Make your own free website on Tripod.com

Division 1 Match Results 2001-02

Free Church 'A' against Phoenix 'A' result 4-6 entered on 28/10/2001

Jaz Allen-Sutton lost to Jas Singh Dhillon 0-3 Jaz Allen-Sutton lost to Alan Jones 0-3 Jaz Allen-Sutton beat Ken Roberts 3-0 Kelly Sibley lost to Jas Singh Dhillon 2-3 Kelly Sibley beat Alan Jones 3-2 Kelly Sibley beat Ken Roberts 3-0 Jonathan Cox lost to Jas Singh Dhillon 0-3 Jonathan Cox lost to Alan Jones 1-3 Jonathan Cox beat Ken Roberts 3-0 Kelly Sibley/Jaz Allen-Sutton lost to Alan Jones/Jas Singh Dhillon 1-3

Whitnash 'A' against St. Georges 'B' result 9-1 entered on 14/03/2002

Jon Williams beat Alf Chapman 3-0 Jon Williams beat Rob Warnes 3-0 Jon Williams beat Tracey Fletcher 3-0 Kevyn Ariss beat Alf Chapman 3-1 Kevyn Ariss beat Rob Warnes 3-0 Kevyn Ariss beat Tracey Fletcher 3-0 Ian Perry lost to Alf Chapman 1-3 Ian Perry beat Rob Warnes 3-2 Ian Perry beat Tracey Fletcher 3-0 Jon Williams/Kevyn Ariss beat Rob Warnes/Tracey Fletcher 3-0

Colebridge 'A' against St. Georges 'A' result 4-6 entered on 28/10/2001

Barry Hunt lost to Mike Bishop 1-3 Barry Hunt beat Earl Sweeney 3-1 Barry Hunt beat Brian Aston 3-0 John Chandler lost to Mike Bishop 1-3 John Chandler lost to Earl Sweeney 2-3 John Chandler beat Brian Aston 3-0 Graham Hoskin lost to Mike Bishop 1-3 Graham Hoskin lost to Earl Sweeney 0-3 Graham Hoskin beat Brian Aston 3-2 John Chandler/Graham Hoskin lost to Mike Bishop/Earl Sweeney 1-3

AP Sports 'A' against Colebridge 'B' result 6-4 entered on 14/03/2002

Andrew Meredith lost to Vikas Bakhshi 0-3 Andrew Meredith lost to Neil Wheatley 1-3 Andrew Meredith lost to John Taylor 1-3 Terry Smith beat Vikas Bakhshi 3-2 Terry Smith lost to Neil Wheatley 0-3 Terry Smith beat John Taylor 3-2 Ron Vose beat Vikas Bakhshi 3-0 Ron Vose beat Neil Wheatley 3-0 Ron Vose beat John Taylor 3-1 Terry Smith/Ron Vose beat Neil Wheatley/John Taylor 3-1

Wellesbourne against Whitnash 'B' result 10-0 entered on 22/11/2001

Andy Cockerill beat Dennis Woodhead 3-0 Andy Cockerill beat Graeme Cunnington 3-0 Andy Cockerill beat Elizabeth Haynes 3-0 Pete Dunnett beat Dennis Woodhead 3-0 Pete Dunnett beat Graeme Cunnington 3-0 Pete Dunnett beat Elizabeth Haynes 3-1 Gary Stewart beat Dennis Woodhead 3-0 Gary Stewart beat Graeme Cunnington 3-0 Gary Stewart beat Elizabeth Haynes 3-1 Pete Dunnett/Gary Stewart beat Dennis Woodhead/Graeme Cunnington 3-0

Nuneaton (Bucks P) against W.C.C. 'A' result 3-7 entered on 28/10/2001

Andy Lebutt lost to Mark Jackson 1-3 Andy Lebutt beat Clive Irwin 3-2 Andy Lebutt beat Phil Paine 3-2 Nigel Stretton lost to Mark Jackson 0-3 Nigel Stretton lost to Clive Irwin 2-3 Nigel Stretton lost to Phil Paine 1-3 Dave Grundy lost to Mark Jackson 2-3 Dave Grundy lost to Clive Irwin 1-3 Dave Grundy lost to Phil Paine 2-3 Andy Lebutt/Dave Grundy beat Mark Jackson/Phil Paine 3-1

W.C.C. 'A' against Wellesbourne result 7-3 entered on 28/10/2001

Phil Paine beat Pete Dunnett 3-0 Phil Paine beat Cosmo Graham 3-2 Phil Paine beat Gary Stewart 3-1 Mark Jackson lost to Pete Dunnett 1-3 Mark Jackson lost to Cosmo Graham 1-3 Mark Jackson beat Gary Stewart 3-2 Clive Irwin beat Pete Dunnett 3-2 Clive Irwin lost to Cosmo Graham 2-3 Clive Irwin beat Gary Stewart 3-1 Phil Paine/Clive Irwin beat Pete Dunnett/Cosmo Graham 3-1

Whitnash 'B' against AP Sports 'A' result 6-4 entered on 28/10/2001

Elizabeth Haynes beat Andrew Meredith 3-2 Elizabeth Haynes beat Terry Smith 3-0 Elizabeth Haynes beat Samantha Meredith 3-0 Dennis Woodhead beat Andrew Meredith 3-2 Dennis Woodhead lost to Terry Smith 2-3 Dennis Woodhead beat Samantha Meredith 3-2 Graeme Cunnington lost to Andrew Meredith 0-3 Graeme Cunnington lost to Terry Smith 1-3 Graeme Cunnington lost to Samantha Meredith 0-3 Dennis Woodhead/Elizabeth Haynes beat Andrew Meredith/Terry Smith 3-2

Colebridge 'B' against Colebridge 'A' result 1-9 entered on 28/10/2001

Michael Rinnhofer lost to Barry Hunt 2-3 Michael Rinnhofer lost to Roy Prosser 0-3 Michael Rinnhofer lost to Graham Hoskin 1-3 John Taylor lost to Barry Hunt 0-3 John Taylor lost to Roy Prosser 0-3 John Taylor lost to Graham Hoskin 1-3 Vikas Bakhshi lost to Barry Hunt 0-3 Vikas Bakhshi lost to Roy Prosser 0-3 Vikas Bakhshi beat Graham Hoskin 3-0 Michael Rinnhofer/John Taylor lost to Barry Hunt/Graham Hoskin 0-3

St. Georges 'A' against Whitnash 'A' result 4-6 entered on 14/03/2002

Martyn Todd lost to Jon Williams 1-3 Martyn Todd beat Kevyn Ariss 3-2 Martyn Todd beat Ian Perry 3-2 Earl Sweeney lost to Jon Williams 0-3 Earl Sweeney lost to Kevyn Ariss 0-3 Earl Sweeney beat Ian Perry 3-0 Mike Bishop lost to Jon Williams 2-3 Mike Bishop lost to Kevyn Ariss 2-3 Mike Bishop beat Ian Perry 3-0 Martyn Todd/Mike Bishop lost to Jon Williams/Kevyn Ariss 1-3

St. Georges 'B' against Free Church 'A' result 7-3 entered on 27/10/2001

Rob Bennett beat Jaz Allen-Sutton 3-1 Rob Bennett beat Jonathan Cox 3-0 Rob Bennett beat Stuart Mills 3-0 Alf Chapman beat Jaz Allen-Sutton 3-0 Alf Chapman beat Jonathan Cox 3-2 Alf Chapman beat Stuart Mills 3-1 Tracey Fletcher beat Jaz Allen-Sutton 3-1 Tracey Fletcher lost to Jonathan Cox 1-3 Tracey Fletcher lost to Stuart Mills 1-3 Rob Bennett/Alf Chapman lost to Jonathan Cox/Stuart Mills 2-3

Phoenix 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 2-8 entered on 28/10/2001

Martin Tallis lost to Sohail Caratella 0-3 Martin Tallis beat Alan Jenkins 3-2 Martin Tallis lost to Pete Morris 1-3 Silvanus Ward lost to Sohail Caratella 0-3 Silvanus Ward lost to Alan Jenkins 1-3 Silvanus Ward lost to Pete Morris 2-3 Don Richards lost to Sohail Caratella 0-3 Don Richards lost to Alan Jenkins 0-3 Don Richards lost to Pete Morris 1-3 Martin Tallis/Silvanus Ward beat Sohail Caratella/Alan Jenkins 3-0

Colebridge 'A' against Whitnash 'B' result 10-0 entered on 28/10/2001

Barry Hunt beat Elizabeth Haynes 3-0 Barry Hunt beat Dennis Woodhead 3-0 Barry Hunt beat Graeme Cunnington 3-0 Roy Prosser beat Elizabeth Haynes 3-0 Roy Prosser beat Dennis Woodhead 3-0 Roy Prosser beat Graeme Cunnington 3-0 Graham Hoskin beat Elizabeth Haynes 3-2 Graham Hoskin beat Dennis Woodhead 3-2 Graham Hoskin beat Graeme Cunnington 3-0 Barry Hunt/Graham Hoskin beat Elizabeth Haynes/Dennis Woodhead 3-1

Phoenix 'A' against St. Georges 'B' result 8-2 entered on 28/10/2001

Alan Jones lost to Alf Chapman 0-3 Alan Jones beat Rob Bennett 3-0 Alan Jones beat Julie Richardson 3-0 Martin Tallis lost to Alf Chapman 0-3 Martin Tallis beat Rob Bennett 3-0 Martin Tallis beat Julie Richardson 3-1 Jas Singh Dhillon beat Alf Chapman 3-0 Jas Singh Dhillon beat Rob Bennett 3-1 Jas Singh Dhillon beat Julie Richardson 3-0 Alan Jones/Jas Singh Dhillon beat Rob Bennett/Alf Chapman 3-0

AP Sports 'A' against W.C.C. 'A' result 2-8 entered on 28/10/2001

Ron Vose beat Phil Paine 3-0 Ron Vose beat Clive Irwin 3-0 Ron Vose lost to Mark Jackson 1-3 Andrew Meredith lost to Phil Paine 1-3 Andrew Meredith lost to Clive Irwin 0-3 Andrew Meredith lost to Mark Jackson 1-3 Terry Smith lost to Phil Paine 2-3 Terry Smith lost to Clive Irwin 2-3 Terry Smith lost to Mark Jackson 2-3 Andrew Meredith/Terry Smith lost to Clive Irwin/Mark Jackson 0-3

Whitnash 'A' against Colebridge 'B' result 9-1 entered on 28/10/2001

Jon Williams beat Neil Wheatley 3-0 Jon Williams beat Joan Humphrey-Middlemore 3-0 Jon Williams beat Vikas Bakhshi 3-1 Kevyn Ariss beat Neil Wheatley 3-2 Kevyn Ariss beat Joan Humphrey-Middlemore 3-2 Kevyn Ariss beat Vikas Bakhshi 3-1 Ian Perry beat Neil Wheatley 3-1 Ian Perry beat Joan Humphrey-Middlemore 3-1 Ian Perry lost to Vikas Bakhshi 2-3 Kevyn Ariss/Jon Williams beat Vikas Bakhshi/Neil Wheatley 3-1

Wellesbourne against Nuneaton (Bucks P) result 8-2 entered on 28/10/2001

Andy Cockerill beat Neil Matthams 3-0 Andy Cockerill beat Mick Alsopp 3-0 Andy Cockerill beat Arun Jogi 3-0 Gary Stewart beat Neil Matthams 3-1 Gary Stewart beat Mick Alsopp 3-2 Gary Stewart beat Arun Jogi 3-2 Alan Cotton beat Neil Matthams 3-1 Alan Cotton beat Mick Alsopp 3-2 Alan Cotton lost to Arun Jogi 2-3 Alan Cotton/Gary Stewart lost to Neil Matthams/Arun Jogi 1-3

Free Church 'A' against St. Georges 'A' result 2-8 entered on 28/10/2001

Jonathan Cox lost to Mike Bishop 0-3 Jonathan Cox lost to Martyn Todd 0-3 Jonathan Cox lost to Earl Sweeney 0-3 Jaz Allen-Sutton lost to Mike Bishop 1-3 Jaz Allen-Sutton lost to Martyn Todd 1-3 Jaz Allen-Sutton lost to Earl Sweeney 1-3 Kelly Sibley beat Mike Bishop 3-2 Kelly Sibley lost to Martyn Todd 1-3 Kelly Sibley lost to Earl Sweeney 2-3 Jaz Allen-Sutton/Kelly Sibley beat Mike Bishop/Earl Sweeney 3-1

Colebridge 'B' against Free Church 'A' result 4-6 entered on 06/11/2001

Neil Wheatley lost to Jaz Allen-Sutton 1-3 Neil Wheatley beat Jonathan Cox 3-0 Neil Wheatley lost to Malcolm Macfarlane 0-3 Vikas Bakhshi beat Jaz Allen-Sutton 3-1 Vikas Bakhshi beat Jonathan Cox 3-0 Vikas Bakhshi lost to Malcolm Macfarlane 0-3 Jaz Allen-Sutton w/o Jonathan Cox w/o Malcolm Macfarlane w/o Neil Wheatley/Vikas Bakhshi beat Jaz Allen-Sutton/Jonathan Cox 3-0

St. Georges 'A' against St. Georges 'B' result 9-1 entered on 13/11/2001

Earl Sweeney beat Rob Bennett 3-1 Earl Sweeney lost to Alf Chapman 1-3 Earl Sweeney beat Julie Richardson 3-0 Martyn Todd beat Rob Bennett 3-0 Martyn Todd beat Alf Chapman 3-1 Martyn Todd beat Julie Richardson 3-0 Mike Bishop beat Rob Bennett 3-0 Mike Bishop beat Alf Chapman 3-0 Mike Bishop beat Julie Richardson 3-0 Mike Bishop/Martyn Todd beat Alf Chapman/Julie Richardson 3-0

Whitnash 'B' against Whitnash 'A' result 0-10 entered on 06/11/2001

Elizabeth Haynes lost to Jon Williams 1-3 Elizabeth Haynes lost to Ian Perry 1-3 Elizabeth Haynes lost to Jimmy Pittaway 2-3 Dennis Woodhead lost to Jon Williams 0-3 Dennis Woodhead lost to Ian Perry 0-3 Dennis Woodhead lost to Jimmy Pittaway 2-3 Graeme Cunnington lost to Jon Williams 0-3 Graeme Cunnington lost to Ian Perry 0-3 Graeme Cunnington lost to Jimmy Pittaway 0-3 Elizabeth Haynes/Dennis Woodhead lost to Ian Perry/Jon Williams 1-3

W.C.C. 'A' against Colebridge 'A' result 9-1 entered on 04/01/2002

Mark Jackson beat Graham Hoskin 3-0 Mark Jackson beat John Chandler 3-1 Mark Jackson beat Barry Hunt 3-1 Phil Paine lost to Graham Hoskin 0-3 Phil Paine beat John Chandler 3-0 Phil Paine beat Barry Hunt 3-0 Clive Irwin beat Graham Hoskin 3-0 Clive Irwin beat John Chandler 3-0 Clive Irwin beat Barry Hunt 31- Mark Jackson/Phil Paine beat Graham Hoskin/John Chandler 3-1

Nuneaton (Bucks P) against AP Sports 'A' result 5-5 entered on 06/11/2001

Sohail Caratella beat Terry Smith 3-1 Sohail Caratella beat Ron Vose 3-2 Sohail Caratella beat Samantha Meredith 3-1 Alan Jenkins lost to Terry Smith 0-3 Alan Jenkins lost to Ron Vose 1-3 Alan Jenkins lost to Samantha Meredith 2-3 Neil Matthams beat Terry Smith 3-0 Neil Matthams lost to Ron Vose 2-3 Neil Matthams beat Samantha Meredith 3-0 Sohail Caratella/Neil Matthams lost to Ron Vose/Samantha Meredith 2-3

Wellesbourne against Phoenix 'A' result 9-1 entered on 28/10/2001

Andy Cockerill beat Alan Stockham 3-0 Andy Cockerill beat Martin Tallis 3-0 Andy Cockerill beat Alan Jones 3-0 Pete Dunnett beat Alan Stockham 3-0 Pete Dunnett beat Martin Tallis 3-2 Pete Dunnett lost to Alan Jones 1-3 Cosmo Graham beat Alan Stockham 3-0 Cosmo Graham beat Martin Tallis 3-0 Cosmo Graham beat Alan Jones 3-0 Pete Dunnett/Cosmo Graham beat Alan Jones/Alan Stockham 3-0

Phoenix 'A' against St. Georges 'A' result 1-9 entered on 06/11/2001

Alan Jones lost to Earl Sweeney 0-3 Alan Jones lost to Brian Aston 2-3 Alan Jones lost to Bert Banks 1-3 Alan Stockham lost to Earl Sweeney 0-3 Alan Stockham lost to Brian Aston 0-3 Alan Stockham lost to Bert Banks 1-3 Martin Tallis lost to Earl Sweeney 0-3 Martin Tallis lost to Brian Aston 2-3 Martin Tallis beat Bert Banks 3-1 Alan Jones/Alan Stockham lost to Earl Sweeney/Brian Aston 1-3

Whitnash 'A' against W.C.C. 'A' result 3-7 entered on 06/11/2001

Jon Williams lost to Phil Paine 2-3 Jon Williams lost to Mark Jackson 1-3 Jon Williams beat Clive Irwin 3-1 Ian Perry lost to Phil Paine 0-3 Ian Perry lost to Mark Jackson 1-3 Ian Perry lost to Clive Irwin 2-3 Kevyn Ariss lost to Phil Paine 2-3 Kevyn Ariss beat Mark Jackson 3-2 Kevyn Ariss beat Clive Irwin 3-1 Jon Williams/Kevyn Ariss lost to Phil Paine/Mark Jackson 1-3

Colebridge 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 4-6 entered on 06/11/2001

Barry Hunt beat Sohail Caratella 3-1 Barry Hunt lost to Arun Jogi 1-3 Barry Hunt lost to Andy Lebutt 0-3 John Chandler beat Sohail Caratella 3-0 John Chandler beat Arun Jogi 3-2 John Chandler lost to Andy Lebutt 1-3 Graham Hoskin lost to Sohail Caratella 2-3 Graham Hoskin lost to Arun Jogi 2-3 Graham Hoskin lost to Andy Lebutt 1-3 John Chandler/Graham Hoskin beat Arun Jogi/Andy Lebutt 3-1

AP Sports 'A' against Wellesbourne result 4-6 entered on 06/11/2001

Andrew Meredith lost to Andy Cockerill 0-3 Andrew Meredith lost to Pete Dunnett 1-3 Andrew Meredith beat Jim Betts 3-0 Samantha Meredith lost to Andy Cockerill 0-3 Samantha Meredith beat Pete Dunnett 3-2 Samantha Meredith lost to Jim Betts 2-3 Ron Vose lost to Andy Cockerill 0-3 Ron Vose beat Pete Dunnett 3-0 Ron Vose beat Jim Betts 3-0 Ron Vose/Samantha Meredith lost to Andy Cockerill/Pete Dunnett 0-3

St. Georges 'B' against Colebridge 'B' result 0-0 entered on 02/05/2002

1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void

Free Church 'A' against Whitnash 'B' result 9-1 entered on 14/03/2002

Mark Woolerton beat Elizabeth Haynes 3-0 Mark Woolerton beat Graeme Cunnington 3-0 Mark Woolerton beat Dennis Woodhead 3-0 Kelly Sibley beat Elizabeth Haynes 3-0 Kelly Sibley beat Graeme Cunnington 3-0 Kelly Sibley beat Dennis Woodhead 3-0 Jaz Allen-Sutton lost to Elizabeth Haynes 0-3 Jaz Allen-Sutton beat Graeme Cunnington 3-0 Jaz Allen-Sutton beat Dennis Woodhead 3-0 Mark Woolerton/Kelly Sibley beat Elizabeth Haynes/Dennis Woodhead 3-0

W.C.C. 'A' against Free Church 'A' result 6-4 entered on 11/11/2001

Phil Paine lost to Mark Woolerton 1-3 Phil Paine beat Jaz Allen-Sutton 3-0 Phil Paine beat Jonathan Cox 3-2 Mark Jackson lost to Mark Woolerton 2-3 Mark Jackson beat Jaz Allen-Sutton 3-1 Mark Jackson beat Jonathan Cox 3-0 Clive Irwin lost to Mark Woolerton 1-3 Clive Irwin beat Jaz Allen-Sutton 3-0 Clive Irwin beat Jonathan Cox 3-1 Mark Jackson/Clive Irwin lost to Mark Woolerton/Jaz Allen-Sutton 2-3

Colebridge 'B' against St. Georges 'A' result 8-2 entered on 22/11/2001

Vikas Bakhshi beat Bert Banks 3-1 Vikas Bakhshi beat Mike Bishop 3-2 Vikas Bakhshi w/o Michael Rinnhofer/Vikas Bakhshi lost to Brian Aston/Mike Bishop 1-3 Michael Rinnhofer beat Bert Banks 3-1 Michael Rinnhofer lost to Mike Bishop 0-3 Michael Rinnhofer w/o Neil Wheatley beat Bert Banks 3-2 Neil Wheatley beat Mike Bishop 3-0 Neil Wheatley w/o

Whitnash 'B' against St. Georges 'B' result 1-9 entered on 13/11/2001

Dennis Woodhead lost to Rob Bennett 1-3 Dennis Woodhead lost to Alf Chapman 2-3 Dennis Woodhead beat Julie Richardson 3-1 Peter Elliott lost to Rob Bennett 0-3 Peter Elliott lost to Alf Chapman 0-3 Peter Elliott lost to Julie Richardson 0-3 Graeme Cunnington lost to Rob Bennett 0-3 Graeme Cunnington lost to Alf Chapman 0-3 Graeme Cunnington lost to Julie Richardson 1-3 Dennis Woodhead/Peter Elliott lost to Alf Chapman/Rob Bennett 2-3

Wellesbourne against Colebridge 'A' result 8-2 entered on 06/11/2001

Andy Cockerill beat Barry Hunt 3-1 Andy Cockerill beat Graham Hoskin 3-1 Andy Cockerill beat John Chandler 3-0 Cosmo Graham beat Barry Hunt 3-0 Cosmo Graham lost to Graham Hoskin 2-3 Cosmo Graham beat John Chandler 3-0 Pete Dunnett beat Barry Hunt 3-2 Pete Dunnett beat Graham Hoskin 3-1 Pete Dunnett beat John Chandler 3-1 Cosmo Graham/Pete Dunnett lost to Barry Hunt/Graham Hoskin 2-3

AP Sports 'A' against Phoenix 'A' result 3-7 entered on 11/11/2001

Ron Vose beat Silvanus Ward 3-0 Ron Vose beat Alan Jones 3-1 Ron Vose lost to Jas Singh Dhillon 1-3 Andrew Meredith lost to Silvanus Ward 1-3 Andrew Meredith lost to Alan Jones 1-3 Andrew Meredith lost to Jas Singh Dhillon 0-3 Terry Smith beat Silvanus Ward 3-0 Terry Smith lost to Alan Jones 2-3 Terry Smith lost to Jas Singh Dhillon 1-3 Ron Vose/Terry Smith lost to Alan Jones/Jas Singh Dhillon 2-3

Nuneaton (Bucks P) against Whitnash 'A' result 3-7 entered on 11/12/2001

Dave Grundy lost to Kevyn Ariss 2-3 Dave Grundy beat Ian Perry 3-2 Neil Matthams lost to Jon Williams 0-3 Neil Matthams beat Kevyn Ariss 3-1 Neil Matthams beat Ian Perry 3-0 Arun Jogi lost to Jon Williams 0-3 Arun Jogi lost to Kevyn Ariss 2-3 Arun Jogi lost to Ian Perry 2-3 Neil Matthams/Arun Jogi lost to Jon Williams/Kevyn Ariss 0-3 Dave Grundy lost to Jon Williams 1-3

Free Church 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 4-6 entered on 02/05/2002

Mark Woolerton w/o Mark Woolerton w/o Mark Woolerton w/o Jonathan Cox w/o Alan Jenkins w/o Neil Matthams w/o Arun Jogi w/o Alan Jenkins w/o Neil Matthams w/o Arun Jogi/Neil Matthams w/o

Whitnash 'A' against Wellesbourne result 6-4 entered on 14/03/2002

Jon Williams beat Pete Dunnett 3-0 Jon Williams beat Gary Stewart 3-0 Jon Williams lost to Cosmo Graham 1-3 Kevyn Ariss beat Pete Dunnett 3-0 Kevyn Ariss beat Gary Stewart 3-2 Kevyn Ariss lost to Cosmo Graham 1-3 Ian Perry lost to Pete Dunnett 0-3 Ian Perry beat Gary Stewart 3-2 Ian Perry lost to Cosmo Graham 1-3 Jon Williams/Kevyn Ariss beat Pete Dunnett/Cosmo Graham 3-2

Colebridge 'A' against AP Sports 'A' result 6-4 entered on 22/11/2001

Barry Hunt beat Terry Smith 3-0 Barry Hunt beat Ron Vose 3-2 Barry Hunt beat Samantha Meredith 3-0 John Chandler beat Terry Smith 3-2 John Chandler lost to Ron Vose 1-3 John Chandler beat Samantha Meredith 3-2 Graham Hoskin lost to Terry Smith 2-3 Ron Vose w/o Samantha Meredith w/o Barry Hunt/John Chandler beat Ron Vose/Samantha Meredith 3-1

St. Georges 'A' against Whitnash 'B' result 9-1 entered on 13/11/2001

Earl Sweeney beat Dennis Woodhead 3-0 Earl Sweeney beat Peter Elliott 3-0 Earl Sweeney beat Elizabeth Haynes 3-0 Martyn Todd beat Dennis Woodhead 3-0 Martyn Todd beat Peter Elliott 3-0 Martyn Todd beat Elizabeth Haynes 3-0 Brian Aston beat Dennis Woodhead 3-2 Brian Aston beat Peter Elliott 3-0 Brian Aston lost to Elizabeth Haynes 1-3 Earl Sweeney/Martyn Todd beat Dennis Woodhead/Elizabeth Haynes 3-0

St. Georges 'B' against W.C.C. 'A' result 1-9 entered on 11/12/2001

Gary Edwardes lost to Mark Jackson 0-3 Gary Edwardes lost to Phil Paine 0-3 Gary Edwardes lost to Clive Irwin 0-3 Rob Bennett lost to Mark Jackson 0-3 Rob Bennett lost to Phil Paine 0-3 Rob Bennett lost to Clive Irwin 0-3 Julie Richardson lost to Mark Jackson 0-3 Julie Richardson lost to Phil Paine 0-3 Julie Richardson lost to Clive Irwin 0-3 Rob Bennett/Julie Richardson beat Phil Paine/Mark Jackson 3-1

Phoenix 'A' against Colebridge 'B' result 1-9 entered on 11/11/2001

Alan Jones lost to Vikas Bakhshi 2-3 Alan Jones lost to Neil Wheatley 0-3 Alan Jones lost to John Taylor 0-3 Alan Stockham lost to Vikas Bakhshi 0-3 Alan Stockham lost to Neil Wheatley 1-3 Alan Stockham lost to John Taylor 0-3 Martin Tallis lost to Vikas Bakhshi 0-3 Martin Tallis lost to Neil Wheatley 2-3 Martin Tallis beat John Taylor 3-1 Alan Jones/Martin Tallis lost to Neil Wheatley/John Taylor 1-3

W.C.C. 'A' against St. Georges 'A' result 8-2 entered on 11/12/2001

Phil Paine beat Martyn Todd 3-0 Phil Paine lost to Mike Bishop 1-3 Phil Paine lost to Earl Sweeney 0-3 Mark Jackson beat Martyn Todd 3-0 Mark Jackson beat Mike Bishop 3-1 Mark Jackson beat Earl Sweeney 3-2 Clive Irwin beat Martyn Todd 3-2 Clive Irwin beat Mike Bishop 3-0 Clive Irwin beat Earl Sweeney 3-2 Mark Jackson/Clive Irwin beat Mike Bishop/Earl Sweeney 3-0

Whitnash 'B' against Colebridge 'B' result 0-10 entered on 11/12/2001

Dennis Woodhead lost to Michael Rinnhofer 1-3 Dennis Woodhead lost to Neil Wheatley 0-3 Dennis Woodhead lost to John Taylor 1-3 Graeme Cunnington lost to Michael Rinnhofer 1-3 Graeme Cunnington lost to Neil Wheatley 0-3 Graeme Cunnington lost to John Taylor 0-3 Elizabeth Haynes lost to Michael Rinnhofer 2-3 Elizabeth Haynes lost to Neil Wheatley 0-3 Elizabeth Haynes lost to John Taylor 1-3 Elizabeth Haynes/Dennis Woodhead lost to Neil Wheatley/Michael Rinnhofer 0-3

Nuneaton (Bucks P) against St. Georges 'B' result 10-0 entered on 11/12/2001

Sohail Caratella beat Gary Edwardes 3-0 Sohail Caratella beat Alf Chapman 3-0 Sohail Caratella w/o Dave Grundy beat Gary Edwardes 3-0 Dave Grundy beat Alf Chapman 3-1 Dave Grundy w/o Arun Jogi beat Gary Edwardes 3-1 Arun Jogi beat Alf Chapman 3-2 Arun Jogi w/o Dave Grundy/Arun Jogi beat Gary Edwardes/Alf Chapman 3-1

AP Sports 'A' against Whitnash 'A' result 6-4 entered on 11/12/2001

Terry Smith lost to Jon Williams 0-3 Terry Smith lost to Jimmy Pittaway 0-3 Terry Smith beat Ian Perry 3-2 Ron Vose beat Jon Williams 3-2 Ron Vose beat Jimmy Pittaway 3-0 Ron Vose beat Ian Perry 3-0 Samantha Meredith lost to Jon Williams 0-3 Samantha Meredith lost to Jimmy Pittaway 0-3 Samantha Meredith beat Ian Perry 3-0 Ron Vose/Samantha Meredith beat Jon Williams/Jimmy Pittaway 3-2

Colebridge 'A' against Phoenix 'A' result 8-2 entered on 14/03/2002

Barry Hunt beat Alan Stockham 3-0 Barry Hunt beat Alan Jones 3-0 Barry Hunt beat Silvanus Ward 3-0 John Chandler beat Alan Stockham 3-2 John Chandler lost to Alan Jones 1-3 John Chandler beat Silvanus Ward 3-0 Graham Hoskin lost to Alan Stockham 0-3 Graham Hoskin beat Alan Jones 3-0 Graham Hoskin beat Silvanus Ward 3-0 Barry Hunt/Graham Hoskin beat Alan Stockham/Alan Jones 3-0

Wellesbourne against Free Church 'A' result 6-4 entered on 11/12/2001

Andy Cockerill beat Mark Woolerton 3-0 Andy Cockerill beat Kelly Sibley 3-0 Andy Cockerill beat Jonathan Cox 3-0 Cosmo Graham lost to Mark Woolerton 0-3 Cosmo Graham beat Kelly Sibley 3-1 Cosmo Graham beat Jonathan Cox 3-0 Pete Dunnett lost to Mark Woolerton 2-3 Pete Dunnett lost to Kelly Sibley 2-3 Pete Dunnett lost to Jonathan Cox 2-3 Andy Cockerill/Cosmo Graham beat Mark Woolerton/Kelly Sibley 3-1

St. Georges 'B' against Wellesbourne result 0-10 entered on 11/12/2001

Alf Chapman lost to Cosmo Graham 0-3 Alf Chapman lost to Pete Dunnett 0-3 Alf Chapman lost to Martin Langston 1-3 Julie Richardson lost to Cosmo Graham 1-3 Julie Richardson lost to Pete Dunnett 0-3 Julie Richardson lost to Martin Langston 2-3 Richard Grover lost to Cosmo Graham 0-3 Richard Grover lost to Pete Dunnett 0-3 Richard Grover lost to Martin Langston 0-3 Alf Chapman/Julie Richardson lost to Pete Dunnett/Martin Langston 2-3

Free Church 'A' against AP Sports 'A' result 7-3 entered on 14/12/2001

Mark Woolerton beat Andrew Meredith 3-1 Mark Woolerton beat Samantha Meredith 3-1 Mark Woolerton beat Terry Smith 3-1 Jonathan Cox beat Andrew Meredith 3-2 Jonathan Cox beat Samantha Meredith 3-1 Jonathan Cox beat Terry Smith 3-0 Andrew Meredith w/o Samantha Meredith w/o Terry Smith w/o Mark Woolerton/Jonathan Cox beat Andrew Meredith/Terry Smith 3-2

Phoenix 'A' against Whitnash 'B' result 9-1 entered on 11/12/2001

Martin Tallis beat Elizabeth Haynes 3-1 Martin Tallis beat Dennis Woodhead 3-0 Martin Tallis beat Graeme Cunnington 3-0 Alan Jones beat Elizabeth Haynes 3-2 Alan Jones beat Dennis Woodhead 3-1 Alan Jones lost to Graeme Cunnington 1-3 Silvanus Ward beat Elizabeth Haynes 3-0 Silvanus Ward beat Dennis Woodhead 3-1 Silvanus Ward beat Graeme Cunnington 3-0 Alan Jones/Silvanus Ward beat Elizabeth Haynes/Dennis Woodhead 3-2

St. Georges 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 10-0 entered on 02/01/2002

Mike Bishop beat Sohail Caratella 3-2 Mike Bishop beat Mick Alsopp 3-2 Mike Bishop beat Alan Jenkins 3-1 Earl Sweeney beat Sohail Caratella 3-0 Earl Sweeney beat Mick Alsopp 3-0 Earl Sweeney beat Alan Jenkins 3-1 Martyn Todd beat Sohail Caratella 3-1 Martyn Todd beat Mick Alsopp 3-1 Martyn Todd beat Alan Jenkins 3-0 Mike Bishop/Martyn Todd beat Sohail Caratella/Alan Jenkins 3-2

Colebridge 'B' against W.C.C. 'A' result 4-6 entered on 14/12/2001

Vikas Bakhshi beat Clive Irwin 3-2 Vikas Bakhshi beat Phil Paine 3-1 Vikas Bakhshi lost to Mark Jackson 1-3 Neil Wheatley lost to Clive Irwin 0-3 Neil Wheatley lost to Phil Paine 0-3 Neil Wheatley beat Mark Jackson 3-0 Ray Dixon lost to Clive Irwin 0-3 Ray Dixon lost to Phil Paine 1-3 Ray Dixon lost to Mark Jackson 2-3 Vikas Bakhshi/Neil Wheatley beat Clive Irwin/Phil Paine 3-2

Whitnash 'A' against Colebridge 'A' result 7-3 entered on 14/12/2001

Kevyn Ariss beat Barry Hunt 3-2 Kevyn Ariss beat John Chandler 3-0 Kevyn Ariss lost to Graham Hoskin 1-3 Jon Williams beat Barry Hunt 3-1 Jon Williams beat John Chandler 3-2 Jon Williams beat Graham Hoskin 3-0 Ian Perry lost to Barry Hunt 0-3 Ian Perry lost to John Chandler 1-3 Ian Perry beat Graham Hoskin 3-0 Kevyn Ariss/Jon Williams beat John Chandler/Graham Hoskin 3-1

Colebridge 'A' against Free Church 'A' result 10-0 entered on 11/12/2001

Barry Hunt beat Jaz Allen-Sutton 3-0 Barry Hunt beat Jonathan Cox 3-0 Barry Hunt beat Malcolm Macfarlane 3-1 John Chandler beat Jaz Allen-Sutton 3-0 John Chandler beat Jonathan Cox 3-0 John Chandler beat Malcolm Macfarlane 3-2 Graham Hoskin beat Jaz Allen-Sutton 3-0 Graham Hoskin beat Jonathan Cox 3-1 Graham Hoskin beat Malcolm Macfarlane 3-1 Barry Hunt/John Chandler beat Jaz Allen-Sutton/Jonathan Cox 3-0

AP Sports 'A' against St. Georges 'B' result 7-3 entered on 24/04/2002

Andrew Meredith/Terry Smith beat Tracey Fletcher/Rob Warnes 3-1 Andrew Meredith beat Tracey Fletcher 3-0 Andrew Meredith lost to Rob Warnes 2-3 Andrew Meredith beat Alf Chapman 3-0 Samantha Meredith beat Tracey Fletcher 3-2 Samantha Meredith lost to Rob Warnes 2-3 Samantha Meredith lost to Alf Chapman 0-3 Terry Smith beat Tracey Fletcher 3-1 Terry Smith beat Rob Warnes 3-1 Terry Smith beat Alf Chapman 3-0

Wellesbourne against St. Georges 'A' result 6-4 entered on 14/12/2001

Pete Dunnett beat Martyn Todd 3-1 Pete Dunnett beat Brian Aston 3-1 Pete Dunnett lost to Earl Sweeney 1-3 Cosmo Graham beat Martyn Todd 3-0 Cosmo Graham beat Brian Aston 3-0 Cosmo Graham beat Earl Sweeney 3-0 Gary Stewart beat Martyn Todd 3-2 Gary Stewart lost to Brian Aston 1-3 Gary Stewart lost to Earl Sweeney 2-3 Pete Dunnett/Gary Stewart lost to Martyn Todd/Earl Sweeney 0-3

Nuneaton (Bucks P) against Colebridge 'B' result 8-2 entered on 14/12/2001

Mick Alsopp beat Neil Wheatley 3-2 Mick Alsopp w/o Andy Lebutt beat Michael Rinnhofer 3-0 Andy Lebutt beat Neil Wheatley 3-2 Andy Lebutt w/o Arun Jogi lost to Michael Rinnhofer 2-3 Arun Jogi lost to Neil Wheatley 2-3 Arun Jogi w/o Andy Lebutt/Arun Jogi beat Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 3-0 Mick Alsopp beat Michael Rinnhofer 3-2

W.C.C. 'A' against Whitnash 'B' result 10-0 entered on 14/12/2001

Phil Paine beat Dennis Woodhead 3-0 Phil Paine beat Graeme Cunnington 3-1 Phil Paine beat Elizabeth Haynes 3-1 Mark Jackson beat Dennis Woodhead 3-0 Mark Jackson beat Graeme Cunnington 3-0 Mark Jackson beat Elizabeth Haynes 3-2 Clive Irwin beat Dennis Woodhead 3-0 Clive Irwin beat Graeme Cunnington 3-0 Clive Irwin beat Elizabeth Haynes 3-1 Mark Jackson/Clive Irwin beat Dennis Woodhead/Elizabeth Haynes 3-0

Whitnash 'A' against Phoenix 'A' result 10-0 entered on 20/12/2001

Jon Williams beat Martin Tallis 3-0 Jon Williams beat Silvanus Ward 3-0 Jon Williams w/o Kevyn Ariss beat Martin Tallis 3-1 Kevyn Ariss beat Silvanus Ward 3-1 Kevyn Ariss w/o Jimmy Pittaway beat Martin Tallis 3-1 Jimmy Pittaway beat Silvanus Ward 3-0 Jimmy Pittaway w/o Jon Williams/Kevyn Ariss beat Martin Tallis/Silvanus Ward 3-0

St. Georges 'A' against AP Sports 'A' result 8-2 entered on 20/12/2001

Mike Bishop/Earl Sweeney beat Ron Vose/Samantha Meredith 3-0 Mike Bishop beat Andrew Meredith 3-1 Mike Bishop beat Ron Vose 3-2 Mike Bishop beat Samantha Meredith 3-0 Earl Sweeney beat Andrew Meredith 3-0 Earl Sweeney lost to Ron Vose 0-3 Earl Sweeney beat Samantha Meredith 3-0 Brian Aston beat Andrew Meredith 3-0 Brian Aston lost to Ron Vose 1-3 Brian Aston beat Samantha Meredith 3-0

Colebridge 'B' against Wellesbourne result 5-5 entered on 02/01/2002

Neil Wheatley beat Cosmo Graham 3-2 Neil Wheatley lost to Pete Dunnett 1-3 Neil Wheatley beat Jim Betts 3-1 Vikas Bakhshi lost to Cosmo Graham 1-3 Vikas Bakhshi beat Pete Dunnett 3-2 Vikas Bakhshi beat Jim Betts 3-1 John Taylor lost to Cosmo Graham 0-3 John Taylor lost to Pete Dunnett 1-3 John Taylor beat Jim Betts 3-1 Neil Wheatley/Vikas Bakhshi lost to Cosmo Graham/Pete Dunnett 0-3

Whitnash 'B' against Nuneaton (Bucks P) result 1-9 entered on 02/01/2002

Elizabeth Haynes lost to Sohail Caratella 1-3 Elizabeth Haynes lost to Arun Jogi 0-3 Dennis Woodhead lost to Neil Matthams 1-3 Dennis Woodhead lost to Sohail Caratella 0-3 Dennis Woodhead lost to Arun Jogi 1-3 Graeme Cunnington lost to Neil Matthams 0-3 Graeme Cunnington lost to Sohail Caratella 0-3 Graeme Cunnington lost to Arun Jogi 1-3 Elizabeth Haynes/Dennis Woodhead lost to Sohail Caratella/Arun Jogi 0-3 Elizabeth Haynes beat Neil Matthams 3-1

Phoenix 'A' against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 20/12/2001

Alan Jones lost to Mark Jackson 0-3 Alan Jones lost to Phil Paine 1-3 Alan Jones lost to Clive Irwin 1-3 Martin Tallis lost to Mark Jackson 0-3 Martin Tallis lost to Phil Paine 0-3 Martin Tallis lost to Clive Irwin 0-3 Silvanus Ward lost to Mark Jackson 0-3 Silvanus Ward lost to Phil Paine 0-3 Silvanus Ward lost to Clive Irwin 0-3 Alan Jones/Silvanus Ward lost to Phil Paine/Clive Irwin 1-3

St. Georges 'B' against Colebridge 'A' result 2-8 entered on 02/01/2002

Alf Chapman lost to Graham Hoskin 1-3 Alf Chapman lost to Barry Hunt 2-3 Alf Chapman lost to John Chandler 0-3 Julie Richardson lost to Graham Hoskin 2-3 Julie Richardson lost to Barry Hunt 0-3 Julie Richardson beat John Chandler 3-1 Rob Warnes beat Graham Hoskin 3-2 Rob Warnes lost to Barry Hunt 1-3 Rob Warnes lost to John Chandler 0-3 Julie Richardson/Alf Chapman lost to Graham Hoskin/Barry Hunt 0-3

Free Church 'A' against Whitnash 'A' result 3-7 entered on 14/03/2002

Mark Woolerton beat Jon Williams 3-0 Mark Woolerton beat Kevyn Ariss 3-0 Mark Woolerton beat Ian Perry 3-0 Jonathan Cox lost to Jon Williams 0-3 Jonathan Cox lost to Kevyn Ariss 0-3 Jonathan Cox lost to Ian Perry 0-3 Jaz Allen-Sutton lost to Jon Williams 0-3 Jaz Allen-Sutton lost to Kevyn Ariss 0-3 Jaz Allen-Sutton lost to Ian Perry 0-3 Mark Woolerton/Jaz Allen-Sutton lost to Kevyn Ariss/Ian Perry 0-3

St. Georges 'B' against Whitnash 'A' result 0-10 entered on 26/01/2002

Alf Chapman lost to Jon Williams 2-3 Alf Chapman lost to Jimmy Pittaway 0-3 Alf Chapman lost to Kevyn Ariss 1-3 Rob Warnes lost to Jon Williams 1-3 Rob Warnes lost to Jimmy Pittaway 1-3 Rob Warnes lost to Kevyn Ariss 0-3 Rob Bennett lost to Jon Williams 2-3 Rob Bennett lost to Jimmy Pittaway 2-3 Rob Bennett lost to Kevyn Ariss 1-3 Alf Chapman/Rob Warnes lost to Jon Williams/Kevyn Ariss 0-3

Phoenix 'A' against Free Church 'A' result 3-7 entered on 26/01/2002

Alan Jones beat Jaz Allen-Sutton 3-1 Alan Jones beat Jonathan Cox 3-1 Alan Jones beat Mark Woolerton 3-2 Martin Tallis lost to Jaz Allen-Sutton 1-3 Martin Tallis lost to Jonathan Cox 0-3 Martin Tallis lost to Mark Woolerton 1-3 Silvanus Ward lost to Jaz Allen-Sutton 2-3 Silvanus Ward lost to Jonathan Cox 1-3 Silvanus Ward lost to Mark Woolerton 1-3 Alan Jones/Martin Tallis lost to Jonathan Cox/Mark Woolerton 1-3

St. Georges 'A' against Colebridge 'A' result 5-5 entered on 26/01/2002

Mike Bishop beat John Chandler 3-1 Mike Bishop lost to Barry Hunt 2-3 Mike Bishop beat Graham Hoskin 3-2 Earl Sweeney beat John Chandler 3-0 Earl Sweeney lost to Barry Hunt 2-3 Earl Sweeney lost to Graham Hoskin 1-3 Martyn Todd lost to John Chandler 1-3 Martyn Todd lost to Barry Hunt 1-3 Martyn Todd beat Graham Hoskin 3-0 Mike Bishop/Earl Sweeney beat John Chandler/Barry Hunt 3-2

Colebridge 'B' against AP Sports 'A' result 7-3 entered on 26/01/2002

Michael Rinnhofer beat Andrew Meredith 3-1 Michael Rinnhofer beat Samantha Meredith 3-2 Michael Rinnhofer lost to Ron Vose 0-3 Neil Wheatley beat Andrew Meredith 3-1` Neil Wheatley beat Samantha Meredith 3-0 Neil Wheatley lost to Ron Vose 0-3 John Taylor beat Andrew Meredith 3-0 John Taylor beat Samantha Meredith 3-1 John Taylor lost to Ron Vose 1-3 Michael Rinnhofer/Neil Wheatley beat Samantha Meredith/Ron Vose 3-0

Whitnash 'B' against Wellesbourne result 1-9 entered on 26/01/2002

Elizabeth Haynes beat Jim Betts 3-1 Elizabeth Haynes lost to Martin Langston 2-3 Elizabeth Haynes lost to Pete Dunnett 1-3 Dennis Woodhead lost to Jim Betts 2-3 Dennis Woodhead lost to Martin Langston 1-3 Dennis Woodhead lost to Pete Dunnett 0-3 Graeme Cunnington lost to Jim Betts 2-3 Graeme Cunnington lost to Martin Langston 0-3 Graeme Cunnington lost to Pete Dunnett 0-3 Elizabeth Haynes/Dennis Woodhead lost to Martin Langston/Pete Dunnett 0-3

W.C.C. 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 6-4 entered on 19/04/2002

Phil Paine beat Mick Alsopp 3-1 Phil Paine lost to Matthew Hobday 0-3 Clive Irwin beat Pete Morris 3-0 Clive Irwin beat Mick Alsopp 3-0 Clive Irwin lost to Matthew Hobday 0-3 Phil Paine/Clive Irwin lost to Mick Alsopp/Matthew Hobday 1-3 Mark Jackson beat Pete Morris 3-2 Mark Jackson lost to Mick Alsopp 1-3 Mark Jackson beat Matthew Hobday 3-1 Phil Paine beat Pete Morris 3-0

Whitnash 'A' against St. Georges 'A' result 6-4 entered on 26/01/2002

Jon Williams beat Mike Bishop 3-1 Jon Williams beat Martyn Todd 3-0 Jon Williams w/o Kevyn Ariss lost to Mike Bishop 1-3 Kevyn Ariss lost to Martyn Todd 2-3 Kevyn Ariss w/o Ian Perry lost to Mike Bishop 1-3 Ian Perry lost to Martyn Todd 0-3 Ian Perry w/o Jon Williams/Kevyn Ariss beat Mike Bishop/Martyn Todd 3-1

Colebridge 'A' against Colebridge 'B' result 8-2 entered on 29/03/2002

Barry Hunt beat Vikas Bakhshi 3-2 Barry Hunt beat Neil Wheatley 3-2 Barry Hunt lost to John Taylor 2-3 Roy Prosser beat Vikas Bakhshi 3-1 Roy Prosser beat Neil Wheatley 3-1 Roy Prosser lost to John Taylor 1-3 Graham Hoskin beat Vikas Bakhshi 3-0 Graham Hoskin beat Neil Wheatley 3-0 Graham Hoskin beat John Taylor 3-0 Barry Hunt/Graham Hoskin beat Neil Wheatley/John Taylor 3-0

AP Sports 'A' against Whitnash 'B' result 9-1 entered on 01/02/2002

Andrew Meredith beat Elizabeth Haynes 3-2 Andrew Meredith beat Dennis Woodhead 3-2 Andrew Meredith beat Graeme Cunnington 3-0 Ron Vose beat Elizabeth Haynes 3-1 Ron Vose beat Dennis Woodhead 3-0 Ron Vose beat Graeme Cunnington 3-0 Terry Smith beat Elizabeth Haynes 3-1 Terry Smith beat Dennis Woodhead 3-1 Terry Smith lost to Graeme Cunnington 0-3 Andrew Meredith/Ron Vose beat Elizabeth Haynes/Dennis Woodhead 3-0

Wellesbourne against W.C.C. 'A' result 2-8 entered on 02/05/2002

Gary Stewart lost to Mark Jackson 1-3 Gary Stewart lost to Phil Paine 1-3 Gary Stewart lost to Clive Irwin 1-3 Pete Dunnett beat Mark Jackson 3-0 Pete Dunnett lost to Phil Paine 0-3 Pete Dunnett lost to Clive Irwin 1-3 Jim Betts lost to Mark Jackson 1-3 Jim Betts lost to Phil Paine 0-3 Jim Betts lost to Clive Irwin 1-3 Gary Stewart/Pete Dunnett beat Phil Paine/Clive Irwin 3-2

Nuneaton (Bucks P) against Phoenix 'A' result 6-4 entered on 26/01/2002

Andy Lebutt lost to Alan Jones 1-3 Andy Lebutt beat Alan Stockham 3-0 Andy Lebutt beat Martin Tallis 3-0 Arun Jogi lost to Alan Jones 0-3 Arun Jogi beat Alan Stockham 3-0 Arun Jogi beat Martin Tallis 3-1 Sohail Caratella lost to Alan Jones 2-3 Sohail Caratella beat Alan Stockham 3-0 Sohail Caratella beat Martin Tallis 3-0 Andy Lebutt/Arun Jogi lost to Alan Stockham/Alan Jones 1-3

Free Church 'A' against St. Georges 'B' result 7-3 entered on 01/02/2002

Mark Woolerton beat Rob Bennett 3-2 Mark Woolerton beat Rob Warnes 3-0 Mark Woolerton beat Alf Chapman 3-1 Jonathan Cox lost to Rob Bennett 1-3 Jonathan Cox lost to Rob Warnes 0-3 Jonathan Cox beat Alf Chapman 3-0 Kelly Sibley beat Rob Bennett 3-1 Kelly Sibley beat Rob Warnes 3-0 Kelly Sibley lost to Alf Chapman 2-3 Mark Woolerton/Kelly Sibley beat Rob Bennett/Rob Warnes 3-1

W.C.C. 'A' against AP Sports 'A' result 8-2 entered on 01/02/2002

Mark Jackson beat Samantha Meredith 3-0 Mark Jackson beat Terry Smith 3-0 Mark Jackson lost to Ron Vose 1-3 Phil Paine beat Samantha Meredith 3-0 Phil Paine beat Terry Smith 3-1 Phil Paine lost to Ron Vose 0-3 Clive Irwin beat Samantha Meredith 3-0 Clive Irwin beat Terry Smith 3-0 Clive Irwin beat Ron Vose 3-2 Mark Jackson/Clive Irwin beat Terry Smith/Ron Vose 3-0

St. Georges 'B' against Phoenix 'A' result 4-6 entered on 14/03/2002

Alf Chapman lost to Silvanus Ward 1-3 Rob Warnes lost to Alan Stockham 0-3 Rob Warnes lost to Martin Tallis 0-3 Rob Warnes beat Silvanus Ward 3-1 Rob Bennett beat Alan Stockham 3-1 Rob Bennett beat Martin Tallis 3-0 Rob Bennett lost to Silvanus Ward 1-3 Rob Warnes/Rob Bennett lost to Alan Stockham/Martin Tallis 2-3 Alf Chapman lost to Alan Stockham 2-3 Alf Chapman beat Martin Tallis 3-0

St. Georges 'A' against Free Church 'A' result 7-3 entered on 14/03/2002

Mike Bishop beat Jonathan Cox 3-0 Mike Bishop beat Chris Mulligan 3-0 Mike Bishop lost to Mark Woolerton 1-3 Earl Sweeney beat Jonathan Cox 3-1 Earl Sweeney beat Chris Mulligan 3-0 Earl Sweeney lost to Mark Woolerton 2-3 Martyn Todd beat Jonathan Cox 3-2 Martyn Todd beat Chris Mulligan 3-0 Martyn Todd lost to Mark Woolerton 1-3 Mike Bishop/Martyn Todd beat Jonathan Cox/Chris Mulligan 3-1

Colebridge 'B' against Whitnash 'A' result 2-8 entered on 14/03/2002

John Taylor lost to Jon Williams 0-3 John Taylor lost to Kevyn Ariss 1-3 John Taylor lost to Jimmy Pittaway 2-3 Neil Wheatley beat Jon Williams 3-0 Neil Wheatley lost to Kevyn Ariss 0-3 Neil Wheatley beat Jimmy Pittaway 3-0 Joe Mullineaux lost to Jon Williams 1-3 Joe Mullineaux lost to Kevyn Ariss 1-3 Joe Mullineaux lost to Jimmy Pittaway 0-3 John Taylor/Neil Wheatley lost to Jon Williams/Kevyn Ariss 2-3

Nuneaton (Bucks P) against Wellesbourne result 7-3 entered on 19/04/2002

Andy Lebutt beat Cosmo Graham 3-0 Andy Lebutt beat Gary Stewart 3-0 Andy Lebutt beat Pete Dunnett 3-0 Dave Grundy beat Cosmo Graham 3-0 Dave Grundy beat Gary Stewart 3-2 Dave Grundy beat Pete Dunnett 3-1 Derek Thompson lost to Cosmo Graham 0-3 Derek Thompson lost to Gary Stewart 0-3 Derek Thompson lost to Pete Dunnett 1-3 Andy Lebutt/Dave Grundy beat Cosmo Graham/Pete Dunnett 3-2

Whitnash 'B' against Colebridge 'A' result 0-10 entered on 01/02/2002

Elizabeth Haynes lost to Barry Hunt 2-3 Elizabeth Haynes lost to Graham Hoskin 2-3 Elizabeth Haynes lost to Roy Prosser 1-3 Dennis Woodhead lost to Barry Hunt 0-3 Dennis Woodhead lost to Graham Hoskin 1-3 Dennis Woodhead lost to Roy Prosser 1-3 Peter Elliott lost to Barry Hunt 0-3 Peter Elliott lost to Graham Hoskin 0-3 Peter Elliott lost to Roy Prosser 0-3 Dennis Woodhead/Peter Elliott lost to Graham Hoskin/Roy Prosser 0-3

St. Georges 'B' against St. Georges 'A' result 1-9 entered on 14/03/2002

Alf Chapman lost to Brian Aston 0-3 Alf Chapman lost to Martyn Todd 0-3 Alf Chapman lost to Earl Sweeney 1-3 Rob Bennett beat Brian Aston 3-1 Rob Bennett lost to Martyn Todd 0-3 Rob Bennett lost to Earl Sweeney 2-3 Julie Richardson lost to Brian Aston 0-3 Julie Richardson lost to Martyn Todd 0-3 Julie Richardson lost to Earl Sweeney 0-3 Rob Bennett/Julie Richardson lost to Martyn Todd/Earl Sweeney 1-3

Phoenix 'A' against Wellesbourne result 2-8 entered on 14/03/2002

Jas Singh Dhillon lost to Andy Cockerill 2-3 Jas Singh Dhillon beat Gary Stewart 3-1 Pete Dunnett w/o Alan Jones lost to Andy Cockerill 0-3 Alan Jones lost to Gary Stewart 1-3 Alan Jones lost to Pete Dunnett 2-3 Martin Tallis lost to Andy Cockerill 0-3 Martin Tallis lost to Gary Stewart 0-3 Martin Tallis lost to Pete Dunnett 2-3 Jas Singh Dhillon/Alan Jones beat Andy Cockerill/Pete Dunnett 3-0

AP Sports 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 5-5 entered on 14/03/2002

Andrew Meredith lost to Alan Jenkins 0-3 Andrew Meredith lost to Sohail Caratella 0-3 Andrew Meredith beat Arun Jogi 3-1 Ron Vose beat Alan Jenkins 3-0 Ron Vose beat Sohail Caratella 3-0 Ron Vose beat Arun Jogi 3-0 Samantha Meredith lost to Alan Jenkins 0-3 Samantha Meredith lost to Sohail Caratella 0-3 Samantha Meredith lost to Arun Jogi 0-3 Ron Vose/Samantha Meredith beat Alan Jenkins/Sohail Caratella 3-1

Colebridge 'A' against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 08/04/2002

Barry Hunt lost to Mark Jackson 1-3 Barry Hunt lost to Phil Paine 2-3 Barry Hunt lost to Clive Irwin 2-3 John Chandler lost to Mark Jackson 1-3 John Chandler lost to Phil Paine 0-3 John Chandler lost to Clive Irwin 0-3 Graham Hoskin lost to Mark Jackson 1-3 Graham Hoskin lost to Phil Paine 1-3 Graham Hoskin lost to Clive Irwin 2-3 Barry Hunt/Graham Hoskin lost to Mark Jackson/Phil Paine 0-3

Whitnash 'A' against Whitnash 'B' result 10-0 entered on 14/03/2002

Jon Williams beat Elizabeth Haynes 3-0 Jon Williams beat Dennis Woodhead 3-1 Jon Williams beat Graeme Cunnington 3-0 Ian Perry beat Elizabeth Haynes 3-0 Ian Perry beat Dennis Woodhead 3-1 Ian Perry beat Graeme Cunnington 3-0 Jimmy Pittaway beat Elizabeth Haynes 3-2 Jimmy Pittaway beat Dennis Woodhead 3-0 Jimmy Pittaway beat Graeme Cunnington 3-2 Ian Perry/Jimmy Pittaway beat Peter Elliott/Dennis Woodhead 3-0

Free Church 'A' against Colebridge 'B' result 3-7 entered on 11/02/2002

Mark Woolerton beat Neil Wheatley 3-2 Mark Woolerton beat Vikas Bakhshi 3-1 Mark Woolerton beat John Taylor 3-1 Jonathan Cox lost to Neil Wheatley 2-3 Jonathan Cox lost to Vikas Bakhshi 1-3 Jonathan Cox lost to John Taylor 2-3 Jaz Allen-Sutton lost to Neil Wheatley 0-3 Jaz Allen-Sutton lost to Vikas Bakhshi 0-3 Jaz Allen-Sutton lost to John Taylor 0-3 Mark Woolerton/Jonathan Cox lost to Neil Wheatley/John Taylor 2-3

St. Georges 'A' against Phoenix 'A' result 9-1 entered on 14/03/2002

Mike Bishop beat Alan Stockham 3-1 Mike Bishop beat Martin Tallis 3-0 Mike Bishop beat Alan Jones 3-1 Earl Sweeney beat Alan Stockham 3-0 Earl Sweeney beat Martin Tallis 3-1 Earl Sweeney lost to Alan Jones 2-3 Martyn Todd beat Alan Stockham 3-0 Martyn Todd beat Martin Tallis 3-0 Martyn Todd beat Alan Jones 3-1 Earl Sweeney/Martyn Todd beat Alan Stockham/Martin Tallis 3-2

Nuneaton (Bucks P) against Colebridge 'A' result 4-6 entered on 12/03/2002

Sohail Caratella lost to Barry Hunt 0-3 Sohail Caratella lost to Roy Prosser 0-3 Sohail Caratella lost to Graham Hoskin 1-3 Arun Jogi beat Barry Hunt 3-2 Arun Jogi beat Roy Prosser 3-1 Arun Jogi beat Graham Hoskin 3-1 Derek Thompson lost to Barry Hunt 2-3 Derek Thompson lost to Roy Prosser 1-3 Derek Thompson lost to Graham Hoskin 1-3 Sohail Caratella/Arun Jogi beat Graham Hoskin/Barry Hunt 3-0

W.C.C. 'A' against Whitnash 'A' result 3-7 entered on 14/03/2002

Mark Jackson lost to Jon Williams 0-3 Mark Jackson beat Kevyn Ariss 3-1 Mark Jackson lost to Ian Perry 2-3 Clive Irwin lost to Jon Williams 1-3 Clive Irwin lost to Kevyn Ariss 2-3 Clive Irwin lost to Ian Perry 1-3 Phil Paine lost to Jon Williams 0-3 Phil Paine lost to Kevyn Ariss 1-3 Phil Paine beat Ian Perry 3-0 Mark Jackson/Phil Paine beat Jon Williams/Kevyn Ariss 3-2

Whitnash 'B' against Free Church 'A' result 4-6 entered on 12/03/2002

Dennis Woodhead lost to Mark Woolerton 0-3 Dennis Woodhead lost to Jonathan Cox 0-3 Dennis Woodhead w/o Graeme Cunnington lost to Mark Woolerton 0-3 Graeme Cunnington lost to Jonathan Cox 1-3 Graeme Cunnington w/o Elizabeth Haynes lost to Mark Woolerton 0-3 Elizabeth Haynes beat Jonathan Cox 3-1 Elizabeth Haynes w/o Dennis Woodhead/Elizabeth Haynes lost to Mark Woolerton/Jonathan Cox 2-3

Colebridge 'B' against St. Georges 'B' result 6-4 entered on 29/03/2002

Vikas Bakhshi lost to Rob Bennett 1-3 Vikas Bakhshi beat Rob Warnes 3-1 Vikas Bakhshi beat Julie Richardson 3-1 Neil Wheatley beat Rob Bennett 3-2 Neil Wheatley lost to Rob Warnes 1-3 Neil Wheatley beat Julie Richardson 3-0 John Taylor lost to Rob Bennett 2-3 John Taylor beat Rob Warnes 3-1 John Taylor beat Julie Richardson 3-0 Vikas Bakhshi/Neil Wheatley lost to Rob Bennett/Rob Warnes 2-3

Wellesbourne against AP Sports 'A' result 8-2 entered on 14/03/2002

Martin Langston beat Andrew Meredith 3-1 Martin Langston beat Terry Smith 3-0 Martin Langston beat Edward Freeman 3-0 Pete Dunnett beat Andrew Meredith 3-1 Pete Dunnett beat Terry Smith 3-0 Pete Dunnett beat Edward Freeman 3-0 Jim Betts lost to Andrew Meredith 2-3 Jim Betts lost to Terry Smith 0-3 Jim Betts beat Edward Freeman 3-2 Pete Dunnett/Jim Betts beat Andrew Meredith/Terry Smith 3-1

St. Georges 'B' against Whitnash 'B' result 8-2 entered on 29/03/2002

Rob Bennett beat Elizabeth Haynes 3-0 Rob Bennett beat Dennis Woodhead 3-0 Rob Bennett beat Graeme Cunnington 3-1 Julie Richardson beat Elizabeth Haynes 3-2 Julie Richardson lost to Dennis Woodhead 1-3 Julie Richardson beat Graeme Cunnington 3-2 Rob Warnes lost to Elizabeth Haynes 2-3 Rob Warnes beat Dennis Woodhead 3-1 Rob Warnes beat Graeme Cunnington 3-1 Rob Bennett/Rob Warnes beat Elizabeth Haynes/Dennis Woodhead 3-2

Phoenix 'A' against AP Sports 'A' result 6-4 entered on 12/03/2002

Alan Jones beat Samantha Meredith 3-0 Alan Jones beat Terry Smith 3-1 Alan Jones lost to Ron Vose 0-3 Martin Tallis beat Samantha Meredith 3-0 Martin Tallis beat Terry Smith 3-0 Martin Tallis lost to Ron Vose 0-3 Silvanus Ward beat Samantha Meredith 3-0 Silvanus Ward lost to Terry Smith 2-3 Silvanus Ward lost to Ron Vose 1-3 Alan Jones/Martin Tallis beat Ron Vose/Samantha Meredith 3-0

St. Georges 'A' against Colebridge 'B' result 6-4 entered on 12/03/2002

Martyn Todd beat Michael Rinnhofer 3-0 Martyn Todd lost to Neil Wheatley 0-3 Martyn Todd beat Vikas Bakhshi 3-0 Mike Bishop beat Michael Rinnhofer 3-1 Mike Bishop lost to Neil Wheatley 1-3 Mike Bishop beat Vikas Bakhshi 3-2 Earl Sweeney beat Michael Rinnhofer 3-0 Earl Sweeney beat Neil Wheatley 3-0 Earl Sweeney lost to Vikas Bakhshi 1-3 Martyn Todd/Mike Bishop lost to Michael Rinnhofer/Neil Wheatley 1-3

Free Church 'A' against W.C.C. 'A' result 4-6 entered on 14/03/2002

Mark Woolerton beat Mark Jackson 3-0 Mark Woolerton beat Phil Paine 3-1 Mark Woolerton beat Clive Irwin 3-0 Jonathan Cox lost to Mark Jackson 0-3 Jonathan Cox lost to Phil Paine 0-3 Jonathan Cox beat Clive Irwin 3-2 Malcolm Macfarlane lost to Mark Jackson 1-3 Malcolm Macfarlane lost to Phil Paine 2-3 Malcolm Macfarlane lost to Clive Irwin 0-3 Mark Woolerton/Jonathan Cox lost to Mark Jackson/Clive Irwin 2-3

Colebridge 'A' against Wellesbourne result 5-5 entered on 12/03/2002

Barry Hunt lost to Cosmo Graham 0-3 Barry Hunt beat Pete Dunnett 3-1 Barry Hunt lost to Martin Langston 2-3 Roy Prosser lost to Cosmo Graham 2-3 Roy Prosser beat Pete Dunnett 3-0 Roy Prosser beat Martin Langston 3-1 Graham Hoskin lost to Cosmo Graham 1-3 Graham Hoskin beat Pete Dunnett 3-1 Graham Hoskin beat Martin Langston 3-1 Roy Prosser/Graham Hoskin lost to Cosmo Graham/Pete Dunnett 0-3

Whitnash 'A' against Nuneaton (Bucks P) result 7-3 entered on 12/03/2002

Jon Williams beat Sohail Caratella 3-0 Jon Williams beat Neil Matthams 3-1 Jon Williams beat Arun Jogi 3-1 Kevyn Ariss beat Sohail Caratella 3-0 Kevyn Ariss beat Neil Matthams 3-0 Kevyn Ariss beat Arun Jogi 3-0 Ian Perry lost to Sohail Caratella 2-3 Ian Perry lost to Neil Matthams 2-3 Ian Perry lost to Arun Jogi 0-3 Jon Williams/Kevyn Ariss beat Neil Matthams/Arun Jogi 3-0

Whitnash 'B' against St. Georges 'A' result 0-10 entered on 14/03/2002

Graeme Cunnington lost to Earl Sweeney 1-3 Graeme Cunnington lost to Martyn Todd 1-3 Graeme Cunnington lost to Mike Bishop 0-3 Elizabeth Haynes lost to Earl Sweeney 0-3 Elizabeth Haynes lost to Martyn Todd 1-3 Elizabeth Haynes lost to Mike Bishop 1-3 Dennis Woodhead lost to Earl Sweeney 0-3 Dennis Woodhead lost to Martyn Todd 0-3 Dennis Woodhead lost to Mike Bishop 0-3 Graeme Cunnington/Elizabeth Haynes lost to Martyn Todd/Mike Bishop 0-3

Colebridge 'B' against Phoenix 'A' result 6-4 entered on 19/04/2002

Neil Wheatley beat Alan Stockham 3-0 Neil Wheatley beat Martin Tallis 3-2 Neil Wheatley w/o Michael Rinnhofer lost to Alan Stockham 2-3 Michael Rinnhofer lost to Martin Tallis 1-3 Michael Rinnhofer w/o John Taylor lost to Alan Stockham 1-3 John Taylor lost to Martin Tallis 0-3 John Taylor w/o Neil Wheatley/Michael Rinnhofer beat Alan Stockham/Martin Tallis 3-2

W.C.C. 'A' against St. Georges 'B' result 9-1 entered on 12/03/2002

Mark Jackson beat Martin Bennett 3-0 Mark Jackson beat Julie Richardson 3-1 Mark Jackson beat Tracey Fletcher 3-0 Phil Paine beat Martin Bennett 3-0 Phil Paine beat Julie Richardson 3-0 Phil Paine beat Tracey Fletcher 3-1 Clive Irwin lost to Martin Bennett 0-3 Clive Irwin beat Julie Richardson 3-0 Clive Irwin beat Tracey Fletcher 3-0 Phil Paine/Clive Irwin beat Rob Bennett/Tracey Fletcher 3-0

Nuneaton (Bucks P) against Free Church 'A' result 7-3 entered on 14/03/2002

Sohail Caratella lost to Mark Woolerton 1-3 Sohail Caratella beat Jonathan Cox 3-0 Sohail Caratella beat Jaz Allen-Sutton 3-0 Mick Alsopp lost to Mark Woolerton 0-3 Mick Alsopp beat Jonathan Cox 3-1 Mick Alsopp beat Jaz Allen-Sutton 3-0 Pete Morris lost to Mark Woolerton 0-3 Pete Morris beat Jonathan Cox 3-1 Pete Morris beat Jaz Allen-Sutton 3-0 Sohail Caratella/Mick Alsopp beat Mark Woolerton/Jonathan Cox 3-2

Wellesbourne against Whitnash 'A' result 6-4 entered on 13/11/2001

Cosmo Graham beat Kevyn Ariss 3-0 Cosmo Graham beat Jon Williams 3-0 Pete Dunnett beat Jimmy Pittaway 3-1 Pete Dunnett lost to Kevyn Ariss 1-3 Pete Dunnett lost to Jon Williams 1-3 Cosmo Graham/Pete Dunnett lost to Kevyn Ariss/Jon Williams 0-3 Andy Cockerill beat Jimmy Pittaway 3-0 Andy Cockerill beat Kevyn Ariss 3-0 Andy Cockerill lost to Jon Williams 0-3 Cosmo Graham beat Jimmy Pittaway 3-0

AP Sports 'A' against Colebridge 'A' result 3-7 entered on 14/03/2002

Ron Vose beat John Chandler 3-0 Ron Vose beat Graham Hoskin 3-0 Ron Vose beat Barry Hunt 3-2 Andrew Meredith lost to John Chandler 1-3 Andrew Meredith lost to Graham Hoskin 0-3 Andrew Meredith lost to Barry Hunt 1-3 Terry Smith lost to John Chandler 1-3 Terry Smith lost to Graham Hoskin 0-3 Terry Smith lost to Barry Hunt 0-3 Terry Smith/Andrew Meredith lost to Graham Hoskin/Barry Hunt 1-3

Phoenix 'A' against Colebridge 'A' result 3-7 entered on 08/04/2002

Alan Jones lost to Barry Hunt 0-3 Alan Jones beat John Chandler 3-1 Alan Jones beat Graham Hoskin 3-1 Alan Stockham lost to Barry Hunt 0-3 Alan Stockham beat John Chandler 3-1 Alan Stockham lost to Graham Hoskin 1-3 Martin Tallis lost to Barry Hunt 0-3 Martin Tallis lost to John Chandler 1-3 Martin Tallis lost to Graham Hoskin 0-3 Alan Jones/Alan Stockham lost to Barry Hunt/Graham Hoskin 2-3

Whitnash 'A' against AP Sports 'A' result 9-1 entered on 29/03/2002

Jon Williams beat Samantha Meredith 3-0 Jon Williams beat Andrew Meredith 3-1 Jon Williams beat Terry Smith 3-0 Kevyn Ariss beat Samantha Meredith 3-2 Kevyn Ariss beat Andrew Meredith 3-1 Kevyn Ariss beat Terry Smith 3-0 Ian Perry lost to Samantha Meredith 2-3 Ian Perry beat Andrew Meredith 3-0 Ian Perry beat Terry Smith 3-0 Jon Williams/Kevyn Ariss beat Samantha Meredith/Andrew Meredith 3-0

Colebridge 'B' against Whitnash 'B' result 8-2 entered on 24/04/2002

Neil Wheatley beat Elizabeth Haynes 3-1 Neil Wheatley beat Dennis Woodhead 3-0 Neil Wheatley beat Graeme Cunnington 3-1 Michael Rinnhofer beat Elizabeth Haynes 3-2 Michael Rinnhofer beat Dennis Woodhead 3-1 Michael Rinnhofer beat Graeme Cunnington 3-1 Vikas Bakhshi lost to Elizabeth Haynes 2-3 Vikas Bakhshi beat Dennis Woodhead 3-1 Vikas Bakhshi lost to Graeme Cunnington 2-3 Vikas Bakhshi/Michael Rinnhofer beat Elizabeth Haynes/Dennis Woodhead 3-1

St. Georges 'A' against W.C.C. 'A' result 3-7 entered on 29/03/2002

Mike Bishop lost to Mark Jackson 0-3 Mike Bishop lost to Phil Paine 2-3 Mike Bishop lost to Clive Irwin 2-3 Martyn Todd beat Mark Jackson 3-1 Martyn Todd beat Phil Paine 3-0 Martyn Todd lost to Clive Irwin 2-3 Earl Sweeney lost to Mark Jackson 2-3 Earl Sweeney lost to Phil Paine 1-3 Earl Sweeney beat Clive Irwin 3-2 Mike Bishop/Martyn Todd lost to Mark Jackson/Clive Irwin 2-3

St. Georges 'B' against Nuneaton (Bucks P) result 3-7 entered on 29/03/2002

Tracey Fletcher lost to Arun Jogi 0-3 Tracey Fletcher w/o Julie Richardson/Tracey Fletcher lost to Andy Lebutt/Arun Jogi 0-3 Rob Warnes lost to Andy Lebutt 0-3 Rob Warnes lost to Arun Jogi 0-3 Rob Warnes w/o Julie Richardson lost to Andy Lebutt 1-3 Julie Richardson lost to Arun Jogi 2-3 Julie Richardson w/o Tracey Fletcher lost to Andy Lebutt 0-3

Free Church 'A' against Wellesbourne result 3-7 entered on 02/05/2002

Jonathan Cox lost to Gary Stewart 1-3 Jonathan Cox beat Pete Dunnett 3-2 Jonathan Cox beat Martin Langston 3-0 Malcolm Macfarlane lost to Gary Stewart 0-3 Malcolm Macfarlane lost to Pete Dunnett 0-3 Malcolm Macfarlane lost to Martin Langston 0-3 Mark Cornish lost to Gary Stewart 0-3 Mark Cornish lost to Pete Dunnett 2-3 Mark Cornish beat Martin Langston 3-0 Jonathan Cox/Mark Cornish lost to Gary Stewart/Pete Dunnett 0-3

W.C.C. 'A' against Colebridge 'B' result 8-2 entered on 02/05/2002

Mark Jackson beat Neil Wheatley 3-1 Mark Jackson beat Michael Rinnhofer 3-1 Mark Jackson lost to John Taylor 2-3 Phil Paine beat Neil Wheatley 3-0 Phil Paine beat Michael Rinnhofer 3-0 Phil Paine beat John Taylor 3-0 Clive Irwin beat Neil Wheatley 3-1 Clive Irwin beat Michael Rinnhofer 3-1 Clive Irwin beat John Taylor 3-1 Mark Jackson/Phil Paine lost to Neil Wheatley/Michael Rinnhofer 2-3

Whitnash 'B' against Phoenix 'A' result 0-10 entered on 08/04/2002

Graeme Cunnington lost to Alan Stockham 0-3 Graeme Cunnington lost to Martin Tallis 0-3 Graeme Cunnington lost to Alan Jones 0-3 Dennis Woodhead lost to Alan Stockham 0-3 Dennis Woodhead lost to Martin Tallis 1-3 Dennis Woodhead lost to Alan Jones 2-3 Peter Elliott lost to Alan Stockham 1-3 Peter Elliott lost to Martin Tallis 0-3 Peter Elliott lost to Alan Jones 0-3 Dennis Woodhead/Peter Elliott lost to Alan Stockham/Martin Tallis 0-3

Nuneaton (Bucks P) against St. Georges 'A' result 5-5 entered on 08/04/2002

Andy Lebutt beat Martyn Todd 3-2 Andy Lebutt lost to Earl Sweeney 0-3 Andy Lebutt beat Bert Banks 3-0 Arun Jogi lost to Martyn Todd 1-3 Arun Jogi lost to Earl Sweeney 0-3 Arun Jogi beat Bert Banks 3-1 Sohail Caratella lost to Martyn Todd 1-3 Sohail Caratella lost to Earl Sweeney 1-3 Sohail Caratella beat Bert Banks 3-0 Andy Lebutt/Sohail Caratella beat Martyn Todd/Earl Sweeney 3-0

Wellesbourne against St. Georges 'B' result 7-3 entered on 08/04/2002

Pete Dunnett beat Rob Bennett 3-0 Pete Dunnett beat Alf Chapman 3-1 Pete Dunnett beat Julie Richardson 3-1 Jim Betts lost to Rob Bennett 0-3 Jim Betts lost to Alf Chapman 1-3 Jim Betts lost to Julie Richardson 0-3 Gary Stewart beat Rob Bennett 3-1 Gary Stewart beat Alf Chapman 3-1 Gary Stewart beat Julie Richardson 3-1 Pete Dunnett/Gary Stewart beat Rob Bennett/Julie Richardson 3-1

Colebridge 'A' against Whitnash 'A' result 4-6 entered on 24/04/2002

Barry Hunt lost to Jon Williams 1-3 Barry Hunt beat Kevyn Ariss 3-0 Barry Hunt beat Ian Perry 3-2 Roy Prosser beat Jon Williams 3-0 Roy Prosser lost to Kevyn Ariss 1-3 Roy Prosser beat Ian Perry 3-0 Graham Hoskin lost to Jon Williams 0-3 Graham Hoskin lost to Kevyn Ariss 0-3 Graham Hoskin lost to Ian Perry 2-3 Roy Prosser/Graham Hoskin lost to Jon Williams/Kevyn Ariss 1-3

AP Sports 'A' against Free Church 'A' result 8-2 entered on 08/04/2002

Ron Vose beat Jaz Allen-Sutton 3-1 Ron Vose w/o Ron Vose w/o Andrew Meredith lost to Jaz Allen-Sutton 2-3 Andrew Meredith w/o Andrew Meredith w/o Samantha Meredith lost to Jaz Allen-Sutton 1-3 Samantha Meredith w/o Samantha Meredith w/o Samantha Meredith/Jaz Allen-Sutton w/o

Free Church 'A' against Colebridge 'A' result 0-0 entered on 02/05/2002

1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void

Whitnash 'B' against W.C.C. 'A' result 0-10 entered on 08/04/2002

Dennis Woodhead lost to Phil Paine 2-3 Dennis Woodhead lost to Mark Jackson 0-3 Dennis Woodhead lost to Clive Irwin 0-3 Graeme Cunnington lost to Phil Paine 0-3 Graeme Cunnington lost to Mark Jackson 0-3 Graeme Cunnington lost to Clive Irwin 0-3 Peter Elliott lost to Phil Paine 0-3 Peter Elliott lost to Mark Jackson 0-3 Peter Elliott lost to Clive Irwin 0-3 Dennis Woodhead/Peter Elliott lost to Phil Paine/Mark Jackson 0-3

Colebridge 'B' against Nuneaton (Bucks P) result 0-0 entered on 02/05/2002

1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void 1 Match void

St. Georges 'A' against Wellesbourne result 6-4 entered on 02/05/2002

Mike Bishop lost to Gary Stewart 0-3 Mike Bishop beat Jim Betts 3-1 Mike Bishop lost to Pete Dunnett 2-3 Martyn Todd beat Gary Stewart 3-2 Martyn Todd beat Jim Betts 3-0 Martyn Todd lost to Pete Dunnett 2-3 Earl Sweeney beat Gary Stewart 3-0 Earl Sweeney beat Jim Betts 3-0 Earl Sweeney beat Pete Dunnett 3-0 Mike Bishop/Earl Sweeney lost to Gary Stewart/Pete Dunnett 0-3

St. Georges 'B' against AP Sports 'A' result 3-7 entered on 08/04/2002

Rob Bennett lost to Ron Vose 2-3 Rob Bennett lost to Andrew Meredith 1-3 Rob Bennett beat Terry Smith 3-1 Rob Warnes lost to Ron Vose 2-3 Rob Warnes lost to Andrew Meredith 2-3 Rob Warnes lost to Terry Smith 0-3 Alf Chapman lost to Ron Vose 2-3 Alf Chapman beat Andrew Meredith 3-1 Alf Chapman lost to Terry Smith 0-3 Rob Bennett/Rob Warnes beat Andrew Meredith/Terry Smith 3-2

Phoenix 'A' against Whitnash 'A' result 1-9 entered on 08/04/2002

Alan Stockham lost to Jon Williams 0-3 Alan Stockham lost to Kevyn Ariss 1-3 Alan Stockham lost to Ian Perry 1-3 Martin Tallis lost to Jon Williams 0-3 Martin Tallis lost to Kevyn Ariss 0-3 Martin Tallis beat Ian Perry 3-2 Alan Jones lost to Jon Williams 2-3 Alan Jones lost to Kevyn Ariss 2-3 Alan Jones lost to Ian Perry 2-3 Martin Tallis/Alan Jones lost to Jon Williams/Ian Perry 1-3

Colebridge 'A' against St. Georges 'B' result 9-1 entered on 19/04/2002

Graham Hoskin beat Alf Chapman 3-2 Graham Hoskin beat Gary Edwardes 3-1 Graham Hoskin beat Rob Warnes 3-1 John Chandler lost to Alf Chapman 2-3 John Chandler beat Gary Edwardes 3-0 John Chandler beat Rob Warnes 3-0 Barry Hunt beat Alf Chapman 3-1 Barry Hunt beat Gary Edwardes 3-0 Barry Hunt beat Rob Warnes 3-1 Graham Hoskin/John Chandler beat Rob Warnes/Alf Chapman 3-1

AP Sports 'A' against St. Georges 'A' result 0-10 entered on 19/04/2002

Andrew Meredith lost to Mike Bishop 2-3 Andrew Meredith lost to Martyn Todd 0-3 Andrew Meredith lost to Brian Aston 1-3 Samantha Meredith lost to Mike Bishop 2-3 Samantha Meredith lost to Martyn Todd 0-3 Samantha Meredith lost to Brian Aston 0-3 Terry Smith lost to Mike Bishop 0-3 Terry Smith lost to Martyn Todd 0-3 Terry Smith lost to Brian Aston 0-3 Andrew Meredith/Samantha Meredith lost to Mike Bishop/Martyn Todd 0-3

Whitnash 'A' against Free Church 'A' result 8-2 entered on 08/04/2002

Jon Williams beat Mark Woolerton 3-2 Jon Williams beat Jonathan Cox 3-0 Jon Williams w/o Ian Perry lost to Mark Woolerton 1-3 Ian Perry beat Jonathan Cox 3-2 Ian Perry w/o Kevyn Ariss lost to Mark Woolerton 2-3 Kevyn Ariss beat Jonathan Cox 3-0 Kevyn Ariss w/o Jon Williams/Kevyn Ariss beat Mark Woolerton/Jonathan Cox 3-0

W.C.C. 'A' against Phoenix 'A' result 10-0 entered on 02/05/2002

Mark Jackson beat Alan Stockham 3-0 Mark Jackson beat Martin Tallis 3-1 Mark Jackson w/o Phil Paine beat Alan Stockham 3-2 Phil Paine beat Martin Tallis 3-0 Phil Paine w/o Clive Irwin beat Alan Stockham 3-0 Clive Irwin beat Martin Tallis 3-0 Clive Irwin w/o Mark Jackson/Clive Irwin beat Alan Stockham/Martin Tallis 3-0

Nuneaton (Bucks P) against Whitnash 'B' result 10-0 entered on 19/04/2002

Sohail Caratella beat Dennis Woodhead 3-1 Sohail Caratella beat Peter Elliott 3-0 Sohail Caratella w/o Andy Lebutt beat Dennis Woodhead 3-2 Andy Lebutt beat Peter Elliott 3-1 Andy Lebutt w/o Arun Jogi beat Dennis Woodhead 3-1 Arun Jogi beat Peter Elliott 3-0 Arun Jogi w/o Sohail Caratella/Andy Lebutt beat Dennis Woodhead/Peter Elliott 3-0

Wellesbourne against Colebridge 'B' result 8-2 entered on 08/04/2002

Pete Dunnett beat Neil Wheatley 3-0 Pete Dunnett beat John Taylor 3-1 Pete Dunnett w/o Gary Stewart beat Neil Wheatley 3-2 Gary Stewart beat John Taylor 3-1 Gary Stewart w/o Martin Langston lost to Neil Wheatley 2-3 Martin Langston lost to John Taylor 2-3 Martin Langston w/o Pete Dunnett/Martin Langston beat Neil Wheatley/John Taylor 3-1

Back to Division Table