Make your own free website on Tripod.com

Match Results

Matches Report Division 2 - Report Created on 09/05/2003




R.N.A. 'C' against Free Church 'B' result 7-3 entered on 06/10/2002

Graham Heath beat Tom Brocklehurst 3-2 Graham Heath beat Ian Rourke 3-2 Graham Heath beat Emma Churchley 3-0 Dorothy Macfarlane lost to Tom Brocklehurst 2-3 Dorothy Macfarlane beat Ian Rourke 3-0 Dorothy Macfarlane beat Emma Churchley 3-2 Darrell Burgess lost to Tom Brocklehurst 0-3 Darrell Burgess lost to Ian Rourke 0-3 Darrell Burgess beat Emma Churchley 3-2 Dorothy Macfarlane/Graham Heath beat Tom Brocklehurst/Emma Churchley 3-1

Free Church 'C' against Eathorpe 'A' result 4-6 entered on 16/10/2002

Chris Mulligan beat Chris Atkins 3-2 Chris Mulligan beat Colin Cooper 3-0 Chris Mulligan beat Matthew Cooper 3-2 Stuart Mills lost to Chris Atkins 0-3 Stuart Mills lost to Colin Cooper 1-3 Stuart Mills lost to Matthew Cooper 0-3 Kevin Rourke lost to Chris Atkins 1-3 Kevin Rourke beat Colin Cooper 3-1 Kevin Rourke lost to Matthew Cooper 0-3 Chris Mulligan/Kevin Rourke lost to Chris Atkins/Matthew Cooper 1-3

AP Sports 'B' against Whitnash 'B' result 1-9 entered on 16/10/2002

Eddie Stafford lost to Graeme Cunnington 1-3 Eddie Stafford lost to Paul Ryman 2-3 Eddie Stafford lost to Jane Dickens 1-3 Tony Williams lost to Graeme Cunnington 1-3 Tony Williams lost to Paul Ryman 0-3 Tony Williams lost to Jane Dickens 1-3 Stephanie Hawkins lost to Graeme Cunnington 0-3 Stephanie Hawkins lost to Paul Ryman 0-3 Stephanie Hawkins lost to Jane Dickens 1-3 Eddie Stafford/Stephanie Hawkins beat Paul Ryman/Jane Dickens 3-2

Free Church 'A' against R.N.A. 'D' result 7-3 entered on 16/10/2002

David Daniels lost to Robin Fox Strangeways 1-3 David Daniels beat Steven Shaw 3-0 David Daniels beat James Stanley Thomas 3-0 Les Booth lost to Robin Fox Strangeways 0-3 Les Booth lost to Steven Shaw 0-3 Les Booth beat James Stanley Thomas 3-0 John Taylor beat Robin Fox Strangeways 3-2 John Taylor beat Steven Shaw 3-2 John Taylor beat James Stanley Thomas 3-1 David Daniels/John Taylor beat Steven Shaw/Robin Fox Strangeways 3-0

St. Georges 'B' against R.N.A. 'A' result 5-5 entered on 16/10/2002

Gary Edwards beat Ken Southwell 3-2 Gary Edwards lost to Tony Thomas 1-3 Gary Edwards beat Kim Wong 3-2 Tracey Fletcher lost to Ken Southwell 2-3 Tracey Fletcher lost to Tony Thomas 0-3 Tracey Fletcher lost to Kim Wong 2-3 Rob Warnes beat Ken Southwell 3-2 Rob Warnes beat Tony Thomas 3-2 Rob Warnes beat Kim Wong 3-0 Gary Edwards/Rob Warnes lost to Ken Southwell/Tony Thomas 0-3

R.N.A. 'B' against Marconi (Coventry) A result 3-7 entered on 16/10/2002

Duncan Hall lost to Dennis Mockford 0-3 Duncan Hall beat Richard Jardim 3-1 Duncan Hall lost to Gordon Tucker 0-3 Tony Bennett lost to Dennis Mockford 1-3 Tony Bennett lost to Richard Jardim 0-3 Tony Bennett beat Gordon Tucker 3-1 Richard Miles lost to Dennis Mockford 0-3 Richard Miles lost to Richard Jardim 0-3 Richard Miles beat Gordon Tucker 3-0 Tony Bennett/Richard Miles lost to Dennis Mockford/Gordon Tucker 0-3

R.N.A. 'A' against Free Church 'A' result 3-7 entered on 16/10/2002

Ken Southwell beat Les Booth 3-2 Ken Southwell lost to David Daniels 0-3 Ken Southwell lost to Hugh Matthews 2-3 Tony Thomas lost to Les Booth 1-3 Tony Thomas beat David Daniels 3-2 Tony Thomas beat Hugh Matthews 3-1 Kim Wong lost to Les Booth 0-3 Kim Wong lost to David Daniels 2-3 Kim Wong lost to Hugh Matthews 0-3 Ken Southwell/Tony Thomas lost to David Daniels/Hugh Matthews 2-3

R.N.A. 'D' against AP Sports 'B' result 7-3 entered on 16/10/2002

Steve Kurle beat Tony Williams 3-2 Steve Kurle beat Stephanie Hawkins 3-0 Steve Kurle beat Gerald Taylor 3-2 Richard Lancucki beat Tony Williams 3-1 Richard Lancucki beat Stephanie Hawkins 3-0 Richard Lancucki beat Gerald Taylor 3-0 Steven Shaw lost to Tony Williams 1-3 Steven Shaw lost to Stephanie Hawkins 0-3 Steven Shaw lost to Gerald Taylor 1-3 Richard Lancucki/Steven Shaw beat Stephanie Hawkins/Gerald Taylor 3-0

Whitnash 'B' against Free Church 'C' result 6-4 entered on 16/10/2002

Paul Ryman lost to Chris Mulligan 1-3 Paul Ryman lost to Stuart Mills 1-3 Paul Ryman beat Keith Knott 3-0 Dennis Woodhead beat Chris Mulligan 3-1 Dennis Woodhead beat Stuart Mills 3-1 Dennis Woodhead beat Keith Knott 3-0 Graeme Cunnington lost to Chris Mulligan 0-3 Graeme Cunnington beat Stuart Mills 3-1 Graeme Cunnington beat Keith Knott 3-0 Dennis Woodhead/Graeme Cunnington lost to Chris Mulligan/Stuart Mills 1-3

Eathorpe 'A' against R.N.A. 'C' result 3-7 entered on 16/10/2002

Chris Atkins lost to Graham Heath 1-3 Chris Atkins lost to Darrell Burgess 1-3 Chris Atkins lost to Dorothy Macfarlane 0-3 Matthew Cooper lost to Graham Heath 2-3 Matthew Cooper beat Darrell Burgess 3-1 Matthew Cooper beat Dorothy Macfarlane 3-2 Colin Cooper lost to Graham Heath 1-3 Colin Cooper lost to Darrell Burgess 2-3 Colin Cooper lost to Dorothy Macfarlane 0-3 Matthew Cooper/Chris Atkins beat Graham Heath/Andy Davies 3-0

Free Church 'B' against R.N.A. 'B' result 6-4 entered on 16/10/2002

Cherrylyn Matthews beat Tony Bennett 3-2 Cherrylyn Matthews lost to Steve Poole 2-3 Cherrylyn Matthews lost to Richard Smith 0-3 Emma Churchley beat Tony Bennett 3-0 Emma Churchley beat Steve Poole 3-2 Emma Churchley lost to Richard Smith 0-3 Tom Brocklehurst beat Tony Bennett 3-0 Tom Brocklehurst beat Steve Poole 3-0 Tom Brocklehurst beat Richard Smith 3-1 Emma Churchley/Tom Brocklehurst lost to Steve Poole/Richard Smith 1-3

Marconi (Coventry) A against St. Georges 'B' result 2-8 entered on 21/10/2002

Richard Jardim lost to Rob Warnes 0-3 Richard Jardim lost to Tracey Fletcher 2-3 Richard Jardim lost to Alf Chapman 0-3 Dennis Mockford lost to Rob Warnes 1-3 Dennis Mockford beat Tracey Fletcher 3-2 Dennis Mockford lost to Alf Chapman 1-3 Gordon Tucker lost to Rob Warnes 0-3 Gordon Tucker lost to Tracey Fletcher 0-3 Gordon Tucker lost to Alf Chapman 0-3 Dennis Mockford/Gordon Tucker beat Tracey Fletcher/Alf Chapman 3-2

AP Sports 'B' against R.N.A. 'A' result 3-7 entered on 21/10/2002

Eddie Stafford beat Ian Stevens 3-0 Eddie Stafford lost to Tony Thomas 2-3 Eddie Stafford lost to Ken Southwell 1-3 Gerald Taylor beat Ian Stevens 3-2 Gerald Taylor lost to Tony Thomas 0-3 Gerald Taylor lost to Ken Southwell 2-3 Stephanie Hawkins lost to Ian Stevens 1-3 Stephanie Hawkins lost to Tony Thomas 0-3 Stephanie Hawkins lost to Ken Southwell 0-3 Eddie Stafford/Gerald Taylor beat Tony Thomas/Ken Southwell 3-1

Free Church 'A' against St. Georges 'B' result 6-4 entered on 21/10/2002

David Daniels beat Rob Warnes 3-0 David Daniels beat Tracey Fletcher 3-1 David Daniels lost to Rob Bennett 0-3 Hugh Matthews beat Rob Warnes 3-0 Hugh Matthews beat Tracey Fletcher 3-1 Hugh Matthews beat Rob Bennett 3-0 John Taylor lost to Rob Warnes 1-3 John Taylor beat Tracey Fletcher 3-1 John Taylor lost to Rob Bennett 0-3 David Daniels/Hugh Matthews lost to Rob Bennett/Tracey Fletcher 2-3

R.N.A. 'B' against Eathorpe 'A' result 5-5 entered on 21/10/2002

Steve Poole beat Chris Atkins 3-1 Steve Poole beat Matthew Cooper 3-1 Steve Poole beat Colin Cooper 3-2 Richard Miles lost to Chris Atkins 2-3 Richard Miles lost to Matthew Cooper 1-3 Richard Miles beat Colin Cooper 3-2 Tony Bennett lost to Chris Atkins 0-3 Tony Bennett lost to Matthew Cooper 1-3 Tony Bennett lost to Colin Cooper 0-3 Steve Poole/Tony Bennett beat Chris Atkins/Matthew Cooper 3-1

R.N.A. 'C' against Whitnash 'B' result 1-9 entered on 21/10/2002

Graham Heath lost to Dennis Woodhead 0-3 Graham Heath lost to Paul Ryman 0-3 Graham Heath lost to Jane Dickens 1-3 Andy Davies lost to Dennis Woodhead 2-3 Andy Davies lost to Paul Ryman 0-3 Andy Davies beat Jane Dickens 3-2 Darrell Burgess lost to Dennis Woodhead 0-3 Darrell Burgess lost to Paul Ryman 1-3 Darrell Burgess lost to Jane Dickens 0-3 Graham Heath/Andy Davies lost to Dennis Woodhead/Jane Dickens 0-3

Marconi (Coventry) A against Free Church 'B' result 6-4 entered on 29/10/2002

Richard Jardim beat Tom Brocklehurst 3-2 Richard Jardim beat Paul Nason 3-0 Richard Jardim beat Cherrylyn Matthews 3-2 Dennis Mockford beat Tom Brocklehurst 3-1 Dennis Mockford beat Paul Nason 3-0 Dennis Mockford lost to Cherrylyn Matthews 2-3 Gordon Tucker lost to Tom Brocklehurst 1-3 Gordon Tucker beat Paul Nason 3-0 Gordon Tucker lost to Cherrylyn Matthews 0-3 Dennis Mockford/Gordon Tucker lost to Tom Brocklehurst/Cherrylyn Matthews 1-3

Free Church 'C' against R.N.A. 'D' result 6-4 entered on 29/10/2002

Chris Mulligan lost to Richard Lancucki 0-3 Chris Mulligan beat Robin Fox Strangeways 3-2 Chris Mulligan beat Steven Shaw 3-2 Stuart Mills lost to Richard Lancucki 0-3 Stuart Mills beat Robin Fox Strangeways 3-1 Stuart Mills beat Steven Shaw 3-0 Kevin Rourke lost to Richard Lancucki 0-3 Kevin Rourke beat Robin Fox Strangeways 3-1 Kevin Rourke lost to Steven Shaw 0-3 Chris Mulligan/Stuart Mills beat Richard Lancucki/Steven Shaw 3-0

Whitnash 'B' against R.N.A. 'B' result 6-4 entered on 23/11/2002

Dennis Woodhead lost to Duncan Hall 1-3 Dennis Woodhead lost to Richard Smith 2-3 Dennis Woodhead beat Tony Bennett 3-1 Paul Ryman beat Duncan Hall 3-1 Paul Ryman beat Richard Smith 3-1 Paul Ryman beat Tony Bennett 3-0 Jane Dickens beat Duncan Hall 3-1 Jane Dickens beat Richard Smith 3-1 Jane Dickens lost to Tony Bennett 2-3 Dennis Woodhead/Jane Dickens lost to Duncan Hall/Richard Smith 2-3

Eathorpe 'A' against Free Church 'B' result 5-5 entered on 29/10/2002

Chris Atkins lost to Cherrylyn Matthews 0-3 Chris Atkins beat Emma Churchley 3-1 Chris Atkins beat Ian Rourke 3-1 Matthew Cooper lost to Cherrylyn Matthews 0-3 Matthew Cooper lost to Emma Churchley 1-3 Matthew Cooper beat Ian Rourke 3-0 Colin Cooper lost to Cherrylyn Matthews 2-3 Colin Cooper beat Emma Churchley 3-1 Colin Cooper beat Ian Rourke 3-0 Chris Atkins/Colin Cooper lost to Cherrylyn Matthews/Emma Churchley 1-3

R.N.A. 'D' against R.N.A. 'C' result 2-8 entered on 29/10/2002

Steve Kurle lost to Dorothy Macfarlane 0-3 Steve Kurle lost to Andy Davies 0-3 Steve Kurle lost to Darrell Burgess 1-3 Steven Shaw lost to Dorothy Macfarlane 0-3 Steven Shaw beat Andy Davies 3-2 Steven Shaw lost to Darrell Burgess 1-3 Pam Beedham lost to Dorothy Macfarlane 1-3 Pam Beedham beat Andy Davies 3-0 Pam Beedham lost to Darrell Burgess 0-3 Steve Kurle/Steven Shaw lost to Darrell Burgess/Andy Davies 1-3

R.N.A. 'A' against Free Church 'C' result 7-3 entered on 02/11/2002

Ken Southwell beat Peter Rourke 3-1 Ken Southwell beat Kevin Rourke 3-1 Ken Southwell beat Chris Mulligan 3-1 Tony Thomas beat Peter Rourke 3-0 Tony Thomas beat Kevin Rourke 3-0 Tony Thomas beat Chris Mulligan 3-0 Ian Stevens beat Peter Rourke 3-0 Ian Stevens lost to Kevin Rourke 1-3 Ian Stevens lost to Chris Mulligan 0-3 Ken Southwell/Tony Thomas lost to Kevin Rourke/Chris Mulligan 2-3

St. Georges 'B' against AP Sports 'B' result 6-4 entered on 02/11/2002

Gary Edwards lost to Eddie Stafford 1-3 Gary Edwards beat Tony Williams 3-1 Gary Edwards beat Gerald Taylor 3-2 Rob Bennett beat Eddie Stafford 3-1 Rob Bennett beat Tony Williams 3-0 Rob Bennett beat Gerald Taylor 3-0 Tracey Fletcher lost to Eddie Stafford 0-3 Tracey Fletcher lost to Tony Williams 1-3 Tracey Fletcher lost to Gerald Taylor 1-3 Gary Edwards/Rob Bennett beat Eddie Stafford/Gerald Taylor 3-1

Free Church 'A' against Marconi (Coventry) A result 7-3 entered on 23/11/2002

Hugh Matthews beat Dennis Mockford 3-0 Hugh Matthews beat Gordon Tucker 3-0 Hugh Matthews beat Roy Joiner 3-0 David Daniels lost to Dennis Mockford 1-3 David Daniels beat Gordon Tucker 3-1 David Daniels lost to Roy Joiner 1-3 John Taylor lost to Dennis Mockford 1-3 John Taylor beat Gordon Tucker 3-2 John Taylor beat Roy Joiner 3-1 Hugh Matthews/John Taylor beat Dennis Mockford/Roy Joiner 3-0

R.N.A. 'C' against R.N.A. 'A' result 1-9 entered on 02/11/2002

Graham Heath lost to Kim Wong 0-3 Andy Davies lost to Ken Southwell 0-3 Andy Davies lost to Tony Thomas 0-3 Andy Davies beat Kim Wong 3-0 Darrell Burgess lost to Ken Southwell 0-3 Darrell Burgess lost to Tony Thomas 1-3 Darrell Burgess lost to Kim Wong 2-3 Graham Heath/Darrell Burgess lost to Tony Thomas/Kim Wong 0-3 Graham Heath lost to Ken Southwell 2-3 Graham Heath lost to Tony Thomas 0-3

Free Church 'C' against St. Georges 'B' result 2-8 entered on 13/11/2002

Chris Mulligan beat Tracey Fletcher 3-1 Chris Mulligan lost to Rob Bennett 1-3 Chris Mulligan lost to Rob Warnes 0-3 Kevin Rourke lost to Tracey Fletcher 1-3 Kevin Rourke lost to Rob Bennett 0-3 Kevin Rourke lost to Rob Warnes 0-3 Stuart Mills beat Tracey Fletcher 3-1 Stuart Mills lost to Rob Bennett 0-3 Stuart Mills lost to Rob Warnes 1-3 Chris Mulligan/Stuart Mills lost to Tracey Fletcher/Rob Warnes 2-3

AP Sports 'B' against Free Church 'A' result 4-6 entered on 02/11/2002

Eddie Stafford lost to Hugh Matthews 0-3 Eddie Stafford lost to John Taylor 1-3 Eddie Stafford beat Ron Stanbridge 3-0 Gerald Taylor lost to Hugh Matthews 0-3 Gerald Taylor beat John Taylor 3-1 Gerald Taylor beat Ron Stanbridge 3-2 Tony Williams lost to Hugh Matthews 0-3 Tony Williams lost to John Taylor 0-3 Tony Williams beat Ron Stanbridge 3-1 Eddie Stafford/Gerald Taylor lost to Hugh Matthews/John Taylor 0-3

Free Church 'B' against Whitnash 'B' result 4-6 entered on 02/11/2002

Emma Churchley lost to Paul Ryman 0-3 Emma Churchley lost to Jane Dickens 0-3 Emma Churchley lost to Graeme Cunnington 0-3 Cherrylyn Matthews beat Paul Ryman 3-2 Cherrylyn Matthews lost to Jane Dickens 2-3 Cherrylyn Matthews lost to Graeme Cunnington 0-3 Tom Brocklehurst beat Paul Ryman 3-2 Tom Brocklehurst beat Jane Dickens 3-2 Tom Brocklehurst lost to Graeme Cunnington 0-3 Emma Churchley/Tom Brocklehurst beat Jane Dickens/Graeme Cunnington 3-2

Marconi (Coventry) A against Eathorpe 'A' result 9-1 entered on 02/11/2002

Richard Jardim beat Chris Atkins 3-0 Richard Jardim beat Matthew Cooper 3-1 Richard Jardim beat Colin Cooper 3-0 Dennis Mockford beat Chris Atkins 3-0 Dennis Mockford beat Matthew Cooper 3-1 Dennis Mockford beat Colin Cooper 3-0 Gordon Tucker lost to Chris Atkins 1-3 Gordon Tucker beat Matthew Cooper 3-0 Gordon Tucker beat Colin Cooper 3-0 Dennis Mockford/Gordon Tucker beat Chris Atkins/Matthew Cooper 3-0

R.N.A. 'B' against R.N.A. 'D' result 6-4 entered on 02/11/2002

Steve Poole lost to Robin Fox Strangeways 2-3 Steve Poole lost to Steven Shaw 0-3 Steve Poole beat Pam Beedham 3-0 Richard Miles beat Robin Fox Strangeways 3-0 Richard Miles lost to Steven Shaw 1-3 Richard Miles lost to Pam Beedham 2-3 Richard Smith beat Robin Fox Strangeways 3-0 Richard Smith beat Steven Shaw 3-0 Richard Smith beat Pam Beedham 3-1 Steve Poole/Richard Smith beat Robin Fox Strangeways/Steven Shaw 3-0

R.N.A. 'A' against R.N.A. 'B' result 8-2 entered on 14/11/2002

Tony Thomas beat Duncan Hall 3-0 Tony Thomas beat Steve Poole 3-0 Tony Thomas beat Tony Bennett 3-0 Ken Southwell beat Duncan Hall 3-1 Ken Southwell beat Steve Poole 3-2 Ken Southwell beat Tony Bennett 3-0 Kim Wong lost to Duncan Hall 1-3 Kim Wong lost to Steve Poole 0-3 Kim Wong beat Tony Bennett 3-1 Tony Thomas/Kim Wong beat Duncan Hall/Steve Poole 3-0

St. Georges 'B' against R.N.A. 'C' result 6-4 entered on 13/11/2002

Gary Edwards lost to Graham Heath 1-3 Gary Edwards lost to Dorothy Macfarlane 2-3 Gary Edwards beat Andy Davies 3-1 Rob Warnes beat Graham Heath 3-0 Rob Warnes beat Dorothy Macfarlane 3-2 Rob Warnes beat Andy Davies 3-0 Tracey Fletcher lost to Graham Heath 0-3 Tracey Fletcher beat Dorothy Macfarlane 3-1 Tracey Fletcher beat Andy Davies 3-1 Gary Edwards/Tracey Fletcher lost to Graham Heath/Andy Davies 1-3

Whitnash 'B' against Eathorpe 'A' result 10-0 entered on 28/04/2003

Dennis Woodhead beat Colin Cooper 3-0 Dennis Woodhead beat Matthew Cooper 3-0 Dennis Woodhead beat Chris Atkins 3-0 Elizabeth Haynes beat Colin Cooper 3-0 Elizabeth Haynes beat Matthew Cooper 3-1 Elizabeth Haynes beat Chris Atkins 3-1 Paul Ryman beat Colin Cooper 3-0 Paul Ryman beat Matthew Cooper 3-0 Paul Ryman beat Chris Atkins 3-1 Dennis Woodhead/Elizabeth Haynes beat Colin Cooper/Matthew Cooper 3-0

AP Sports 'B' against Marconi (Coventry) A result 4-6 entered on 13/11/2002

Eddie Stafford beat Dennis Mockford 3-2 Eddie Stafford beat Barrie Sheffield 3-1 Eddie Stafford lost to Roy Joiner 0-3 Tony Williams lost to Dennis Mockford 0-3 Tony Williams beat Barrie Sheffield 3-0 Tony Williams lost to Roy Joiner 1-3 Gerald Taylor lost to Dennis Mockford 1-3 Gerald Taylor beat Barrie Sheffield 3-1 Gerald Taylor lost to Roy Joiner 2-3 Gerald Taylor/Eddie Stafford lost to Dennis Mockford/Roy Joiner 2-3

Free Church 'A' against Free Church 'C' result 5-5 entered on 13/11/2002

Hugh Matthews beat Chris Mulligan 3-0 Hugh Matthews beat Peter Rourke 3-0 Hugh Matthews beat Stuart Mills 3-0 John Taylor lost to Chris Mulligan 1-3 John Taylor beat Peter Rourke 3-1 John Taylor lost to Stuart Mills 2-3 Ron Stanbridge lost to Chris Mulligan 1-3 Ron Stanbridge lost to Peter Rourke 0-3 Ron Stanbridge lost to Stuart Mills 2-3 Hugh Matthews/John Taylor beat Stuart Mills/Chris Mulligan 3-1

R.N.A. 'D' against Free Church 'B' result 6-4 entered on 13/11/2002

Steve Kurle beat Emma Churchley 3-0 Steve Kurle beat Paul Nason 3-1 Steve Kurle lost to Tom Brocklehurst 1-3 Robin Fox Strangeways beat Emma Churchley 3-2 Robin Fox Strangeways beat Paul Nason 3-0 Robin Fox Strangeways beat Tom Brocklehurst 3-2 Pam Beedham lost to Emma Churchley 2-3 Pam Beedham beat Paul Nason 3-0 Pam Beedham lost to Tom Brocklehurst 1-3 Steve Kurle/Robin Fox Strangeways lost to Emma Churchley/Tom Brocklehurst 0-3

Marconi (Coventry) A against Whitnash 'B' result 5-5 entered on 10/12/2002

Richard Jardim lost to Jane Dickens 0-3 Richard Jardim beat Graeme Cunnington 3-1 Richard Jardim beat Dennis Woodhead 3-1 Dennis Mockford lost to Jane Dickens 2-3 Dennis Mockford lost to Graeme Cunnington 0-3 Dennis Mockford beat Dennis Woodhead 3-1 Dave Kelly lost to Jane Dickens 0-3 Dave Kelly beat Graeme Cunnington 3-0 Dave Kelly lost to Dennis Woodhead 1-3 Dennis Mockford/Dave Kelly beat Jane Dickens/Dennis Woodhead 3-2

R.N.A. 'B' against St. Georges 'B' result 0-10 entered on 15/11/2002

Steve Poole lost to Alf Chapman 1-3 Steve Poole lost to Rob Warnes 0-3 Steve Poole lost to Tracey Fletcher 2-3 Tony Bennett lost to Alf Chapman 1-3 Tony Bennett lost to Rob Warnes 0-3 Tony Bennett lost to Tracey Fletcher 2-3 Richard Miles lost to Alf Chapman 0-3 Richard Miles lost to Rob Warnes 0-3 Richard Miles lost to Tracey Fletcher 1-3 Steve Poole/Duncan Hall lost to Rob Warnes/Tracey Fletcher 2-3

R.N.A. 'C' against Free Church 'A' result 4-6 entered on 13/11/2002

Graham Heath lost to Hugh Matthews 0-3 Graham Heath lost to David Daniels 2-3 Graham Heath beat John Taylor 3-2 Dorothy Macfarlane lost to Hugh Matthews 0-3 Dorothy Macfarlane beat David Daniels 3-2 Dorothy Macfarlane beat John Taylor 3-1 Darrell Burgess lost to Hugh Matthews 1-3 Darrell Burgess lost to David Daniels 2-3 Darrell Burgess beat John Taylor 3-1 Dorothy Macfarlane/Darrell Burgess lost to Hugh Matthews/John Taylor 2-3

Free Church 'C' against AP Sports 'B' result 8-2 entered on 23/11/2002

Kevin Rourke lost to Eddie Stafford 1-3 Kevin Rourke beat Tony Williams 3-0 Kevin Rourke beat Stephanie Hawkins 3-0 Chris Mulligan beat Eddie Stafford 3-2 Chris Mulligan beat Tony Williams 3-0 Chris Mulligan beat Stephanie Hawkins 3-1 Stuart Mills beat Eddie Stafford 3-2 Stuart Mills beat Tony Williams 3-1 Stuart Mills beat Stephanie Hawkins 3-0 Chris Mulligan/Stuart Mills lost to Eddie Stafford/Stephanie Hawkins 0-3

Eathorpe 'A' against R.N.A. 'D' result 9-1 entered on 07/01/2003

Chris Atkins beat Pam Beedham 3-0 Chris Atkins beat Robin Fox Strangeways 3-1 Chris Atkins lost to Steven Shaw 1-3 Matthew Cooper beat Pam Beedham 3-1 Matthew Cooper beat Robin Fox Strangeways 3-1 Matthew Cooper beat Steven Shaw 3-1 Colin Cooper beat Pam Beedham 3-1 Colin Cooper beat Robin Fox Strangeways 3-2 Colin Cooper beat Steven Shaw 3-0 Chris Atkins/Matthew Cooper beat Steven Shaw/Robin Fox Strangeways 3-0

Free Church 'B' against R.N.A. 'A' result 4-6 entered on 13/11/2002

Cherrylyn Matthews lost to Tony Thomas 0-3 Cherrylyn Matthews lost to Ian Stevens 1-3 Cherrylyn Matthews lost to Ken Southwell 0-3 Tom Brocklehurst beat Tony Thomas 3-2 Tom Brocklehurst beat Ian Stevens 3-1 Tom Brocklehurst beat Ken Southwell 3-0 Ian Rourke lost to Tony Thomas 0-3 Ian Rourke beat Ian Stevens 3-0 Ian Rourke lost to Ken Southwell 1-3 Tom Brocklehurst/Ian Rourke lost to Tony Thomas/Ken Southwell 1-3

R.N.A. 'D' against Whitnash 'B' result 4-6 entered on 10/12/2002

Richard Lancucki lost to Dennis Woodhead 1-3 Richard Lancucki beat Jane Dickens 3-1 Richard Lancucki beat Paul Ryman 3-0 Steve Kurle lost to Dennis Woodhead 0-3 Steve Kurle lost to Jane Dickens 1-3 Steve Kurle lost to Paul Ryman 0-3 Robin Fox Strangeways lost to Dennis Woodhead 2-3 Robin Fox Strangeways beat Jane Dickens 3-2 Robin Fox Strangeways beat Paul Ryman 3-2 Richard Lancucki/Steven Shaw lost to Dennis Woodhead/Paul Ryman 0-3

R.N.A. 'A' against Eathorpe 'A' result 8-2 entered on 07/01/2003

Tony Thomas beat Chris Atkins 3-0 Tony Thomas beat Matthew Cooper 3-1 Tony Thomas beat Colin Cooper 3-0 Ken Southwell beat Chris Atkins 3-0 Ken Southwell lost to Matthew Cooper 0-3 Ken Southwell beat Colin Cooper 3-0 Ian Stevens beat Chris Atkins 3-2 Ian Stevens lost to Matthew Cooper 2-3 Ian Stevens beat Colin Cooper 3-1 Tony Thomas/Ken Southwell beat Matthew Cooper/Chris Atkins 3-0

St. Georges 'B' against Free Church 'B' result 9-1 entered on 10/12/2002

Rob Bennett beat Tom Brocklehurst 3-0 Rob Bennett beat Emma Churchley 3-0 Rob Bennett beat Ian Rourke 3-0 Gary Edwards lost to Tom Brocklehurst 1-3 Gary Edwards beat Emma Churchley 3-1 Gary Edwards beat Ian Rourke 3-0 Rob Warnes beat Tom Brocklehurst 3-1 Rob Warnes beat Emma Churchley 3-0 Rob Warnes beat Ian Rourke 3-0 Rob Bennett/Rob Warnes beat Tom Brocklehurst/Ian Rourke 3-1

Free Church 'A' against R.N.A. 'B' result 9-1 entered on 10/12/2002

Hugh Matthews beat Richard Miles 3-0 Hugh Matthews beat Steve Poole 3-0 Hugh Matthews beat Duncan Hall 3-0 John Taylor lost to Richard Miles 0-3 John Taylor beat Steve Poole 3-2 John Taylor beat Duncan Hall 3-1 Les Booth beat Richard Miles 3-0 Les Booth beat Steve Poole 3-1 Les Booth beat Duncan Hall 3-2 Hugh Matthews/John Taylor beat Steve Poole/Duncan Hall 3-1

Free Church 'C' against Marconi (Coventry) A result 6-4 entered on 25/04/2003

Chris Mulligan beat Roy Joiner 3-1 Kevin Rourke lost to Richard Jardim 0-3 Kevin Rourke lost to Dennis Mockford 0-3 Kevin Rourke lost to Roy Joiner 0-3 Stuart Mills lost to Richard Jardim 1-3 Stuart Mills beat Dennis Mockford 3-1 Stuart Mills beat Roy Joiner 3-2 Chris Mulligan/Stuart Mills beat Dennis Mockford/Roy Joiner 3-2 Chris Mulligan beat Richard Jardim 3-2 Chris Mulligan beat Dennis Mockford 3-2

AP Sports 'B' against R.N.A. 'C' result 4-6 entered on 10/12/2002

Gerald Taylor beat Darrell Burgess 3-1 Eddie Stafford/Stephanie Hawkins beat Andy Davies/Darrell Burgess 3-0 Eddie Stafford beat Dorothy Macfarlane 3-0 Eddie Stafford lost to Andy Davies 0-3 Eddie Stafford lost to Darrell Burgess 0-3 Stephanie Hawkins lost to Dorothy Macfarlane 1-3 Stephanie Hawkins lost to Andy Davies 0-3 Stephanie Hawkins lost to Darrell Burgess 1-3 Gerald Taylor lost to Dorothy Macfarlane 0-3 Gerald Taylor beat Andy Davies 3-2

R.N.A. 'B' against AP Sports 'B' result 6-4 entered on 10/12/2002

Duncan Hall lost to Gerald Taylor 2-3 Duncan Hall beat Tony Williams 3-2 Duncan Hall beat Stephanie Hawkins 3-0 Richard Miles beat Gerald Taylor 3-1 Richard Miles beat Tony Williams 3-1 Richard Miles beat Stephanie Hawkins 3-1 Tony Bennett lost to Gerald Taylor 1-3 Tony Bennett lost to Tony Williams 1-3 Tony Bennett lost to Stephanie Hawkins 1-3 Duncan Hall/Richard Miles beat Gerald Taylor/Stephanie Hawkins 3-2

Marconi (Coventry) A against R.N.A. 'D' result 7-3 entered on 17/12/2002

Richard Jardim lost to Richard Lancucki 0-3 Richard Jardim beat Steve Kurle 3-2 Richard Jardim beat Pam Beedham 3-1 Dennis Mockford beat Richard Lancucki 3-2 Dennis Mockford beat Steve Kurle 3-0 Dennis Mockford beat Pam Beedham 3-1 Nuri Gunduz lost to Richard Lancucki 1-3 Nuri Gunduz beat Steve Kurle 3-0 Nuri Gunduz beat Pam Beedham 3-1 Dennis Mockford/Nuri Gunduz lost to Richard Lancucki/Steven Shaw 0-3

Free Church 'B' against Free Church 'A' result 1-9 entered on 10/12/2002

Tom Brocklehurst lost to David Daniels 2-3 Tom Brocklehurst lost to John Taylor 1-3 Tom Brocklehurst lost to Les Booth 0-3 Emma Churchley lost to David Daniels 0-3 Emma Churchley beat John Taylor 3-1 Emma Churchley lost to Les Booth 0-3 Ian Rourke lost to David Daniels 0-3 Ian Rourke lost to John Taylor 2-3 Ian Rourke lost to Les Booth 1-3 Emma Churchley/Ian Rourke lost to David Daniels/Les Booth 0-3

Eathorpe 'A' against St. Georges 'B' result 4-6 entered on 10/12/2002

Chris Atkins lost to Rob Warnes 0-3 Chris Atkins beat Tracey Fletcher 3-0 Chris Atkins beat Gary Edwards 3-0 Matthew Cooper beat Rob Warnes 3-2 Matthew Cooper lost to Tracey Fletcher 2-3 Matthew Cooper lost to Gary Edwards 2-3 Colin Cooper lost to Rob Warnes 0-3 Colin Cooper lost to Tracey Fletcher 1-3 Colin Cooper lost to Gary Edwards 2-3 Chris Atkins/Matthew Cooper beat Rob Warnes/Tracey Fletcher 3-1

R.N.A. 'C' against Free Church 'C' result 7-3 entered on 07/01/2003

Graham Heath lost to Chris Mulligan 2-3 Graham Heath lost to Stuart Mills 1-3 Graham Heath beat Peter Rourke 3-1 Andy Davies beat Chris Mulligan 3-1 Andy Davies beat Stuart Mills 3-0 Andy Davies beat Peter Rourke 3-0 Dorothy Macfarlane beat Chris Mulligan 3-2 Dorothy Macfarlane lost to Stuart Mills 0-3 Dorothy Macfarlane beat Peter Rourke 3-2 Andy Davies/Graham Heath beat Chris Mulligan/Stuart Mills 3-0

Whitnash 'B' against R.N.A. 'A' result 4-6 entered on 17/12/2002

Dennis Woodhead lost to Tony Thomas 2-3 Dennis Woodhead lost to Ken Southwell 1-3 Dennis Woodhead lost to Kim Wong 0-3 Graeme Cunnington beat Tony Thomas 3-0 Graeme Cunnington lost to Ken Southwell 0-3 Graeme Cunnington beat Kim Wong 3-0 Paul Ryman lost to Tony Thomas 1-3 Paul Ryman lost to Ken Southwell 2-3 Paul Ryman beat Kim Wong 3-1 Graeme Cunnington/Paul Ryman beat Tony Thomas/Ken Southwell 3-1

R.N.A. 'C' against Marconi (Coventry) A result 6-4 entered on 07/01/2003

Graham Heath lost to Nuri Gunduz 2-3 Graham Heath beat Dave Kelly 3-0 Graham Heath lost to Roy Joiner 2-3 Andy Davies lost to Nuri Gunduz 0-3 Andy Davies beat Dave Kelly 3-0 Andy Davies beat Roy Joiner 3-0 Dorothy Macfarlane beat Nuri Gunduz 3-1 Dorothy Macfarlane beat Dave Kelly 3-1 Dorothy Macfarlane beat Roy Joiner 3-1 Andy Davies/Dorothy Macfarlane lost to Nuri Gunduz/Roy Joiner 1-3

Free Church 'C' against R.N.A. 'B' result 4-6 entered on 18/12/2002

Chris Mulligan lost to Richard Smith 2-3 Chris Mulligan beat Steve Poole 3-0 Chris Mulligan beat Richard Miles 3-2 Stuart Mills lost to Richard Smith 1-3 Stuart Mills beat Steve Poole 3-0 Stuart Mills beat Richard Miles 3-0 Richard Smith w/o Steve Poole w/o Richard Miles w/o Chris Mulligan/Stuart Mills lost to Richard Smith/Steve Poole 1-3

AP Sports 'B' against Free Church 'B' result 4-6 entered on 28/04/2003

Eddie Stafford lost to Tom Brocklehurst 2-3 Eddie Stafford beat Kay Nason 3-0 Eddie Stafford lost to Cherrylyn Matthews 2-3 Gerald Taylor lost to Tom Brocklehurst 2-3 Gerald Taylor beat Kay Nason 3-0 Gerald Taylor lost to Cherrylyn Matthews 0-3 Tony Williams lost to Tom Brocklehurst 1-3 Tony Williams beat Kay Nason 3-2 Tony Williams beat Cherrylyn Matthews 3-1 Eddie Stafford/Tony Williams lost to Kay Nason/Tom Brocklehurst 1-3

Free Church 'A' against Eathorpe 'A' result 8-2 entered on 17/12/2002

Hugh Matthews beat Chris Atkins 3-0 Hugh Matthews beat Matthew Cooper 3-0 Hugh Matthews beat Colin Cooper 3-0 John Taylor beat Chris Atkins 3-1 John Taylor lost to Matthew Cooper 0-3 John Taylor lost to Colin Cooper 0-3 Les Booth beat Chris Atkins 3-0 Les Booth beat Matthew Cooper 3-1 Les Booth beat Colin Cooper 3-0 Hugh Matthews/John Taylor beat Chris Atkins/Matthew Cooper 3-0

St. Georges 'B' against Whitnash 'B' result 9-1 entered on 14/02/2003

Alf Chapman beat Paul Ryman 3-1 Rob Bennett/Rob Warnes lost to Dennis Woodhead/Paul Ryman 2-3 Rob Bennett beat Dennis Woodhead 3-1 Rob Bennett beat Jane Dickens 3-2 Rob Bennett beat Paul Ryman 3-1 Rob Warnes beat Dennis Woodhead 3-0 Rob Warnes beat Jane Dickens 3-1 Rob Warnes beat Paul Ryman 3-1 Alf Chapman beat Dennis Woodhead 3-0 Alf Chapman beat Jane Dickens 3-0

R.N.A. 'A' against R.N.A. 'D' result 8-2 entered on 18/12/2002

Tony Thomas beat Steve Kurle 3-0 Tony Thomas beat Robin Fox Strangeways 3-2 Tony Thomas beat Steven Shaw 3-0 Ken Southwell beat Steve Kurle 3-0 Ken Southwell beat Robin Fox Strangeways 3-0 Ken Southwell beat Steven Shaw 3-0 Ian Stevens beat Steve Kurle 3-2 Ian Stevens lost to Robin Fox Strangeways 2-3 Ian Stevens lost to Steven Shaw 2-3 Tony Thomas/Ken Southwell beat Robin Fox Strangeways/Steven Shaw 3-1

Marconi (Coventry) A against R.N.A. 'A' result 4-6 entered on 07/01/2003

Richard Jardim lost to Tony Thomas 2-3 Richard Jardim lost to Ken Southwell 1-3 Richard Jardim beat Kim Wong 3-2 Dennis Mockford beat Tony Thomas 3-1 Dennis Mockford lost to Ken Southwell 0-3 Dennis Mockford beat Kim Wong 3-1 Nuri Gunduz lost to Tony Thomas 0-3 Nuri Gunduz lost to Ken Southwell 2-3 Nuri Gunduz beat Kim Wong 3-2 / w/o

R.N.A. 'B' against R.N.A. 'C' result 4-6 entered on 07/01/2003

Duncan Hall beat Graham Heath 3-1 Duncan Hall lost to Andy Davies 0-3 Duncan Hall beat Darrell Burgess 3-2 Richard Miles lost to Graham Heath 0-3 Richard Miles beat Andy Davies 3-0 Richard Miles beat Darrell Burgess 3-2 Tony Bennett lost to Graham Heath 0-3 Tony Bennett lost to Andy Davies 0-3 Tony Bennett lost to Darrell Burgess 2-3 Duncan Hall/Richard Miles lost to Graham Heath/Andy Davies 1-3

R.N.A. 'D' against St. Georges 'B' result 1-9 entered on 07/01/2003

Richard Lancucki lost to Rob Bennett 1-3 Richard Lancucki lost to Alf Chapman 1-3 Richard Lancucki beat Tracey Fletcher 3-2 Robin Fox Strangeways lost to Rob Bennett 0-3 Robin Fox Strangeways lost to Alf Chapman 1-3 Robin Fox Strangeways lost to Tracey Fletcher 0-3 Pam Beedham lost to Rob Bennett 1-3 Pam Beedham lost to Alf Chapman 0-3 Pam Beedham lost to Tracey Fletcher 1-3 Richard Lancucki/Steven Shaw lost to Alf Chapman/Tracey Fletcher 1-3

Whitnash 'B' against Free Church 'A' result 3-7 entered on 18/12/2002

Jane Dickens lost to Hugh Matthews 1-3 Jane Dickens beat Les Booth 3-2 Jane Dickens beat David Daniels 3-1 Graeme Cunnington lost to Hugh Matthews 0-3 Graeme Cunnington lost to Les Booth 2-3 Graeme Cunnington lost to David Daniels 0-3 Paul Ryman lost to Hugh Matthews 0-3 Paul Ryman beat Les Booth 3-0 Paul Ryman lost to David Daniels 2-3 Dennis Woodhead/Jane Dickens lost to Les Booth/Hugh Matthews 0-3

Eathorpe 'A' against AP Sports 'B' result 2-8 entered on 07/01/2003

Chris Atkins lost to Eddie Stafford 2-3 Chris Atkins lost to Gerald Taylor 0-3 Chris Atkins beat Tony Williams 3-2 Matthew Cooper lost to Eddie Stafford 2-3 Matthew Cooper lost to Gerald Taylor 0-3 Matthew Cooper beat Tony Williams 3-2 Colin Cooper lost to Eddie Stafford 1-3 Colin Cooper lost to Gerald Taylor 0-3 Colin Cooper lost to Tony Williams 1-3 Chris Atkins/Matthew Cooper lost to Eddie Stafford/Gerald Taylor 2-3

Free Church 'B' against Free Church 'C' result 3-7 entered on 18/12/2002

Cherrylyn Matthews lost to Peter Rourke 2-3 Cherrylyn Matthews beat Chris Mulligan 3-2 Cherrylyn Matthews lost to Kevin Rourke 2-3 Paul Nason beat Peter Rourke 3-1 Paul Nason lost to Chris Mulligan 0-3 Paul Nason lost to Kevin Rourke 1-3 Tom Brocklehurst lost to Peter Rourke 1-3 Tom Brocklehurst lost to Chris Mulligan 0-3 Tom Brocklehurst beat Kevin Rourke 3-2 Cherrylyn Matthews/Tom Brocklehurst lost to Peter Rourke/Chris Mulligan 0-3

R.N.A. 'D' against Free Church 'A' result 2-8 entered on 23/01/2003

Richard Lancucki lost to Hugh Matthews 0-3 Richard Lancucki lost to David Daniels 1-3 Richard Lancucki beat John Taylor 3-2 Steven Shaw lost to Hugh Matthews 0-3 Steven Shaw lost to David Daniels 2-3 Steven Shaw lost to John Taylor 2-3 Steve Kurle lost to Hugh Matthews 0-3 Steve Kurle lost to David Daniels 1-3 Steve Kurle beat John Taylor 3-1 Richard Lancucki/Steven Shaw lost to Hugh Matthews/David Daniels 1-3

Whitnash 'B' against AP Sports 'B' result 10-0 entered on 25/04/2003

Jane Dickens beat Eddie Stafford 3-0 Jane Dickens beat Stephanie Hawkins 3-0 Jane Dickens beat Tony Williams 3-0 Dennis Woodhead beat Eddie Stafford 3-0 Dennis Woodhead beat Stephanie Hawkins 3-0 Dennis Woodhead beat Tony Williams 3-0 Paul Ryman/Dennis Woodhead beat Eddie Stafford/Tony Williams 3-0 Paul Ryman beat Eddie Stafford 3-0 Paul Ryman beat Stephanie Hawkins 3-0 Paul Ryman beat Tony Williams 3-0

Eathorpe 'A' against Free Church 'C' result 6-4 entered on 23/01/2003

Chris Atkins beat Kevin Rourke 3-0 Chris Atkins lost to Peter Rourke 2-3 Chris Atkins lost to Stuart Mills 0-3 Matthew Cooper beat Kevin Rourke 3-0 Matthew Cooper beat Peter Rourke 3-0 Matthew Cooper lost to Stuart Mills 1-3 Colin Cooper beat Kevin Rourke 3-2 Colin Cooper beat Peter Rourke 3-0 Colin Cooper lost to Stuart Mills 0-3 Matthew Cooper/Colin Cooper beat Peter Rourke/Stuart Mills 3-1

Free Church 'B' against R.N.A. 'C' result 3-7 entered on 23/01/2003

Cherrylyn Matthews lost to Graham Heath 2-3 Cherrylyn Matthews lost to Andy Davies 1-3 Cherrylyn Matthews beat Darrell Burgess 3-2 Emma Churchley beat Graham Heath 3-2 Emma Churchley lost to Andy Davies 1-3 Emma Churchley beat Darrell Burgess 3-2 Ian Rourke lost to Graham Heath 0-3 Ian Rourke lost to Andy Davies 1-3 Ian Rourke lost to Darrell Burgess 0-3 Emma Churchley/Ian Rourke lost to Graham Heath/Andy Davies 0-3

Marconi (Coventry) A against R.N.A. 'B' result 9-1 entered on 23/01/2003

Nuri Gunduz beat Duncan Hall 3-0 Nuri Gunduz beat Steve Poole 3-1 Nuri Gunduz beat Tony Bennett 3-1 Gordon Tucker beat Duncan Hall 3-0 Gordon Tucker beat Steve Poole 3-0 Gordon Tucker beat Tony Bennett 3-0 Roy Joiner lost to Duncan Hall 1-3 Roy Joiner beat Steve Poole 3-0 Roy Joiner beat Tony Bennett 3-0 Nuri Gunduz/Roy Joiner beat Duncan Hall/Steve Poole 3-2

R.N.A. 'A' against St. Georges 'B' result 3-7 entered on 23/01/2003

Tony Thomas beat Rob Bennett 3-2 Tony Thomas beat Rob Warnes 3-0 Tony Thomas lost to Alf Chapman 1-3 Ken Southwell lost to Rob Bennett 0-3 Ken Southwell lost to Rob Warnes 1-3 Ken Southwell beat Alf Chapman 3-1 Kim Wong lost to Rob Bennett 0-3 Kim Wong lost to Rob Warnes 0-3 Kim Wong lost to Alf Chapman 0-3 Tony Thomas/Ken Southwell lost to Rob Warnes/Alf Chapman 0-3

R.N.A. 'B' against Free Church 'B' result 3-7 entered on 23/01/2003

Richard Smith beat Tom Brocklehurst 3-2 Richard Smith lost to Ian Rourke 2-3 Richard Smith beat Emma Churchley 3-0 Richard Miles lost to Tom Brocklehurst 1-3 Richard Miles lost to Ian Rourke 2-3 Richard Miles beat Emma Churchley 3-2 Tony Bennett lost to Tom Brocklehurst 0-3 Tony Bennett lost to Ian Rourke 1-3 Tony Bennett lost to Emma Churchley 0-3 Richard Smith/Richard Miles lost to Tom Brocklehurst/Ian Rourke 2-3

R.N.A. 'C' against Eathorpe 'A' result 9-1 entered on 23/01/2003

Andy Davies beat Chris Atkins 3-1 Andy Davies beat Matthew Cooper 3-1 Andy Davies beat Colin Cooper 3-1 Dorothy Macfarlane beat Chris Atkins 3-0 Dorothy Macfarlane beat Matthew Cooper 3-1 Dorothy Macfarlane beat Colin Cooper 3-0 Darrell Burgess beat Chris Atkins 3-0 Darrell Burgess lost to Matthew Cooper 2-3 Darrell Burgess beat Colin Cooper 3-0 Dorothy Macfarlane/Darrell Burgess beat Chris Atkins/Colin Cooper 3-1

Free Church 'C' against Whitnash 'B' result 1-9 entered on 23/01/2003

Chris Mulligan lost to Dennis Woodhead 0-3 Chris Mulligan lost to Paul Ryman 0-3 Chris Mulligan lost to Jane Dickens 1-3 Stuart Mills lost to Dennis Woodhead 0-3 Stuart Mills beat Paul Ryman 3-0 Stuart Mills lost to Jane Dickens 2-3 Kevin Rourke lost to Dennis Woodhead 1-3 Kevin Rourke lost to Paul Ryman 0-3 Kevin Rourke lost to Jane Dickens 2-3 Chris Mulligan/Kevin Rourke lost to Jane Dickens/Dennis Woodhead 2-3

AP Sports 'B' against R.N.A. 'D' result 7-3 entered on 23/01/2003

Eddie Stafford beat Steve Kurle 3-2 Eddie Stafford beat Steven Shaw 3-2 Eddie Stafford beat Pam Beedham 3-1 Tony Williams lost to Steve Kurle 2-3 Tony Williams beat Steven Shaw 3-1 Tony Williams beat Pam Beedham 3-0 Stephanie Hawkins lost to Steve Kurle 2-3 Stephanie Hawkins beat Steven Shaw 3-0 Stephanie Hawkins lost to Pam Beedham 1-3 Eddie Stafford/Stephanie Hawkins beat Steve Kurle/Steven Shaw 3-0

Free Church 'A' against R.N.A. 'A' result 10-0 entered on 11/04/2003

Hugh Matthews beat Tony Thomas 3-0 Hugh Matthews beat Ken Southwell 3-1 Hugh Matthews beat Ian Stevens 3-0 David Daniels beat Tony Thomas 3-1 David Daniels beat Ken Southwell 3-0 David Daniels beat Ian Stevens 3-0 Les Booth beat Tony Thomas 3-1 Les Booth beat Ken Southwell 3-2 Les Booth beat Ian Stevens 3-1 Hugh Matthews/David Daniels beat Tony Thomas/Ian Stevens 3-1

St. Georges 'B' against Marconi (Coventry) A result 8-2 entered on 23/01/2003

Rob Warnes beat Nuri Gunduz 3-0 Rob Warnes beat Gordon Tucker 3-1 Rob Warnes beat Dave Kelly 3-2 Tracey Fletcher lost to Nuri Gunduz 1-3 Tracey Fletcher beat Gordon Tucker 3-1 Tracey Fletcher lost to Dave Kelly 1-3 Alf Chapman beat Nuri Gunduz 3-1 Alf Chapman beat Gordon Tucker 32 Alf Chapman beat Dave Kelly 3-0 Rob Warnes/Tracey Fletcher beat Nuri Gunduz/Dave Kelly 3-0

Whitnash 'B' against R.N.A. 'C' result 9-1 entered on 14/02/2003

Jane Dickens beat Dorothy Macfarlane 3-2 Jane Dickens beat Graham Heath 3-2 Jane Dickens beat Darrell Burgess 3-0 Dennis Woodhead beat Dorothy Macfarlane 3-0 Dennis Woodhead beat Graham Heath 3-1 Dennis Woodhead beat Darrell Burgess 3-0 Paul Ryman beat Dorothy Macfarlane 3-0 Paul Ryman beat Graham Heath 3-0 Paul Ryman beat Darrell Burgess 3-0 Dennis Woodhead/Paul Ryman lost to Graham Heath/Dorothy Macfarlane 1-3

Eathorpe 'A' against R.N.A. 'B' result 9-1 entered on 14/02/2003

Chris Atkins beat Duncan Hall 3-0 Chris Atkins beat Steve Poole 3-1 Chris Atkins beat Tony Bennett 3-1 Matthew Cooper beat Duncan Hall 3-0 Matthew Cooper beat Steve Poole 3-2 Matthew Cooper beat Tony Bennett 3-1 Colin Cooper beat Duncan Hall 3-2 Colin Cooper beat Steve Poole 3-2 Colin Cooper lost to Tony Bennett 2-3 Chris Atkins/Matthew Cooper beat Duncan Hall/Steve Poole 3-0

St. Georges 'B' against Free Church 'A' result 7-3 entered on 14/02/2003

Rob Bennett beat Les Booth 3-0 Rob Bennett lost to Hugh Matthews 1-3 Rob Bennett beat David Daniels 3-0 Rob Warnes beat Les Booth 3-0 Rob Warnes lost to Hugh Matthews 0-3 Rob Warnes lost to David Daniels 0-3 Alf Chapman beat Les Booth 3-1 Alf Chapman beat Hugh Matthews 3-0 Alf Chapman beat David Daniels 3-0 Rob Bennett/Rob Warnes beat Hugh Matthews/David Daniels 3-2

R.N.A. 'A' against AP Sports 'B' result 8-2 entered on 14/02/2003

Ken Southwell beat Tony Williams 3-1 Ken Southwell beat Stephanie Hawkins 3-1 Ken Southwell lost to Gerald Taylor 2-3 Tony Thomas beat Tony Williams 3-0 Tony Thomas beat Stephanie Hawkins 3-0 Tony Thomas beat Gerald Taylor 3-0 Kim Wong lost to Tony Williams 2-3 Kim Wong beat Stephanie Hawkins 3-2 Kim Wong beat Gerald Taylor 3-2 Ken Southwell/Tony Thomas beat Stephanie Hawkins/Gerald Taylor 3-1

Free Church 'B' against Marconi (Coventry) A result 8-2 entered on 23/01/2003

Cherrylyn Matthews lost to Nuri Gunduz 1-3 Cherrylyn Matthews beat Gordon Tucker 3-2 Cherrylyn Matthews beat Roy Joiner 3-1 Emma Churchley lost to Nuri Gunduz 1-3 Emma Churchley beat Gordon Tucker 3-2 Emma Churchley beat Roy Joiner 3-1 Tom Brocklehurst beat Nuri Gunduz 3-0 Tom Brocklehurst beat Gordon Tucker 3-2 Tom Brocklehurst beat Roy Joiner 3-1 Tom Brocklehurst/Emma Churchley beat Nuri Gunduz/Roy Joiner 3-0

R.N.A. 'D' against Free Church 'C' result 1-9 entered on 23/01/2003

Steve Kurle lost to Chris Mulligan 1-3 Steve Kurle beat Peter Rourke 3-0 Steve Kurle lost to Stuart Mills 2-3 Robin Fox Strangeways lost to Chris Mulligan 2-3 Robin Fox Strangeways lost to Peter Rourke 1-3 Robin Fox Strangeways lost to Stuart Mills 1-3 Pam Beedham lost to Chris Mulligan 1-3 Pam Beedham lost to Peter Rourke 0-3 Pam Beedham lost to Stuart Mills 0-3 Steve Kurle/Pam Beedham lost to Chris Mulligan/Stuart Mills 1-3

Free Church 'B' against Eathorpe 'A' result 6-4 entered on 14/02/2003

Emma Churchley beat Chris Atkins 3-0 Emma Churchley lost to Matthew Cooper 0-3 Emma Churchley lost to Colin Cooper 1-3 Tom Brocklehurst beat Chris Atkins 3-0 Tom Brocklehurst beat Matthew Cooper 3-0 Tom Brocklehurst beat Colin Cooper 3-2 Ian Rourke beat Chris Atkins 3-2 Ian Rourke lost to Matthew Cooper 2-3 Ian Rourke lost to Colin Cooper 0-3 Emma Churchley/Tom Brocklehurst beat Matthew Cooper/Colin Cooper 3-1

Marconi (Coventry) A against Free Church 'A' result 3-7 entered on 26/02/2003

Richard Jardim lost to Hugh Matthews 0-3 Richard Jardim lost to David Daniels 0-3 Richard Jardim beat John Taylor 3-0 Dennis Mockford lost to Hugh Matthews 0-3 Dennis Mockford lost to David Daniels 0-3 Dennis Mockford beat John Taylor 3-0 Nuri Gunduz lost to Hugh Matthews 0-3 Nuri Gunduz lost to David Daniels 0-3 Nuri Gunduz beat John Taylor 3-2 Gordon Tucker/Nuri Gunduz lost to Hugh Matthews/David Daniels 0-3

AP Sports 'B' against St. Georges 'B' result 3-7 entered on 26/02/2003

Eddie Stafford lost to Rob Warnes 0-3 Eddie Stafford lost to Alf Chapman 0-3 Eddie Stafford lost to Tracey Fletcher 1-3 Tony Williams lost to Rob Warnes 0-3 Tony Williams lost to Alf Chapman 0-3 Tony Williams beat Tracey Fletcher 3-0 Gerald Taylor lost to Rob Warnes 1-3 Gerald Taylor lost to Alf Chapman 2-3 Gerald Taylor beat Tracey Fletcher 3-0 Gerald Taylor/Eddie Stafford beat Rob Warnes/Tracey Fletcher 3-0

Free Church 'C' against R.N.A. 'A' result 5-5 entered on 26/02/2003

Chris Mulligan lost to Tony Thomas 0-3 Chris Mulligan beat Ken Southwell 3-0 Chris Mulligan beat Ian Stevens 3-0 Kevin Rourke lost to Tony Thomas 0-3 Kevin Rourke lost to Ken Southwell 0-3 Kevin Rourke lost to Ian Stevens 0-3 Stuart Mills lost to Tony Thomas 0-3 Stuart Mills beat Ken Southwell 3-2 Stuart Mills beat Ian Stevens 3-2 Chris Mulligan/Stuart Mills beat Tony Thomas/Ian Stevens 3-2

R.N.A. 'C' against R.N.A. 'D' result 9-1 entered on 14/02/2003

Graham Heath beat Steve Kurle 3-2 Graham Heath beat Robin Fox Strangeways 3-0 Graham Heath beat Steven Shaw 3-0 Dorothy Macfarlane beat Steve Kurle 3-1 Dorothy Macfarlane lost to Robin Fox Strangeways 2-3 Dorothy Macfarlane beat Steven Shaw 3-1 Andy Davies beat Steve Kurle 3-0 Andy Davies beat Robin Fox Strangeways 3-0 Andy Davies beat Steven Shaw 3-1 Graham Heath/Andy Davies beat Steven Shaw/Robin Fox Strangeways 3-1

R.N.A. 'B' against Whitnash 'B' result 3-7 entered on 14/02/2003

Duncan Hall lost to Paul Ryman 1-3 Duncan Hall beat Jane Dickens 3-1 Duncan Hall lost to Dennis Woodhead 0-3 Richard Smith lost to Paul Ryman 0-3 Richard Smith beat Jane Dickens 3-0 Richard Smith lost to Dennis Woodhead 0-3 Richard Miles lost to Paul Ryman 0-3 Richard Miles beat Jane Dickens 3-2 Richard Miles lost to Dennis Woodhead 0-3 Richard Smith/Duncan Hall lost to Dennis Woodhead/Paul Ryman 0-3

St. Georges 'B' against Free Church 'C' result 10-0 entered on 26/02/2003

Gary Edwards/Alf Chapman beat Kevin Rourke/Peter Rourke 3-1 Gary Edwards beat Kevin Rourke 3-1 Gary Edwards beat Peter Rourke 3-1 Gary Edwards w/o Tracey Fletcher beat Kevin Rourke 3-2 Tracey Fletcher beat Peter Rourke 3-0 Tracey Fletcher w/o Alf Chapman beat Kevin Rourke 3-0 Alf Chapman beat Peter Rourke 3-1 Alf Chapman w/o

R.N.A. 'A' against R.N.A. 'C' result 4-6 entered on 26/02/2003

Tony Thomas beat Graham Heath 3-1 Tony Thomas beat Andy Davies 3-2 Tony Thomas lost to Darrell Burgess 0-3 Ken Southwell lost to Graham Heath 2-3 Ken Southwell beat Andy Davies 3-1 Ken Southwell lost to Darrell Burgess 1-3 Ian Stevens lost to Graham Heath 1-3 Ian Stevens lost to Andy Davies 2-3 Ian Stevens lost to Darrell Burgess 0-3 Ian Stevens/Tony Thomas beat Darrell Burgess/Graham Heath 3-0

R.N.A. 'D' against R.N.A. 'B' result 2-8 entered on 26/02/2003

Robin Fox Strangeways lost to Richard Smith 0-3 Robin Fox Strangeways lost to Steve Poole 1-3 Robin Fox Strangeways beat Tony Bennett 3-2 Steven Shaw lost to Richard Smith 1-3 Steven Shaw lost to Steve Poole 2-3 Steven Shaw beat Tony Bennett 3-2 Steve Kurle lost to Richard Smith 0-3 Steve Kurle lost to Steve Poole 0-3 Steve Kurle lost to Tony Bennett 0-3 Steven Shaw/Steve Kurle lost to Richard Miles/Steve Poole 1-3

Whitnash 'B' against Free Church 'B' result 5-5 entered on 28/04/2003

Paul Ryman lost to Tom Brocklehurst 0-3 Paul Ryman beat Cherrylyn Matthews 3-0 Paul Ryman lost to Ian Rourke 2-3 Jane Dickens lost to Tom Brocklehurst 1-3 Jane Dickens beat Cherrylyn Matthews 3-1 Jane Dickens beat Ian Rourke 3-1 Peter Elliott lost to Tom Brocklehurst 0-3 Peter Elliott lost to Cherrylyn Matthews 2-3 Peter Elliott beat Ian Rourke 3-1 Paul Ryman/Jane Dickens beat Tom Brocklehurst/Ian Rourke 3-1

Eathorpe 'A' against Marconi (Coventry) A result 4-6 entered on 26/02/2003

Chris Atkins beat Dennis Mockford 3-1 Chris Atkins beat Gordon Tucker 3-2 Chris Atkins lost to Roy Joiner 2-3 Matthew Cooper lost to Dennis Mockford 1-3 Matthew Cooper beat Gordon Tucker 3-1 Matthew Cooper lost to Roy Joiner 1-3 Colin Cooper lost to Dennis Mockford 1-3 Colin Cooper beat Gordon Tucker 3-0 Colin Cooper lost to Roy Joiner 1-3 Chris Atkins/Matthew Cooper lost to Dennis Mockford/Roy Joiner 0-3

Free Church 'A' against AP Sports 'B' result 9-1 entered on 26/02/2003

David Daniels beat Eddie Stafford 3-2 David Daniels beat Stephanie Hawkins 3-0 David Daniels beat Gerald Taylor 3-0 Les Booth beat Eddie Stafford 3-0 Les Booth beat Stephanie Hawkins 3-1 Les Booth beat Gerald Taylor 3-0 John Taylor beat Eddie Stafford 3-2 John Taylor beat Stephanie Hawkins 3-1 John Taylor lost to Gerald Taylor 2-3 David Daniels/Les Booth beat Eddie Stafford/Gerald Taylor 3-0

Eathorpe 'A' against Whitnash 'B' result 6-4 entered on 01/03/2003

Chris Atkins beat Dennis Woodhead 3-2 Chris Atkins lost to Paul Ryman 0-3 Chris Atkins beat Peter Elliott 3-2 Matthew Cooper lost to Dennis Woodhead 1-3 Matthew Cooper beat Paul Ryman 3-1 Matthew Cooper beat Peter Elliott 3-0 Colin Cooper lost to Dennis Woodhead 1-3 Colin Cooper lost to Paul Ryman 0-3 Colin Cooper beat Peter Elliott 3-1 Chris Atkins/Matthew Cooper beat Dennis Woodhead/Paul Ryman 3-1

Marconi (Coventry) A against AP Sports 'B' result 7-3 entered on 01/03/2003

Richard Jardim beat Eddie Stafford 3-1 Richard Jardim lost to Stephanie Hawkins 0-3 Richard Jardim beat Tony Williams 3-2 Dennis Mockford beat Eddie Stafford 3-1 Dennis Mockford lost to Stephanie Hawkins 2-3 Dennis Mockford beat Tony Williams 3-1 Roy Joiner lost to Eddie Stafford 1-3 Roy Joiner beat Stephanie Hawkins 3-0 Roy Joiner beat Tony Williams 3-1 Dennis Mockford/Roy Joiner beat Eddie Stafford/Stephanie Hawkins 3-1

Free Church 'C' against Free Church 'A' result 1-9 entered on 01/03/2003

Peter Rourke lost to Hugh Matthews 0-3 Peter Rourke lost to David Daniels 1-3 Peter Rourke lost to John Taylor 1-3 Kevin Rourke lost to Hugh Matthews 0-3 Kevin Rourke lost to David Daniels 0-3 Kevin Rourke lost to John Taylor 1-3 Stuart Mills lost to Hugh Matthews 0-3 Stuart Mills lost to David Daniels 1-3 Stuart Mills beat John Taylor 3-1 Kevin Rourke/Stuart Mills lost to Hugh Matthews/David Daniels 0-3

R.N.A. 'C' against St. Georges 'B' result 2-8 entered on 01/03/2003

Graham Heath lost to Rob Warnes 0-3 Graham Heath beat Tracey Fletcher 3-1 Graham Heath lost to Alf Chapman 1-3 Andy Davies lost to Rob Warnes 2-3 Andy Davies lost to Tracey Fletcher 2-3 Andy Davies lost to Alf Chapman 0-3 Dorothy Macfarlane lost to Rob Warnes 1-3 Dorothy Macfarlane lost to Tracey Fletcher 2-3 Dorothy Macfarlane lost to Alf Chapman 2-3 Graham Heath/Andy Davies beat Tracey Fletcher/Rob Warnes 3-1

R.N.A. 'B' against R.N.A. 'A' result 4-6 entered on 01/03/2003

Steve Poole lost to Tony Thomas 1-3 Steve Poole beat Ian Stevens 3-2 Steve Poole beat Wilf Harris 3-0 Richard Miles lost to Tony Thomas 0-3 Richard Miles lost to Ian Stevens 2-3 Richard Miles beat Wilf Harris 3-0 Tony Bennett lost to Tony Thomas 0-3 Tony Bennett lost to Ian Stevens 2-3 Tony Bennett beat Wilf Harris 3-2 Steve Poole/Tony Bennett lost to Tony Thomas/Ian Stevens 1-3

Free Church 'B' against R.N.A. 'D' result 4-6 entered on 01/03/2003

Cherrylyn Matthews lost to Richard Lancucki 1-3 Cherrylyn Matthews beat Steven Shaw 3-0 Cherrylyn Matthews beat Pam Beedham 3-0 Tom Brocklehurst lost to Richard Lancucki 0-3 Tom Brocklehurst beat Steven Shaw 3-1 Tom Brocklehurst beat Pam Beedham 3-1 Ian Rourke lost to Richard Lancucki 0-3 Ian Rourke lost to Steven Shaw 2-3 Ian Rourke lost to Pam Beedham 2-3 Ian Rourke/Tom Brocklehurst lost to Richard Lancucki/Steven Shaw 2-3

Whitnash 'B' against Marconi (Coventry) A result 8-2 entered on 01/03/2003

Jane Dickens beat Dennis Mockford 3-2 Jane Dickens beat Barrie Sheffield 3-0 Jane Dickens beat Roy Joiner 3-1 Elizabeth Haynes beat Dennis Mockford 3-1 Elizabeth Haynes beat Barrie Sheffield 3-0 Elizabeth Haynes beat Roy Joiner 3-1 Paul Ryman beat Dennis Mockford 3-2 Paul Ryman beat Barrie Sheffield 3-1 Paul Ryman lost to Roy Joiner 1-3 Elizabeth Haynes/Jane Dickens lost to Roy Joiner/Dennis Mockford 1-3

AP Sports 'B' against Free Church 'C' result 4-6 entered on 14/03/2003

Eddie Stafford lost to Chris Mulligan 0-3 Eddie Stafford beat Peter Rourke 3-0 Eddie Stafford beat Stuart Mills 3-2 Gerald Taylor lost to Chris Mulligan 2-3 Gerald Taylor beat Peter Rourke 3-0 Gerald Taylor lost to Stuart Mills 1-3 Tony Williams beat Chris Mulligan 3-2 Tony Williams lost to Peter Rourke 0-3 Tony Williams lost to Stuart Mills 2-3 Eddie Stafford/Gerald Taylor lost to Chris Mulligan/Stuart Mills 1-3

Free Church 'A' against R.N.A. 'C' result 7-3 entered on 01/03/2003

David Daniels beat Graham Heath 3-1 David Daniels beat Dorothy Macfarlane 3-0 David Daniels beat Darrell Burgess 3-2 John Taylor lost to Graham Heath 0-3 John Taylor lost to Dorothy Macfarlane 0-3 John Taylor beat Darrell Burgess 3-1 Les Booth beat Graham Heath 3-0 Les Booth beat Dorothy Macfarlane 3-2 Les Booth beat Darrell Burgess 3-0 David Daniels/Les Booth lost to Dorothy Macfarlane/Graham Heath 2-3

St. Georges 'B' against R.N.A. 'B' result 7-3 entered on 01/03/2003

Rob Bennett beat Richard Smith 3-1 Rob Bennett beat Richard Miles 3-1 Rob Bennett beat Duncan Hall 3-0 Tracey Fletcher lost to Richard Smith 0-3 Tracey Fletcher lost to Richard Miles 0-3 Tracey Fletcher lost to Duncan Hall 0-3 Rob Warnes beat Richard Smith 3-1 Rob Warnes beat Richard Miles 3-0 Rob Warnes beat Duncan Hall 3-1 Rob Bennett/Tracey Fletcher beat Duncan Hall/Richard Smith 3-2

R.N.A. 'A' against Free Church 'B' result 7-3 entered on 25/04/2003

Tony Thomas beat Cherrylyn Matthews 3-1 Tony Thomas beat Tom Brocklehurst 3-0 Tony Thomas beat Ian Rourke 3-0 Ken Southwell beat Cherrylyn Matthews 3-1 Ken Southwell beat Tom Brocklehurst 3-2 Ken Southwell beat Ian Rourke 3-0 Ian Stevens lost to Cherrylyn Matthews 0-3 Ian Stevens lost to Tom Brocklehurst 2-3 Ian Stevens beat Ian Rourke 3-0 Tony Thomas/Ian Stevens lost to Tom Brocklehurst/Ian Rourke 1-3

R.N.A. 'D' against Eathorpe 'A' result 6-4 entered on 01/03/2003

Richard Lancucki beat Chris Atkins 3-1 Richard Lancucki beat Matthew Cooper 3-0 Richard Lancucki beat Colin Cooper 3-1 Robin Fox Strangeways lost to Chris Atkins 2-3 Robin Fox Strangeways beat Matthew Cooper 3-0 Robin Fox Strangeways beat Colin Cooper 3-2 Steve Kurle beat Chris Atkins 3-0 Steve Kurle lost to Matthew Cooper 0-3 Steve Kurle lost to Colin Cooper 0-3 Richard Lancucki/Steven Shaw lost to Chris Atkins/Matthew Cooper 2-3

Marconi (Coventry) A against Free Church 'C' result 8-2 entered on 10/12/2002

Richard Jardim beat Chris Mulligan 3-1 Richard Jardim beat Peter Rourke 3-1 Richard Jardim lost to Stuart Mills 0-3 Dennis Mockford beat Chris Mulligan 3-1 Dennis Mockford beat Peter Rourke 3-0 Dennis Mockford beat Stuart Mills 3-1 Dave Kelly beat Chris Mulligan 3-1 Dave Kelly beat Peter Rourke 3-0 Dave Kelly lost to Stuart Mills 2-3 Dennis Mockford/Dave Kelly beat Chris Mulligan/Stuart Mills 3-0

Free Church 'B' against St. Georges 'B' result 1-9 entered on 11/04/2003

Emma Churchley lost to Rob Bennett 0-3 Emma Churchley lost to Tracey Fletcher 1-3 Emma Churchley lost to Alf Chapman 0-3 Tom Brocklehurst lost to Rob Bennett 2-3 Tom Brocklehurst lost to Tracey Fletcher 0-3 Tom Brocklehurst beat Alf Chapman 3-2 Ian Rourke lost to Rob Bennett 1-3 Ian Rourke lost to Tracey Fletcher 1-3 Ian Rourke lost to Alf Chapman 0-3 Emma Churchley/Ian Rourke lost to Rob Bennett/Tracey Fletcher 1-3

Eathorpe 'A' against R.N.A. 'A' result 1-9 entered on 11/04/2003

Chris Atkins lost to Tony Thomas 0-3 Chris Atkins lost to Ken Southwell 0-3 Chris Atkins lost to Kim Wong 1-3 Matthew Cooper lost to Tony Thomas 1-3 Matthew Cooper lost to Ken Southwell 0-3 Matthew Cooper beat Kim Wong 3-1 Colin Cooper lost to Tony Thomas 1-3 Colin Cooper lost to Ken Southwell 0-3 Colin Cooper lost to Kim Wong 1-3 Chris Atkins/Colin Cooper lost to Tony Thomas/Kim Wong 1-3

Whitnash 'B' against R.N.A. 'D' result 7-3 entered on 11/04/2003

Dennis Woodhead beat Richard Lancucki 3-1 Dennis Woodhead beat Robin Fox Strangeways 3-0 Dennis Woodhead beat Steven Shaw 3-1 Paul Ryman beat Richard Lancucki 3-2 Paul Ryman beat Robin Fox Strangeways 3-1 Paul Ryman beat Steven Shaw 3-1 Peter Elliott lost to Richard Lancucki 2-3 Peter Elliott lost to Robin Fox Strangeways 1-3 Peter Elliott lost to Steven Shaw 1-3 Dennis Woodhead/Peter Elliott beat Richard Lancucki/Steven Shaw 3-2

R.N.A. 'B' against Free Church 'A' result 2-8 entered on 01/05/2003

Richard Smith lost to Hugh Matthews 0-3 Richard Smith lost to Les Booth 1-3 Richard Smith beat John Taylor 3-0 Richard Miles lost to Hugh Matthews 2-3 Richard Miles lost to Les Booth 1-3 Richard Miles beat John Taylor 3-1 Tony Bennett lost to Hugh Matthews 0-3 Tony Bennett lost to Les Booth 0-3 Tony Bennett lost to John Taylor 1-3 Richard Miles/Richard Smith lost to Hugh Matthews/Les Booth 0-3

R.N.A. 'C' against AP Sports 'B' result 7-3 entered on 11/04/2003

Graham Heath beat Gerald Taylor 3-2 Graham Heath beat Stephanie Hawkins 3-1 Graham Heath beat Tony Williams 3-0 Andy Davies lost to Gerald Taylor 1-3 Andy Davies beat Stephanie Hawkins 3-0 Andy Davies beat Tony Williams 3-0 Darrell Burgess lost to Gerald Taylor 1-3 Darrell Burgess lost to Stephanie Hawkins 1-3 Darrell Burgess beat Tony Williams 3-0 Andy Davies/Graham Heath beat Stephanie Hawkins/Gerald Taylor 3-0

Free Church 'C' against R.N.A. 'C' result 3-7 entered on 11/04/2003

Peter Rourke lost to Dorothy Macfarlane 1-3 Peter Rourke lost to Andy Davies 1-3 Peter Rourke beat Darrell Burgess 3-2 Kevin Rourke lost to Dorothy Macfarlane 1-3 Kevin Rourke lost to Andy Davies 1-3 Kevin Rourke beat Darrell Burgess 3-1 Stuart Mills lost to Dorothy Macfarlane 2-3 Stuart Mills lost to Andy Davies 2-3 Stuart Mills lost to Darrell Burgess 2-3 Stuart Mills/Kevin Rourke beat Darrell Burgess/Andy Davies 3-1

R.N.A. 'D' against Marconi (Coventry) A result 8-2 entered on 11/04/2003

Richard Lancucki beat Dennis Mockford 3-1 Richard Lancucki beat Gordon Tucker 3-1 Richard Lancucki beat Dave Kelly 3-1 Steven Shaw lost to Dennis Mockford 2-3 Steven Shaw beat Gordon Tucker 3-0 Steven Shaw beat Dave Kelly 3-1 Robin Fox Strangeways lost to Dennis Mockford 2-3 Robin Fox Strangeways beat Gordon Tucker 3-0 Robin Fox Strangeways beat Dave Kelly 3-2 Richard Lancucki/Steven Shaw beat Dennis Mockford/Dave Kelly 3-1

R.N.A. 'A' against Whitnash 'B' result 2-8 entered on 25/04/2003

Tony Thomas lost to Dennis Woodhead 2-3 Tony Thomas lost to Jane Dickens 1-3 Tony Thomas lost to Paul Ryman 2-3 Ken Southwell lost to Dennis Woodhead 1-3 Ken Southwell beat Jane Dickens 3-2 Ken Southwell lost to Paul Ryman 1-3 Kim Wong beat Dennis Woodhead 3-2 Kim Wong lost to Jane Dickens 0-3 Kim Wong lost to Paul Ryman 0-3 Tony Thomas/Ken Southwell lost to Dennis Woodhead/Paul Ryman 0-3

St. Georges 'B' against Eathorpe 'A' result 8-2 entered on 11/04/2003

Rob Bennett beat Chris Atkins 3-0 Rob Bennett beat Matthew Cooper 3-0 Rob Bennett beat Colin Cooper 3-1 Tracey Fletcher beat Chris Atkins 3-1 Tracey Fletcher lost to Matthew Cooper 0-3 Tracey Fletcher beat Colin Cooper 3-0 Rob Warnes beat Chris Atkins 3-1 Rob Warnes lost to Matthew Cooper 1-3 Rob Warnes beat Colin Cooper 3-0 Tracey Fletcher/Rob Warnes beat Chris Atkins/Matthew Cooper 3-2

AP Sports 'B' against R.N.A. 'B' result 5-5 entered on 11/04/2003

Eddie Stafford beat Tony Bennett 3-0 Eddie Stafford beat Richard Miles 3-0 Eddie Stafford lost to Duncan Hall 2-3 Gerald Taylor beat Tony Bennett 3-0 Gerald Taylor beat Richard Miles 3-1 Gerald Taylor lost to Duncan Hall 1-3 Stephanie Hawkins lost to Tony Bennett 1-3 Stephanie Hawkins lost to Richard Miles 0-3 Stephanie Hawkins lost to Duncan Hall 0-3 Eddie Stafford/Gerald Taylor beat Duncan Hall/Tony Bennett 3-0

Free Church 'A' against Free Church 'B' result 8-2 entered on 11/04/2003

Hugh Matthews beat Emma Churchley 3-0 Hugh Matthews beat Tom Brocklehurst 3-1 Hugh Matthews beat Ian Rourke 3-0 David Daniels beat Emma Churchley 3-0 David Daniels beat Tom Brocklehurst 3-0 David Daniels beat Ian Rourke 3-0 John Taylor lost to Emma Churchley 2-3 John Taylor lost to Tom Brocklehurst 1-3 John Taylor beat Ian Rourke 3-1 Hugh Matthews/David Daniels beat Emma Churchley/Tom Brocklehurst 3-1

R.N.A. 'B' against Free Church 'C' result 4-6 entered on 11/04/2003

Steve Poole beat Peter Rourke 3-1 Steve Poole beat Chris Mulligan 3-2 Steve Poole lost to Stuart Mills 0-3 Richard Miles lost to Peter Rourke 1-3 Richard Miles beat Chris Mulligan 3-0 Richard Miles lost to Stuart Mills 2-3 Duncan Hall/Steve Poole lost to Chris Mulligan/Stuart Mills 2-3 Duncan Hall lost to Peter Rourke 1-3 Duncan Hall lost to Chris Mulligan 2-3 Duncan Hall beat Stuart Mills 3-0

R.N.A. 'D' against R.N.A. 'A' result 3-7 entered on 11/04/2003

Richard Lancucki lost to Ken Southwell 2-3 Richard Lancucki lost to Tony Thomas 1-3 Richard Lancucki lost to Ian Stevens 0-3 Steve Kurle lost to Ken Southwell 1-3 Steve Kurle lost to Tony Thomas 0-3 Steve Kurle beat Ian Stevens 3-1 Pam Beedham lost to Ken Southwell 1-3 Pam Beedham lost to Tony Thomas 0-3 Pam Beedham beat Ian Stevens 3-1 Richard Lancucki/Steven Shaw beat Ken Southwell/Tony Thomas 3-0

Whitnash 'B' against St. Georges 'B' result 3-7 entered on 11/04/2003

Elizabeth Haynes lost to Rob Bennett 1-3 Elizabeth Haynes lost to Tracey Fletcher 0-3 Elizabeth Haynes lost to Alf Chapman 0-3 Dennis Woodhead lost to Rob Bennett 2-3 Dennis Woodhead lost to Tracey Fletcher 1-3 Dennis Woodhead lost to Alf Chapman 0-3 Paul Ryman lost to Rob Bennett 2-3 Paul Ryman beat Tracey Fletcher 3-0 Paul Ryman beat Alf Chapman 3-0 Dennis Woodhead/Paul Ryman beat Rob Bennett/Tracey Fletcher 3-2

Eathorpe 'A' against Free Church 'A' result 1-9 entered on 11/04/2003

Chris Atkins lost to Hugh Matthews 0-3 Chris Atkins lost to Les Booth 0-3 Chris Atkins beat John Taylor 3-0 Matthew Cooper lost to Hugh Matthews 0-3 Matthew Cooper lost to Les Booth 0-3 Matthew Cooper lost to John Taylor 0-3 Colin Cooper lost to Hugh Matthews 0-3 Colin Cooper lost to Les Booth 1-3 Colin Cooper lost to John Taylor 2-3 Chris Atkins/Matthew Cooper lost to Hugh Matthews/Les Booth 0-3

Free Church 'B' against AP Sports 'B' result 6-4 entered on 11/04/2003

Cherrylyn Matthews lost to Eddie Stafford 1-3 Cherrylyn Matthews lost to Tony Williams 2-3 Cherrylyn Matthews beat Stephanie Hawkins 3-1 Tom Brocklehurst beat Eddie Stafford 3-2 Tom Brocklehurst beat Tony Williams 3-1 Tom Brocklehurst beat Stephanie Hawkins 3-1 Ian Rourke lost to Eddie Stafford 0-3 Ian Rourke lost to Tony Williams 0-3 Ian Rourke beat Stephanie Hawkins 3-1 Tom Brocklehurst/Cherrylyn Matthews beat Eddie Stafford/Stephanie Hawkins 3-2

Marconi (Coventry) A against R.N.A. 'C' result 6-4 entered on 11/04/2003

Dennis Mockford beat Graham Heath 3-0 Dennis Mockford beat Andy Davies 3-0 Dennis Mockford beat Darrell Burgess 3-0 Gordon Tucker lost to Graham Heath 0-3 Gordon Tucker beat Andy Davies 3-0 Gordon Tucker lost to Darrell Burgess 1-3 Roy Joiner beat Graham Heath 3-0 Roy Joiner lost to Andy Davies 0-3 Roy Joiner beat Darrell Burgess 3-0 Dennis Mockford/Gordon Tucker lost to Graham Heath/Andy Davies 2-3

R.N.A. 'A' against Marconi (Coventry) A result 8-2 entered on 11/04/2003

Ken Southwell beat Dennis Mockford 3-1 Ken Southwell beat Barrie Sheffield 3-1 Ken Southwell beat Roy Joiner 3-0 Ian Stevens lost to Dennis Mockford 2-3 Ian Stevens beat Barrie Sheffield 3-1 Ian Stevens beat Roy Joiner 3-2 Tony Thomas beat Dennis Mockford 3-1 Tony Thomas beat Barrie Sheffield 3-0 Tony Thomas beat Roy Joiner 3-0 Ian Stevens/Ken Southwell lost to Dennis Mockford/Roy Joiner 1-3

R.N.A. 'C' against R.N.A. 'B' result 5-5 entered on 11/04/2003

Graham Heath beat Duncan Hall 3-2 Graham Heath lost to Steve Poole 0-3 Graham Heath lost to Richard Miles 1-3 Dorothy Macfarlane beat Duncan Hall 3-0 Dorothy Macfarlane lost to Steve Poole 0-3 Dorothy Macfarlane beat Richard Miles 3-2 Andy Davies beat Duncan Hall 3-1 Andy Davies lost to Steve Poole 0-3 Andy Davies lost to Richard Miles 2-3 Graham Heath/Andy Davies beat Duncan Hall/Steve Poole 3-0

Free Church 'C' against Free Church 'B' result 5-5 entered on 11/04/2003

Chris Mulligan beat Emma Churchley 3-1 Chris Mulligan beat Cherrylyn Matthews 3-1 Chris Mulligan lost to Tom Brocklehurst 1-3 Peter Rourke lost to Emma Churchley 0-3 Peter Rourke lost to Cherrylyn Matthews 1-3 Peter Rourke lost to Tom Brocklehurst 1-3 Stuart Mills beat Emma Churchley 3-0 Stuart Mills beat Cherrylyn Matthews 3-1 Stuart Mills lost to Tom Brocklehurst 0-3 Chris Mulligan/Stuart Mills beat Emma Churchley/Tom Brocklehurst 3-1

AP Sports 'B' against Eathorpe 'A' result 5-5 entered on 11/04/2003

Gerald Taylor beat Chris Atkins 3-0 Gerald Taylor lost to Matthew Cooper 1-3 Gerald Taylor beat Colin Cooper 3-1 Stephanie Hawkins lost to Chris Atkins 0-3 Stephanie Hawkins lost to Matthew Cooper 0-3 Stephanie Hawkins lost to Colin Cooper 1-3 Tony Williams beat Chris Atkins 3-1 Tony Williams lost to Matthew Cooper 0-3 Tony Williams beat Colin Cooper 3-2 Gerald Taylor/Stephanie Hawkins beat Chris Atkins/Matthew Cooper 3-2

Free Church 'A' against Whitnash 'B' result 6-4 entered on 11/04/2003

Hugh Matthews lost to Elizabeth Haynes 2-3 Hugh Matthews beat Paul Ryman 3-0 Hugh Matthews beat Peter Elliott 3-0 David Daniels lost to Elizabeth Haynes 2-3 David Daniels beat Paul Ryman 3-0 David Daniels beat Peter Elliott 3-1 Les Booth lost to Elizabeth Haynes 1-3 Les Booth lost to Paul Ryman 0-3 Les Booth beat Peter Elliott 3-0 Hugh Matthews/David Daniels beat Elizabeth Haynes/Paul Ryman 3-2

St. Georges 'B' against R.N.A. 'D' result 9-1 entered on 11/04/2003

Rob Warnes beat Pam Beedham 3-0 Rob Warnes beat Steve Kurle 3-0 Rob Warnes beat Steve Proctor 3-0 Rob Bennett beat Pam Beedham 3-1 Rob Bennett beat Steve Kurle 3-2 Rob Bennett beat Steve Proctor 3-0 Tracey Fletcher beat Pam Beedham 3-0 Tracey Fletcher beat Steve Kurle 3-0 Tracey Fletcher lost to Steve Proctor 1-3 Rob Bennett/Tracey Fletcher beat Steve Kurle/Steve Proctor 3-0

Back to Division Table