Make your own free website on Tripod.com

Match Results

Matches Report Division 1 - Report Created on 09/05/2003




Colebridge 'A' against St. Georges 'A' result 7-3 entered on 23/11/2002

Graham Hoskin lost to Earl Sweeney 1-3 Graham Hoskin beat Bert Banks 3-0 Graham Hoskin beat Brian Aston 3-1 Roy Prosser lost to Earl Sweeney 0-3 Roy Prosser beat Bert Banks 3-1 Roy Prosser beat Brian Aston 3-1 John Chandler lost to Earl Sweeney 1-3 John Chandler beat Bert Banks 3-2 John Chandler beat Brian Aston 3-2 Graham Hoskin/John Chandler beat Earl Sweeney/Brian Aston 3-0

Whitnash 'A' against AP Sports 'A' result 8-2 entered on 16/10/2002

Jon Williams beat Ron Vose 3-0 Jon Williams beat Andrew Meredith 3-1 Jon Williams beat Edward Freeman 3-0 Kevyn Ariss lost to Ron Vose 0-3 Kevyn Ariss beat Andrew Meredith 3-1 Kevyn Ariss beat Edward Freeman 3-1 Mark Woolerton lost to Ron Vose 1-3 Mark Woolerton beat Andrew Meredith 3-0 Mark Woolerton beat Edward Freeman 3-0 Jon Williams/Kevyn Ariss beat Ron Vose/Andrew Meredith 3-0

W.C.C. 'B' against Nuneaton (Bucks P) result 0-10 entered on 07/01/2003

Derek Harwood lost to Alan Hewitt 0-3 Derek Harwood lost to Matthew Hobday 0-3 Derek Harwood lost to Arun Jogi 1-3 Doug Lowe lost to Alan Hewitt 0-3 Doug Lowe lost to Matthew Hobday 0-3 Doug Lowe lost to Arun Jogi 0-3 Reg Warnes lost to Alan Hewitt 0-3 Reg Warnes lost to Matthew Hobday 0-3 Reg Warnes lost to Arun Jogi 0-3 Derek Harwood/Doug Lowe lost to Alan Hewitt/Arun Jogi 0-3

W.C.C. 'A' against Colebridge 'B' result 10-0 entered on 16/10/2002

Mark Jackson beat Michael Rinnhofer 3-2 Mark Jackson beat Neil Wheatley 3-1 Mark Jackson beat John Taylor 3-2 Phil Paine beat Michael Rinnhofer 3-2 Phil Paine beat Neil Wheatley 3-0 Phil Paine beat John Taylor 3-0 Clive Irwin beat Michael Rinnhofer 3-0 Clive Irwin beat Neil Wheatley 3-1 Clive Irwin beat John Taylor 3-0 Mark Jackson/Clive Irwin beat Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 3-1

Flavels against Phoenix 'A' result 4-6 entered on 16/10/2002

Len Coonan lost to Martin Tallis 1-3 Len Coonan beat Alan Stockham 3-1 Len Coonan w/o Mick Bennett lost to Martin Tallis 2-3 Mick Bennett lost to Alan Stockham 1-3 Mick Bennett w/o Trevor Bradley lost to Martin Tallis 0-3 Trevor Bradley lost to Alan Stockham 0-3 Trevor Bradley w/o Len Coonan/Mick Bennett lost to Alan Stockham/Martin Tallis 2-3

Wellesbourne against B. G. N. (Banbury) A result 5-5 entered on 06/10/2002

Andy Cockerill beat Paul Rowan 3-0 Andy Cockerill beat Sam Clarke 3-0 Andy Cockerill beat Simon Nolan 3-0 Julie Richardson lost to Paul Rowan 0-3 Julie Richardson lost to Sam Clarke 2-3 Julie Richardson lost to Simon Nolan 0-3 Alan Cotton lost to Paul Rowan 0-3 Alan Cotton beat Sam Clarke 3-2 Alan Cotton lost to Simon Nolan 2-3 Alan Cotton/Jim Betts beat Sam Clarke/Simon Nolan 3-2

Phoenix 'A' against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 16/10/2002

Martin Tallis lost to Phil Paine 0-3 Martin Tallis lost to Mark Jackson 2-3 Martin Tallis lost to Clive Irwin 1-3 Alan Stockham lost to Phil Paine 0-3 Alan Stockham lost to Mark Jackson 1-3 Alan Stockham lost to Clive Irwin 0-3 Paul Nicholls lost to Phil Paine 0-3 Paul Nicholls lost to Mark Jackson 0-3 Paul Nicholls lost to Clive Irwin 0-3 Paul Nicholls/Alan Stockham lost to Phil Paine/Mark Jackson 1-3

Colebridge 'B' against W.C.C. 'B' result 9-1 entered on 21/10/2002

Michael Rinnhofer beat Derek Harwood 3-1 Michael Rinnhofer beat Arthur Clarke 3-0 Michael Rinnhofer beat Reg Warnes 3-0 Neil Wheatley lost to Derek Harwood 1-3 Neil Wheatley beat Arthur Clarke 3-0 Neil Wheatley beat Reg Warnes 3-0 John Taylor beat Derek Harwood 3-2 John Taylor beat Arthur Clarke 3-0 John Taylor beat Reg Warnes 3-1 Michael Rinnhofer/John Taylor beat Derek Harwood/Reg Warnes 3-2

Nuneaton (Bucks P) against Whitnash 'A' result 5-5 entered on 21/10/2002

Arun Jogi lost to Mark Woolerton 1-3 Arun Jogi beat Kevyn Ariss 3-2 Arun Jogi beat Ian Perry 3-1 Dave Grundy lost to Mark Woolerton 1-3 Dave Grundy beat Kevyn Ariss 3-2 Dave Grundy beat Ian Perry 3-1 Sohail Caratella lost to Mark Woolerton 1-3 Sohail Caratella beat Kevyn Ariss 3-1 Sohail Caratella lost to Ian Perry 1-3 Dave Grundy/Sohail Caratella lost to Mark Woolerton/Kevyn Ariss 2-3

AP Sports 'A' against Colebridge 'A' result 4-6 entered on 23/11/2002

Andrew Meredith lost to Michael Kendall 1-3 Andrew Meredith lost to Graham Hoskin 0-3 Andrew Meredith lost to John Chandler 2-3 Edward Freeman lost to Michael Kendall 0-3 Edward Freeman lost to Graham Hoskin 0-3 Edward Freeman lost to John Chandler 1-3 Ron Vose beat Michael Kendall 3-0 Ron Vose beat Graham Hoskin 3-0 Ron Vose beat John Chandler 3-0 Andrew Meredith/Ron Vose beat Michael Kendall/Graham Hoskin 3-2

St. Georges 'A' against Wellesbourne result 7-3 entered on 16/10/2002

Earl Sweeney lost to Andy Cockerill 1-3 Earl Sweeney beat Jim Betts 3-0 Earl Sweeney beat Julie Richardson 3-2 Martyn Todd lost to Andy Cockerill 0-3 Martyn Todd beat Jim Betts 3-0 Martyn Todd beat Julie Richardson 3-0 Bert Banks lost to Andy Cockerill 0-3 Bert Banks beat Jim Betts 3-1 Bert Banks beat Julie Richardson 3-1 Martyn Todd/Earl Sweeney beat Andy Cockerill/Julie Richardson 3-2

B. G. N. (Banbury) A against Flavels result 0-0 entered on 09/05/2003

1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void

W.C.C. 'B' against Phoenix 'A' result 4-6 entered on 21/10/2002

Derek Harwood beat Paul Nicholls 3-2 Derek Harwood beat Martin Tallis 3-2 Derek Harwood lost to Alan Stockham 1-3 Arthur Clarke beat Paul Nicholls 3-0 Arthur Clarke lost to Martin Tallis 0-3 Arthur Clarke lost to Alan Stockham 1-3 Reg Warnes beat Paul Nicholls 3-0 Reg Warnes lost to Martin Tallis 2-3 Reg Warnes lost to Alan Stockham 0-3 Derek Harwood/Arthur Clarke lost to Martin Tallis/Alan Stockham 0-3

W.C.C. 'A' against Flavels result 10-0 entered on 21/10/2002

Mark Jackson beat Len Coonan 3-1 Mark Jackson beat John Finlay 3-0 Mark Jackson beat Mick Bennett 3-0 Phil Paine beat Len Coonan 3-0 Phil Paine beat John Finlay 3-0 Phil Paine beat Mick Bennett 3-0 Clive Irwin beat Len Coonan 3-0 Clive Irwin beat John Finlay 3-0 Clive Irwin beat Mick Bennett 3-0 Mark Jackson/Clive Irwin beat Len Coonan/Mick Bennett 3-0

Wellesbourne against AP Sports 'A' result 8-2 entered on 21/10/2002

Andy Cockerill beat Ron Vose 3-0 Andy Cockerill beat Andrew Meredith 3-0 Andy Cockerill beat Edward Freeman 3-0 Julie Richardson lost to Ron Vose 0-3 Julie Richardson beat Andrew Meredith 3-2 Julie Richardson beat Edward Freeman 3-0 Alan Cotton lost to Ron Vose 1-3 Alan Cotton beat Andrew Meredith 3-1 Alan Cotton beat Edward Freeman 3-1 Andy Cockerill/Alan Cotton beat Ron Vose/Andrew Meredith 3-0

Colebridge 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 4-6 entered on 07/01/2003

Shahzad Waseem beat Alan Hewitt 3-0 Shahzad Waseem beat Matthew Hobday 3-0 Shahzad Waseem beat Sohail Caratella 3-0 Graham Hoskin lost to Alan Hewitt 1-3 Graham Hoskin lost to Matthew Hobday 1-3 Graham Hoskin beat Sohail Caratella 3-1 John Chandler lost to Alan Hewitt 0-3 John Chandler lost to Matthew Hobday 0-3 John Chandler lost to Sohail Caratella 2-3 Shahzad Waseem/Graham Hoskin lost to Alan Hewitt/Matthew Hobday 0-3

B. G. N. (Banbury) A against St. Georges 'A' result 2-8 entered on 21/10/2002

Paul Rowan lost to Earl Sweeney 2-3 Paul Rowan lost to Martyn Todd 2-3 Paul Rowan lost to Brian Aston 0-3 Sam Clarke lost to Earl Sweeney 0-3 Sam Clarke lost to Martyn Todd 0-3 Sam Clarke lost to Brian Aston 1-3 Simon Nolan beat Earl Sweeney 3-2 Simon Nolan lost to Martyn Todd 2-3 Simon Nolan beat Brian Aston 3-1 Sam Clarke/Simon Nolan lost to Earl Sweeney/Martyn Todd 1-3

Whitnash 'A' against Colebridge 'B' result 6-4 entered on 25/04/2003

Mark Woolerton beat Neil Wheatley 3-0 Mark Woolerton beat John Taylor 3-0 Mark Woolerton beat Vikas Bakhshi 3-0 Jon Williams beat Neil Wheatley 3-0 Jon Williams beat John Taylor 3-1 Jon Williams lost to Vikas Bakhshi 0-3 Ian Perry lost to Neil Wheatley 0-3 Ian Perry beat John Taylor 3-0 Ian Perry lost to Vikas Bakhshi 0-3 Dennis Woodhead/Peter Elliott lost to Neil Wheatley/Vikas Bakhshi 1-3

Nuneaton (Bucks P) against Wellesbourne result 7-3 entered on 02/11/2002

Matthew Hobday beat Alan Cotton 3-1 Matthew Hobday beat Jim Betts 3-0 Matthew Hobday beat Pete Dunnett 3-0 Dave Grundy beat Alan Cotton 3-0 Dave Grundy beat Jim Betts 3-1 Dave Grundy beat Pete Dunnett 3-2 Neil Matthams lost to Alan Cotton 2-3 Neil Matthams beat Jim Betts 3-0 Neil Matthams lost to Pete Dunnett 1-3 Matthew Hobday/Dave Grundy lost to Alan Cotton/Pete Dunnett 0-3

AP Sports 'A' against St. Georges 'A' result 4-6 entered on 02/11/2002

Andrew Meredith lost to Earl Sweeney 0-3 Andrew Meredith lost to Martyn Todd 1-3 Andrew Meredith lost to Brian Aston 0-3 Ron Vose beat Earl Sweeney 3-1 Ron Vose beat Martyn Todd 3-0 Ron Vose beat Brian Aston 3-1 Edward Freeman lost to Earl Sweeney 0-3 Edward Freeman lost to Martyn Todd 0-3 Edward Freeman lost to Brian Aston 0-3 Andrew Meredith/Ron Vose beat Earl Sweeney/Martyn Todd 3-2

Colebridge 'B' against Colebridge 'A' result 3-7 entered on 02/11/2002

Michael Rinnhofer beat Graham Hoskin 3-0 Michael Rinnhofer lost to John Chandler 1-3 Michael Rinnhofer lost to Shahzad Waseem 0-3 Neil Wheatley beat Graham Hoskin 3-0 Neil Wheatley beat John Chandler 3-0 Neil Wheatley lost to Shahzad Waseem 0-3 John Taylor lost to Graham Hoskin 0-3 John Taylor lost to John Chandler 2-3 John Taylor lost to Shahzad Waseem 0-3 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley lost to Graham Hoskin/Shahzad Waseem 0-3

Phoenix 'A' against Whitnash 'A' result 1-9 entered on 29/10/2002

Martin Tallis lost to Jon Williams 0-3 Martin Tallis beat Ian Perry 3-0 Martin Tallis lost to Mark Woolerton 0-3 Alan Stockham lost to Jon Williams 0-3 Alan Stockham lost to Ian Perry 2-3 Alan Stockham lost to Mark Woolerton 0-3 Paul Nicholls lost to Jon Williams 0-3 Paul Nicholls lost to Ian Perry 0-3 Paul Nicholls lost to Mark Woolerton 1-3 Alan Stockham/Paul Nicholls lost to Jon Williams/Mark Woolerton 1-3

Flavels against W.C.C. 'B' result 8-2 entered on 02/11/2002

Mick Bennett beat Tony Ford 3-1 Mick Bennett lost to Derek Harwood 0-3 Mick Bennett beat Arthur Clarke 3-2 Len Coonan beat Tony Ford 3-1 Len Coonan beat Derek Harwood 3-0 Len Coonan beat Arthur Clarke 3-1 Trevor Bradley beat Tony Ford 3-0 Trevor Bradley lost to Derek Harwood 2-3 Trevor Bradley beat Arthur Clarke 3-0 Len Coonan/Trevor Bradley beat Tony Ford/Derek Harwood 3-0

W.C.C. 'A' against B. G. N. (Banbury) A result 8-2 entered on 29/10/2002

Mark Jackson beat Paul Rowan 3-0 Mark Jackson beat Simon Nolan 3-2 Mark Jackson beat Malcolm Macfarlane 3-0 Phil Paine lost to Paul Rowan 1-3 Phil Paine beat Simon Nolan 3-0 Phil Paine beat Malcolm Macfarlane 3-0 Clive Irwin beat Paul Rowan 3-1 Clive Irwin lost to Simon Nolan 2-3 Clive Irwin beat Malcolm Macfarlane 3-1 Mark Jackson/Phil Paine beat Paul Rowan/Simon Nolan 3-0

Colebridge 'A' against Phoenix 'A' result 10-0 entered on 14/02/2003

Shahzad Waseem beat Alan Stockham 3-0 Shahzad Waseem beat Martin Tallis 3-1 Shahzad Waseem beat Kieron Kennedy 3-0 Graham Hoskin beat Alan Stockham 3-0 Graham Hoskin beat Martin Tallis 3-2 Graham Hoskin beat Kieron Kennedy 3-0 John Chandler beat Alan Stockham 3-1 John Chandler beat Martin Tallis 3-1 John Chandler beat Kieron Kennedy 3-0 Shahzad Waseem/Graham Hoskin beat Alan Stockham/Martin Tallis 3-1

Whitnash 'A' against Flavels result 10-0 entered on 12/11/2002

Jon Williams beat Roger Potts 3-0 Jon Williams beat John Finlay 3-0 Jon Williams beat Mick Bennett 3-0 Kevyn Ariss beat Roger Potts 3-0 Kevyn Ariss beat John Finlay 3-0 Kevyn Ariss beat Mick Bennett 3-0 Ian Perry beat Roger Potts 3-0 Ian Perry beat John Finlay 3-0 Ian Perry beat Mick Bennett 3-0 Jon Williams/Mark Woolerton beat Roger Potts/John Finlay 3-0

W.C.C. 'B' against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 02/11/2002

Derek Harwood lost to Mark Jackson 0-3 Derek Harwood lost to Phil Paine 0-3 Derek Harwood lost to Clive Irwin 1-3 Arthur Clarke lost to Mark Jackson 0-3 Arthur Clarke lost to Phil Paine 0-3 Arthur Clarke lost to Clive Irwin 0-3 Reg Warnes lost to Mark Jackson 0-3 Reg Warnes lost to Phil Paine 0-3 Reg Warnes lost to Clive Irwin 0-3 Arthur Clarke/Reg Warnes lost to Phil Paine/Clive Irwin 0-3

St. Georges 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 4-6 entered on 02/11/2002

Earl Sweeney lost to Sohail Caratella 2-3 Earl Sweeney beat Mick Alsopp 3-1 Earl Sweeney lost to Matthew Hobday 1-3 Martyn Todd beat Sohail Caratella 3-2 Martyn Todd lost to Mick Alsopp 0-3 Martyn Todd lost to Matthew Hobday 0-3 Brian Aston lost to Sohail Caratella 0-3 Brian Aston beat Mick Alsopp 3-0 Brian Aston lost to Matthew Hobday 0-3 Earl Sweeney/Brian Aston beat Sohail Caratella/Matthew Hobday 3-2

B. G. N. (Banbury) A against AP Sports 'A' result 7-3 entered on 12/11/2002

Paul Rowan beat Andrew Meredith 3-0 Paul Rowan beat Samantha Meredith 3-0 Paul Rowan beat Eddie Stafford 3-1 Simon Nolan beat Andrew Meredith 3-0 Simon Nolan beat Samantha Meredith 3-1 Simon Nolan beat Eddie Stafford 3-0 Daniel Rowan lost to Andrew Meredith 0-3 Daniel Rowan lost to Samantha Meredith 0-3 Daniel Rowan lost to Eddie Stafford 0-3 Paul Rowan/Simon Nolan beat Andrew Meredith/Samantha Meredith 3-0

Wellesbourne against Colebridge 'B' result 10-0 entered on 02/11/2002

Alan Cotton beat Neil Wheatley 3-0 Alan Cotton beat Vikas Bakhshi 3-1 Alan Cotton beat John Taylor 3-0 Pete Dunnett/Alan Cotton beat Neil Wheatley/John Taylor 3-0 Andy Cockerill beat Neil Wheatley 3-1 Andy Cockerill beat Vikas Bakhshi 3-0 Andy Cockerill beat John Taylor 3-0 Pete Dunnett beat Neil Wheatley 3-1 Pete Dunnett beat Vikas Bakhshi 3-1 Pete Dunnett beat John Taylor 3-1

Phoenix 'A' against Wellesbourne result 3-7 entered on 12/11/2002

Alan Jones lost to Andy Cockerill 1-3 Alan Jones beat Jim Betts 3-1 Alan Jones lost to Pete Dunnett 1-3 Martin Tallis lost to Andy Cockerill 0-3 Martin Tallis beat Jim Betts 3-0 Martin Tallis lost to Pete Dunnett 1-3 Alan Stockham lost to Andy Cockerill 0-3 Alan Stockham beat Jim Betts 3-1 Alan Stockham lost to Pete Dunnett 0-3 Martin Tallis/Alan Stockham lost to Jim Betts/Pete Dunnett 0-3

Flavels against Colebridge 'A' result 3-7 entered on 12/11/2002

Len Coonan lost to Graham Hoskin 2-3 Len Coonan lost to Mike Howell 0-3 Len Coonan beat John Chandler 3-1 John Finlay lost to Graham Hoskin 0-3 John Finlay lost to Mike Howell 1-3 John Finlay beat John Chandler 3-2 Trevor Bradley lost to Graham Hoskin 0-3 Trevor Bradley lost to Mike Howell 2-3 Trevor Bradley beat John Chandler 3-1 Len Coonan/Trevor Bradley lost to Graham Hoskin/Mike Howell 2-3

Nuneaton (Bucks P) against AP Sports 'A' result 9-1 entered on 12/11/2002

Pete Morris beat Andrew Meredith 3-2 Pete Morris beat Edward Freeman 3-0 Pete Morris beat Ron Vose 3-2 Dave Grundy beat Andrew Meredith 3-1 Dave Grundy beat Edward Freeman 3-0 Dave Grundy beat Ron Vose 3-1 Arun Jogi beat Andrew Meredith 3-0 Arun Jogi beat Edward Freeman 3-0 Arun Jogi lost to Ron Vose 1-3 Pete Morris/Arun Jogi beat Edward Freeman/Andrew Meredith 3-0

W.C.C. 'B' against B. G. N. (Banbury) A result 1-9 entered on 28/10/2002

Derek Harwood lost to Simon Nolan 1-3 Derek Harwood beat Paul Rowan 3-2 Derek Harwood lost to Zhao Shuang 0-3 Doug Lowe lost to Simon Nolan 0-3 Doug Lowe lost to Paul Rowan 0-3 Doug Lowe lost to Zhao Shuang 1-3 Reg Warnes lost to Simon Nolan 1-3 Reg Warnes lost to Paul Rowan 0-3 Reg Warnes lost to Zhao Shuang 0-3 Derek Harwood/Doug Lowe lost to Simon Nolan/Zhao Shuang 0-3

W.C.C. 'A' against Whitnash 'A' result 3-7 entered on 23/11/2002

Mark Jackson beat Kevyn Ariss 3-0 Mark Jackson lost to Mark Woolerton 0-3 Phil Paine lost to Jon Williams 1-3 Phil Paine beat Kevyn Ariss 3-2 Phil Paine lost to Mark Woolerton 0-3 Clive Irwin lost to Jon Williams 2-3 Clive Irwin beat Kevyn Ariss 3-2 Clive Irwin lost to Mark Woolerton 2-3 Mark Jackson/Phil Paine lost to Jon Williams/Mark Woolerton 1-3 Mark Jackson lost to Jon Williams 1-3

Colebridge 'B' against St. Georges 'A' result 6-4 entered on 12/11/2002

Michael Rinnhofer lost to Earl Sweeney 1-3 Michael Rinnhofer lost to Martyn Todd 2-3 Michael Rinnhofer beat Richard Grover 3-0 Neil Wheatley beat Earl Sweeney 3-1 Neil Wheatley beat Martyn Todd 3-1 Neil Wheatley beat Richard Grover 3-0 John Taylor beat Earl Sweeney 3-0 John Taylor lost to Martyn Todd 0-3 John Taylor beat Richard Grover 3-0 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley lost to Earl Sweeney/Martyn Todd 1-3

B. G. N. (Banbury) A against Nuneaton (Bucks P) result 4-6 entered on 11/04/2003

Simon Nolan beat Alan Hewitt 3-2 Simon Nolan beat Pete Morris 3-2 Simon Nolan beat Arun Jogi 3-1 Paul Rowan lost to Alan Hewitt 1-3 Paul Rowan beat Pete Morris 3-0 Paul Rowan lost to Arun Jogi 2-3 Janice Rowan lost to Alan Hewitt 1-3 Janice Rowan lost to Pete Morris 0-3 Janice Rowan lost to Arun Jogi 0-3 Simon Nolan/Paul Rowan lost to Pete Morris/Alan Hewitt 2-3

Wellesbourne against Flavels result 7-3 entered on 12/11/2002

Andy Cockerill beat Len Coonan 3-0 Andy Cockerill w/o Andy Cockerill beat Roger Potts 3-0 Julie Richardson lost to Len Coonan 0-3 Julie Richardson w/o Julie Richardson lost to Roger Potts 1-3 Alan Cotton lost to Len Coonan 2-3 Alan Cotton w/o Alan Cotton beat Roger Potts 3-1 Andy Cockerill/Alan Cotton beat Len Coonan/Roger Potts 3-1

Colebridge 'A' against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 12/11/2002

Graham Hoskin lost to Mark Jackson 2-3 Graham Hoskin lost to Phil Paine 2-3 Graham Hoskin lost to Clive Irwin 1-3 Roy Prosser lost to Mark Jackson 0-3 Roy Prosser lost to Phil Paine 1-3 Roy Prosser lost to Clive Irwin 2-3 John Chandler lost to Mark Jackson 0-3 John Chandler lost to Phil Paine 0-3 John Chandler lost to Clive Irwin 0-3 Roy Prosser/John Chandler lost to Mark Jackson/Phil Paine 1-3

Whitnash 'A' against W.C.C. 'B' result 10-0 entered on 12/11/2002

Jon Williams beat Derek Harwood 3-0 Jon Williams beat Bert Banks 3-0 Jon Williams beat Doug Lowe 3-0 Mark Woolerton beat Derek Harwood 3-0 Mark Woolerton beat Bert Banks 3-0 Mark Woolerton beat Doug Lowe 3-0 Ian Perry beat Derek Harwood 3-1 Ian Perry beat Bert Banks 3-2 Ian Perry beat Doug Lowe 3-0 Jon Williams/Kevyn Ariss beat Derek Harwood/Doug Lowe 3-1

AP Sports 'A' against Colebridge 'B' result 3-7 entered on 25/04/2003

Andrew Meredith lost to Michael Rinnhofer 0-3 Andrew Meredith lost to Neil Wheatley 0-3 Andrew Meredith lost to John Taylor 2-3 Ron Vose beat Michael Rinnhofer 3-2 Ron Vose beat Neil Wheatley 3-0 Ron Vose beat John Taylor 3-1 Terry Smith lost to Michael Rinnhofer 1-3 Terry Smith lost to Neil Wheatley 1-3 Terry Smith lost to John Taylor 1-3 Ron Vose/Terry Smith lost to Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 1-3

St. Georges 'A' against Phoenix 'A' result 9-1 entered on 11/04/2003

Mike Bishop beat Martin Tallis 3-1 Mike Bishop beat Paul Nicholls 3-1 Mike Bishop lost to Alan Jones 2-3 Martyn Todd beat Martin Tallis 3-1 Martyn Todd beat Paul Nicholls 3-0 Martyn Todd beat Alan Jones 3-2 Earl Sweeney beat Martin Tallis 3-0 Earl Sweeney beat Paul Nicholls 3-0 Earl Sweeney beat Alan Jones 3-1 Mike Bishop/Martyn Todd beat Martin Tallis/Alan Jones 3-1

Colebridge 'B' against Nuneaton (Bucks P) result 4-6 entered on 10/12/2002

Vikas Bakhshi beat Arun Jogi 3-2 Vikas Bakhshi lost to Pete Morris 1-3 Vikas Bakhshi lost to Sohail Caratella 2-3 Neil Wheatley beat Arun Jogi 3-1 Neil Wheatley beat Pete Morris 3-1 Neil Wheatley lost to Sohail Caratella 2-3 John Taylor lost to Arun Jogi 2-3 John Taylor beat Pete Morris 3-0 John Taylor lost to Sohail Caratella 1-3 Neil Wheatley/John Taylor lost to Arun Jogi/Pete Morris 1-3

Phoenix 'A' against AP Sports 'A' result 2-8 entered on 17/12/2002

Martin Tallis lost to Ron Vose 0-3 Martin Tallis lost to Andrew Meredith 1-3 Martin Tallis beat Edward Freeman 3-0 Kieron Kennedy lost to Ron Vose 1-3 Kieron Kennedy lost to Andrew Meredith 0-3 Kieron Kennedy beat Edward Freeman 3-1 Ron Vose w/o Andrew Meredith w/o Edward Freeman w/o Martin Tallis/Kieron Kennedy lost to Ron Vose/Andrew Meredith 2-3

Flavels against St. Georges 'A' result 3-7 entered on 10/12/2002

John Finlay lost to Tracey Fletcher 1-3 John Finlay lost to Martyn Todd 0-3 John Finlay lost to Earl Sweeney 0-3 Trevor Bradley beat Tracey Fletcher 3- Trevor Bradley lost to Martyn Todd 1-3 Trevor Bradley lost to Earl Sweeney 2-3 Len Coonan beat Tracey Fletcher 3-2 Len Coonan lost to Martyn Todd 2-3 Len Coonan beat Earl Sweeney 3-1 Trevor Bradley/Len Coonan lost to Martyn Todd/Earl Sweeney 2-3

W.C.C. 'A' against Wellesbourne result 6-4 entered on 10/12/2002

Mark Jackson lost to Andy Cockerill 0-3 Mark Jackson beat Alan Cotton 3-0 Mark Jackson beat Pete Dunnett 3-2 Phil Paine lost to Andy Cockerill 1-3 Phil Paine beat Alan Cotton 3-0 Phil Paine beat Pete Dunnett 3-0 Clive Irwin lost to Andy Cockerill 2-3 Clive Irwin lost to Alan Cotton 1-3 Clive Irwin beat Pete Dunnett 3-1 Mark Jackson/Clive Irwin beat Andy Cockerill/Alan Cotton 3-2

Whitnash 'A' against B. G. N. (Banbury) A result 9-1 entered on 10/12/2002

Jon Williams beat Paul Rowan 3-1 Jon Williams beat Michael Rowan 3-0 Jon Williams w/o Mark Woolerton beat Paul Rowan 3-2 Mark Woolerton beat Michael Rowan 3-0 Mark Woolerton w/o Ian Perry lost to Paul Rowan 1-3 Ian Perry beat Michael Rowan 3-0 Ian Perry w/o Ian Perry/Jon Williams beat Paul Rowan/Michael Rowan 3-1

W.C.C. 'B' against Colebridge 'A' result 0-10 entered on 10/12/2002

Tony Ford lost to Barry Hunt 0-3 Tony Ford lost to Graham Hoskin 1-3 Tony Ford lost to John Chandler 0-3 Derek Harwood lost to Barry Hunt 1-3 Derek Harwood lost to Graham Hoskin 0-3 Derek Harwood lost to John Chandler 0-3 Reg Warnes lost to Barry Hunt 0-3 Reg Warnes lost to Graham Hoskin 1-3 Reg Warnes lost to John Chandler 0-3 Derek Harwood/Reg Warnes lost to Graham Hoskin/John Chandler 0-3

Wellesbourne against W.C.C. 'B' result 10-0 entered on 17/12/2002

Andy Cockerill beat Derek Harwood 3-0 Andy Cockerill beat Reg Warnes 3-0 Andy Cockerill beat Tony Ford 3-0 Pete Dunnett beat Derek Harwood 3-1 Pete Dunnett beat Reg Warnes 3-1 Pete Dunnett beat Tony Ford 3-0 Alan Cotton beat Derek Harwood 3-2 Alan Cotton beat Reg Warnes 3-2 Alan Cotton beat Tony Ford 3-1 Jim Betts/Pete Dunnett beat Tony Ford/Derek Harwood 3-1

B. G. N. (Banbury) A against Colebridge 'B' result 4-6 entered on 05/02/2003

Simon Nolan beat Michael Rinnhofer 3-2 Simon Nolan lost to Neil Wheatley 0-3 Simon Nolan beat Vikas Bakhshi 3-2 Paul Rowan beat Michael Rinnhofer 3-2 Paul Rowan beat Neil Wheatley 3-2 Paul Rowan lost to Vikas Bakhshi 2-3 Sam Clarke lost to Michael Rinnhofer 1-3 Sam Clarke lost to Neil Wheatley 2-3 Sam Clarke lost to Vikas Bakhshi 1-3 Simon Nolan/Sam Clarke lost to Neil Wheatley/Michael Rinnhofer 0-3

St. Georges 'A' against W.C.C. 'A' result 3-7 entered on 25/04/2003

Earl Sweeney lost to Mark Jackson 2-3 Earl Sweeney lost to Phil Paine 0-3 Earl Sweeney lost to Clive Irwin 0-3 Martyn Todd lost to Mark Jackson 2-3 Martyn Todd lost to Phil Paine 1-3 Martyn Todd beat Clive Irwin 3-0 Mike Bishop lost to Mark Jackson 2-3 Mike Bishop beat Phil Paine 3-2 Mike Bishop beat Clive Irwin 3-0 Mike Bishop/Martyn Todd lost to Mark Jackson/Phil Paine 1-3

AP Sports 'A' against Flavels result 3-7 entered on 10/12/2002

Ron Vose beat Len Coonan 3-1 Ron Vose beat John Earles 3-0 Ron Vose beat Mick Bennett 3-0 Andrew Meredith lost to Len Coonan 1-3 Andrew Meredith lost to John Earles 1-3 Andrew Meredith lost to Mick Bennett 2-3 Edward Freeman lost to Len Coonan 0-3 Edward Freeman lost to John Earles 0-3 Edward Freeman lost to Mick Bennett 0-3 Andrew Meredith/Edward Freeman lost to Len Coonan/Mick Bennett 1-3

Colebridge 'A' against Whitnash 'A' result 4-6 entered on 10/12/2002

Shahzad Waseem beat Mark Woolerton 3-0 Shahzad Waseem beat Jon Williams 3-0 Shahzad Waseem beat Kevyn Ariss 3-0 Graham Hoskin lost to Mark Woolerton 0-3 Graham Hoskin lost to Jon Williams 1-3 Graham Hoskin beat Kevyn Ariss 3-1 John Chandler lost to Mark Woolerton 0-3 John Chandler lost to Jon Williams 1-3 John Chandler lost to Kevyn Ariss 2-3 Shahzad Waseem/Graham Hoskin lost to Mark Woolerton/Jon Williams 2-3

Nuneaton (Bucks P) against Phoenix 'A' result 9-1 entered on 17/12/2002

Pete Morris beat Martin Tallis 3-2 Pete Morris beat Kieron Kennedy 3-2 Pete Morris lost to Alan Stockham 2-3 Mick Alsopp beat Martin Tallis 3-1 Mick Alsopp beat Kieron Kennedy 3-0 Mick Alsopp beat Alan Stockham 3-0 Matthew Hobday beat Martin Tallis 3-1 Matthew Hobday beat Kieron Kennedy 3-2 Matthew Hobday beat Alan Stockham 3-1 Pete Morris/Mick Alsopp beat Martin Tallis/Alan Stockham 3-0

Colebridge 'A' against B. G. N. (Banbury) A result 10-0 entered on 10/12/2002

Shahzad Waseem beat Malcolm Macfarlane 3-0 Shahzad Waseem beat Paul Rowan 3-0 Shahzad Waseem beat Sam Clarke 3-0 Graham Hoskin beat Malcolm Macfarlane 3-0 Graham Hoskin beat Paul Rowan 3-2 Graham Hoskin beat Sam Clarke 3-2 John Chandler beat Malcolm Macfarlane 3-0 John Chandler beat Paul Rowan 3-0 John Chandler beat Sam Clarke 3-1 Shahzad Waseem/Graham Hoskin beat Paul Rowan/Sam Clarke 3-1

Whitnash 'A' against Wellesbourne result 8-2 entered on 18/12/2002

Jon Williams beat Andy Cockerill 3-2 Jon Williams beat Jim Betts 3-0 Jon Williams beat Julie Richardson 3-0 Mark Woolerton beat Andy Cockerill 3-0 Mark Woolerton beat Jim Betts 3-0 Mark Woolerton beat Julie Richardson 3-0 Ian Perry lost to Andy Cockerill 0-3 Ian Perry beat Jim Betts 3-0 Ian Perry beat Julie Richardson 3-0 Ian Perry/Mark Woolerton lost to Andy Cockerill/Julie Richardson 0-3

W.C.C. 'B' against St. Georges 'A' result 1-9 entered on 17/12/2002

Derek Harwood beat Brian Aston 3-0 Derek Harwood lost to Mike Bishop 2-3 Derek Harwood lost to Martyn Todd 0-3 Reg Warnes lost to Brian Aston 0-3 Reg Warnes lost to Mike Bishop 0-3 Reg Warnes lost to Martyn Todd 0-3 Tony Ford lost to Brian Aston 1-3 Tony Ford lost to Mike Bishop 1-3 Tony Ford lost to Martyn Todd 0-3 Derek Harwood/Reg Warnes lost to Martyn Todd/Mike Bishop 1-3

W.C.C. 'A' against AP Sports 'A' result 8-2 entered on 16/12/2002

Mark Jackson beat Ron Vose 3-2 Mark Jackson beat Andrew Meredith 3-0 Mark Jackson beat Edward Freeman 3-0 Phil Paine lost to Ron Vose 2-3 Phil Paine beat Andrew Meredith 3-1 Phil Paine beat Edward Freeman 3-0 Clive Irwin lost to Ron Vose 1-3 Clive Irwin beat Andrew Meredith 3-0 Clive Irwin beat Edward Freeman 3-0 Mark Jackson/Clive Irwin beat Ron Vose/Andrew Meredith 3-2

Flavels against Nuneaton (Bucks P) result 2-8 entered on 18/12/2002

Trevor Bradley lost to Pete Morris 2-3 Trevor Bradley lost to Neil Matthams 2-3 Trevor Bradley lost to Arun Jogi 2-3 John Earles beat Pete Morris 3-0 John Earles lost to Neil Matthams 1-3 John Earles lost to Arun Jogi 1-3 Roger Potts beat Pete Morris 3-2 Roger Potts lost to Neil Matthams 0-3 Roger Potts lost to Arun Jogi 0-3 Trevor Bradley/Roger Potts lost to Neil Matthams/Arun Jogi 1-3

Phoenix 'A' against Colebridge 'B' result 5-5 entered on 17/12/2002

Jas Singh Dhillon beat Michael Rinnhofer 3-1 Jas Singh Dhillon beat Neil Wheatley 3-1 Jas Singh Dhillon beat Vikas Bakhshi 3-0 Brett Medforth beat Michael Rinnhofer 3-2 Brett Medforth lost to Neil Wheatley 0-3 Brett Medforth lost to Vikas Bakhshi 0-3 Paul Nicholls lost to Michael Rinnhofer 1-3 Paul Nicholls lost to Neil Wheatley 0-3 Paul Nicholls lost to Vikas Bakhshi 0-3 Jas Singh Dhillon/Paul Nicholls beat Neil Wheatley/Vikas Bakhshi 3-1

B. G. N. (Banbury) A against Phoenix 'A' result 6-4 entered on 11/12/2002

Simon Nolan beat Brett Medforth 3-0 Paul Rowan lost to Alan Jones 1-3 Paul Rowan lost to Alan Stockham 2-3 Paul Rowan beat Brett Medforth 3-0 Malcolm Macfarlane lost to Alan Jones 1-3 Malcolm Macfarlane beat Alan Stockham 3-0 Malcolm Macfarlane beat Brett Medforth 3-1 Paul Rowan/Malcolm Macfarlane beat Alan Jones/Alan Stockham 3-0 Simon Nolan lost to Alan Jones 2-3 Simon Nolan beat Alan Stockham 3-0

Wellesbourne against Colebridge 'A' result 3-7 entered on 07/01/2003

Andy Cockerill lost to Shahzad Waseem 0-3 Andy Cockerill beat Graham Hoskin 3-1 Andy Cockerill beat John Chandler 3-0 Pete Dunnett lost to Shahzad Waseem 2-3 Pete Dunnett beat Graham Hoskin 3-0 Pete Dunnett lost to John Chandler 0-3 Alan Cotton lost to Shahzad Waseem 0-3 Alan Cotton lost to Graham Hoskin 0-3 Alan Cotton lost to John Chandler 1-3 Andy Cockerill/Pete Dunnett lost to Shahzad Waseem/Graham Hoskin 0-3

Colebridge 'B' against Flavels result 10-0 entered on 07/01/2003

Michael Rinnhofer beat Mick Bennett 3-1 Michael Rinnhofer beat Roger Potts 3-0 Michael Rinnhofer beat Len Coonan 3-2 Neil Wheatley beat Mick Bennett 3-1 Neil Wheatley beat Roger Potts 3-1 Neil Wheatley beat Len Coonan 3-1 John Taylor beat Mick Bennett 3-0 John Taylor beat Roger Potts 3-2 John Taylor beat Len Coonan 3-0 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley beat Len Coonan/John Earles 3-0

Nuneaton (Bucks P) against W.C.C. 'A' result 6-4 entered on 07/01/2003

Alan Hewitt lost to Mark Jackson 2-3 Alan Hewitt beat Phil Paine 3-0 Alan Hewitt beat Clive Irwin 3-2 Mick Alsopp beat Mark Jackson 3-2 Mick Alsopp lost to Phil Paine 0-3 Mick Alsopp beat Clive Irwin 3-0 Dave Grundy lost to Mark Jackson 1-3 Dave Grundy beat Phil Paine 3-2 Dave Grundy lost to Clive Irwin 2-3 Alan Hewitt/Dave Grundy beat Mark Jackson/Clive Irwin 3-1

AP Sports 'A' against W.C.C. 'B' result 4-6 entered on 07/01/2003

Andrew Meredith lost to Derek Harwood 0-3 Andrew Meredith lost to Doug Lowe 2-3 Andrew Meredith beat Reg Warnes 3-0 Eddie Stafford beat Derek Harwood 3-0 Eddie Stafford lost to Doug Lowe 2-3 Eddie Stafford lost to Reg Warnes 2-3 Gerald Taylor beat Derek Harwood 3-2 Gerald Taylor beat Doug Lowe 3-2 Gerald Taylor lost to Reg Warnes 2-3 Andrew Meredith/Eddie Stafford lost to Derek Harwood/Reg Warnes 2-3

St. Georges 'A' against Whitnash 'A' result 2-8 entered on 18/12/2002

Martyn Todd beat Kevyn Ariss 3-0 Brian Aston lost to Jon Williams 0-3 Brian Aston lost to Mark Woolerton 2-3 Brian Aston lost to Kevyn Ariss 2-3 Earl Sweeney/Martyn Todd lost to Jon Williams/Mark Woolerton 0-3 Earl Sweeney lost to Jon Williams 0-3 Earl Sweeney lost to Mark Woolerton 1-3 Earl Sweeney beat Kevyn Ariss 3-0 Martyn Todd lost to Jon Williams 0-3 Martyn Todd lost to Mark Woolerton 1-3

Colebridge 'B' against W.C.C. 'A' result 1-9 entered on 23/01/2003

Michael Rinnhofer lost to Mark Jackson 1-3 Michael Rinnhofer lost to Phil Paine 1-3 Michael Rinnhofer lost to Clive Irwin 2-3 Neil Wheatley lost to Mark Jackson 1-3 Neil Wheatley lost to Phil Paine 2-3 Neil Wheatley lost to Clive Irwin 1-3 John Taylor lost to Mark Jackson 2-3 John Taylor lost to Phil Paine 1-3 John Taylor lost to Clive Irwin 0-3 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley beat Mark Jackson/Phil Paine 3-1

Nuneaton (Bucks P) against W.C.C. 'B' result 8-2 entered on 23/01/2003

Sohail Caratella beat Reg Warnes 3-1 Sohail Caratella beat David Fordham 3-0 Sohail Caratella lost to Derek Harwood 1-3 Arun Jogi lost to Reg Warnes 2-3 Arun Jogi beat David Fordham 3-0 Arun Jogi beat Derek Harwood 3-1 Dave Grundy beat Reg Warnes 3-0 Dave Grundy beat David Fordham 3-0 Dave Grundy beat Derek Harwood 3-0 Sohail Caratella/Dave Grundy beat David Fordham/Derek Harwood 3-0

AP Sports 'A' against Whitnash 'A' result 2-8 entered on 23/01/2003

Ron Vose lost to Jon Williams 0-3 Ron Vose lost to Mark Woolerton 1-3 Ron Vose beat Ian Perry 3-1 Andrew Meredith lost to Jon Williams 0-3 Andrew Meredith lost to Mark Woolerton 0-3 Andrew Meredith beat Ian Perry 3-2 Edward Freeman lost to Jon Williams 0-3 Edward Freeman lost to Mark Woolerton 0-3 Edward Freeman lost to Ian Perry 0-3 Ron Vose/Andrew Meredith lost to Jon Williams/Mark Woolerton 0-3

St. Georges 'A' against Colebridge 'A' result 6-4 entered on 23/01/2003

Martyn Todd lost to Shahzad Waseem 0-3 Martyn Todd beat Graham Hoskin 3-0 Martyn Todd beat John Chandler 3-1 Mike Bishop lost to Shahzad Waseem 0-3 Mike Bishop beat Graham Hoskin 3-0 Mike Bishop beat John Chandler 3-1 Earl Sweeney lost to Shahzad Waseem 1-3 Earl Sweeney lost to Graham Hoskin 0-3 Earl Sweeney beat John Chandler 3-0 Martyn Todd/Earl Sweeney beat Shahzad Waseem/Graham Hoskin 3-2

B. G. N. (Banbury) A against Wellesbourne result 3-7 entered on 09/01/2003

Paul Rowan lost to Andy Cockerill 0-3 Paul Rowan lost to Pete Dunnett 0-3 Paul Rowan beat Julie Richardson 3-0 Sam Clarke lost to Andy Cockerill 0-3 Sam Clarke lost to Pete Dunnett 0-3 Sam Clarke beat Julie Richardson 3-1 Malcolm Macfarlane lost to Andy Cockerill 0-3 Malcolm Macfarlane lost to Pete Dunnett 0-3 Malcolm Macfarlane beat Julie Richardson 3-2 Paul Rowan/Sam Clarke lost to Andy Cockerill/Pete Dunnett 0-3

Phoenix 'A' against Flavels result 6-4 entered on 14/02/2003

Martin Tallis lost to Len Coonan 0-3 Martin Tallis beat Mick Bennett 3-0 Martin Tallis beat Roger Potts 3-1 Alan Stockham beat Len Coonan 3-0 Alan Stockham beat Mick Bennett 3-1 Alan Stockham beat Roger Potts 3-1 Len Coonan w/o Mick Bennett w/o Roger Potts w/o Martin Tallis/Alan Stockham beat Len Coonan/John Earles 3-2

Wellesbourne against St. Georges 'A' result 6-4 entered on 23/01/2003

Andy Cockerill beat Martyn Todd 3-0 Andy Cockerill beat Mike Bishop 3-1 Andy Cockerill w/o Julie Richardson lost to Martyn Todd 0-3 Julie Richardson lost to Mike Bishop 0-3 Julie Richardson w/o Pete Dunnett beat Martyn Todd 3-2 Pete Dunnett lost to Mike Bishop 1-3 Pete Dunnett w/o Jim Betts/Pete Dunnett lost to Martyn Todd/Mike Bishop 0-3

Colebridge 'A' against AP Sports 'A' result 8-2 entered on 14/02/2003

Shahzad Waseem beat Ron Vose 3-0 Shahzad Waseem beat Andrew Meredith 3-0 Shahzad Waseem beat Edward Freeman 3-0 Graham Hoskin lost to Ron Vose 1-3 Graham Hoskin beat Andrew Meredith 3-1 Graham Hoskin beat Edward Freeman 3-0 John Chandler lost to Ron Vose 1-3 John Chandler beat Andrew Meredith 3-1 John Chandler beat Edward Freeman 3-0 Shahzad Waseem/Graham Hoskin beat Ron Vose/Andrew Meredith 3-1

Whitnash 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 5-5 entered on 23/01/2003

Jon Williams beat Alan Hewitt 3-1 Jon Williams beat Dave Grundy 3-0 Jon Williams beat Sohail Caratella 3-0 Kevyn Ariss lost to Alan Hewitt 2-3 Kevyn Ariss lost to Dave Grundy 1-3 Kevyn Ariss lost to Sohail Caratella 0-3 Mark Woolerton lost to Alan Hewitt 2-3 Mark Woolerton beat Dave Grundy 3-2 Mark Woolerton beat Sohail Caratella 3-1 Jon Williams/Mark Woolerton lost to Alan Hewitt/Dave Grundy 0-3

W.C.C. 'B' against Colebridge 'B' result 2-8 entered on 23/01/2003

Derek Harwood beat Michael Rinnhofer 3-2 Derek Harwood lost to Neil Wheatley 0-3 Derek Harwood beat John Taylor 3-2 Reg Warnes lost to Michael Rinnhofer 1-3 Reg Warnes lost to Neil Wheatley 1-3 Reg Warnes lost to John Taylor 0-3 David Fordham lost to Michael Rinnhofer 0-3 David Fordham lost to Neil Wheatley 0-3 David Fordham lost to John Taylor 0-3 Derek Harwood/David Fordham lost to Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 1-3

W.C.C. 'A' against Phoenix 'A' result 10-0 entered on 23/01/2003

Mark Jackson beat Martin Tallis 3-0 Mark Jackson beat Alan Stockham 3-2 Mark Jackson beat Brett Medforth 3-1 Phil Paine beat Martin Tallis 3-0 Phil Paine beat Alan Stockham 3-0 Phil Paine beat Brett Medforth 3-0 Clive Irwin beat Martin Tallis 3-0 Clive Irwin beat Alan Stockham 3-0 Clive Irwin beat Brett Medforth 3-1 Phil Paine/Clive Irwin beat Martin Tallis/Alan Stockham 3-0

Flavels against B. G. N. (Banbury) A result 1-9 entered on 23/01/2003

Len Coonan lost to Zhao Shuang 0-3 Len Coonan beat Simon Nolan 3-1 Len Coonan lost to Sam Clarke 1-3 John Earles lost to Zhao Shuang 0-3 John Earles lost to Simon Nolan 0-3 John Earles lost to Sam Clarke 0-3 Mick Bennett lost to Zhao Shuang 0-3 Mick Bennett lost to Simon Nolan 1-3 Mick Bennett lost to Sam Clarke 0-3 Len Coonan/Mick Bennett lost to Zhao Shuang/Sam Clarke 1-3

Nuneaton (Bucks P) against Colebridge 'A' result 2-8 entered on 14/02/2003

Dave Grundy lost to Shahzad Waseem 1-3 Dave Grundy beat Graham Hoskin 3-2 Dave Grundy beat John Chandler 3-2 Alan Hewitt lost to Shahzad Waseem 0-3 Alan Hewitt lost to Graham Hoskin 1-3 Alan Hewitt lost to John Chandler 2-3 Arun Jogi lost to Shahzad Waseem 0-3 Arun Jogi lost to Graham Hoskin 0-3 Arun Jogi lost to John Chandler 2-3 Dave Grundy/Arun Jogi lost to Shahzad Waseem/Graham Hoskin 0-3

AP Sports 'A' against Wellesbourne result 2-8 entered on 23/01/2003

Ron Vose lost to Andy Cockerill 1-3 Ron Vose beat Pete Dunnett 3-2 Ron Vose beat Jim Betts 3-0 Andrew Meredith lost to Andy Cockerill 0-3 Andrew Meredith lost to Pete Dunnett 0-3 Andrew Meredith lost to Jim Betts 2-3 Edward Freeman lost to Andy Cockerill 1-3 Edward Freeman lost to Pete Dunnett 0-3 Edward Freeman lost to Jim Betts 2-3 Ron Vose/Andrew Meredith lost to Andy Cockerill/Pete Dunnett 1-3

Flavels against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 14/02/2003

Mick Bennett lost to Mark Jackson 1-3 Mick Bennett lost to Phil Paine 0-3 Mick Bennett lost to Clive Irwin 0-3 Roger Potts lost to Mark Jackson 0-3 Roger Potts lost to Phil Paine 0-3 Roger Potts lost to Clive Irwin 0-3 Trevor Bradley lost to Mark Jackson 2-3 Trevor Bradley lost to Phil Paine 0-3 Trevor Bradley lost to Clive Irwin 0-3 Mick Bennett/Trevor Bradley lost to Phil Paine/Clive Irwin 1-3

Phoenix 'A' against W.C.C. 'B' result 8-2 entered on 14/02/2003

Alan Stockham beat Reg Warnes 3-1 Alan Stockham beat Derek Harwood 3-1 Alan Stockham beat David Fordham 3-1 Brett Medforth beat Reg Warnes 3-2 Brett Medforth lost to Derek Harwood 2-3 Brett Medforth beat David Fordham 3-1 Alan Jones lost to Reg Warnes 1-3 Alan Jones beat Derek Harwood 3-0 Alan Jones beat David Fordham 3-2 Alan Stockham/Brett Medforth beat Derek Harwood/David Fordham 3-1

St. Georges 'A' against B. G. N. (Banbury) A result 9-1 entered on 23/01/2003

Mike Bishop beat Sam Clarke 3-2 Mike Bishop beat Paul Rowan 3-1 Mike Bishop beat Malcolm Macfarlane 3-0 Earl Sweeney beat Sam Clarke 3-1 Earl Sweeney lost to Paul Rowan 1-3 Earl Sweeney beat Malcolm Macfarlane 3-0 Martyn Todd beat Sam Clarke 3-0 Martyn Todd beat Paul Rowan 3-1 Martyn Todd beat Malcolm Macfarlane 3-1 Mike Bishop/Martyn Todd beat Sam Clarke/Zhao Shuang 3-0

Colebridge 'B' against Whitnash 'A' result 3-7 entered on 14/02/2003

Michael Rinnhofer lost to Jon Williams 1-3 Michael Rinnhofer lost to Mark Woolerton 1-3 Michael Rinnhofer beat Ian Perry 3-1 Neil Wheatley beat Jon Williams 3-1 Neil Wheatley lost to Mark Woolerton 1-3 Neil Wheatley beat Ian Perry 3-2 John Taylor lost to Jon Williams 1-3 John Taylor lost to Mark Woolerton 1-3 John Taylor lost to Ian Perry 2-3 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley lost to Jon Williams/Mark Woolerton 0-3

St. Georges 'A' against AP Sports 'A' result 6-4 entered on 14/02/2003

Martyn Todd beat Edward Freeman 3-1 Bert Banks lost to Ron Vose 1-3 Bert Banks beat Andrew Meredith 3-0 Bert Banks beat Edward Freeman 3-0 Earl Sweeney/Martyn Todd lost to Ron Vose/Andrew Meredith 0-3 Earl Sweeney lost to Ron Vose 0-3 Earl Sweeney beat Andrew Meredith 3-0 Earl Sweeney beat Edward Freeman 3-0 Martyn Todd lost to Ron Vose 0-3 Martyn Todd beat Andrew Meredith 3-1

B. G. N. (Banbury) A against W.C.C. 'A' result 2-8 entered on 26/02/2003

Paul Rowan lost to Mark Jackson 2-3 Paul Rowan lost to Phil Paine 2-3 Paul Rowan lost to Clive Irwin 2-3 Simon Nolan beat Mark Jackson 3-1 Simon Nolan lost to Phil Paine 2-3 Simon Nolan beat Clive Irwin 3-0 Sam Clarke lost to Mark Jackson 0-3 Sam Clarke lost to Phil Paine 0-3 Sam Clarke lost to Clive Irwin 2-3 Simon Nolan/Sam Clarke lost to Mark Jackson/Phil Paine 0-3

W.C.C. 'B' against Flavels result 2-8 entered on 14/03/2003

Reg Warnes lost to Len Coonan 0-3 Reg Warnes lost to Roger Potts 0-3 Reg Warnes beat Mick Bennett 3-2 David Fordham lost to Len Coonan 0-3 David Fordham lost to Roger Potts 0-3 David Fordham lost to Mick Bennett 2-3 Matthew Cooper lost to Len Coonan 2-3 Matthew Cooper beat Roger Potts 3-2 Matthew Cooper lost to Mick Bennett 2-3 David Fordham/Matthew Cooper lost to Len Coonan/Mick Bennett 0-3

Whitnash 'A' against Phoenix 'A' result 9-1 entered on 25/04/2003

Jon Williams beat Alan Jones 3-0 Jon Williams beat Alan Stockham 3-1 Jon Williams beat Martin Tallis 3-0 Mark Woolerton beat Alan Jones 3-1 Mark Woolerton beat Alan Stockham 3-1 Mark Woolerton beat Martin Tallis 3-1 Ian Perry beat Alan Jones 3-0 Ian Perry beat Alan Stockham 3-0 Ian Perry lost to Martin Tallis 2-3 Jon Williams/Mark Woolerton beat Martin Tallis/Alan Jones 3-1

Colebridge 'A' against Colebridge 'B' result 9-1 entered on 14/02/2003

Shahzad Waseem beat Michael Rinnhofer 3-0 Shahzad Waseem beat John Taylor 3-0 Shahzad Waseem beat Vikas Bakhshi 3-0 Graham Hoskin lost to Michael Rinnhofer 2-3 Graham Hoskin beat John Taylor 3-0 Graham Hoskin beat Vikas Bakhshi 3-1 John Chandler beat Michael Rinnhofer 3-0 John Chandler beat John Taylor 3-2 John Chandler beat Vikas Bakhshi 3-1 Shahzad Waseem/Graham Hoskin beat Michael Rinnhofer/Vikas Bakhshi 3-0

Wellesbourne against Nuneaton (Bucks P) result 6-4 entered on 25/04/2003

Andy Cockerill beat Matthew Hobday 3-2 Andy Cockerill beat Pete Morris 3-0 Andy Cockerill beat Arun Jogi 3-0 Pete Dunnett lost to Matthew Hobday 1-3 Pete Dunnett beat Pete Morris 3-0 Pete Dunnett beat Arun Jogi 3-0 Jim Betts lost to Matthew Hobday 0-3 Jim Betts lost to Pete Morris 1-3 Jim Betts lost to Arun Jogi 0-3 Andy Cockerill/Pete Dunnett beat Matthew Hobday/Pete Morris 3-1

Flavels against Whitnash 'A' result 0-10 entered on 14/03/2003

Mick Bennett lost to Mark Woolerton 1-3 Mick Bennett lost to Jon Williams 0-3 Mick Bennett lost to Kevyn Ariss 0-3 Roger Potts lost to Mark Woolerton 0-3 Roger Potts lost to Jon Williams 0-3 Roger Potts lost to Kevyn Ariss 0-3 Trevor Bradley lost to Mark Woolerton 1-3 Trevor Bradley lost to Jon Williams 1-3 Trevor Bradley lost to Kevyn Ariss 0-3 Roger Potts/Trevor Bradley lost to Mark Woolerton/Jon Williams 1-3

Phoenix 'A' against Colebridge 'A' result 1-9 entered on 26/02/2003

Brett Medforth lost to Graham Hoskin 1-3 Brett Medforth lost to John Chandler 0-3 Brett Medforth lost to Barry Hunt 0-3 Alan Stockham lost to Graham Hoskin 0-3 Alan Stockham lost to John Chandler 2-3 Alan Stockham lost to Barry Hunt 0-3 Alan Jones lost to Graham Hoskin 1-3 Alan Jones lost to John Chandler 1-3 Alan Jones lost to Barry Hunt 2-3 Alan Stockham/Alan Jones beat Graham Hoskin/John Chandler 3-2

Colebridge 'B' against Wellesbourne result 5-5 entered on 26/02/2003

Neil Wheatley beat Andy Cockerill 3-0 Neil Wheatley beat Jim Betts 3-0 Neil Wheatley beat Pete Dunnett 3-1 John Taylor lost to Andy Cockerill 1-3 John Taylor beat Jim Betts 3-0 John Taylor lost to Pete Dunnett 0-3 Vikas Bakhshi lost to Andy Cockerill 1-3 Vikas Bakhshi beat Jim Betts 3-0 Vikas Bakhshi lost to Pete Dunnett 1-3 Neil Wheatley/Vikas Bakhshi lost to Andy Cockerill/Pete Dunnett 2-3

Nuneaton (Bucks P) against St. Georges 'A' result 6-4 entered on 26/02/2003

Matthew Hobday beat Martyn Todd 3-1 Matthew Hobday beat Earl Sweeney 3-1 Matthew Hobday beat Mike Bishop 3-0 Dave Grundy beat Martyn Todd 3-2 Dave Grundy beat Earl Sweeney 3-1 Dave Grundy beat Mike Bishop 3-1 Sohail Caratella lost to Martyn Todd 2-3 Sohail Caratella lost to Earl Sweeney 0-3 Sohail Caratella lost to Mike Bishop 2-3 Matthew Hobday/Dave Grundy lost to Earl Sweeney/Mike Bishop 2-3

AP Sports 'A' against B. G. N. (Banbury) A result 3-7 entered on 26/02/2003

Ron Vose beat Simon Nolan 3-1 Ron Vose beat Sam Clarke 3-1 Ron Vose beat Paul Rowan 3-2 Andrew Meredith lost to Simon Nolan 0-3 Andrew Meredith lost to Sam Clarke 0-3 Andrew Meredith lost to Paul Rowan 2-3 Edward Freeman lost to Simon Nolan 0-3 Edward Freeman lost to Sam Clarke 0-3 Edward Freeman lost to Paul Rowan 0-3 Ron Vose/Andrew Meredith lost to Simon Nolan/Sam Clarke 1-3

W.C.C. 'A' against W.C.C. 'B' result 9-1 entered on 26/02/2003

Mark Jackson lost to Derek Harwood 2-3 Mark Jackson beat David Fordham 3-0 Mark Jackson beat Reg Warnes 3-0 Phil Paine beat Derek Harwood 3-0 Phil Paine beat David Fordham 3-0 Phil Paine beat Reg Warnes 3-0 Clive Irwin beat Derek Harwood 3-0 Clive Irwin beat David Fordham 3-0 Clive Irwin beat Reg Warnes 3-0 Phil Paine/Clive Irwin beat Derek Harwood/David Fordham 3-0

AP Sports 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 4-6 entered on 26/02/2003

Andrew Meredith lost to Sohail Caratella 0-3 Andrew Meredith lost to Dave Grundy 0-3 Andrew Meredith lost to Arun Jogi 2-3 Ron Vose beat Sohail Caratella 3-0 Ron Vose beat Dave Grundy 3-2 Ron Vose beat Arun Jogi 3-0 Edward Freeman lost to Sohail Caratella 1-3 Edward Freeman lost to Dave Grundy 0-3 Edward Freeman lost to Arun Jogi 1-3 Andrew Meredith/Ron Vose beat Dave Grundy/Arun Jogi 3-1

B. G. N. (Banbury) A against W.C.C. 'B' result 9-1 entered on 01/03/2003

Paul Rowan lost to Derek Harwood 1-3 Paul Rowan beat David Fordham 3-0 Paul Rowan beat Reg Warnes 3-0 Simon Nolan beat Derek Harwood 3-0 Simon Nolan beat David Fordham 3-0 Simon Nolan beat Reg Warnes 3-0 Sam Clarke beat Derek Harwood 3-2 Sam Clarke beat David Fordham 3-0 Sam Clarke beat Reg Warnes 3-1 Simon Nolan/Sam Clarke beat Derek Harwood/David Fordham 3-0

Whitnash 'A' against W.C.C. 'A' result 8-2 entered on 01/03/2003

Jon Williams beat Mark Jackson 3-0 Jon Williams beat Clive Irwin 3-0 Jon Williams lost to Phil Paine 1-3 Ian Perry lost to Mark Jackson 1-3 Ian Perry beat Clive Irwin 3-1 Ian Perry beat Phil Paine 3-2 Mark Woolerton beat Mark Jackson 3-0 Mark Woolerton beat Clive Irwin 3-0 Mark Woolerton beat Phil Paine 3-1 Jon Williams/Mark Woolerton beat Mark Jackson/Clive Irwin 3-1

Colebridge 'A' against Flavels result 10-0 entered on 01/03/2003

Graham Hoskin beat Len Coonan 3-1 Graham Hoskin beat Roger Potts 3-1 Graham Hoskin beat Mick Bennett 3-0 John Chandler beat Len Coonan 3-0 John Chandler beat Roger Potts 3-0 John Chandler beat Mick Bennett 3-1 Barry Hunt beat Len Coonan 3-2 Barry Hunt beat Roger Potts 3-1 Barry Hunt beat Mick Bennett 3-0 Graham Hoskin/John Chandler beat Len Coonan/Roger Potts 3-1

Wellesbourne against Phoenix 'A' result 6-4 entered on 01/03/2003

Andy Cockerill beat Alan Stockham 3-0 Andy Cockerill beat Brett Medforth 3-0 Andy Cockerill beat Alan Jones 3-1 Pete Dunnett beat Alan Stockham 3-0 Pete Dunnett beat Brett Medforth 3-1 Pete Dunnett lost to Alan Jones 2-3 Julie Richardson lost to Alan Stockham 1-3 Julie Richardson lost to Brett Medforth 0-3 Julie Richardson lost to Alan Jones 1-3 Andy Cockerill/Pete Dunnett beat Brett Medforth/Alan Jones 3-0

St. Georges 'A' against Colebridge 'B' result 10-0 entered on 26/02/2003

Martyn Todd beat Michael Rinnhofer 3-2 Martyn Todd beat Vikas Bakhshi 3-1 Martyn Todd beat John Taylor 3-0 Earl Sweeney beat Michael Rinnhofer 3-1 Earl Sweeney beat Vikas Bakhshi 3-0 Earl Sweeney beat John Taylor 3-1 Mike Bishop beat Michael Rinnhofer 3-2 Mike Bishop beat Vikas Bakhshi 3-0 Mike Bishop beat John Taylor 3-1 Martyn Todd/Mike Bishop beat Michael Rinnhofer/John Taylor 3-0

Nuneaton (Bucks P) against B. G. N. (Banbury) A result 8-2 entered on 27/02/2003

Pete Morris beat Malcolm Macfarlane 3-2 Alan Hewitt/Pete Morris beat Simon Nolan/Sam Clarke 3-1 Alan Hewitt beat Simon Nolan 3-1 Alan Hewitt beat Sam Clarke 3-0 Alan Hewitt beat Malcolm Macfarlane 3-1 Mick Alsopp lost to Simon Nolan 0-3 Mick Alsopp beat Sam Clarke 3-1 Mick Alsopp beat Malcolm Macfarlane 3-0 Pete Morris lost to Simon Nolan 1-3 Pete Morris beat Sam Clarke 3-2

W.C.C. 'B' against Whitnash 'A' result 0-10 entered on 01/03/2003

Derek Harwood lost to Jon Williams 0-3 Derek Harwood lost to Mark Woolerton 1-3 Derek Harwood lost to Kevyn Ariss 2-3 Reg Warnes lost to Jon Williams 0-3 Reg Warnes lost to Mark Woolerton 1-3 Reg Warnes lost to Kevyn Ariss 0-3 David Fordham lost to Jon Williams 0-3 David Fordham lost to Mark Woolerton 0-3 David Fordham lost to Kevyn Ariss 0-3 Derek Harwood/David Fordham lost to Jon Williams/Mark Woolerton 0-3

W.C.C. 'A' against Colebridge 'A' result 4-6 entered on 01/03/2003

Mark Jackson lost to Shahzad Waseem 1-3 Mark Jackson lost to Graham Hoskin 0-3 Mark Jackson beat John Chandler 3-1 Phil Paine lost to Shahzad Waseem 0-3 Phil Paine lost to Graham Hoskin 1-3 Phil Paine beat John Chandler 3-2 Clive Irwin lost to Shahzad Waseem 1-3 Clive Irwin beat Graham Hoskin 3-2 Clive Irwin beat John Chandler 3-0 Mark Jackson/Clive Irwin lost to Shahzad Waseem/Graham Hoskin 0-3

Flavels against Wellesbourne result 3-7 entered on 14/03/2003

Len Coonan lost to Andy Cockerill 1-3 Len Coonan lost to Pete Dunnett 1-3 Len Coonan beat Jim Betts 3-1 Roger Potts lost to Andy Cockerill 0-3 Roger Potts lost to Pete Dunnett 0-3 Roger Potts beat Jim Betts 3-1 Mick Bennett lost to Andy Cockerill 0-3 Mick Bennett lost to Pete Dunnett 0-3 Mick Bennett beat Jim Betts 3-1 Len Coonan/Mick Bennett lost to Andy Cockerill/Pete Dunnett 0-3

Phoenix 'A' against St. Georges 'A' result 2-8 entered on 01/03/2003

Alan Stockham lost to Martyn Todd 0-3 Alan Stockham lost to Mike Bishop 0-3 Alan Stockham beat Bert Banks 3-2 Brett Medforth lost to Martyn Todd 0-3 Brett Medforth lost to Mike Bishop 0-3 Brett Medforth lost to Bert Banks 0-3 Martin Tallis lost to Martyn Todd 0-3 Martin Tallis lost to Mike Bishop 0-3 Martin Tallis beat Bert Banks 3-1 Alan Stockham/Brett Medforth lost to Mike Bishop/Martyn Todd 0-3

Colebridge 'B' against AP Sports 'A' result 7-3 entered on 01/03/2003

Michael Rinnhofer lost to Ron Vose 2-3 Michael Rinnhofer beat Andrew Meredith 3-0 Michael Rinnhofer beat Edward Freeman 3-1 Neil Wheatley lost to Ron Vose 0-3 Neil Wheatley beat Andrew Meredith 3-0 Neil Wheatley beat Edward Freeman 3-0 Vikas Bakhshi lost to Ron Vose 0-3 Vikas Bakhshi beat Andrew Meredith 3-2 Vikas Bakhshi beat Edward Freeman 3-0 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley beat Ron Vose/Andrew Meredith 3-0

B. G. N. (Banbury) A against Whitnash 'A' result 1-9 entered on 11/04/2003

Simon Nolan lost to Jon Williams 2-3 Simon Nolan lost to Mark Woolerton 1-3 Simon Nolan beat Ian Perry 3-0 Paul Rowan lost to Jon Williams 0-3 Paul Rowan lost to Mark Woolerton 0-3 Paul Rowan lost to Ian Perry 1-3 Sam Clarke lost to Jon Williams 0-3 Sam Clarke lost to Mark Woolerton 0-3 Sam Clarke lost to Ian Perry 1-3 Simon Nolan/Sam Clarke lost to Jon Williams/Mark Woolerton 0-3

St. Georges 'A' against Flavels result 10-0 entered on 17/03/2003

Earl Sweeney beat Mick Bennett 3-1 Earl Sweeney beat Roger Potts 3-1 Earl Sweeney w/o Mike Bishop beat Mick Bennett 3-0 Mike Bishop beat Roger Potts 3-0 Mike Bishop w/o Martyn Todd beat Mick Bennett 3-1 Martyn Todd beat Roger Potts 3-0 Martyn Todd w/o Mike Bishop/Martyn Todd beat Mick Bennett/Roger Potts 3-0

AP Sports 'A' against Phoenix 'A' result 0-0 entered on 09/05/2003

1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void

Nuneaton (Bucks P) against Colebridge 'B' result 6-4 entered on 09/05/2003

Matthew Hobday beat Michael Rinnhofer 3-1 Matthew Hobday beat Neil Wheatley 3-1 Matthew Hobday beat Vikas Bakhshi 3-0 Sohail Caratella beat Michael Rinnhofer 3-0 Sohail Caratella lost to Neil Wheatley 0-3 Sohail Caratella lost to Vikas Bakhshi 0-3 Neil Matthams beat Michael Rinnhofer 3-1 Neil Matthams lost to Neil Wheatley 2-3 Neil Matthams beat Vikas Bakhshi 3-1 Sohail Caratella/Neil Matthams lost to Neil Wheatley/Vikas Bakhshi 1-3

Wellesbourne against W.C.C. 'A' result 4-6 entered on 11/04/2003

Andy Cockerill lost to Mark Jackson 2-3 Andy Cockerill beat Phil Paine 3-2 Andy Cockerill beat Clive Irwin 3-0 Pete Dunnett beat Mark Jackson 3-2 Pete Dunnett lost to Phil Paine 2-3 Pete Dunnett beat Clive Irwin 3-1 Julie Richardson lost to Mark Jackson 0-3 Julie Richardson lost to Phil Paine 0-3 Julie Richardson lost to Clive Irwin 1-3 Andy Cockerill/Julie Richardson lost to Mark Jackson/Phil Paine 1-3

Colebridge 'A' against W.C.C. 'B' result 9-1 entered on 11/04/2003

Graham Hoskin beat Reg Warnes 3-0 Graham Hoskin beat Derek Harwood 3-0 Graham Hoskin w/o John Chandler beat Reg Warnes 3-1 John Chandler lost to Derek Harwood 1-3 John Chandler w/o Barry Hunt beat Reg Warnes 3-0 Barry Hunt beat Derek Harwood 3-1 Barry Hunt w/o Graham Hoskin/John Chandler beat Reg Warnes/Derek Harwood 3-0

Whitnash 'A' against Colebridge 'A' result 4-6 entered on 11/04/2003

Jon Williams lost to Shahzad Waseem 0-3 Jon Williams beat Graham Hoskin 3-0 Jon Williams beat John Chandler 3-0 Mark Woolerton lost to Shahzad Waseem 0-3 Mark Woolerton beat Graham Hoskin 3-1 Mark Woolerton beat John Chandler 3-0 Kevyn Ariss lost to Shahzad Waseem 0-3 Kevyn Ariss lost to Graham Hoskin 2-3 Kevyn Ariss lost to John Chandler 2-3 Jon Williams/Mark Woolerton lost to Shahzad Waseem/Graham Hoskin 0-3

Colebridge 'B' against B. G. N. (Banbury) A result 9-1 entered on 11/04/2003

Michael Rinnhofer beat Sam Clarke 3-1 Michael Rinnhofer lost to Paul Rowan 1-3 Michael Rinnhofer w/o Neil Wheatley beat Sam Clarke 3-1 Neil Wheatley beat Paul Rowan 3-1 Neil Wheatley w/o John Taylor beat Sam Clarke 3-2 John Taylor beat Paul Rowan 3-0 John Taylor w/o Michael Rinnhofer/Neil Wheatley beat Sam Clarke/Paul Rowan 3-2

Phoenix 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 1-9 entered on 11/04/2003

Martin Tallis lost to Alan Hewitt 1-3 Martin Tallis lost to Dave Grundy 0-3 Martin Tallis beat Neil Matthams 3-1 Brett Medforth lost to Alan Hewitt 0-3 Brett Medforth lost to Dave Grundy 2-3 Brett Medforth lost to Neil Matthams 0-3 Alan Hewitt w/o Dave Grundy w/o Neil Matthams w/o / w/o

Flavels against AP Sports 'A' result 7-3 entered on 25/04/2003

Trevor Bradley beat Ron Vose 3-2 Trevor Bradley beat Andrew Meredith 3-1 Trevor Bradley beat Terry Smith 3-2 Len Coonan lost to Ron Vose 0-3 Len Coonan beat Andrew Meredith 3-0 Len Coonan beat Terry Smith 3-1 Roger Potts lost to Ron Vose 2-3 Roger Potts beat Andrew Meredith 3-1 Roger Potts lost to Terry Smith 0-3 Trevor Bradley/Len Coonan beat Andrew Meredith/Terry Smith 3-0

W.C.C. 'B' against Wellesbourne result 3-7 entered on 11/04/2003

Reg Warnes lost to Andy Cockerill 0-3 Reg Warnes lost to Gary Stewart 0-3 Reg Warnes beat Julie Richardson 3-1 David Fordham lost to Andy Cockerill 0-3 David Fordham lost to Gary Stewart 0-3 David Fordham beat Julie Richardson 3-1 Derek Harwood lost to Andy Cockerill 0-3 Derek Harwood lost to Gary Stewart 0-3 Derek Harwood beat Julie Richardson 3-1 David Fordham/Derek Harwood lost to Andy Cockerill/Gary Stewart 0-3

W.C.C. 'A' against St. Georges 'A' result 7-3 entered on 11/04/2003

Mark Jackson beat Mike Bishop 3-1 Mark Jackson beat Earl Sweeney 3-1 Mark Jackson beat Brian Aston 3-1 Phil Paine lost to Mike Bishop 1-3 Phil Paine beat Earl Sweeney 3-1 Phil Paine beat Brian Aston 3-1 Clive Irwin beat Mike Bishop 3-0 Clive Irwin lost to Earl Sweeney 2-3 Clive Irwin beat Brian Aston 3-1 Mark Jackson/Phil Paine lost to Mike Bishop/Earl Sweeney 1-3

Wellesbourne against Whitnash 'A' result 1-9 entered on 11/04/2003

Andy Cockerill lost to Jon Williams 0-3 Andy Cockerill lost to Mark Woolerton 0-3 Andy Cockerill beat Ian Perry 3-0 Jim Betts lost to Jon Williams 0-3 Jim Betts lost to Mark Woolerton 0-3 Jim Betts lost to Ian Perry 1-3 Julie Richardson lost to Jon Williams 0-3 Julie Richardson lost to Mark Woolerton 1-3 Julie Richardson lost to Ian Perry 0-3 Andy Cockerill/Julie Richardson lost to Jon Williams/Mark Woolerton 1-3

Colebridge 'B' against Phoenix 'A' result 10-0 entered on 11/04/2003

Michael Rinnhofer beat Alan Stockham 3-2 Michael Rinnhofer beat Brett Medforth 3-1 Michael Rinnhofer beat Martin Tallis 3-0 Neil Wheatley beat Alan Stockham 3-0 Neil Wheatley beat Brett Medforth 3-0 Neil Wheatley beat Martin Tallis 3-0 John Taylor beat Alan Stockham 3-1 John Taylor beat Brett Medforth 3-0 John Taylor beat Martin Tallis 3-2 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley beat Alan Stockham/Brett Medforth 3-1

Nuneaton (Bucks P) against Flavels result 8-2 entered on 11/04/2003

Mick Alsopp beat Len Coonan 3-0 Mick Alsopp beat Roger Potts 3-0 Mick Alsopp beat Mick Bennett 3-0 Pete Morris lost to Len Coonan 2-3 Pete Morris lost to Roger Potts 1-3 Pete Morris beat Mick Bennett 3-0 Arun Jogi beat Len Coonan 3-0 Arun Jogi beat Roger Potts 3-1 Arun Jogi beat Mick Bennett 3-0 Pete Morris/Arun Jogi beat Roger Potts/Mick Bennett 3-0

AP Sports 'A' against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 11/04/2003

Andrew Meredith lost to Mark Jackson 0-3 Andrew Meredith lost to Phil Paine 0-3 Andrew Meredith lost to Clive Irwin 0-3 Edward Freeman lost to Mark Jackson 0-3 Edward Freeman lost to Phil Paine 0-3 Edward Freeman lost to Clive Irwin 0-3 Gerald Taylor lost to Mark Jackson 0-3 Gerald Taylor lost to Phil Paine 0-3 Gerald Taylor lost to Clive Irwin 1-3 Andrew Meredith/Gerald Taylor lost to Mark Jackson/Clive Irwin 0-3

St. Georges 'A' against W.C.C. 'B' result 8-2 entered on 11/04/2003

Martyn Todd lost to Derek Harwood 1-3 Bert Banks beat Reg Warnes 3-1 Bert Banks beat David Fordham 3-0 Bert Banks lost to Derek Harwood 0-3 Martyn Todd/Mike Bishop beat Reg Warnes/David Fordham 3-0 Mike Bishop beat Reg Warnes 3-0 Mike Bishop beat David Fordham 3-0 Mike Bishop beat Derek Harwood 3-1 Martyn Todd beat Reg Warnes 3-0 Martyn Todd beat David Fordham 3-0

B. G. N. (Banbury) A against Colebridge 'A' result 4-6 entered on 25/04/2003

Zhao Shuang lost to Shahzad Waseem 0-3 Zhao Shuang beat Graham Hoskin 3-0 Zhao Shuang beat John Chandler 3-0 Paul Rowan lost to Shahzad Waseem 0-3 Paul Rowan beat Graham Hoskin 3-2 Paul Rowan beat John Chandler 3-1 Sam Clarke lost to Shahzad Waseem 2-3 Sam Clarke lost to Graham Hoskin 2-3 Sam Clarke lost to John Chandler 2-3 Zhao Shuang/Sam Clarke lost to Shahzad Waseem/Graham Hoskin 2-3

Phoenix 'A' against B. G. N. (Banbury) A result 3-7 entered on 25/04/2003

Martin Tallis beat Paul Rowan 3-2 Martin Tallis lost to Simon Nolan 1-3 Martin Tallis lost to Sam Clarke 1-3 Brett Medforth lost to Paul Rowan 0-3 Brett Medforth lost to Simon Nolan 1-3 Brett Medforth lost to Sam Clarke 0-3 Alan Jones beat Paul Rowan 3-2 Alan Jones lost to Simon Nolan 1-3 Alan Jones beat Sam Clarke 3-2 Brett Medforth/Alan Jones lost to Paul Rowan/Sam Clarke 1-3

Colebridge 'A' against Wellesbourne result 4-6 entered on 11/04/2003

John Chandler beat Jim Betts 3-0 John Chandler lost to Pete Dunnett 0-3 Shahzad Waseem/John Chandler lost to Andy Cockerill/Pete Dunnett 1-3 Shahzad Waseem beat Andy Cockerill 3-0 Shahzad Waseem beat Jim Betts 3-0 Shahzad Waseem beat Pete Dunnett 3-0 Andy Cockerill w/o Jim Betts w/o Graham Hoskin lost to Pete Dunnett 1-3 John Chandler lost to Andy Cockerill 1-3

Whitnash 'A' against St. Georges 'A' result 9-1 entered on 11/04/2003

Jon Williams beat Mike Bishop 3-0 Jon Williams beat Earl Sweeney 3-1 Jon Williams beat Brian Aston 3-0 Mark Woolerton lost to Mike Bishop 1-3 Mark Woolerton beat Earl Sweeney 3-0 Mark Woolerton beat Brian Aston 3-0 Kevyn Ariss beat Mike Bishop 3-2 Kevyn Ariss beat Earl Sweeney 3-2 Kevyn Ariss beat Brian Aston 3-0 Jon Williams/Mark Woolerton beat Mike Bishop/Earl Sweeney 3-0

W.C.C. 'B' against AP Sports 'A' result 3-7 entered on 11/04/2003

Reg Warnes lost to Ron Vose 1-3 Reg Warnes lost to Andrew Meredith 1-3 Reg Warnes beat Edward Freeman 3-0 David Fordham lost to Ron Vose 0-3 David Fordham lost to Andrew Meredith 0-3 David Fordham lost to Edward Freeman 2-3 Derek Harwood lost to Ron Vose 1-3 Derek Harwood beat Andrew Meredith 3-1 Derek Harwood beat Edward Freeman 3-0 Reg Warnes/Derek Harwood lost to Ron Vose/Andrew Meredith 1-3

W.C.C. 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 4-6 entered on 11/04/2003

Mark Jackson lost to Matthew Hobday 1-3 Mark Jackson beat Alan Hewitt 3-0 Mark Jackson beat Neil Matthams 3-1 Phil Paine lost to Matthew Hobday 1-3 Phil Paine lost to Alan Hewitt 0-3 Phil Paine beat Neil Matthams 3-1 Clive Irwin lost to Matthew Hobday 0-3 Clive Irwin lost to Alan Hewitt 2-3 Clive Irwin beat Neil Matthams 3-2 Mark Jackson/Clive Irwin lost to Matthew Hobday/Alan Hewitt 1-3

Flavels against Colebridge 'B' result 3-7 entered on 11/04/2003

Len Coonan lost to Michael Rinnhofer 0-3 Len Coonan beat John Taylor 3-2 Len Coonan beat Vikas Bakhshi 3-2 Roger Potts lost to Michael Rinnhofer 1-3 Roger Potts lost to John Taylor 1-3 Roger Potts lost to Vikas Bakhshi 0-3 Mick Bennett lost to Michael Rinnhofer 0-3 Mick Bennett beat John Taylor 3-2 Mick Bennett lost to Vikas Bakhshi 0-3 Len Coonan/Roger Potts lost to Michael Rinnhofer/Vikas Bakhshi 0-3

Back to Division Table