Andy Cockerill 1-3 Kevyn Ariss lost to Pete Dunnett 1-3 Kevyn Ariss lost to Jim Betts 2-3 Jane Dickens lost to Andy Cockerill 0-3 Jane Dickens lost to Pete Dunnett 0-3 Jane Dickens lost to Jim Betts 0-3 Ian Perry lost to Andy Cockerill 1-3 Ian Perry beat Pete Dunnett 3-1 Ian Perry beat Jim Betts 3-0 Kevyn Ariss/Ian Perry lost to Andy Cockerill/Pete Dunnett 1-3

St. Georges 'A' against Free Church 'A' result 5-5 entered on 15/04/2004

Mike Bishop lost to Hugh Matthews 1-3 Mike Bishop beat David Daniels 3-2 Mike Bishop beat Les Booth 3-0 Earl Sweeney beat Hugh Matthews 3-0 Earl Sweeney lost to David Daniels 2-3 Earl Sweeney beat Les Booth 3-0 Martyn Todd lost to Hugh Matthews 1-3 Martyn Todd lost to David Daniels 1-3 Martyn Todd beat Les Booth 3-0 Mike Bishop/Earl Sweeney lost to Hugh Matthews/David Daniels 1-3

St. Georges 'A' against Colebridge 'A' result 9-1 entered on 27/11/2003

Earl Sweeney lost to Graham Hoskin 2-3 Earl Sweeney beat Barry Hunt 3-2 Earl Sweeney beat John Chandler 3-0 Martyn Todd beat Graham Hoskin 3-1 Martyn Todd beat Barry Hunt 3-2 Martyn Todd beat John Chandler 3-1 Mike Bishop beat Graham Hoskin 3-1 Mike Bishop beat Barry Hunt 3-0 Mike Bishop beat John Chandler 3-0 Martyn Todd/Mike Bishop beat Graham Hoskin/John Chandler 3-0

St. Georges 'A' against Whitnash 'A' result 6-4 entered on 05/05/2004

Mike Bishop beat Richard Arnold 3-2 Mike Bishop beat Jane Dickens 3-0 Mike Bishop beat Ian Perry 3-0 Martyn Todd lost to Richard Arnold 2-3 Martyn Todd beat Jane Dickens 3-0 Martyn Todd beat Ian Perry 3-0 Richard Arnold w/o Jane Dickens w/o Ian Perry w/o Mike Bishop/Martyn Todd beat Richard Arnold/Ian Perry 3-1

St. Georges 'A' against Flavels result 10-0 entered on 21/02/2004

Mike Bishop beat Len Coonan 3-1 Mike Bishop beat Mick Bennett 3-0 Mike Bishop beat Roger Potts 3-0 Earl Sweeney beat Len Coonan 3-1 Earl Sweeney beat Mick Bennett 3-0 Earl Sweeney beat Roger Potts 3-0 Martyn Todd beat Len Coonan 3-0 Martyn Todd beat Mick Bennett 3-0 Martyn Todd beat Roger Potts 3-0 Mike Bishop/Martyn Todd beat Mick Bennett/Roger Potts 3-0

St. Georges 'A' against W.C.C. 'A' result 7-3 entered on 13/11/2003

Earl Sweeney beat Mark Jackson 3-1 Earl Sweeney w/o Earl Sweeney beat Clive Irwin 3-1 Martyn Todd lost to Mark Jackson 0-3 Martyn Todd w/o Martyn Todd beat Clive Irwin 3-1 Mike Bishop lost to Mark Jackson 2-3 Mike Bishop beat Phil Paine 3-0 Mike Bishop beat Clive Irwin 3-1 Earl Sweeney/Martyn Todd lost to Mark Jackson/Clive Irwin 1-3

St. Georges 'A' against Colebridge 'B' result 8-2 entered on 25/01/2004

Mike Bishop lost to Michael Rinnhofer 2-3 Mike Bishop beat Neil Wheatley 3-2 Mike Bishop beat John Taylor 3-0 Earl Sweeney beat Michael Rinnhofer 3-1 Earl Sweeney beat Neil Wheatley 3-1 Earl Sweeney beat John Taylor 3-0 Martyn Todd beat Michael Rinnhofer 3-1 Martyn Todd lost to Neil Wheatley 1-3 Martyn Todd beat John Taylor 3-0 Mike Bishop/Martyn Todd beat Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 3-0

St. Georges 'A' against Whitnash 'B' result 4-6 entered on 21/10/2003

Earl Sweeney lost to Jon Williams 0-3 Earl Sweeney lost to Mark Woolerton 1-3 Earl Sweeney beat Dennis Woodhead 3-0 Martyn Todd lost to Jon Williams 2-3 Martyn Todd lost to Mark Woolerton 1-3 Martyn Todd beat Dennis Woodhead 3-0 Mike Bishop lost to Jon Williams 0-3 Mike Bishop lost to Mark Woolerton 0-3 Mike Bishop beat Dennis Woodhead 3-0 Mike Bishop/Earl Sweeney beat Jon Williams/Mark Woolerton 3-2

St. Georges 'A' against St. Georges 'B' result 8-2 entered on 07/04/2004

Mike Bishop beat Ron Vose 3-2 Mike Bishop w/o Mike Bishop beat Alf Chapman 3-0 Earl Sweeney lost to Ron Vose 1-3 Earl Sweeney w/o Earl Sweeney beat Alf Chapman 3-0 Martyn Todd lost to Ron Vose 2-3 Martyn Todd w/o Martyn Todd beat Alf Chapman 3-0 Mike Bishop/Martyn Todd beat Ron Vose/Alf Chapman 3-2

St. Georges 'A' against B. G. N. (Banbury) A result 8-2 entered on 24/12/2003

Earl Sweeney beat Michael Rowan 3-0 Earl Sweeney lost to Paul Rowan 1-3 Earl Sweeney w/o Mike Bishop beat Michael Rowan 3-1 Mike Bishop lost to Paul Rowan 2-3 Mike Bishop w/o Martyn Todd beat Michael Rowan 3-0 Martyn Todd beat Paul Rowan 3-2 Martyn Todd w/o Mike Bishop/Martyn Todd beat Michael Rowan/Paul Rowan 3-0

St. Georges 'A' against Wellesbourne result 5-5 entered on 27/11/2003

Earl Sweeney lost to Andy Cockerill 0-3 Earl Sweeney beat Jim Betts 3-1 Earl Sweeney beat Pete Dunnett 3-0 Mike Bishop lost to Andy Cockerill 0-3 Mike Bishop beat Jim Betts 3-0 Mike Bishop beat Pete Dunnett 3-0 Martyn Todd lost to Andy Cockerill 0-3 Martyn Todd beat Jim Betts 3-1 Martyn Todd lost to Pete Dunnett 1-3 Mike Bishop/Earl Sweeney lost to Pete Dunnett/Andy Cockerill 0-3

Flavels against Free Church 'A' result 1-9 entered on 27/11/2003

Mick Bennett lost to Ryan Stockham 1-3 Mick Bennett lost to Hugh Matthews 0-3 Mick Bennett beat Les Booth 3-2 Roger Potts lost to Ryan Stockham 0-3 Roger Potts lost to Hugh Matthews 0-3 Roger Potts lost to Les Booth 0-3 Trevor Bradley lost to Ryan Stockham 2-3 Trevor Bradley lost to Hugh Matthews 1-3 Trevor Bradley lost to Les Booth 1-3 Mick Bennett/Roger Potts lost to Ryan Stockham/Hugh Matthews 0-3

Flavels against Colebridge 'A' result 0-10 entered on 12/03/2004

Mick Bennett lost to Barry Hunt 0-3 Mick Bennett lost to Graham Hoskin 1-3 Mick Bennett lost to John Chandler 1-3 Roger Potts lost to Barry Hunt 0-3 Roger Potts lost to Graham Hoskin 1-3 Roger Potts lost to John Chandler 0-3 Barry Hunt w/o Graham Hoskin w/o John Chandler w/o Mick Bennett/Roger Potts lost to Barry Hunt/John Chandler 0-3

Flavels against Whitnash 'A' result 3-7 entered on 27/11/2003

Mick Bennett lost to Kevyn Ariss 0-3 Mick Bennett beat Jane Dickens 3-1 Mick Bennett lost to Ian Perry 1-3 Roger Potts lost to Kevyn Ariss 0-3 Roger Potts beat Jane Dickens 3-1 Roger Potts lost to Ian Perry 1-3 Trevor Bradley lost to Kevyn Ariss 1-3 Trevor Bradley beat Jane Dickens 3-0 Trevor Bradley lost to Ian Perry 0-3 Roger Potts/Trevor Bradley lost to Kevyn Ariss/Ian Perry 0-3

Flavels against St. Georges 'A' result 1-9 entered on 27/04/2004

Mick Bennett lost to Earl Sweeney 0-3 Mick Bennett lost to Martyn Todd 0-3 Mick Bennett lost to Mike Bishop 1-3 Roger Potts lost to Earl Sweeney 0-3 Roger Potts lost to Martyn Todd 0-3 Roger Potts lost to Mike Bishop 0-3 Trevor Bradley lost to Earl Sweeney 0-3 Trevor Bradley lost to Martyn Todd 0-3 Trevor Bradley beat Mike Bishop 3-2 Mick Bennett/Roger Potts lost to Martyn Todd/Mike Bishop 1-3

Flavels against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 26/10/2003

Mick Bennett lost to Mark Jackson 0-3 Mick Bennett lost to Phil Paine 0-3 Mick Bennett lost to Clive Irwin 0-3 Roger Potts lost to Mark Jackson 0-3 Roger Potts lost to Phil Paine 0-3 Roger Potts lost to Clive Irwin 0-3 John Earles lost to Mark Jackson 0-3 John Earles lost to Phil Paine 0-3 John Earles lost to Clive Irwin 0-3 Mick Bennett/John Earles lost to Mark Jackson/Clive Irwin 0-3

Flavels against Colebridge 'B' result 2-8 entered on 26/10/2003

Len Coonan lost to Michael Rinnhofer 2-3 Len Coonan lost to Neil Wheatley 0-3 Len Coonan lost to John Taylor 1-3 Mick Bennett lost to Michael Rinnhofer 0-3 Mick Bennett lost to Neil Wheatley 0-3 Mick Bennett beat John Taylor 3-2 Trevor Bradley lost to Michael Rinnhofer 1-3 Trevor Bradley lost to Neil Wheatley 0-3 Trevor Bradley beat John Taylor 3-2 Len Coonan/Trevor Bradley lost to Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 1-3

Flavels against Whitnash 'B' result 0-10 entered on 27/04/2004

Mick Bennett lost to Jon Williams 0-3 Mick Bennett lost to Mark Woolerton 0-3 Mick Bennett lost to Alan Hewitt 1-3 Roger Potts lost to Jon Williams 0-3 Roger Potts lost to Mark Woolerton 0-3 Roger Potts lost to Alan Hewitt 0-3 Trevor Bradley lost to Jon Williams 1-3 Trevor Bradley lost to Mark Woolerton 0-3 Trevor Bradley lost to Alan Hewitt 0-3 Mick Bennett/Roger Potts lost to Alan Hewitt/Dennis Woodhead 1-3

Flavels against St. Georges 'B' result 3-7 entered on 24/12/2003

Roger Potts/Len Coonan lost to Rob Warnes/Gary Edwards 1-3 Mick Bennett lost to Rob Warnes 0-3 Mick Bennett lost to Gary Edwards 0-3 Mick Bennett lost to Alf Chapman 2-3 John Earles lost to Rob Warnes 1-3 John Earles lost to Gary Edwards 1-3 John Earles beat Alf Chapman 3-2 Len Coonan lost to Rob Warnes 2-3 Len Coonan beat Gary Edwards 3-1 Len Coonan beat Alf Chapman 3-0

Flavels against B. G. N. (Banbury) A result 0-10 entered on 15/04/2004

Mick Bennett lost to Sam Clarke 0-3 Mick Bennett lost to Paul Rowan 0-3 Mick Bennett lost to William Fletcher 1-3 Roger Potts lost to Sam Clarke 1-3 Roger Potts lost to Paul Rowan 0-3 Roger Potts lost to William Fletcher 0-3 Trevor Bradley lost to Sam Clarke 2-3 Trevor Bradley lost to Paul Rowan 0-3 Trevor Bradley lost to William Fletcher 0-3 Roger Potts/Trevor Bradley lost to Sam Clarke/Paul Rowan 1-3

Flavels against Wellesbourne result 1-9 entered on 13/11/2003

Mick Bennett lost to Andy Cockerill 0-3 Mick Bennett lost to Pete Dunnett 0-3 Mick Bennett lost to Julie Richardson 1-3 John Earles lost to Andy Cockerill 0-3 John Earles lost to Pete Dunnett 0-3 Trevor Bradley lost to Andy Cockerill 0-3 Trevor Bradley lost to Pete Dunnett 2-3 Trevor Bradley beat Julie Richardson 3-1 Mick Bennett/Trevor Bradley lost to Andy Cockerill/Pete Dunnett 1-3

W.C.C. 'A' against Free Church 'A' result 7-3 entered on 12/03/2004

Mark Jackson beat Gary Webb 3-0 Mark Jackson beat Ryan Stockham 3-0 Mark Jackson beat David Daniels 3-1 Phil Paine lost to Gary Webb 2-3 Phil Paine beat Ryan Stockham 3-0 Phil Paine beat David Daniels 3-0 Clive Irwin lost to Gary Webb 1-3 Clive Irwin lost to Ryan Stockham 2-3 Clive Irwin beat David Daniels 3-0 Phil Paine/Clive Irwin beat Ryan Stockham/David Daniels 3-2

W.C.C. 'A' against Colebridge 'A' result 8-2 entered on 24/12/2003

Mark Jackson beat John Chandler 3-1 Mark Jackson lost to Barry Hunt 1-3 Mark Jackson beat Roy Prosser 3-0 Phil Paine beat John Chandler 3-0 Phil Paine beat Barry Hunt 3-0 Phil Paine beat Roy Prosser 3-0 Clive Irwin beat John Chandler 3-0 Clive Irwin beat Barry Hunt 3-0 Clive Irwin lost to Roy Prosser 2-3 Mark Jackson/Phil Paine beat John Chandler/Roy Prosser 3-1

W.C.C. 'A' against Whitnash 'A' result 8-2 entered on 12/03/2004

Mark Jackson beat Kevyn Ariss 3-0 Mark Jackson beat Richard Arnold 3-1 Mark Jackson beat Ian Perry 3-0 Phil Paine beat Kevyn Ariss 3-2 Phil Paine lost to Richard Arnold 0-3 Phil Paine beat Ian Perry 3-1 Clive Irwin lost to Kevyn Ariss 1-3 Clive Irwin beat Richard Arnold 3-1 Clive Irwin beat Ian Perry 3-1 Mark Jackson/Phil Paine beat Richard Arnold/Ian Perry 3-1

W.C.C. 'A' against St. Georges 'A' result 9-1 entered on 12/03/2004

Mark Jackson beat Mike Bishop 3-1 Mark Jackson beat Rob Bennett 3-0 Mark Jackson beat Earl Sweeney 3-2 Phil Paine beat Mike Bishop 3-1 Phil Paine beat Rob Bennett 3-2 Phil Paine lost to Earl Sweeney 0-3 Clive Irwin beat Mike Bishop 3-1 Clive Irwin beat Rob Bennett 3-0 Clive Irwin beat Earl Sweeney 3-2 Mark Jackson/Phil Paine beat Mike Bishop/Earl Sweeney 3-2

W.C.C. 'A' against Flavels result 10-0 entered on 25/01/2004

Mark Jackson beat Len Coonan 3-0 Mark Jackson beat Mick Bennett 3-0 Mark Jackson beat Roger Potts 3-1 Phil Paine beat Len Coonan 3-0 Phil Paine beat Mick Bennett 3-0 Phil Paine beat Roger Potts 3-0 Clive Irwin beat Len Coonan 3-0 Clive Irwin beat Mick Bennett 3-0 Clive Irwin beat Roger Potts 3-0 Mark Jackson/Clive Irwin beat Len Coonan/Mick Bennett 3-0

W.C.C. 'A' against Colebridge 'B' result 9-1 entered on 07/04/2004

Mark Jackson beat Michael Rinnhofer 3-2 Mark Jackson beat Neil Wheatley 3-2 Mark Jackson beat John Taylor 3-0 Phil Paine beat Michael Rinnhofer 3-0 Phil Paine beat Neil Wheatley 3-0 Phil Paine beat John Taylor 3-0 Clive Irwin lost to Michael Rinnhofer 2-3 Clive Irwin beat Neil Wheatley 3-0 Clive Irwin beat John Taylor 3-0 Mark Jackson/Phil Paine beat Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 3-0

W.C.C. 'A' against Whitnash 'B' result 3-7 entered on 14/12/2003

Mark Jackson lost to Jon Williams 0-3 Mark Jackson beat Alan Hewitt 3-1 Mark Jackson beat Mark Woolerton 3-2 Phil Paine lost to Jon Williams 0-3 Phil Paine beat Alan Hewitt 3-2 Phil Paine lost to Mark Woolerton 0-3 Clive Irwin lost to Jon Williams 0-3 Clive Irwin lost to Alan Hewitt 0-3 Clive Irwin lost to Mark Woolerton 1-3 Mark Jackson/Clive Irwin lost to Jon Williams/Mark Woolerton 0-3

W.C.C. 'A' against St. Georges 'B' result 8-2 entered on 15/04/2004

Mark Jackson beat Ron Vose 3-1 Mark Jackson beat Rob Warnes 3-0 Mark Jackson beat Alf Chapman 3-1 Phil Paine lost to Ron Vose 2-3 Phil Paine beat Rob Warnes 3-1 Phil Paine beat Alf Chapman 3-1 Clive Irwin lost to Ron Vose 0-3 Clive Irwin beat Rob Warnes 3-0 Clive Irwin beat Alf Chapman 3-0 Mark Jackson/Phil Paine beat Ron Vose/Rob Warnes 3-1

W.C.C. 'A' against B. G. N. (Banbury) A result 10-0 entered on 26/11/2003

Mark Jackson beat Simon Nolan 3-2 Mark Jackson beat Paul Rowan 3-0 Mark Jackson beat Malcolm Macfarlane 3-1 Phil Paine beat Simon Nolan 3-0 Phil Paine beat Paul Rowan 3-0 Phil Paine beat Malcolm Macfarlane 3-0 Clive Irwin beat Simon Nolan 3-1 Clive Irwin beat Paul Rowan 3-1 Clive Irwin beat Malcolm Macfarlane 3-0 Mark Jackson/Clive Irwin beat Paul Rowan/Malcolm Macfarlane 3-0

W.C.C. 'A' against Wellesbourne result 6-4 entered on 25/01/2004

Mark Jackson beat Andy Cockerill 3-1 Mark Jackson lost to Pete Dunnett 1-3 Mark Jackson beat Julie Richardson 3-1 Phil Paine lost to Andy Cockerill 2-3 Phil Paine beat Pete Dunnett 3-0 Phil Paine beat Julie Richardson 3-0 Clive Irwin lost to Andy Cockerill 0-3 Clive Irwin beat Pete Dunnett 3-0 Clive Irwin beat Julie Richardson 3-2 Mark Jackson/Phil Paine lost to Andy Cockerill/Julie Richardson 0-3

Colebridge 'B' against Free Church 'A' result 0-0 entered on 14/05/2004

1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void

Colebridge 'B' against Colebridge 'A' result 5-5 entered on 12/03/2004

Michael Rinnhofer lost to John Chandler 0-3 Michael Rinnhofer lost to Barry Hunt 2-3 Michael Rinnhofer lost to Chris Burgess 1-3 Neil Wheatley beat John Chandler 3-0 Neil Wheatley beat Barry Hunt 3-2 Neil Wheatley beat Chris Burgess 3-0 John Taylor lost to John Chandler 1-3 John Taylor lost to Barry Hunt 1-3 John Taylor beat Chris Burgess 3-2 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley beat John Chandler/Barry Hunt 3-1

Colebridge 'B' against Whitnash 'A' result 4-6 entered on 25/01/2004

Michael Rinnhofer lost to Ian Perry 1-3 Michael Rinnhofer beat Paul Ryman 3-1 Michael Rinnhofer lost to Richard Arnold 2-3 Neil Wheatley lost to Ian Perry 2-3 Neil Wheatley beat Paul Ryman 3-1 Neil Wheatley beat Richard Arnold 3-0 Navinder Matharu lost to Ian Perry 0-3 Navinder Matharu beat Paul Ryman 3-0 Navinder Matharu lost to Richard Arnold 0-3 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley lost to Richard Arnold/Ian Perry 0-3

Colebridge 'B' against St. Georges 'A' result 3-7 entered on 21/10/2003

Michael Rinnhofer lost to Rob Bennett 1-3 Michael Rinnhofer lost to Earl Sweeney 1-3 Michael Rinnhofer lost to Martyn Todd 0-3 Neil Wheatley lost to Rob Bennett 0-3 Neil Wheatley beat Earl Sweeney 3-1 Neil Wheatley lost to Martyn Todd 0-3 John Taylor beat Rob Bennett 3-2 John Taylor lost to Earl Sweeney 1-3 John Taylor beat Martyn Todd 3-0 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley lost to Martyn Todd/Earl Sweeney 1-3

Colebridge 'B' against Flavels result 9-1 entered on 24/01/2004

Michael Rinnhofer beat Roger Potts 3-0 Michael Rinnhofer beat Mick Bennett 3-2 Michael Rinnhofer beat John Earles 3-0 Neil Wheatley beat Roger Potts 3-0 Neil Wheatley beat Mick Bennett 3-0 Neil Wheatley beat John Earles 3-0 John Taylor beat Roger Potts 3-0 John Taylor lost to Mick Bennett 0-3 John Taylor beat John Earles 3-0 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley beat Roger Potts/John Earles 3-1

Colebridge 'B' against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 24/12/2003

Michael Rinnhofer lost to Mark Jackson 1-3 Michael Rinnhofer lost to Phil Paine 2-3 Michael Rinnhofer lost to Clive Irwin 1-3 Neil Wheatley lost to Mark Jackson 1-3 Neil Wheatley lost to Phil Paine 0-3 Neil Wheatley lost to Clive Irwin 1-3 John Taylor lost to Mark Jackson 0-3 John Taylor lost to Phil Paine 0-3 John Taylor lost to Clive Irwin 2-3 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley lost to Mark Jackson/Phil Paine 2-3

Colebridge 'B' against Whitnash 'B' result 3-7 entered on 24/12/2003

Michael Rinnhofer lost to Mark Woolerton 0-3 Michael Rinnhofer lost to Alan Hewitt 0-3 Michael Rinnhofer beat Dennis Woodhead 3-1 Neil Wheatley lost to Mark Woolerton 0-3 Neil Wheatley lost to Alan Hewitt 0-3 Neil Wheatley beat Dennis Woodhead 3-0 John Taylor lost to Mark Woolerton 0-3 John Taylor lost to Alan Hewitt 1-3 John Taylor beat Dennis Woodhead 3-0 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley lost to Mark Woolerton/Alan Hewitt 2-3

Colebridge 'B' against St. Georges 'B' result 8-2 entered on 12/03/2004

Michael Rinnhofer beat Rob Warnes 3-0 Michael Rinnhofer beat Bert Banks 3-1 Michael Rinnhofer beat Brian Aston 3-0 Neil Wheatley beat Rob Warnes 3-1 Neil Wheatley beat Bert Banks 3-0 Neil Wheatley beat Brian Aston 3-1 Navinder Matharu beat Rob Warnes 3-2 Navinder Matharu lost to Bert Banks 2-3 Navinder Matharu lost to Brian Aston 2-3 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley beat Bert Banks/Brian Aston 3-2

Colebridge 'B' against B. G. N. (Banbury) A result 7-3 entered on 07/04/2004

Michael Rinnhofer beat William Fletcher 3-1 Michael Rinnhofer beat Paul Rowan 3-1 Michael Rinnhofer beat Malcolm Macfarlane 3-2 Neil Wheatley lost to William Fletcher 1-3 Neil Wheatley beat Paul Rowan 3-2 Neil Wheatley beat Malcolm Macfarlane 3-0 Navinder Matharu lost to William Fletcher 2-3 Navinder Matharu lost to Paul Rowan 0-3 Navinder Matharu beat Malcolm Macfarlane 3-1 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley beat Paul Rowan/Malcolm Macfarlane 3-1

Colebridge 'B' against Wellesbourne result 3-7 entered on 15/04/2004

Neil Wheatley lost to Andy Cockerill 0-3 Neil Wheatley beat Julie Richardson 3-0 Neil Wheatley lost to Pete Dunnett 0-3 John Taylor lost to Andy Cockerill 0-3 John Taylor beat Julie Richardson 3-1 John Taylor lost to Pete Dunnett 1-3 Navinder Matharu lost to Andy Cockerill 0-3 Navinder Matharu beat Julie Richardson 3-1 Navinder Matharu lost to Pete Dunnett 0-3 Neil Wheatley/John Taylor lost to Andy Cockerill/Julie Richardson 2-3

Whitnash 'B' against Free Church 'A' result 7-3 entered on 26/10/2003

Elizabeth Haynes lost to Ryan Stockham 0-3 Elizabeth Haynes lost to Hugh Matthews 2-3 Elizabeth Haynes lost to Les Booth 1-3 Mark Woolerton beat Ryan Stockham 3-2 Mark Woolerton beat Hugh Matthews 3-2 Mark Woolerton beat Les Booth 3-0 Jon Williams beat Ryan Stockham 3-1 Jon Williams beat Hugh Matthews 3-1 Jon Williams beat Les Booth 3-0 Mark Woolerton/Jon Williams beat Hugh Matthews/Ryan Stockham 3-1

Whitnash 'B' against Colebridge 'A' result 10-0 entered on 21/02/2004

Jon Williams beat Barry Hunt 3-0 Jon Williams beat John Chandler 3-1 Jon Williams beat Chris Burgess 3-0 Alan Hewitt beat Barry Hunt 3-0 Alan Hewitt beat John Chandler 3-1 Alan Hewitt beat Chris Burgess 3-0 Mark Woolerton beat Barry Hunt 3-0 Mark Woolerton beat John Chandler 3-0 Mark Woolerton beat Chris Burgess 3-0 Alan Hewitt/Mark Woolerton beat John Chandler/Chris Burgess 3-0

Whitnash 'B' against Whitnash 'A' result 8-2 entered on 26/10/2003

Elizabeth Haynes beat Paul Ryman 3-2 Elizabeth Haynes beat Ian Perry 3-2 Elizabeth Haynes beat Jane Dickens 3-0 Dennis Woodhead beat Paul Ryman 3-0 Dennis Woodhead lost to Ian Perry 0-3 Dennis Woodhead lost to Jane Dickens 2-3 Jon Williams beat Paul Ryman 3-0 Jon Williams beat Ian Perry 3-1 Jon Williams beat Jane Dickens 3-0 Mark Woolerton/Dennis Woodhead beat Ian Perry/Jane Dickens 3-0

Whitnash 'B' against St. Georges 'A' result 9-1 entered on 25/01/2004

Jon Williams/Mark Woolerton beat Mike Bishop/Earl Sweeney 3-1 Jon Williams beat Martyn Todd 3-1 Jon Williams beat Mike Bishop 3-0 Jon Williams beat Earl Sweeney 3-1 Alan Hewitt beat Martyn Todd 3-1 Alan Hewitt beat Mike Bishop 3-2 Alan Hewitt lost to Earl Sweeney 0-3 Mark Woolerton beat Martyn Todd 3-0 Mark Woolerton beat Mike Bishop 3-1 Mark Woolerton beat Earl Sweeney 3-0

Whitnash 'B' against Flavels result 8-2 entered on 24/12/2003

Mark Woolerton beat Len Coonan 3-1 Mark Woolerton beat Mick Bennett 3-0 Mark Woolerton beat Roger Potts 3-0 Alan Hewitt beat Len Coonan 3-0 Alan Hewitt beat Mick Bennett 3-0 Alan Hewitt beat Roger Potts 3-0 Dennis Woodhead lost to Len Coonan 1-3 Dennis Woodhead lost to Mick Bennett 2-3 Dennis Woodhead beat Roger Potts 3-1 Mark Woolerton/Alan Hewitt beat Mick Bennett/John Earles 3-0

Whitnash 'B' against W.C.C. 'A' result 10-0 entered on 07/04/2004

Mark Woolerton beat Phil Paine 3-0 Mark Woolerton beat Clive Irwin 3-0 Alan Hewitt w/o Alan Hewitt beat Phil Paine 3-0 Alan Hewitt beat Clive Irwin 3-0 Alan Hewitt/Mark Woolerton beat Clive Irwin/Phil Paine 3-1 Jon Williams w/o Jon Williams beat Phil Paine 3-2 Jon Williams beat Clive Irwin 3-1 Mark Woolerton w/o

Whitnash 'B' against Colebridge 'B' result 7-3 entered on 15/04/2004

Mark Woolerton beat Neil Wheatley 3-1 Mark Woolerton beat Navinder Matharu 3-0 Dennis Woodhead lost to Michael Rinnhofer 2-3 Dennis Woodhead lost to Neil Wheatley 0-3 Dennis Woodhead lost to Navinder Matharu 1-3 Jon Williams/Mark Woolerton beat Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 3-0 Jon Williams beat Michael Rinnhofer 3-0 Jon Williams beat Neil Wheatley 3-0 Jon Williams beat Navinder Matharu 3-0 Mark Woolerton beat Michael Rinnhofer 3-0

Whitnash 'B' against St. Georges 'B' result 7-3 entered on 14/11/2003

Dennis Woodhead beat Rob Warnes 3-2 Jon Williams/Oliver Lu lost to Brian Aston/Alf Chapman 0-3 Jon Williams beat Brian Aston 3-1 Jon Williams beat Alf Chapman 3-0 Jon Williams beat Rob Warnes 3-0 Mark Woolerton beat Brian Aston 3-1 Mark Woolerton beat Alf Chapman 3-1 Mark Woolerton beat Rob Warnes 3-0 Dennis Woodhead lost to Brian Aston 1-3 Dennis Woodhead lost to Alf Chapman 2-3

Whitnash 'B' against B. G. N. (Banbury) A result 9-1 entered on 15/03/2004

Jon Williams beat Paul Rowan 3-1 Jon Williams beat Malcolm Macfarlane 3-0 Jon Williams w/o Alan Hewitt beat Paul Rowan 3-0 Alan Hewitt beat Malcolm Macfarlane 3-0 Alan Hewitt w/o Dennis Woodhead lost to Paul Rowan 0-3 Dennis Woodhead beat Malcolm Macfarlane 3-2 Dennis Woodhead w/o Jon Williams/Alan Hewitt beat Paul Rowan/Malcolm Macfarlane 3-0

Whitnash 'B' against Wellesbourne result 6-4 entered on 12/03/2004

Mark Woolerton lost to Andy Cockerill 2-3 Mark Woolerton beat Pete Dunnett 3-1 Mark Woolerton beat Julie Richardson 3-0 Jon Williams beat Andy Cockerill 3-1 Jon Williams beat Pete Dunnett 3-0 Jon Williams beat Julie Richardson 3-0 Alan Hewitt lost to Andy Cockerill 2-3 Alan Hewitt lost to Pete Dunnett 1-3 Alan Hewitt beat Julie Richardson 3-1 Mark Woolerton/Jon Williams lost to Andy Cockerill/Pete Dunnett 1-3

St. Georges 'B' against Free Church 'A' result 5-5 entered on 21/02/2004

Ron Vose lost to Ryan Stockham 2-3 Ron Vose beat Alan Jones 3-0 Ron Vose beat David Daniels 3-0 Rob Warnes lost to Ryan Stockham 1-3 Rob Warnes lost to Alan Jones 1-3 Rob Warnes lost to David Daniels 2-3 Alf Chapman lost to Ryan Stockham 2-3 Alf Chapman beat Alan Jones 3-1 Alf Chapman beat David Daniels 3-2 Ron Vose/Rob Warnes beat Ryan Stockham/Alan Jones 3-2

St. Georges 'B' against Colebridge 'A' result 5-5 entered on 21/10/2003

Ron Vose beat Barry Hunt 3-0 Ron Vose beat Roy Prosser 3-1 Ron Vose lost to Graham Hoskin 2-3 Rob Warnes lost to Barry Hunt 2-3 Rob Warnes lost to Roy Prosser 0-3 Rob Warnes beat Graham Hoskin 3-1 Brian Aston lost to Barry Hunt 0-3 Brian Aston lost to Roy Prosser 1-3 Brian Aston beat Graham Hoskin 3-2 Ron Vose/Rob Warnes beat Barry Hunt/Roy Prosser 3-1

St. Georges 'B' against Whitnash 'A' result 9-1 entered on 25/01/2004

Ron Vose beat Jane Dickens 3-0 Ron Vose beat Paul Ryman 3-1 Ron Vose beat Ian Perry 3-0 Alf Chapman beat Jane Dickens 3-1 Alf Chapman beat Paul Ryman 3-0 Alf Chapman lost to Ian Perry 2-3 Rob Warnes beat Jane Dickens 3-0 Rob Warnes beat Paul Ryman 3-0 Rob Warnes beat Ian Perry 3-2 Brian Aston/Rob Warnes beat Ian Perry/Jane Dickens 3-0

St. Georges 'B' against St. Georges 'A' result 1-9 entered on 24/12/2003

Brian Aston lost to Martyn Todd 1-3 Brian Aston lost to Mike Bishop 1-3 Brian Aston lost to Earl Sweeney 0-3 Gary Edwards lost to Martyn Todd 0-3 Gary Edwards lost to Mike Bishop 0-3 Gary Edwards lost to Earl Sweeney 1-3 Alf Chapman lost to Martyn Todd 0-3 Alf Chapman lost to Mike Bishop 0-3 Alf Chapman beat Earl Sweeney 3-2 Brian Aston/Gary Edwards lost to Mike Bishop/Earl Sweeney 0-3

St. Georges 'B' against Flavels result 7-3 entered on 07/04/2004

Bert Banks lost to Roger Potts 2-3 Bert Banks beat Mick Bennett 3-1 Bert Banks beat Len Coonan 3-0 Alf Chapman lost to Roger Potts 2-3 Alf Chapman beat Mick Bennett 3-0 Alf Chapman beat Len Coonan 3-1 Rob Warnes beat Roger Potts 3-0 Rob Warnes beat Mick Bennett 3-2 Rob Warnes lost to Len Coonan 1-3 Bert Banks/Rob Warnes beat Roger Potts/Len Coonan 3-2

St. Georges 'B' against W.C.C. 'A' result 2-8 entered on 06/04/2004

Ron Vose lost to Mark Jackson 2-3 Ron Vose beat Phil Paine 3-1 Ron Vose beat Clive Irwin 3-0 Alf Chapman lost to Mark Jackson 0-3 Alf Chapman lost to Phil Paine 1-3 Alf Chapman lost to Clive Irwin 1-3 Brian Aston lost to Mark Jackson 2-3 Brian Aston lost to Phil Paine 0-3 Brian Aston lost to Clive Irwin 0-3 Ron Vose/Brian Aston lost to Mark Jackson/Clive Irwin 0-3

St. Georges 'B' against Colebridge 'B' result 5-5 entered on 13/11/2003

Brian Aston lost to Michael Rinnhofer 2-3 Brian Aston lost to Neil Wheatley 1-3 Brian Aston beat John Taylor 3-0 Alf Chapman lost to Michael Rinnhofer 2-3 Alf Chapman lost to Neil Wheatley 0-3 Alf Chapman beat John Taylor 3-0 Rob Warnes beat Michael Rinnhofer 3-1 Rob Warnes beat Neil Wheatley 3-2 Rob Warnes beat John Taylor 3-1 Brian Aston/Rob Warnes lost to Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 2-3

St. Georges 'B' against Whitnash 'B' result 1-9 entered on 12/03/2004

Rob Warnes lost to Jon Williams 0-3 Rob Warnes lost to Mark Woolerton 1-3 Rob Warnes beat Dennis Woodhead 3-0 Bert Banks lost to Jon Williams 0-3 Bert Banks lost to Mark Woolerton 0-3 Bert Banks lost to Dennis Woodhead 2-3 Brian Aston lost to Jon Williams 0-3 Brian Aston lost to Mark Woolerton 0-3 Brian Aston lost to Dennis Woodhead 0-3 Bert Banks/Brian Aston lost to Jon Williams/Mark Woolerton 0-3

St. Georges 'B' against B. G. N. (Banbury) A result 6-4 entered on 21/10/2003

Ron Vose beat Sam Clarke 3-1 Ron Vose beat Paul Rowan 3-0 Ron Vose beat Malcolm Macfarlane 3-0 Rob Warnes lost to Sam Clarke 2-3 Rob Warnes beat Paul Rowan 3-2 Rob Warnes beat Malcolm Macfarlane 3-2 Brian Aston lost to Sam Clarke 0-3 Brian Aston lost to Paul Rowan 2-3 Brian Aston beat Malcolm Macfarlane 3-1 Ron Vose/Rob Warnes lost to Paul Rowan/Sam Clarke 1-3

St. Georges 'B' against Wellesbourne result 5-5 entered on 12/03/2004

Ron Vose lost to Andy Cockerill 2-3 Ron Vose beat Pete Dunnett 3-1 Ron Vose beat Julie Richardson 3-1 Rob Warnes lost to Andy Cockerill 0-3 Rob Warnes lost to Pete Dunnett 0-3 Rob Warnes beat Julie Richardson 3-2 Alf Chapman lost to Andy Cockerill 0-3 Alf Chapman beat Pete Dunnett 3-2 Alf Chapman beat Julie Richardson 3-0 Ron Vose/Rob Warnes lost to Andy Cockerill/Pete Dunnett 1-3

B. G. N. (Banbury) A against Free Church 'A' result 2-8 entered on 21/10/2003

Paul Rowan lost to Ryan Stockham 0-3 Paul Rowan lost to Hugh Matthews 1-3 Paul Rowan beat David Daniels 3-1 Malcolm Macfarlane lost to Ryan Stockham 0-3 Malcolm Macfarlane lost to Hugh Matthews 1-3 Malcolm Macfarlane lost to David Daniels 1-3 Ryan Stockham w/o Hugh Matthews w/o David Daniels w/o Paul Rowan/Malcolm Macfarlane beat Ryan Stockham/Hugh Matthews 3-2

B. G. N. (Banbury) A against Colebridge 'A' result 1-9 entered on 09/01/2004

Paul Rowan lost to Ray Dixon 0-3 Paul Rowan lost to Barry Hunt 1-3 Paul Rowan lost to John Chandler 0-3 Malcolm Macfarlane lost to Ray Dixon 0-3 Malcolm Macfarlane lost to Barry Hunt 0-3 Malcolm Macfarlane beat John Chandler 3-1 Janice Rowan lost to Ray Dixon 0-3 Janice Rowan lost to Barry Hunt 0-3 Janice Rowan lost to John Chandler 0-3 Paul Rowan/Malcolm Macfarlane lost to Barry Hunt/John Chandler 1-3

B. G. N. (Banbury) A against Whitnash 'A' result 4-6 entered on 19/04/2004

Paul Rowan beat Kevyn Ariss 3-2 Paul Rowan beat Richard Arnold 3-1 Paul Rowan lost to Ian Perry 0-3 Sam Clarke lost to Kevyn Ariss 0-3 Sam Clarke lost to Richard Arnold 0-3 Sam Clarke lost to Ian Perry 0-3 Simon Nolan beat Kevyn Ariss 3-0 Simon Nolan beat Richard Arnold 3-0 Simon Nolan lost to Ian Perry 0-3 Paul Rowan/Sam Clarke lost to Kevyn Ariss/Richard Arnold 0-3

B. G. N. (Banbury) A against St. Georges 'A' result 2-8 entered on 07/04/2004

Paul Rowan beat Martyn Todd 3-0 Paul Rowan lost to Mike Bishop 2-3 Paul Rowan lost to Earl Sweeney 1-3 Sam Clarke lost to Martyn Todd 0-3 Sam Clarke lost to Mike Bishop 13 Sam Clarke beat Earl Sweeney 3-1 William Fletcher lost to Martyn Todd 0-3 William Fletcher lost to Mike Bishop 2-3 William Fletcher lost to Earl Sweeney 0-3 Paul Rowan/Sam Clarke lost to Mike Bishop/Earl Sweeney 1-3

B. G. N. (Banbury) A against Flavels result 9-1 entered on 28/12/2003

Simon Nolan beat Mick Bennett 3-2 Simon Nolan beat Roger Potts 3-0 Simon Nolan beat Len Coonan 3-2 Sam Clarke beat Mick Bennett 3-0 Sam Clarke beat Roger Potts 3-1 Sam Clarke lost to Len Coonan 0-3 Paul Rowan beat Mick Bennett 3-1 Paul Rowan beat Roger Potts 3-2 Paul Rowan beat Len Coonan 3-0 Simon Nolan/Sam Clarke beat Len Coonan/John Earles 3-2

B. G. N. (Banbury) A against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 17/04/2004

Paul Rowan lost to Mark Jackson 0-3 Paul Rowan lost to Phil Paine 0-3 Paul Rowan lost to Clive Irwin 0-3 Sam Clarke lost to Mark Jackson 0-3 Sam Clarke lost to Phil Paine 0-3 Sam Clarke lost to Clive Irwin 0-3 Mark Jackson w/o Phil Paine w/o Clive Irwin w/o Paul Rowan/Sam Clarke lost to Mark Jackson/Clive Irwin 0-3

B. G. N. (Banbury) A against Colebridge 'B' result 4-6 entered on 21/02/2004

Paul Rowan lost to Neil Wheatley 2-3 Paul Rowan beat Navinder Matharu 3-1 Paul Rowan beat John Taylor 3-2 Simon Nolan lost to Neil Wheatley 1-3 Simon Nolan beat Navinder Matharu 3-2 Simon Nolan lost to John Taylor 0-3 Malcolm Macfarlane lost to Neil Wheatley 0-3 Malcolm Macfarlane lost to Navinder Matharu 1-3 Malcolm Macfarlane lost to John Taylor 2-3 Paul Rowan/Malcolm Macfarlane beat Neil Wheatley/John Taylor 3-1

B. G. N. (Banbury) A against Whitnash 'B' result 3-7 entered on 26/10/2003

Sam Clarke lost to Jon Williams 0-3 Sam Clarke lost to Mark Woolerton 0-3 Sam Clarke beat Dennis Woodhead 3-0 Paul Rowan lost to Jon Williams 0-3 Paul Rowan lost to Mark Woolerton 0-3 Paul Rowan beat Dennis Woodhead 3-0 William Fletcher lost to Jon Williams 0-3 William Fletcher lost to Mark Woolerton 0-3 William Fletcher beat Dennis Woodhead 3-1 Sam Clarke/Paul Rowan lost to Jon Williams/Mark Woolerton 1-3

B. G. N. (Banbury) A against St. Georges 'B' result 4-6 entered on 21/02/2004

Simon Nolan lost to Ron Vose 1-3 Simon Nolan beat Alf Chapman 3-2 Simon Nolan lost to Rob Warnes 0-3 Paul Rowan lost to Ron Vose 2-3 Paul Rowan lost to Alf Chapman 2-3 Paul Rowan beat Rob Warnes 3-1 Sam Clarke lost to Ron Vose 0-3 Sam Clarke beat Alf Chapman 3-1 Sam Clarke beat Rob Warnes 3-0 Simon Nolan/Sam Clarke lost to Ron Vose/Alf Chapman 1-3

B. G. N. (Banbury) A against Wellesbourne result 5-5 entered on 21/02/2004

Simon Nolan lost to Pete Dunnett 0-3 Simon Nolan beat Jim Betts 3-2 Simon Nolan beat Gary Stewart 3-1 Paul Rowan lost to Pete Dunnett 2-3 Paul Rowan beat Jim Betts 3-1 Paul Rowan beat Gary Stewart 3-1 Sam Clarke lost to Pete Dunnett 1-3 Sam Clarke beat Jim Betts 3-2 Sam Clarke lost to Gary Stewart 2-3 Paul Rowan/Sam Clarke lost to Pete Dunnett/Gary Stewart 0-3

Wellesbourne against Free Church 'A' result 4-6 entered on 25/01/2004

Andy Cockerill beat Ryan Stockham 3-2 Andy Cockerill beat Hugh Matthews 3-1 Andy Cockerill beat Alan Jones 3-0 Pete Dunnett lost to Ryan Stockham 2-3 Pete Dunnett beat Hugh Matthews 3-1 Pete Dunnett lost to Alan Jones 1-3 Jim Betts lost to Ryan Stockham 0-3 Jim Betts lost to Hugh Matthews 0-3 Jim Betts lost to Alan Jones 2-3 Andy Cockerill/Pete Dunnett lost to Ryan Stockham/Alan Jones 2-3

Wellesbourne against Colebridge 'A' result 6-4 entered on 07/04/2004

Pete Dunnett lost to Graham Hoskin 2-3 Pete Dunnett beat John Chandler 3-0 Pete Dunnett beat Barry Hunt 3-0 Jim Betts lost to Graham Hoskin 1-3 Jim Betts lost to John Chandler 0-3 Jim Betts lost to Barry Hunt 0-3 Alan Cotton beat Graham Hoskin 3-2 Alan Cotton beat John Chandler 3-1 Alan Cotton beat Barry Hunt 3-2 Pete Dunnett/Alan Cotton beat Graham Hoskin/Barry Hunt 3-2

Wellesbourne against Whitnash 'A' result 7-3 entered on 15/04/2004

Andy Cockerill beat Richard Arnold 3-2 Andy Cockerill beat Jane Dickens 3-0 Andy Cockerill beat Ian Perry 3-0 Jim Betts lost to Richard Arnold 0-3 Jim Betts beat Jane Dickens 3-0 Jim Betts lost to Ian Perry 1-3 Pete Dunnett beat Richard Arnold 3-2 Pete Dunnett lost to Jane Dickens 0-3 Pete Dunnett beat Ian Perry 3-1 Andy Cockerill/Pete Dunnett beat Richard Arnold/Ian Perry 3-0

Wellesbourne against St. Georges 'A' result 5-5 entered on 12/03/2004

Andy Cockerill beat Earl Sweeney 3-0 Andy Cockerill beat Mike Bishop 3-1 Andy Cockerill beat Martyn Todd 3-0 Pete Dunnett lost to Earl Sweeney 2-3 Pete Dunnett beat Mike Bishop 3-2 Pete Dunnett beat Martyn Todd 3-1 Julie Richardson lost to Earl Sweeney 0-3 Julie Richardson lost to Mike Bishop 0-3 Julie Richardson lost to Martyn Todd 0-3 Andy Cockerill/Pete Dunnett lost to Mike Bishop/Martyn Todd 2-3

Wellesbourne against Flavels result 7-3 entered on 12/03/2004

Julie Richardson lost to Len Coonan 1-3 Julie Richardson lost to Roger Potts 2-3 Julie Richardson lost to Mick Bennett 0-3 Pete Dunnett beat Len Coonan 3-1 Pete Dunnett beat Roger Potts 3-0 Pete Dunnett beat Mick Bennett 3-1 Andy Cockerill beat Len Coonan 3-0 Andy Cockerill beat Roger Potts 3-0 Andy Cockerill beat Mick Bennett 3-0 Andy Cockerill/Julie Richardson beat Len Coonan/Mick Bennett 3-0

Wellesbourne against W.C.C. 'A' result 3-7 entered on 24/01/2004

Andy Cockerill beat Clive Irwin 3-1 Andy Cockerill beat Phil Paine 3-2 Andy Cockerill beat Mark Jackson 3-2 Pete Dunnett lost to Clive Irwin 1-3 Pete Dunnett lost to Phil Paine 1-3 Pete Dunnett lost to Mark Jackson 2-3 Jim Betts lost to Clive Irwin 0-3 Jim Betts lost to Phil Paine 0-3 Jim Betts lost to Mark Jackson 0-3 Andy Cockerill/Pete Dunnett lost to Phil Paine/Mark Jackson 0-3

Wellesbourne against Colebridge 'B' result 3-7 entered on 14/12/2003

Pete Dunnett/Andy Cockerill beat Neil Wheatley/Michael Rinnhofer 3-1 Jim Betts lost to Michael Rinnhofer 0-3 Jim Betts lost to Neil Wheatley 0-3 Jim Betts lost to John Taylor 0-3 Julie Richardson lost to Michael Rinnhofer 0-3 Julie Richardson lost to Neil Wheatley 0-3 Julie Richardson lost to John Taylor 1-3 Pete Dunnett lost to Michael Rinnhofer 1-3 Pete Dunnett beat Neil Wheatley 3-1 Pete Dunnett beat John Taylor 3-0

Wellesbourne against Whitnash 'B' result 6-4 entered on 14/12/2003

Andy Cockerill lost to Jon Williams 2-3 Andy Cockerill beat Mark Woolerton 3-0 Andy Cockerill beat Oliver Lu 3-0 Jim Betts lost to Jon Williams 0-3 Jim Betts lost to Mark Woolerton 0-3 Jim Betts beat Oliver Lu 3-1 Pete Dunnett beat Jon Williams 3-2 Pete Dunnett lost to Mark Woolerton 0-3 Pete Dunnett beat Oliver Lu 3-0 Andy Cockerill/Pete Dunnett beat Dennis Woodhead/Jon Williams 3-0

Wellesbourne against St. Georges 'B' result 5-5 entered on 14/11/2003

Andy Cockerill lost to Ron Vose 0-3 Andy Cockerill beat Brian Aston 3-1 Andy Cockerill beat Rob Warnes 3-0 Jim Betts lost to Ron Vose 1-3 Jim Betts lost to Brian Aston 0-3 Jim Betts lost to Rob Warnes 1-3 Pete Dunnett lost to Ron Vose 0-3 Pete Dunnett beat Brian Aston 3-1 Pete Dunnett beat Rob Warnes 3-1 Andy Cockerill/Pete Dunnett beat Brian Aston/Rob Warnes 3-1

Wellesbourne against B. G. N. (Banbury) A result 7-3 entered on 26/10/2003

Andy Cockerill beat Sam Clarke 3-0 Andy Cockerill beat Paul Rowan 3-1 Andy Cockerill w/o Julie Richardson lost to Sam Clarke 0-3 Julie Richardson lost to Paul Rowan 2-3 Julie Richardson w/o Alan Cotton lost to Sam Clarke 1-3 Alan Cotton beat Paul Rowan 3-1 Alan Cotton w/o Andy Cockerill/Julie Richardson beat Sam Clarke/Paul Rowan 3-2

Back to Division Table